אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מה אומרים עלינו פריטי הנוי שלנו?

מה אומרים עלינו פריטי הנוי שלנו?

מאת: גאיה אריאל

 

כמה שאנחנו מורכבים, ועם זאת פשוטים ושקופים. כיועצת פאנג שואי אני זוכה לבקר בבתים רבים. מדהים בכל פעם מחדש לראות איך התת-מודע של האדם נמצא על קירותיו. במודע אלה פשוט תמונות ואביזרים שנקנו, נבחרו, ניתנו וכדומה.


אבל מה באמת מסתתר שם?

אין דבר שאנו עושים שאין לו מקור פנימי עמוק. ככל שהמודעות של האדם מעמיקה, כך ניתן יותר ויותר להשתמש בשיקופים לצמיחה. כשאין מודעות, הדפוסים הלא - מודעים ומערכת האמונות הלא מודעת מחזקים את עצמם שוב ושוב ע"י הבחירות של האדם בחיים, וכמובן גם ע"י הדרך בה מאורגנת ומעוצבת סביבתו. התמונות וחפצי הנוי בבית הם המראה החזקה ביותר הנראית לעין, כדי "לקרוא" את האדם.


מה ערכם של חפצים ותמונות אלה? מה המשמעות שלהם בחיינו?

השפעת התמונות וחפצי הנוי מתרחשת במספר מימדים: המימד הפסיכולוגי: שוב ושוב אנו רואים תמונה מסוימת אשר משקפת מצב, אמונה או רגש מסוים בתוכנו. בכל יום אנו חולפים על פני התמונה הזו, מרגישים אותה, רואים אותה, חושבים אותה, וכל זאת באופן אוטומאטי.

 

מימד נוסף, המימד האנרגטי: מה התמונה הזו מביאה איתה? מי צייר אותה, איזו אנרגיה הוכנסה בה בזמן העשייה? יחד עם התמונה או החפץ קיימת האנרגיה והרגשות שמתוכם הם נוצרו. וכמו כן, כמעט כל דבר הוא גם סימבול הקיים בתת המודע הקולקטיבי.women_400

 

איך כל אלה משפיעים עלינו?
הדוגמה הקלאסית: נשים בודדות. מדהים לראות כמה
נפוצה התופעה של ציורים או פסלים של נשים בודדות, שלעיתים גם עצובות, סוחבות סלים, קטועות רגליים וידיים
ועוד כהנה וכהנה.
אני מוזמנת לבתים רבים כדי לעזור לאישה לפרוץ את מעגל הבדידות וליצור אפשרות לזוגיות.

איך אפשר להביא אנרגיה של גבר למקום שכולו משדר
"אני אישה בודדה, רצוי גם סובלת..."

לא התמונה היא הגורם, אלא המקום הלא-מודע, בתוך
אותה אישה, שגרם לה לבחור את התמונה הזו ולתלותה
על הקיר.


מערכת האמונות שלנו נטועה עמוק בפנים. אם לא נבקש להתבונן בה ונחקור אותה, היא תמשיך לנהל אותנו במרץ. השיקוף  שעל הקיר יכול לעזור לנו. אז  אם קירותיי מלאים תמונות של נשים לבד, זה מה שאני משדרת מתוכי
אל היקום וזה בדיוק מה שאני אקבל ממנו בחזרה...

 

בבתים רבים אני רואה תמונות שיוצרות אווירת נכאים.
לעיתים אלה תמונות יקרות של אמנים בעלי שם, אשר מצוירות בצבעים קודרים, היוצרים תחושת עומס ודכדוך.


מה זה משקף? מה זה יוצר אצלנו?

 

קיימים גם הציורים של אמא ש"איך אני אוריד את זה מהקיר אמא תיעלב!" או "התמונה הזו יקרה לליבי, נתן לי אותה בעלי לפני חמש עשרה שנה..." ואז מתברר שבעלה כבר נשוי לאחרת, בתמונה מצוייר גבר עם שלוש נשים, וזה תלוי לה בחדר השינה...

 

חפצים המגיעים ממקומות רחוקים ומיסטיים כגון מסכות של טכסים או חפצים בעלי ערך רוחני כלשהו,  יש לשים לב ולראות מה הם יוצרים בבית. חפצים אלה נושאים אנרגיה של מקום ומסורת אחרת, של קארמה קולקטיבית מסוימת, ויש לשים לב.

 

עלינו לזכור שבמימדים האנרגטיים, רב הנסתר על הגלוי...

 

דבר נוסף בעייתי הם צילומים של בני המשפחה. בבתים רבים תלויים על הקירות צילומים של אירועים שונים, צילומי הילדים והנכדים וכדומה. אלה תמונות מן העבר, הן מקבעות מצבים וזמנים שעברו. למשל: הילדים כבר בצבא, אבל אמא כל יום רואה אותם בתמונותיהם מהבר מצווה ומעניין למה קשה לה לשחרר אותם, והם, תמיד מרגישים תינוקות כשהם נכנסים הביתה. צילומים מקומם באלבומים, תנו לזמן לעבור, חיו את החיים כפי שהם עכשיו! 

 

כשאנו רוצים לחזק את המטרות שלנו בחיים, חומריות ורוחניות כאחת, הבית יכול להיות הסביבה התומכת ביותר לשינוי הפנימי שלנו. כדי לאפשר לאנרגיה חדשה להיכנס הביתה, כדאי ליצור את התדר הנכון.

 

דומה מושך דומה, זוכרים?

אז בואו נחשוב ביחד: מה אנו רוצים למשוך לחיים? אהבה, הרמוניה, שפע, כסף, רומנטיקה, מיניות, צמיחה רוחנית ועוד. איך עושים את זה? פשוט מאד, באמת פשוט, מוציאים מהבית את כל מה שלא משקף את זה!

 

ואז מכניסים דברים מתוך מחשבה, כוונה מודעת, מתוך מטרה ליצור אנרגיה מסוימת, שתמשוך אליה את הדומה לה, יצירת מציאות, זוכרים? יש המון דרכים לעשות את זה.


זה אחד הדברים האהובים עלי ביותר, הפיכת הסביבה למגנט. קודם כל לבדוק מה אנו רוצים למשוך לחיינו, אח"כ לבדוק אם הסביבה שלנו משדרת את המסר הזה, אם לא...קדימה לעבודה...

 

באהבה ובברכת יצירת מרחב תומך ומאפשר!


לשיחה אישית עם גאיה אריאל, מומחית לפאנג שואי וטיהור המרחב, ניתן ליצור קשר עם קו המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 26


למאמרים נוספים:

המטבח על פי הפאנג שואי
לחיות מתוך שמחה

פאנג שואי כסף כסף
פאנג שואי לכבוד השנה החדשה
פאנג שואי סימבוליקה ככלי לצמיחה


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי