אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פאנג שואי כסף כסף

פאנג שואי כסף כסף

מאת: גאיה אריאל

כל מה שנגיד, וכל מה שלא נגיד על האנרגיה המתכתית הזאת, רעיון הכסף מנהל לנו את החיים.

כך לפחות כמעט כולנו מרגישים בדרך זו או אחרת. שנים הייתי מתוסכלת מכך שאני "עדיין" מתעסקת בנושא הגשמי וה"לא-רוחני" הזה. נכון, כסף הוא אנרגיה. רוח וחומר הם אחד. כל המילים הללו נכונות, אך היו עבורי כידע לא כחוויה. חיכיתי לרגע שארגיש, שאחוש בכל התאים שלי שאכן זה כך.


 mon1


נכון, גילינו את "הסוד"... גילינו שאנו יוצרים את המציאות שלנו.
הראו לנו ניסים ונפלאות של מגנוט וזימון.

כבר שנים שאני מכירה את היוצרת שבי, את הקוסמת.
נכון - יצרתי בחיי במודע קסמים מופלאים ואני עדיין יוצרת בכל רגע ורגע.
ובכל זאת...למה עם הכסף יש קשיים???

 

 mon1


למה בנושא הזה השרביט לא עושה קסמים באותה קלות?

לאט לאט התחילה ההבנה לחלחל, שלא הכסף מנהל לי את חיי, אלא המחשבות שלי עליו - האמונות שלי על כסף, הצלחה, מימוש עצמי, פרנסה, עבודה... הן מנהלות לי את החיים ואת חשבון הבנק שלי.

 

למעשה, האמונות שלי על עצמי הן שמושלכות כאמונות על כל הדברים הללו. הכסף למעשה הוא רעיון. רעיון שאנו מאמצים כדי לבדוק מה אנו שווים בעיני עצמנו. כמו שאנו משתמשים במערכות היחסים שלנו כדי לראות מי אנחנו ומהי מערכת האמונות שלנו, גם הכסף והיחסים שלנו עמו יכולים לתת לנו תמונה מעמיקה ומדויקת.

 

הכסף הוא אחד הביטויים אולי המוחשי ביותר עבורנו, של אנרגיית היצירה במימד הזה.

אנו משתמשים בכסף כדי ליצור דברים בחיינו.

mon1

 

איך זה עובד?

יצירת המציאות שלנו מתרחשת ברבדים רבים של עצמנו. קיימת המודעות שמנחה אותנו איך הדברים מתנהלים, המכיר ביכולתו ליצור כוונות ומציאות.

 

קיים הרובד הרוחני, הגבוה, שלעיתים התוכניות שלו לגבינו קצת שונות ממה שאנו יכולים להבין או לקבל בהיותנו מזוהים עם החלק האנושי שלנו, עם הרעיונות שלנו לגבי "איך החיים שלנו אמורים להתנהל"...וקיימים הרבדים הבלתי מודעים, השוכנים בתוכנו, עמוק בפנים וכוח היצירה שלהם רב ומלא עוצמה.

mon1
מדוע הם חזקים כל כך?

כי החלק שאנו מזוהים עמו, נכנה חלק זה בכינוי "אני", לא מוכן להכיר בהם, פוחד מהם, מדחיק אותם, ויש להם את כל המרחב לגדול ולהשתולל...

למה אנחנו לא רוצים לפגוש חלקים אלה? מה כל כך מפחיד בהם? יש להם קרניים?

 

החלקים הללו נושאים כאב. הם מחזיקים באמונות מכאיבות על החיים ועל עצמנו, לא פשוט לפגוש אותם ככה סתם. הצורך לפגוש אותם מגיע כשלחלק המודע שלנו אין יותר לאן לברוח...הקסמים כבר לא עובדים, הדרכים הרגילות שאנו מכירים לא נותנות לנו תוצאות.

 

בסיפור שלי עם הכסף, גיליתי שכל מה שאני מאמינה על עצמי ועל החיים משתקף בדרך בה הכסף מגיע או לא מגיע אלי, במה אני צריכה לעשות כדי שיהיה לי, באיזו מהירות הוא נשמט מידיי, בכמה קשה אני עובדת בשביל שיהיה לי ממנו וכדומה...

גליתי להפתעתי הרבה, שהיחס שלי לכסף ולזוגיות בחיי זהה.

 

בשנים האחרונות אני עוסקת בחקר האמונות שלי ופירוקן האיטי אך היסודי, חקרתי את האמונות שלי לגבי גברים וזוגיות וראיתי הקבלה בעניין הכסף:

האמנתי שלא מגיע לי באמת להיות בזוגיות נפלאה כמו בפנטזיות שלי.

האמנתי שלא מגיע לי באמת להיות עשירה.

האמנתי שהזוגיות - אם תגיע, תהיה עבודה קשה ומאמצת...

האמנתי שהכסף - אם יגיע, יגיע במאמץ ובעבודה קשה.

האמנתי שאני לא מספיק טובה לזוגיות.

האמנתי שאני לא מספיק טובה להיות בעלת כסף רב.

חוויתי הישרדות רגשית ורוחנית במערכות היחסים הזוגיות שלי.

חוויתי הישרדות כלכלית קשה, בחיים הפיזיים שלי.

 

כמובן שמדובר באמונות ראשוניות ולא מודעות. מה שהביא לפירוקן הוא עבודה רוחנית מעמיקה במשך השנים האחרונות, בדרכים רבות ובעיקר בעזרת הכלי העצום של בירון קייטי "העבודה".

 

היום אני בזוגיות עמוקה וכנה, מצבי הכלכלי השתנה לחלוטין ושמתי לי למטרה לעזור לאנשים להגשים את עצמם רוחנית וכלכלית. יש לי עוד הרפתקאות לפניי, יש תמיד לאן להתקדם בדרך אל החופש הרוחני והכלכלי ואני על המסלול הזה.


מאז ומתמיד ידעתי שקידום אחרים מקדם אותי, לכן אני מנחה, מלמדת ויועצת לאנשים. כרגע הוספתי פן נוסף למסע שלי כאן על הכדור: עיסוק ישיר בצורת האנרגיה הנקראת "כסף". נעים לי ללמוד את הנושא, לראות כמה רחוק אני מאפשרת לעצמי להגיע ואיך אוכל לתרום לחייהם של אנשים הרוצים שינוי - גם במימד הזה של החומר.

 

בברכת שגשוג ושפע...


לשיחה אישית עם גאיה אריאל, מומחית לפאנג שואי וטיהור המרחב, ניתן ליצור קשר עם קו המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 26


למאמרים נוספים:

הצלחה, זה לא סוד

המטבח- מקור השפע בבית

פאנג שואי הכניסה לבית

המשבר הכלכלי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי