אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
סרטים לסרטן

סרטים לסרטןאין בגלגל המזלות מזל נוסף מלבד מזל סרטן, שחייו ואישיותו יכולים לפרנס את טובי התסריטאים. החיים של הסרטן, או אם תרצו המציאות היום יומית שלו, עולים על כל דמיון. היכולת של הסרטן להפוך סצינות פשוטות ושגרתיות לדרמה במיטבה נובעת מדמיונו העשיר והאינטיליגנטי.

אין מזל שמתעב את השגרה כמו הסרטנים. כחלק ממלחמתו ברוטינה קושר לה הסרטן קשרים ססגוניים ביותר. טוב יעשו בני מזל סרטן אם יעסקו בכתיבה, אז יוכלו לתת דרור לדמיונם העשיר. גם משחק יכול להיות אחד המקצועות בו יישם הסרטן את יכולותיו.


הסרטן מטבעו נמשך לאקסטרים, למסוכן, לנועז וליוצא הדופן. בעסקים זה יכול להיות, פעם מיליון דולר ופעם אגורות שחוקות. ואכן, מצכם הכלכלי של בני הסרטן לעולם אינו ברור, ויציבות כלכלית אינה מילה ברורה במיוחד בלכסיקון הסרטני.

ומה קורה בירח הרוחני של הסרטן? האופטימיות של הסרטן ראוייה למלוא ההערצה. גם מלך האופטימיות יהיה מוכן לוותר על כתרו ולהעניק את המקום הראשון לבני מזל סרטן. זוהי אכן אופטימיות נאיבית המונעת במנוע סופר טורבו של אמונה בלתי מעורערת בטוב העתיד להגיע בכל רגע ורגע בלי שום קשר למציאות העכשווית.

יש להעריץ את הסרטן על כח האמונה המצוי בו תמיד. אמונה זו היא סוג של חוייה רוחנית שקשה עד מאוד להסביר אותה בכלים שאינם מיסטיים. כשאנו מדברים על אמונה עיוורת, אנו מתקרבים לרמת האמונה של בני מזל סרטן. כח זה הופך את הסרטן למזל הכי מאושר בחלקו מבין כל שנים עשר המזלות, וזהו גם סוד קסמו.

אין זה הסוד היחיד או הקסם היחיד של בן המזל. הסרטן מחזיק באמתחתו לא מעט קסמים. הקסם הידוע ביותר לפחות בקרב אלה המכירים את בן המזל מקרוב, הוא קסם הכסף. אין מצב שתתפסו את הסרטן בלי סכום כסף שנמצא אצלו במקום מסתור. לא חשוב מה מצבו הכספי של הסרטן, אם מישהו מבין חבריו יזדקק להלוואה כספית, יפתח הסרטן את קופתו הסודית ויעניק הלוואה זו בשמחה ובענווה.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.
 

לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30  .


למאמרים נוספים:
מזל סרטן - תחזית שנתית 2009
מזל סרטן והתאמתו לשאר המזלות
מזל סרטן על פי הקבלה
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי