אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פאנג שואי חברים תומכים

פאנג שואי חברים תומכים

מאת: גאיה אריאל


בכל פעם שאני עושה שינוי קטן בבית עם התכוונות לדבר מסוים, אני נפעמת מההרגשה שלי ומהתוצאות.


הפעם, אשתף אתכם בפינה בבית שנקראת "חברים תומכים". בפאנג שואי המסורתי, מדובר בכיוון הצפון - מערבי, שלמעשה מייצג את השמיים, התמיכה השמימית (אזור זה מייצג גם את הגבר במשפחה ואת שושלת האבות, שגם למעשה מייצגים את השמים, השמיים מייצגים את האב, כפי שהאדמה מייצגת את האם).

למה "חברים תומכים"?

הביטוי של התמיכה השמימית, החיבור לבריאה, היותנו כולנו "אחד", מתרחש בחיי היום יום דרך מערכות יחסים עם אנשים. כאשר אנו מתפללים לאלוהים, לעצמי הגבוה שלנו, למלאכים השומרים שלנו, אנו בעצם מבקשים עזרה. העזרה בדרך כלל מוגשת לנו כהתרחשות מסוימת בחיים, כתזוזה של האירועים "לטובתנו".


השינויים או ההתפתחויות מגיעים דרך אנשים. כי זה מה שאנו, בני אדם, אנו חיים כאן בין עוד בריות כמונו, כי זו המטרה שבאנו לכאן, לכדור הזה, לחוות את עצמנו בגוף אנושי. עם כל הסיפורים הכרוכים בכך ולהשתמש באנשים שמולנו בתור מראות, בתור מורים, חברים לדרך, זרזים לצמיחה שלנו ועוד.

אם לא היה זה כך, היינו חיים על אי בודד ומשתמשים בים ובטבע בתור מראות, מעטים מאד בוחרים דרך כזו...

 

an1
אז למה אנו מתקשים לקבל עזרה מאנשים?

הרי ביקשנו...

אז תגידו, ביקשנו מאלוהים. נכון. איך בדיוק הוא ישלח לכם עזרה?

דרך החברים התומכים!

החברים הללו יכולים להיות כל אחד, לקוחות מרוצים הממליצים עליכם, חברים המשדכים לכם מכר/ה, הורים שנותנים כסף (כן, גם זה מעשה אלוהי), אנשים המציעים לכם עזרה בכל נושא, או סתם מביעים תמיכה בזמן משבר. אלה הם חברים תומכים, וזוהי גם התמיכה השמימית, אחד הם.

אז אם ביקשתם עזרה, היו מוכנים גם לקבל אותה כשהיא מגיעה. אל תחליטו בשביל אלוהים איך לתת אותה. ביקשתם? קבלו!
an1

אז איך מחזקים את הפינה הזאת בבית?

שמיים מתקשרים לאלמנט המתכת. בחרו חדר שבו החלק הצפון - מערבי ניתן "לטיפול", או החלק הצפון מערבי של הבית, או אם אתם יודעים למקם לפי "כת המגבעת השחורה".


אפשרות נוספת: בחרו מקום המתאים לכם למטרה זו, ללא קשר לכיוון, הניחו שם משהו מתכתי המסמל לכם תמיכה, חברות, אלוהות, פמוטים יפים, תפילת תודה ממוסגרת ממתכת, או כל דבר, אפילו ללא תשומת לב לאלמנט. אם אתם יודעים מהי חיית הכוח שלכם, אולי משהו שיסמל את המדריך הרוחני שלכם, אולי מלאכים מוזהבים, כל דבר שמתקשר לכם לתמיכת היקום.

 

תוכלו לחדש פינה זו כל פעם, להניח שם את בקשותיכם ותפילותיכם, לשנות כאשר מטרותיכם משתנות, להודות לתמיכת היקום מידי פעם כשאתם עוברים ליד "מזבח" זה. בסה"כ מטרת המקום הזה הוא להזכיר לכם שאתם לא לבד.
 an1

עכשיו עשיתי שינוי בפינה הזאת אצלי בבית ומיד הרגשתי את התוצאה. לא שחבריי לא תמכו בי קודם, אלא עכשיו אני רואה זאת יותר בבירור, מודה על כך מאד, מה שגורם לזה להתעצם מאד, כדרכה של אנרגיה, והאמת, מגיעות הפתעות.


הערה חשובה: תמיכה באזור זה מחזקת את הגבר, או את הנוכחות הגברית בחיים. למשל: כשאשה החיה בגפה, חיזוק המקום הזה יגרום לנוכחות גברית בחייה ולתמיכה של אלמנט המתכת. אם היא תטפל גם באזור הזוגיות, יש סיכוי גדול לבן זוג רציני...

 

בהצלחה!

 

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

לשיחה אישית עם גאיה אריאל, מומחית לפאנג שואי וטיהור המרחב, ניתן ליצור קשר עם קו המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 26


למאמרים נוספים:
פאנג שואי הבית כראי
פאנג שואי יצירת מציאות

פאנג שואי כלים לאבחון

סגולות הפאנג שואי

פאנג שואי ככלי לצמיחה


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי