אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
אסונות הטבע ביפן היו רק יריית הפתיחה

אסונות הטבע ביפן היו רק יריית הפתיחה


 הרצל ליפשיץ, מהאסטרלוגים הבכירים בארץ. כותב הספר "כיצד השפיעו הכוכבים על הצלחותיו וכישלונותיו של היטלר". תומס פרידמן, פובליציסט הניו-יורק טיימס, כתב עליו: "מהאסטרולוגים המובילים בעולם".בשבועת הקרובים נפרסם באתר מדי שבוע פרק חדש מספרו הקרוב של הרצל ליפשיץ, מהאסטרולוגים הבכירים והותיקים בישראל, בעל ותק של למעלה מ-60 שנה בתחום.

השבוע - פרק עדכני במיוחד, לאור האסון ביפן.

 


אסונות הטבע שהרעידו את יפן היו רק יריית הפתיחה - הסימנים החלו עוד ב-1984.


באחד הימים של שנת 1988 פנה אליי לקוח שלי, גיאולוג במקצועו, וסיפר לי כי שוחח עם הבוס שלו, ראש המכון הגיאולוגי בניו-יורק שברחוב 34 במנהטן, וסיפר לו אודותיי ועל ידיעותיי באסטרולוגיה. כך נקרתה בדרכי ההזדמנות פז להיפגש עמו במשרדו המרשים. כאשר נכנסתי לחדרו, הבחנתי כי קירות המשרד מלאים במפות שונות של כדור הארץ, ועליהן מצוינים הכוכבים שבתאי, מארס, פלוטו, הירח והשמש בווריאציות שונות.

לשאלתי האם אני נמצא במכון האסטרולוגי או הגיאולוגי, ענה לי בחיוך המנהל כי אני נמצא במכון הגיאולוגי של ניו-יורק אך עם זאת כדאי שאדע - הם מנסים כבר למעלה מ-200 שנה להעריך מתי תפרוץ רעידת אדמה הבאה באזור והיכן. 200 שנים תמימות שמבקשים מהם להגיע לתחזיות מדויקות ככל האפשר לחיזוי רעידות האדמה הבאות במדינה. אחת התבניות שהן מצאו לאורך השנים היא כי בכל פעם שנוצרים היבטים שליליים בין הכוכבים הללו, המצוינים במשרד, מתרחשות רעידות אדמה ואסונות טבע מסוגים שונים.בתגובה, עניתי לו כי גם אני יכול להעריך או לנחש מתי זה יקרה, אך איני יודע היכן. הוספתי כי קרוב לוודאי מתרחש הדבר במקומות הרגישים שעל-פני כדור הארץ, מקומות הידועים לי פחות או יותר. לכשיתרחשו אירועים אלו, צפויים לנו גם שיטפונות והתפרצויות של הרי-געש.

ביום שישי, ערב ראש השנה 1984, הוזמנתי לתכנית הטלוויזיה "סיבה למסיבה" בהנחיית דניאל פאר, תכנית פופולארית ביותר בזמנו. בתשובה לשאלתו של פאר מה צפוי לקרות לנו בשנה זו, עניתי כי אמנם, צפויה לנו שנה קשה - צפויים בפנינו אסונות טבע, רעידות אדמה ועוד. המנחה פאר הזהיר אות כי אני מוקלט וכי הם יחזרו לבחון האם צדקתי.

שנה לאחר מכן הוזמנתי שוב לתכנית והתבקשתי לצפות שוב את שיקרה בשנה הבאה. או אז הוציא פאר מאמתחתו את התחזית המקורית שלי משנה שעברה והוסיף בחיוך מאוזן לאוזן: "פספסת, שום דבר לא קרה בשנה האחרונה. מה יש לך לומר להגנתך?".
"האם שנת 1984 הסתיימה לה כבר?", שאלתי אותו בתגובה.
"עוד 3 חודשים יועילו לך"?, שאל פאר.
"התאזר בסבלנות", עניתי לו.

השיחה התנהלה ביום שישי. ביום ראשון בבוקר כבר הופיעו בשורות האיוב – רעידת אדמה קטלנית בצפון אפריקה גבתה למעלה מ-50 אלף הרוגים. מספר ימים חלפו ורעידת אדמה אדירה נוספת התרחשה בסין. מספר ימים נוספים חלפו והגיעה עוד רעידה, הפעם בדרום-מזרח אסיה. שבוע נוסף, ושיטפונות הרסניים הכו בצרפת. בכל מספר ימים קרה משהו במקום אחר על-פני הגלובוס. רק בסופה של 1984 נרגע כדור-הארץ. דניאל פאר, כמובן, לא התקשר ולא ביקש סליחה. השקט חזר לעולמנו המוזר.

בקיץ 2010 נוצרו היבטים אסטרולוגיים הגרועים אפילו מאלו של 1984. כידוע, היה אוגוסט האחרון החודש החם ביותר בכדור הארץ ב-2000 השנים האחרונות. מספר חודשים חלפו, ולאחרונה היינו עדים לשיטפונות באירופה, רעידות אדמה בסין ובניו-זילנד וגולת הכותרת – רעידת האדמה האחרונה ביפן, שהובילה לצונאמי הרסני ולזעזועים בכורים האטומיים של יפן. האסונות עדיין לא הסתיימו – מהפכות התרחשו וממשיכות להתרחש במספר לא מבוטל של מדינות. תוך 6-7 חודשים אנו צפויים לזעזועים בקנה-מידה שלא ידענו עד כה – כדור הארץ עדיין לא נרגע.

לסיכום – גם הגיאולוגים הבחינו בכוחם של הכוכבים לחולל זעזועים בעולם.
ראש המכון סיפר לי באותה שיחה דאז כי הם מצפים לזעזוע גיאולוגי שיזיז את הקוטב הצפוני ממקומו ב-2 מעלות בשיעור – או אז תתחולל הפשרת שלגים ענקית, שתציף חלקים גדולים מאירופה – צרפת, בלגיה, הולנד ודנמרק יהיו הנפגעות העיקריות. אפילו מנהטן עצמה תיפגע.

אלו אינן תחזיות אופטימיות או נעימות לשמיעה. כולי תקווה כי שנינו טועים, ראש המכון הגיאולוגי ואני. עם זאת, רק העתיד יביא עמו את התשובות.


כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה יומית בשיחה אישית עם הרצל ליפשיץ אסטרולוג מומחה, ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה התקשרו עכשיו 072-3401003 שלוחה 59?


 

מאמרים נוספים: 

הורוסקופ שבועי-מאת דניאל רועה

משמעות 12 הבתים במפה האסטרולוגית

מורה נבוכים - המדריך להרווסקופ


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי