אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
עבודה מאהבה

עבודה מאהבה

מאת: מנחם אייל


השבוע הגיע אלי יניב, מתכנת מחשבים בכיר אשר עבד בתכנות מספר שנים באחת החברות הגדולות בפארק התעשייה. לפני מספר חודשים פוטר, הפרויקט שבו הועסק הסתיים. יניב סיפר שחברת מחשבים חדשה יצרה איתו קשר, והציעה לו עבודה בתנאי שיצטרף לקורס בשפת תכנות חדשה, על חשבונו בעלות של כ-20,000. החברה מצידה מתחייבת לחתימת חוזה ארוך טווח עמו. ליניב היו הרבה חששות בעניין ובא להתייעץ.


ישבנו מסביב לשולחן בו היו פרוסים כל אביזרי המיסטיקה: ספר תהלים, קריסטלים, נרות, קטורת, נוצה וקלפים. לאחר טקס התחברות קצר, עברנו למצב מדידטיבי בכדי לקבל תובנות ממדריכי האור.

 

לאחר טריפת הקלפים, בחר יניב קלפים לפי שאלות מנחות שלי. לאחר הפיכת הקלפים התמונה שלו התבהרה.

 

שאלתי את יניב: "האם אתה באמת אוהב לעבוד במחשבים?" ואז יניב סיפר לי שהוא בעל תואר ראשון במדעי החברה, ויש לו אח גדול שלמד מחשבים מאוד מוצלח בתחום. יניב רצה להיות  מוצלח כמוהו ולכן גם הוא בחר בתחום המחשבים, סיים קורס הסבה לתכנות מחשבים בטכניון, ועבד במחשבים עם משכורת מכובדת.

 

שאלתי את יניב בפעם השניה: "האם אתה באמת אוהב לעבוד במחשבים?"  

והוא ענה: "האמת שאין לי סבלנות לזה". 
שאלתי: "אז מדוע בחרת בתחום זה". 
יניב ענה: "האמת היא שאני אוהב את המחשבה על עבודה בהיי-טק בגלל היוקרה".

 

הסברתי ליניב את ההבדל בין עבודה מאהבה, לאהבה לעבודה.

 

עבודה מאהבה היא עבודה שאתה באמת מאושר מכל רגע שאתה עוסק בו, ולא בגלל התדמית שלו שהוא נראה מכובד ויוקרתי. עבודה מאהבה היא תחום עיסוק שמשקף אותך באמת, תחום עיסוק שאתה נולדת להיות בו, זה פשוט מה שאתה.

 

עבודה מאהבה אינה מה שאתה תמיד שואף להיות, אלא מה שאתה באמת. עבודה מאהבה היא עבודה שתבחר לעסוק בה גם אם אין לנו מגבלות של כסף וזמן (זכינו במיליון דולר בפיס).

הרבה אנשים בוחרים במקצוע מפני שהוא מאפשר להם להיות משהו אחר ממה שהם באמת, בעבודה מאהבה אנו בוחרים בעבודה שמשקפת את מה שאנו באמת.

 

אל תבחר בעבודה מפני שהשכר שלה משתלם אלא בעבודה שאתה באמת אוהב לעשות.

 

הרבה אנשים מבזבזים אנרגיה על מקצועות שאינם מתאימים להם. אם נולדת להיות שחקן יהיה לך מאוד קשה לעסוק בראיית חשבון. לפעמים אנו בוחרים מקצוע בגלל שהוא קשה ויקרתי ויש כאן אתגר עבורנו. ככול שאנו מרגשים שהמקצוע שבחרנו קשה לנו, סימן שאין הוא מתאים לנו.

ככול שאתה חש שהוא קל וטבעי לך כמו כפפה ליד כך הוא בשבילך, עיסוק שאתה נולדת להיות בו. רוב האנשים מזלזלים בקל ובוחרים בקשה משום שהקשה מחייב אותם להשתפר במה שהם גרועים, במקום לשפר ולשכלל את הכישורים הטבעיים שלהם.

 

אסור לזלזל במה שקל וטבעי עבורנו, עלינו להעריך את הקל, כי זאת המתנה הגדולה ביותר שקיבלנו מבורא עולם ולכל נשמה ונשמה יש את המתנה שלה.

 

בעזרת הקלפים יצאנו למסע בכדי למצוא את הכישורים הטבעיים של יניב.

 

*הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. השמות והזהויות שונו על מנת לא לחשוף את לקוחותיי.

 

 

יש לכם שאלה לטארוט? שואלים את הטארוט - כנסו לאתר לשיחה אישית עם גל חן קוראת ויועצת בקלפי טארוט, קלפי אושו,  ועם מומחים רבים נוספים,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי הטארוט והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 23

 

 
למאמרים נוספים:

קלף טארוט יומי עד אליך ב-SMS 

כסף
עין הרע
מבוא לקלפי טארוט

סוגי פריסות


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי