אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פירוש שמות לבנות - חלק ראשון מ-א' עד י'

פירוש שמות לבנות - חלק ראשון מ-א' עד י'

 


שמות שמתחילים באות א....


אביבה - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. תחפש את החופש והריגושים, קשורה למשפחה, קינאה ורכושנות תהיה נחלתה. בעלת חשיבה קונקרטית.

אביבית - ילדה זו תחשוב הרבה, יכולת כתיבה גבוהה, חשיבה קונקרטית, קשורה לביתה, תוכל להגיע בקלות לתת מודע שלה, רגישות פנימית חזקה, יכולת הובלה. תהיה בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם.

אביגיל - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. בעלת יכולת למידה גבוהה, יצירתית ובעלת נתינה גבוהה. עוקצנית במקצת.

אביה - ילדה זו באה לעולם להראות לנו את הדרך הנכונה. בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, צריכה את החופש והמרחב, יש לה את האור והידע, רגישות פנימית גבוהה. יכולת הובלה.

אביטל - ילדה זו תהיה בעלת חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. מאוד רוחנית ובעלת יכולת טיפולית גבוהה, חייבת את השקט על מנת ל"הטעין מצברים". בעלת רוחב לב, שאיפתה להיות במרכז.

אבישג - ילדה זו לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות לכן תשאף לעצמאות. אסתטית ובעלת חשיבה לוגית. יצירתית, תהיה עליה שמירה. תוכל להשיג שפע רוחני וחומרי. בעלת נתינה גבוהה, רומנטית. יצירתית ובעלת יכולת כתיבה גבוהה.

אגם - ילדה זו תהיה בעלת אנרגיות מאוד חזקות, שאיפה לכסף ולסמכות, נחושה מאוד בדרכה. לא מוותרת עד שמשיגה את מטרותיה. בפנימיות שלה היא תשלב רוחניות, שפע חומרי, שפע רוחני, מזל, גאולה והצלחה.

אדוה - ילדה זו תהיה בעלת חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. מאוד רוחנית ובעלת יכולת טיפולית גבוהה, חייבת את השקט על מנת ל"הטעין מצברים". זקוקה לחופש ולמרחב, מידי פעם תחפש את ה"מריבות הקטנות".

אהובה - ילדה זו לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות לכן תשאף לעצמאות. אסתטית ובעלת חשיבה לוגית. זקוקה להרבה חופש ולמרות זאת תהיה קרובה מאוד למשפחתה.

אודיה - ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. אינטואיציה טובה, עיקשת לדרכה, תחפש את המריבות הקטנות.

אודליה - ילדה זו תחשוב הרבה, יכולת כתיבה גבוהה, חשיבה קונקרטית, קשורה לביתה, רגישות פנימית חזקה, יכולת הובלה. תהיה בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. זקוקה לחופש ולמרחב.

אופיר - ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. אינטואיציה טובה. תנסה לפשר בין אנשים, רגישות גבוהה.

אופירה - ילדה זו תזדקק להרבה חופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, נמשכת לקיצוני ולשונה. ילדה שתחפש את הפרסום סביבה. בעלת נוכחות, זקוקה שידעו שהיא בסביבה. תנסה להשיג את התענוג והפאר במהירות. בעלת יכולת הנהגה.

אור - ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. בעלת רגישות גבוהה, תפשר בין אנשים ותימנע מעימותים.

אוראל - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, רגישות פנימית גבוהה, יכולת למידה גבוהה. תחפש את היציבות בחייה.

אורה - ילדה זו תזדקק להרבה חופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, נמשכת לקיצוני ולשונה. ילדה שתחפש את הפרסום סביבה. בעלת נוכחות, זקוקה שידעו שהיא בסביבה. רגישות פנימית גבוהה, תהיה לה את ההארה והידע.

אורטל - ילדה זו תהיה יצירתית מאוד, אהבה לזולת ולילדים, נתינה גבוהה מאוד, ילדה זו תשאף להיות במרכז, צורך לשלוט, הדחף להישגים, הגאווה התעוזה והשליטה. תנסה לפשר בין אנשים.

אורין - ילדה זו תהיה עם אינטלגנציה ריגשית גבוהה מאוד, משפחתית ומסתדרת עם כולם, קשורה מאוד להוריה, תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, תימנע ממריבות ותנסה לפשר בין אנשים, מחוברת לעצמה, תהיה מאוזנת, יכולת הובלת מהלכים לידי ביצוע.

אורית - ילדה זו תזדקק להרבה חופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, נמשכת לקיצוני ולשונה. ילדה שתחפש את הפרסום סביבה. בעלת נוכחות, זקוקה שידעו שהיא בסביבה. רגישות פנימית גבוהה, תחפש את היציבות והמשפחתיות. תוכל להגיע בקלות לתת מודע שלה.

אורלי - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, רגישות פנימית גבוהה, יכולת למידה גבוהה. תחפש את היציבות בחייה. יכולת למידה גבוהה, בעלת רעיונות וחידושים.

אורנית - ילדה זו תהיה בעלת חוש אסתטי, תחפש את הניהול והעצמאות בחייה. מצד אחד תחפש את היציבות והקרקע ומצד שני תהיה זקוקה לחופש ולמרחב. בעלת רגישות פנימית גבוהה.

אורפז - ילדה זו תשים את המשפחה בראש סדר העדיפויות, תשתדל להסתדר עם כולם, תימנע ממריבות ותנסה לפשר בין אנשים. תנסה להשיג את הפאר והכספים במהירות. תהיה מבורכת, תחפש את הפרסום.

אושרית - ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכוון יש לכוונה מגיל צעיר, אנרגטית מאוד, תשאף להגיע במהירות לסמכויות וכספים. רגישות מאוד גבוהה, תהיה עליה שמירה. חרוצה ועיקשת לדרכה. תוכל להגיע בקלות לתת מודע שלה. תהיה לה עזרה להגיע למטרותיה.

אורנה - ילדה זו לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות לכן תשאף לעצמאות. אסתטית ובעלת חשיבה לוגית. זקוקה להרבה חופש ומרחב, תשאף לפרסום סביבה, צריכה שידעו שהיא באזור. רגשיות פנימית גבוהה.

אושרה - ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכוון יש לכוונה מגיל צעיר, אנרגטית מאוד, תשאף להגיע במהירות לסמכויות וכספים. רגישות מאוד גבוהה, תהיה עליה שמירה. תהיה לה עזרה להגיע למטרותיה. יכולת פרסומית גבוהה. בעלת נתינה גבוהה. רצון לפשר בין אנשים.

איב - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, רגישות גבוהה. תחפש את היציבות בחייה. יכולת למידה גבוהה, בעלת רעיונות וחידושים. יכולת הובלה והנהגה.

איה - ילדה זו תהיה בעלת חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. מאוד רוחנית, כושר איבחון גבוה. זקוקה למנוחה על מנת "לטעון מצברים". יכולת הובלה. תחפש את הפרסום. תהיה בה ההארה והבנה.

אילה - ילדה זו תהיה בעלת נחישות גבוהה, חרוצה מאוד, חשיבתה מבוססת על איסוף נתונים, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות לכן תישאף לעצמאות, תפתח את ה"אני" שלה, יכולת הובלה והנהגה, בעלת חשיבה קונקרטית, תחפש את האיזון, יהיה בה את האור והידע, בעלת רעיונות וחידושים, בעלת יכולת למידה.

אילנה - ילדה זו תהיה מאוד קשורה למשפחתה, הרמונית ומסתדרת עם כולם. אנרגטית, תחפש את הפרסום סביבה. יש בה את ההבנה וההארה. תהיה לה יכולת ביצועית גבוהה.

אילנית - ילדה זו תהיה משפחתית והרמונית, תחפש את היציבות והקרקע. עוקצנית במקצת. יכולת הובלה והנהגה. מחוברת לתת מודע שלה. תנועתית ופרסומית.

אילת - ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. יצירתית ובעלת יכולת למידה גבוהה. מחוברת למשפחה ולקרקע, אינטואיציה טובה. מחוברת לתת מודע שלה.

אינה - ילדה זו יצירתית, בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90 , ידיים טובות לעשייה. תחפש את הפרסום סביבה. יש בה את ההבנה והאור. 

 


אירה - ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. רגישות פנימית גבוהה, תחפש את הפרסום סביבה. יש בה את האור וההבנה.

איריס - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. תחפש את החופש והריגושים, קשורה למשפחה, אגו גבוה, עוקצנית במקצת, דברים יזוזו בצורה קשה.

אירית - ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך אותנו ללכת למקומות טובים יותר, בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, עוקצנית במקצת. מחוברת לקרקע, מחוברת לתת מודע שלה. אגו גבוה ובעלת רגישות פנימית גבוהה.

אלה - ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. יצירתית, נתינה גבוהה, תקשורתית. יש בה את האור וההבנה.

אלונה - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. תחפש את החופש והריגושים, קשורה למשפחה, בעלת חשיבה קונקרטית. זקוקה לפרסום סביבה. יצירתית, תנסה לחבר בין אנשים.

אליאן - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. תחפש את החופש והריגושים, קשורה למשפחה, בעלת חשיבה קונקרטית. זקוקה לפרסום סביבה. יצירתית, אגו גבוה, חריצות וקושי לוותר.

אליאנה - ילדה זו תהיה בעלת חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. מאוד רוחנית, כושר איבחון גבוה. זקוקה למנוחה על מנת "לטעון מצברים". יכולת הובלה. תחפש את הפרסום. תהיה בה ההארה והבנה. חריצות מאוד גבוהה, יכולת להתרכז ברמה גבוהה. משיכה ליופי ולפאר.

אליה - ילדה זו לא תאהב שאומרים לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית. תחפש את הפרסום סביבה, נמשכת לשונה, תחפש את הנסתר והמיסטיקה. יכולת למידה גבוהה.

אלינוי - ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכוון יש לכוונה מגיל צעיר, אנרגטית מאוד, תשאף להגיע במהירות לסמכויות וכספים. עוקצנית במקצת. אגו גבוה, קושי להתפשר. יכולת הובלה והנהגה.

אליס - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. חוש צדק מפותח, אהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מוגבלת ומעוכבת.

אלירז - ילדה זו תהיה אנרגטית, זקוקה להרבה חופש ותנועה, תחפש את השונה והנסתר. תחפש את הפרסום סביבה, זקוקה שידעו שהיא בסביבה, אגו גבוה, יהיה לה הכח, הדייקנות והסדר.

אמה - ילדה זו לא תאהב שאומרים לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית. תחפש את הפרסום סביבה, נמשכת לשונה, תחפש את הנסתר והמיסטיקה. תהיה בעלת תכונה אימהית, יהיה לה המרץ, הכח להצלה, ההגנה האינסופית, בעלת אינטואיציה פנימית והיכולת הרוחנית הגבוהה במיוחד.

אמונה - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, אהבה לאנשים, חיוך קבוע על פניה, רצון לעזור לאנשים. תחפש את הפרסום סביבה, משיכה לשונה. תהיה בעלת תכונה אימהית, יהיה לה המרץ, הכח להצלה, ההגנה האינסופית, בעלת אינטואיציה פנימית והיכולת הרוחנית הגבוהה במיוחד.

אמילי - ילדה זו לא תאהב שאומרים לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית. תהיה עוקצנית במקצת. יכולת הובלה והנהגה. תהיה עליה שמירה. תהיה בעלת תכונה אימהית, יהיה לה המרץ, הכח להצלה, ההגנה האינסופית, בעלת אינטואיציה פנימית והיכולת הרוחנית הגבוהה במיוחד.

אמירה - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, רגישות גבוהה. תחפש את היציבות בחייה. בעלת רעיונות וחידושים. יכולת הובלה והנהגה. עקשנות ונחישות לדרכה. בעלת תכונה אימהית, יהיה לה המרץ, הכח להצלה, ההגנה האינסופית, בעלת אינטואיציה פנימית והיכולת הרוחנית הגבוהה במיוחד.

אן - ילדה זו תהיה הרמונית, מחוברת מאוד למשפחתה, תישאף להסתדר עם כולם. אנרגטית ועוצמתית, מאוזנת, חשיבתה תהיה קונקרטית ומבוססת על איסוף נתונים. יש יכולת תיכנונית וביצועית ברמה גבוהה מאוד. משיכה למיסטיקה ולניסתר.

אנה - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. תחפש את החופש והריגושים, קשורה למשפחה, קינאה ורכושנות תהיה נחלתה. בעלת חשיבה קונקרטית. יש יכולת תיכנונית וביצועית ברמה גבוהה מאוד. משיכה למיסטיקה ולשונה. תחפש את הפרסום והזוהר.

אוסנת - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, תחפש את היציבות בחייה. עקשנות ונחישות לדרכה. מחוברת לתת מודע שלה. חוש גבוה לצדק, אהבה לחופש, תרגיש מעוכבת ומוגבלת למרות נחישותה להצלחה.

אסתר - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, תחפש את היציבות בחייה. עקשנות ונחישות לדרכה. מחוברת לתת מודע שלה. חוש גבוה לצדק, אהבה לחופש, תרגיש מעוכבת ומוגבלת למרות נחישותה להצלחה. רגישות גבוהה, יכולת ניתוחית גבוהה.

אפריל - ילדה זו תשים את משפחתה בראש, הרמונית ומסתדרת עם כולם. תחפש להגיע לפסגה במהירות. רגישות גבוהה, יש בה את הנדיבות וההתחשבות.

אפרת - ילדה זו תשים את משפחתה בראש, הרמונית ומסתדרת עם כולם. תחפש להגיע לפסגה במהירות. רגישות גבוהה, יש בה את הנדיבות וההתחשבות. מחוברת לתת מודע שלה, משיכה למיסטיקה ולנסתר. תחפש את היציבות.

אראלה - ילדה זו תהיה יצירתית, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, אהבה לילדים, אוהבת להיות בחברת אנשים, יכולת הובלה והנהגה, נחישות ועקשנות בפנימיות שלה, יכולת למידה,

ארבל - ילדה זו תהיה בעלת הרבה אנרגיות לעשייה, יצרים חזקים, יכולת לעשות כמעט הכל ופה יש את קושי הבחירה. רגישות מאוד גבוהה, יצירתית מאוד. תחפש את הכספים והסמכויות.

אריאלה - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, תחפש את היציבות בחייה. עקשנות ונחישות לדרכה. נחישות ועקשנות להשגת מטרתה.

ארין - ילדה זו באה לעולם להראות לנו דרך טובה יותר, באה כדי להדריך אותנו, תחפש את הפרסום סביבה. בעלת רגשות סוערים. יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולשונה.

אתל - ילדה זו תהיה בעלת אנרגיות מאוד חזקות, שאיפה לכסף ולסמכות, נחושה מאוד בדרכה. לא מוותרת עד שמשיגה את מטרותיה. בפנימיות שלה היא תחפש את היציבות, מחוברת לתת מודע שלה, יכולת למידה. נדיבות וטוב לב.

שמות שמתחילים באות ב....


בלה - ילדה זו לא תאהב שיאמרו לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית, רגישות מאוד גבוהה, תהיה קשורה למשפחתה. נדיבה ומתחשבת. תהיה בה את ההארה וההבנה.

בילהה - ילדה זו תהיה בעלת חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, כושר איבחון. חייבת את הקט והפינה על מנת "לטעון מצברים". בעלת רגישות גבוהה, קשורה למשפחתה. יהיה בה האור והידע, בעלת רעיונות חדשים.

בקי - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, פרטנית, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר. רגישות גבוהה, תהיה עליה שמירה, בעלת רעיונות וחידושים. יכולת הובלה. בפנימיות שלה תהיה פרקטית, רכושנית ומינית.

בר - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, פרטנית, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר. רגישות גבוהה. תהיה לה תנופה להשגת מטרותיה, כח מנהיגות ושאיפה גבוהה להשגת מטרותיה.

ברוריה - ילדה זו באה לעולם כדי להעביר מסרים, בעלת יכולת דיבור גבוהה, רגישות מאוד גבוהה, תהיה לה את התנופה להצלחה. האור והידע יהיו בחזקתה. קשורה למשפחתה, תנסה לפשר בין אנשים ולהימנע מעימותים.

ברית - ילדה זו באה לעולם כדי להעביר מסרים, חיבור ליופי ולאומנות, מידי פעם תימצא עצמה מסבירה לאנשים על חוקי העולם, יש בה רגישות רבה, קשר חזק למשפחתה, מתחשבת מאוד בדעות הוריה, מחוברת למשפחתה ולקרקע, יש בה נדיבות וטוב לב. למרות רגישותה בפנימיותה יש בה רצון להוביל ולהנהיג.

ברכה - ילדה זו תהיה בעלת דימיון מפותח, רגישות מאוד גבוהה, חשיבה מרובה, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. חייבת לדאוג לתזונה נכונה, תשאף להיות במרכז העניינים. יהיה לה האור וההבנה.

ברקת - ילדה זו באה לעולם כדי להעביר מסרים, בעלת יכולת דיבור גבוהה, רגישות מאוד גבוהה. תחפש את היציבות, תהיה מחוברת לתת מודע שלה, משפחתית, בעלת תנופה להצלחה. בפנימיות שלה תהיה פרקטית, רכושנית ומינית.

בושמת - ילדה זו לא תאהב שיאמרו לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית, רגישות מאוד גבוהה, תהיה קשורה למשפחתה. נדיבה ומתחשבת. תחפש את היציבות בחייה, מחוברת לקרקע ולמשפחתה, מחוברת לתת מודע שלה. תהיה בעלת תכונה אימהית, תהיה עליה שמירה, בד"כ תשיג את מטרותיה.

בת - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות. רגישות מאוד גבוהה, רגליים על הקרקע, מחוברת לתת מודע שלה. הרצונית ומסתדרת עם כולם.

בתאל - ילדה זו לא תאהב שיאמרו לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית, רגישות מאוד גבוהה, תהיה קשורה למשפחתה. תחפש את היציבות בחייה, מחוברת לקרקע ולמשפחתה, מחוברת לתת מודע שלה. נדיבות ויכולת למידה גבוהה.

בתחן - ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, יצרית מאוד ותחפש אחר סמכויות וכספים מגיל צעיר. תחפש את הפרסום, תשים דגש על העולם הזה. מחוברת לתת מודע שלה, תחפש את היציבות והקרקע.

בתיה - ילדה זו דברים יסתדרו לה בדקה ה 90 , יצירתית ובעלת נתינה גבוהה, רגישות גבוהה, מחוברת לתת מודע שלה, מחוברת לקרקע ולמשפחתה. יש לה יכולת להוביל ולהביא חידושים ורעיונות חדשים.

בת שבע - ילדה זו באה לעולם כדי להעביר מסרים, בעלת יכולת דיבור גבוהה, רגישות מאוד גבוהה. תהיה מחוברת לתת מודע שלה, תחפש את היציבות. אינטואיציה טובה, שמירה גבוהה, בד"כ תשיג את מטרותיה.

בת שחר - ילדה זו תישאף לעצמאות מגיל צעיר, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות, חריצות, מחוברת לתת מודע שלה, רגישות גבוהה, שמה דגש על העולם הזה. תהיה עליה שמירה. ילדה שבד"כ תשיג את מטרותיה.

שמות שמתחילים באות ג....


גאולה - ילדה זו באה לעולם כדי להעביר מסרים, בעלת אינטואיציה חזקה, בעלת יכולת דיבור גבוהה, בעלת נתינה גבוהה, יהיה לה שפע חומרי, מזל לגאולה והצלחה. יצירתית מאוד, תהיה לה את ההארה וההבנה. זקוקה לחופש ולפרסום סביבה.

גאות - ילדה זו זקוקה לחופש מירבי, תחפש את הפרסום סביבה, תמיד תדאג שידעו שהיא בסביבה, משתעממת מהר, תחפש ריגושים, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, אהבה למרחבים ומקומות פתוחים. תהיה בעלת נתינה גבוהה, יהיה לה שפע חומרי, מזל לגאולה והצלחה, יצירתית, תהיה מחוברת לתת מודע שלה, יכולת לירידה לפרטים, ביקורתית. תחפש את האיזון והקרקע.

גאיה - ילדה זו תהיה עצמאית, תחפש את העסקים והניהול. לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות. בעלת נתינה גבוהה, יהיה לה שפע חומרי, מזל לגאולה והצלחה. יצירתית מאוד, תהיה לה את ההארה וההבנה. בעלת רעיונות וחידושים. תחפש את החופש והפרסום.

גבריאלה - ילדה זו תהיה בעלת אנרגיות גבוהות, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. שאיפה לסמכויות וכספים. בעלת נתינה גבוהה, יהיה לה שפע חומרי, מזל לגאולה והצלחה. יצירתית מאוד, תהיה לה את ההארה וההבנה. בעלת רעיונות וחידושים. תחפש את החופש והפרסום. רגישות פנימית חזקה.

גוני - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, בעלת רעיונות וחידושים. יהיה לה את הכח להצלחה. פוטנציאל לשפע רוחני וחומרי. יצירתית ובעלת נתינה גבוהה. ילדה שתנסה להימנע מעימותים, תנסה לחבר בין אנשים.

גילה - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, אהבה לילדים. בעלת רעיונות וחידושים. יצירתית מאוד, זקוקה חפרסום מסביבה. בעלת הוכחות.

גילי - ילדה זו תהיה בעלת אנרגיות גבוהות, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. שאיפה לסמכויות וכספים. בעלת נתינה גבוהה, יהיה לה שפע חומרי, מזל לגאולה והצלחה. יצירתית מאוד. בעלת רעיונות וחידושים. עוקצנית במקצת. תהיה עליה שמירה.

גיתית - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, תחפש את היציבות והקרקע, עוקצנית במקצת, מחוברת לתת מודע שלה. יכולת ירידה לפרטים. בעלת ביקורת מאוד גבוהה. בעלת יכולת להביא רעיונות וחידושים. יכולת לצפות מהלכים קדימה. המזל יאיר לה פנים.

גל - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות. בעלת נתינה גבוהה, יצירתית. יהיה לה שפע רוחני וחומרי. יכולת למידה גבוהה. אוהבת להיות בחברת אנשים. בעלת תמימות מסוימת.

גלי - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. יכולת רוחנית גבוהה. זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים". פוטנציאל לשפע רוחני וחומרי.

גליה - ילדה זו תהיה יצירתית ובעלת נתינה גבוהה, ידיים טובות לעשייה. דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, נתינה מאוד גבוהה, שפע רוחני וחומרי. תחפש את הפרסום מסביבה, יהיה בה את ההבנה וההארה.

גלית - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא בסיבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. חשיבה מרובה. צריכה להיזהר מהידבקות במחלה. מחוברת לתת מודע שלה, צריכה יציבות וקשורה לביתה.

גנית - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה, יכולת ירידה לפרטים. בעלת ביקורת מאוד גבוהה. בעלת יכולת להביא רעיונות וחידושים. יכולת לצפות מהלכים קדימה. משיכה למיסטיקה ולשונה.

גפן - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. יכולת רוחנית גבוהה. זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים". פוטנציאל לשפע רוחני וחומרי. משיכה לשונה ולניסתר. תאווה ורדיפת התענוג והפאר.

שמות שמתחילים באות ד....


דבורה - ילדה זו תחפש את העצמאות והניהול בחייה, בעלת אגו גבוה, נפגעת בקלות, תחפש את המריבות הקטנות. רגישות גבוהה מאוד, זקוקה לחופש ולפרסום סביבה. תיכנס להרבה אינטריגות עם סביבתה.

דבי - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים". כושר איבחון גבוה. רגישות מאוד גבוהה, יכולת להביא חידושים לעולם.

דבש - ילדה זו באה לעולם על מנת להעביר מסרים, להדריך אותנו לחיים אוניברסליים טובים יותר, יכולת רוחנית גבוהה, תהיה לה הצלה והגנה, כח ועצמה. בפנימיות שלה היא תהיה רגישה, קשורה למשפחתה ודיעות הוריה.

דגניה - ילדה זו באה לעולם להעביר מסרים, באה להדריך אותנו לחיים טובים יותר. זקוקה לחופש ולתנועה. פוטנציאל גבוה לשפע רוחני וחומרי. מידי פעם תיכנס למריבות קטנות. משיכה למיסטיקה ולניסתר. תחפש את הריגושים.

דגנית - ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, נחושה מאוד, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. סמכותית ודומיננטית. תיכנס לאינטריגות עם הסובבים אותה. פוטנציאל גבוה להצלחה חומרית ורוחנית. מחוברת לקרקע, מחוברת לתת מודע שלה.

דונה - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא עצמה במצבים סבוכים ורגישים של האדם, נשית ודיפלומטית. זקוקה להרבה חופש ותנועה, זקוקה לפרסום בחייה. מצד אחד תהיה משפחתית ומצד שני תחפש את החופש שלה. צריכה להיזהר מהפסדי כספים.

דורה - ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, נחושה מאוד, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. סמכותית ודומיננטית. תיכנס לאינטריגות עם הסובבים אותה. רגישות פנימית מאוד חזקה, אנרגטית, זקוקה לפרסום סביבה.

דורין - ילדה זו באה לעולם להעביר מסרים, באה להדריך אותנו לחיים טובים יותר. זקוקה לחופש ולתנועה. מידי פעם תיכנס למריבות קטנות. משיכה ליופי, מחפשת את השלמות, בעלת רעיונות וחידושים. רגישות פנימית גבוהה.

דורית - ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, נחושה מאוד, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. סמכותית ודומיננטית. תיכנס לאינטריגות עם הסובבים אותה. מחוברת לקרקע, מחוברת לתת מודע שלה. קשורה למשפחתה, רגישות פנימית חזקה.

דיאנה - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים". כושר איבחון גבוה. אגו גבוה, תחפש את הריגושים והפרסום, משיכה לשונה ולנסתר, זקוקה לחופש ולתנועה בחייה.

דין - ילדה זו תחפש את העצמאות והניהול בחייה, בעלת אגו גבוה, תחפש את המריבות הקטנות. זקוקה לחופש ולפרסום סביבה. תיכנס להרבה אינטריגות עם סביבתה. פנימיות חזקה, משיכה לשונה ולניסתר.

דינה - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר החשיבות, הרמונית ומסתדרת ממשפחתה, זקוקה לחופש ולתנועה בחייה. יכולת הבאת רעיונות וחידושים. נמשכת למיסטיקה.

דלית - ילדה זו תהיה יצירתית, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, אוהבת חברה, רגליים על הקרקע, מחוברת לתת מודע שלה, יכולת הבאת חידושים, מידי פעם יהיו לה אינטריגות עם אנשים.

דנה - ילדה זו תהיה בעלת רצון לחופש ולשינויים בחייה, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, תחפש את הפרסום סביבה, בעלת נוכחות וזקוקה שאנשים ידעו שהיא בסביבה. תימשך לקיצוני ולשונה.

דניאל - ילדה זו תהיה בעלת רצון לחופש ולשינויים בחייה, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, תחפש את הפרסום סביבה, בעלת נוכחות וזקוקה שאנשים ידעו שהיא בסביבה. תימשך לקיצוני ולשונה. אגו גבוה, נחישות פנימית חזקה.

דניאלה - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא עצמה במצבים סבוכים ורגישים של האדם, נשית ודיפלומטית. זקוקה להרבה חופש ותנועה, זקוקה לפרסום בחייה. נחישות פנימית חזקה, צריכה להיזהר מהפסדי כספים.

דנית - ילדה זו תהיה בעלת רצון לחופש ולשינויים בחייה, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, תחפש את הפרסום סביבה, בעלת נוכחות וזקוקה שאנשים ידעו שהיא בסביבה. תימשך לקיצוני ולשונה. מצד שני תחפש את היציבות בחייה, מחוברת לתת מודע שלה.

דפנה - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית מאוד, תחפש את המושלם, תחפש את הפרסום והתנועה בחייה. תהיה בה את ההארה וההבנה. מריבות קטנות עם הסובבים אותה. אנליטית בחשיבתה, בעלת כושר אילתור ותמיד יהיה לה מה לומר.

דקל - ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, נחושה מאוד, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. סמכותית ודומיננטית. תיכנס לאינטריגות עם הסובבים אותה. מחוברת לקרקע, בפנימיות שלה תהיה פרקטית, רכושנית ומינית.

דיקלה - ילדה זו תהיה בעלת רצון לחופש ולשינויים בחייה, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, תחפש את הפרסום סביבה, בעלת נוכחות וזקוקה שאנשים ידעו שהיא בסביבה. תימשך לקיצוני ולשונה. בפנימיות שלה תהיה פרקטית, רכושנית ומינית.

דתיה - ילדה זו תהיה בעלת רצון לחופש ולשינויים בחייה, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, תחפש את הפרסום סביבה, בעלת נוכחות וזקוקה שאנשים ידעו שהיא בסביבה. תימשך לקיצוני ולשונה. מצד שני תחפש את היציבות בחייה, מחוברת לתת מודע שלה.


שמות שמתחילים באות ה....


הגר - ילדה זו תישאף לעצמאות ולניהול, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות. פוטנציאל גבוה לפרסום, יהיה לה את הידע וההארה, רגישות גבוהה, יהיה לה כח רצון להגיע להישגים. בפנימיות שלה יהיה בה שפע רוחני וחומרי ומזל.

הדס - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, הרמונית ומסתדרת עם כולם. צריכה תנועה וחופש בחייה, יהיה לה חוש לצדק ואהבת החופש.

הדסה - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריכה להיזהר מהידבקויות במחלות. זקוקה לשינויים ולתנועה בחייה. חוש לצדק, נאמנות ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש שדברים תקועים בחייה.

הדר - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריכה להיזהר מהידבקויות במחלות. זקוקה לשינויים ולתנועה בחייה. מידי פעם תחפש את המריבות הקטנות. צריכה להיזהר מהפסדי כספים.

הודיה - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, יצירתית ודברים יסתדרו לה בדקה ה 90, זקוקה להרבה חופש בחייה, תנועתית ופרסומית. אהבה לאנשים, צריכה להיזהר לא להיגרר אחר אנשים רק כדי לרצותם.

הילה - ילדה זו זקוקה להרבה אוויר וחופש בחייה, זקוקה לשינויים ומרחבים, בעלת נוכחות וזקוקה שידעו שהיא בסביבה. תחפש את הפרסום, בעלת רעיונות וחידושים.

הלית - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש להם תשובה לכל דבר. למרות שזקוקה לחופש ולשינויים תחפש גם את היציבות והקרקע בחייה. תהיה מחוברת לתת מודע שלה.

הלן - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש להם תשובה לכל דבר. למרות שזקוקה לחופש ולשינויים תחפש גם את היציבות והקרקע בחייה. יכולת למידה גבוהה.

הלנה - ילדה זו באה לעולם להדריך ולהעביר מסרים על מנת להראות לנו דרך התנהלות טובה יותר. אינטואיציות טובות. זקוקה לחופש ולפרסום, תעשה הרבה שינויים בחייה. משיכה למיסטיקה ולשונה, כושר תיכנון ברמה גבוהה.

שמות שמתחילים באות ו....


ויקי- ילדה זו אנרגטית מאוד, יצרית וסמכותית, יכולה לעשות הכל ולכן צריכה ללמוד להתמקד, ראייתה חומרית, זקוקה להיות בפעילות, צריכה להיזהר מפגיעות פיזיות. תהיה לה משמעת עצמית, פרקטית רכושנות, יציבות, הרמוניה ויופי. החברה תימשך אליה. בפנימיות שלה תהיה דייקנית, חרוצה וצורך בסדר.

ויקטוריה - ילדה זו תשים לב לכל דבר, תימשך לתחום המיסטיקה, נחישות ועקשנות לדרך, בעלת עקרונות, רכושנות , מיניות. זקוקה להרבה חופש ותנועה, מרגישה צורך לשלוט ולהגיע להישגים, בעלת גאווה, תעוזה ושליטה. רגישות פנימית גבוהה, אגו גבוה, יכולת הובלה, קושי להזיזה מדרכה.

ורד - ילדה זו דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, יצירתית, צריכה להיזהר מהיגררות אחרי אנשים, טוב לב ונתינה גבוהה. בעלת משמעת עצמית גבוהה, יציבות, הרמוניה ויופי יהיו מנת חלקה. רגישות פנימית גבוהה, מידי פעם תיכנס לאינטריגות עם החברה.

ורדית - ילדה זו אנרגטית מאוד, יצרית וסמכותית, יכולה לעשות הכל ולכן צריכה ללמוד להתמקד, ראייתה חומרית, זקוקה להיות בפעילות, צריכה להיזהר מפגיעות פיזיות. פרקטית רכושנות, יציבות, הרמוניה ויופי. החברה תימשך אליה. בפנימיות שלה תהיה דייקנית, חרוצה וצורך בסדר. תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה.

שמות שמתחילים באות ז...


זהבה - ילדה זו תישאף להיות עצמאית, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות, תהיה מבורכת, מלאה באנרגיות, תחפש את השינויים. בילדה זו תהיה ההבנה וההארה, רגישות פנימית, קשורה מאוד למשפחתה.

זהבית - ילדה זו תישאף להיות עצמאית, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות, תהיה מבורכת, מלאה באנרגיות, תחפש את השינויים. לילדה זו יהיה הרבה רעיונות לחידושים, תהיה עליה שמירה, זקוקה ליציבות ולקרקע, תהיה מחוברת לתת מודע שלה.

זוהר - ילדה זו תהיה רוחנית ובעלת אינטואיציה טובה, ילדה זו תהיה מבורכת, תחפש את השינויים ויהיה בה חוסר שקט. ילדה זו תהיה רגישה מאוד, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם. נידבקת מהר במחלות לכן צריכה להיזהר במיוחד בחורף ובשינוי עונתי. בפנימיות שלה היא משפחתית אך גם זקוקה לחופש ולתנועה.

זואי - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, הרמונית ותסתדר עם כולם. תהיה מבורכת, מלאה באנרגיות, תחפש את השינויים. תנסה להימנע ממריבות ותחבר בין אנשים. תהיה לה היכולת להוביל ולהנהיג. בעלת רעיונות חדשים.

זיוה - ילדה זו תישאף להיות עצמאית, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות, תהיה מבורכת, מלאה באנרגיות, תחפש את השינויים. בילדה זו תהיה ההבנה וההארה, תנסה לחבר בין אנשים, צריכה את הפרסום סביבה. תשתדל שישימו לב שהיא בסביבה. בעלת משמעת עצמית.

זמירה - ילדה זו לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות לכן תישאף לניהול ועצמאות, תהיה מבורכת, מלאה באנרגיות, תחפש את השינויים. בילדה זו תהיה ההבנה וההארה, רגישות פנימית, קשורה מאוד למשפחתה. תהיה לה תכונה אימהית, יהיה לה המרץ וההגנה האינסופית.

שמות שמתחילים באות ח...


חביבה - ילדה זו באה לעולם על מנת להראות לנו דרכים טובות יותר, בעלת יכולת דיבור גבוהה, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת יכולת הבאת חידושים, רגישות פנימית גבוהה, קשורה להוריה, זקוקה לחופש ומרחב.

חבצלת - ילדה זו תהיה אנרגטית, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש למקדה בגיל צעיר, תשאף להגיע לכספים ולסמכויות במהירות, חייבת להיות בפעילות. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. תחפש את אזורי הכח והשליטה (צבא, משטרה, חוקים) , בעלת יכולת למידה, יצירתית וקלת דעת.

חגית - ילדה זו תהיה בעלת יכולת טיפולית גבוהה, אינטואיציה גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לא לאבד שליטה, זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים". בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה, פוטנציאל לשפע חומרי ורוחני.

חדוה - ילדה זו זקוקה להרבה אוויר וחופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, בעלת נוכחות, צריכה שידעו שהיא באזור. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. תחפש את ה"ריב הקטן". צריכה להיזהר מהפסדי כספים. תנסה לחבר בין אנשים.

חוה - ילדה זו לא תאהב שיגידו לה מה לעשות ולכן תישאף לעצמאות וניהול, בעלת אגו גבו, פגיעה מאוד, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. תנסה לחבר בין אנשים. תחפש את הפרסום והמרחב לתנועה.

חופית - ילדה זו באה לעולם על מנת להראות לנו דרכים טובות יותר, בעלת יכולת דיבור גבוהה, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת יכולת הבאת חידושים, תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה, תחפש להגיע מהר לתענוג והפאר. יכולת הובלה והנהגה.

חושן - ילדה זו תהיה פרפקציוניסטית, תשים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לה מהעיניים. יכולת ניתוחי ברמה גבוהה, יכולת לראות מהלכים קדימה, בעלת כושר אילתור, יש לה תשובה לכל דבר. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. תנסה לחבר בין אנשים, ילדה זו תוכל להשיג את מטרותיה.

חיה - ילדה זו זקוקה להרבה אוויר וחופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, בעלת נוכחות, צריכה שידעו שהיא באזור. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת יכולת ניהול והנהגה, יכולת הבאת רעיונות וחידושים.

חמדה - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גדולה, יצירתית, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, אוהב לעזור לחבריה, אוהבת לצחוק, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת תכונה אימהית, תחפש את המריבות הקטנות, יהיה בה את המרץ והכח להצלה.

חן - ילדה זו תהיה פרפקציוניסטית, תשים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לה מהעיניים. יכולת ניתוחי ברמה גבוהה, יכולת לראות מהלכים קדימה, בעלת כושר אילתור, יש לה תשובה לכל דבר. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת יכולת תיכנון גבוהה. זקוקה לחופש ולפרסום.

חנה - ילדה זו באה לעולם על מנת להראות לנו דרכים טובות יותר, בעלת יכולת דיבור גבוהה, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר. זקוקה לאוויר ולחופש.

חני - ילדה זו זקוקה להרבה אוויר וחופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, בעלת נוכחות, צריכה שידעו שהיא באזור. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת יכולת ניהול והנהגה, יכולת הבאת רעיונות וחידושים. יכולת תיכנון גבוהה.

חנית - ילדה זו באה לעולם על מנת להראות לנו דרכים טובות יותר, בעלת יכולת דיבור גבוהה, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר. תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה.


שמות שמתחילים באות ט....


טובה - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לראות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. בעלת רגישות פנימית גבוהה, תנסה לחבר בין אנשים.

טופז - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, יצירתית, אוהבת להיות בחברת אנשים. תעשה הרבה דברים על מנת להתחבב על חבריה. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. בעלת רגישות פנימית גבוהה, תנסה לחבר בין אנשים. תחפש להשיג את התענוג והפאר במהירות.

טימור - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לראות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. בעלת תכונות אימהיות, תהיה עליה השמירה, יהיה את המרץ להצלה.

טינה - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, ילדה שחושבת הרבה, הרבה מתחים, שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. נמשכת לשונה ולמיסטיקה.

טל - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, יצירתית, אוהבת להיות בחברת אנשים. תעשה הרבה דברים על מנת להתחבב על חבריה. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. יכולת למידה גבוהה, נדיבה, מתחשבת ומשכילה. צריכה להיזהר מקלות דעת.

טלי - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לראות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. יכולת למידה גבוהה, נדיבה, מתחשבת ומשכילה. צריכה להיזהר מקלות דעת. בעלת יכולת להביא רעיונות חדשים ויהיה את הכח לממש רעיונות אלו.

טליה - ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך ולהוביל אותנו לדרך טובה יותר, בעלת אינטואיציה טובה. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. יכולת למידה גבוהה, נדיבה, מתחשבת ומשכילה. צריכה להיזהר מקלות דעת. בעלת יכולת להביא רעיונות חדשים ויהיה את הכח לממש רעיונות אלו. זקוקה לתנועה ולפרסום סביבה.

טל שחר - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, בעלת יכולת רוחנית גבוהה, צריכה לנוח על מנת ל"טעון מצברים". שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. יכולת למידה גבוהה, נדיבה, מתחשבת ומשכילה. צריכה להיזהר מקלות דעת. ילדה זו בד"כ משיגה את מטרותיה, תהיה לה את ההצלה וההגנה. תשים דגש על העולם הזה.

טמירה - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, יצירתית, אוהבת להיות בחברת אנשים. תעשה הרבה דברים על מנת להתחבב על חבריה. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. בעלת יכולת אימהי, תהיה עליה שמירה, יכולת האאת חידושים ומימושם. בעלת כושר מנהיגות.

טניה - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, ילדה שחושבת הרבה, הרבה מתחים, שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. נמשכת לשונה ולמיסטיקה. יכולת ביצועית גבוהה.

שמות שמתחילים באות י.....יהודית - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, אוהבת לעזור ולהיות בחברת אנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, בד"כ יצליחו לבטא את כישוריהם. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. מידי פעם תהיה עוקצנית.

יהל - ילדה זו באה לעולם להדריך ולהוביל אותנו לדרך טובה יותר, אינטואיציה טובה, משיכה ליופי ולהרמוניה. בד"כ יצליחו לבטא את כישוריהם. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. יצירתית ובעלת יכולת למידה, צריכה להיזהר מקלות דעת. בפנימיותו זקוקה לחופש ולפרסום.

יהלי - ילדה זו לא תאהב שיגידו לה מה לעשות ולכן תישאף לעצמאות ולניהול, בעלת אגו גבוה, תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. מידי פעם תהיה עוקצנית.

יובל - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, אוהבת לעזור ולהיות בחברת אנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, בד"כ יצליחו לבטא את כישוריהם. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. בעלת ידיים טובות לעשייה, רגישות פנימית גבוהה.
<

הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי