אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פירוש שמות לבנות - חלק שלישי מ-נ' עד צ'

פירוש שמות לבנות - חלק שלישי מ-נ' עד צ'

 


 


שמות שמתחילים באות נ...


נאוה - ילדה זו תישאף להגיע רחוק, אנרגטית, יצרים חזקים, חשיבתה סמכותית מאוד, תימשך לגברים בעלי תפקידים וסמכויות, מרגישה היא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, הרבה פעמית עושה ואומרת דברים ללא חשיבה ולאחר מכן מצטערת על כך. יש בה את האור והידע, צריכה פרסום סביבה, תחפש את היזון בחייה, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי.


נאוית - ילדה זו תישאף להגיע רחוק, אנרגטית, יצרים חזקים, חשיבתה סמכותית מאוד, תימשך לגברים בעלי תפקידים וסמכויות, מרגישה היא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, הרבה פעמית עושה ואומרת דברים ללא חשיבה ולאחר מכן מצטערת על כך. תחפש את היציבות והמשפחתיות, תהיה מחוברת לתת מודע שלה, בעלת רעיונות וחידושים, חרוצה ודייקנית, צריכה פרסום סביבה, תחפש את האיזון בחייה, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי.

נואל - ילדה זו תהיה משפחתית והרמונית, תסתדר עם כולם, תנסה לפשר בין אנשים, שירותית מאוד באופיה, לא תיסתבך עם אנשים, בעלת אינטלגנציה ריגשית גבוהה, בעלת יכולת תיכנונית ברמה גבוהה, יש בה הרבה נדיבות ולב גדול, משכילה ובעלת יכולת למידה גבוהה, תהיה מאוזנת ומחוברת לעצמה.

נוגה - ילדה זו תהיה בעלת חוש אסתטי גבוה, אגו גבוה, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות ולכן תישאף לניהול ועצמאות, חשיבה מבוססת על איסוף נתונים, תכבד כל עבודה שתקבל, חרוצה מאוד, תהיה עליה שמירה גבוהה, יהיה בה את האור והידע, בעלת משמעת עצמית גבוהה, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי.

נוי - ילדה זו תהיה עם חיוך על הפנים, רומנטית, תחפש קשרים רציניים, יצירתית, ידיים טובות לעשייה, בעלת כושר התנדבות, אוהבת להיות בחברת אנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, צריכה להיזהר מהיגררות אחר אנשים רק כדי לרצותם, הססנות מסוימת בחייה, בעלת יכולת הבאת חידושים, משמעת עצמית גבוהה, נתינה גבוהה, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי.

נויה - ילדה זו תישאף להגיע רחוק, אנרגטית, יצרים חזקים, חשיבתה סמכותית מאוד, תימשך לגברים בעלי תפקידים וסמכויות, מרגישה היא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, הרבה פעמית עושה ואומרת דברים ללא חשיבה ולאחר מכן מצטערת על כך. בעלת יכולת הבאת חידושים, משמעת עצמית גבוהה, נתינה גבוהה, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי. יהיה בה את האור והידע.

נועה - ילדה זו תחפש את הריגושים בחייה, תלך על הקצה, קשה לה להיות במסגרת, צריכה אוויר ופרסום בחייה, קשורה למדיה, צריכה שכולם ירגישו בנוכחותה, תחפש גבר לא שיגרתי, בעלת נוכחות, משתעממת מהר, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי. יהיה בה את האור והידע. משמעת עצמית גבוהה, רכושנות ועקשנות.

נועם - ילדה זו תשים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לה מהעיניים, לא מתלהבת מכלום, מנתחת כל דבר, סקרנית מאוד, חשיבה אנליטית, יש לה תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, פרפקציוניסטית, לא בורחת מאחריות, תחפש גבר יציב בחייו, תהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. בעלת משמעת עצמית גבוהה, יהיה בה את הכח והמרץ להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה , בעלת תכונה אימהית, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית ועקשנית.

נופר - ילדה זו תהיה עם חיוך על הפנים, רומנטית, תחפש קשרים רציניים, יצירתית, ידיים טובות לעשייה, בעלת כושר התנדבות, אוהבת להיות בחברת אנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, צריכה להיזהר מהיגררות אחר אנשים רק כדי לרצותם, הססנות מסוימת בחייה, יכולת הנהגה וביצוע משימות, משמעת עצמית גבוהה, נתינה גבוהה, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי, תחפש להשיג במהירות את הפאר והתענוג.

נור - ילדה זו תשים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לה מהעיניים, לא מתלהבת מכלום, מנתחת כל דבר, סקרנית מאוד, חשיבה אנליטית, יש לה תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, פרפקציוניסטית, לא בורחת מאחריות, תחפש גבר יציב בחייו, תהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. יכולת הובלה והנהגה, יכולת לבצע את שאיפותיה, משמעת עצמית גבוהה.

נורית - ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך אותנו לחיים טובים יותר, בעלת אינטואיציה גבוהה, משיכה ליופי ולהרמוניה, תחפש את היציבות והמשפחתיות בחייה, מחוברת לתת מודע שלה, יכולת הובלת חידושים לידי ביצוע, יכולת הובלה והנהגה, משמעת עצמית גבוהה, בעלת רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי.

נטלי - ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך אותנו לחיים טובים יותר, בעלת אינטואיציה גבוהה, משיכה ליופי ולהרמוניה, תחפש את היציבות והמשפחתיות בחייה, מחוברת לתת מודע שלה, יכולת הובלת חידושים לידי ביצוע, נדיבה ומתחשבת,שאיפתה להיות במרכז, דחף לשליטה ולהישגיות, גאווה ותעוזה, בעלת רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי.

נטע - ילדה זו תהיה עם חיוך על הפנים, רומנטית, תחפש קשרים רציניים, יצירתית, ידיים טובות לעשייה, בעלת כושר התנדבות, אוהבת להיות בחברת אנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, צריכה להיזהר מהיגררות אחר אנשים רק כדי לרצותם, הססנות מסוימת בחייה, נתינה גבוהה, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי. דחף לשליטה ולהישגיות, גאווה ותעוזה,

ניבה - ילדה זו תהיה ביקורתית, תשים לב לכל דבר, יכולה לצפות מהלכים מראש, אנליטית, סקרנית מאוד, חשיבה מרובה, כושר אילתור גבוה, יש לה תשובה לכל דבר, רגליים על הקרקע, פרפקציוניסטית, בעלת כושר תיכנון גבוה, משיכה למיסטיקה, יהיה בה האור והידע, יכולת הובלה ונחישות.

נילי - ילדה זו תהיה בעלת חוש אסתטי גבוה, אגו גבוה, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות ולכן תישאף לניהול ועצמאות, חשיבה מבוססת על איסוף נתונים, תכבד כל עבודה שתקבל, יכולת הבאת חידושים, עוקצנית במקצת, חרוצה ודייקנית, נדיבה ומתחשבת, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי. בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית ועקשנית.

ניצה - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, זקוקה לזוגיות באופן תמידי אך הדברים ילכו קשה בנושא זה, דימיון מפותח וכושר כתיבה גבוה, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי. יהיה בה את האור והידע, חרוצה ודייקנית, תשלב בין הרצון לשליטה, אידיאלים והצדק.

ניקול - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה גבוהה, תחפש את הגבר המטפל, המדריך והלומד, הרבה פעמים תימצא לבד, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, צריכה מנוחה מרובה כדי ל"טעון מצברים, אוהבת ללמוד, פרקטית, רכושנית ומינית, נדיבה ומתחשבת, בעלת משמעת עצמית גבוהה, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי.

נירה - ילדה זו תשים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לה מהעיניים, לא מתלהבת מכלום, מנתחת כל דבר, סקרנית מאוד, חשיבה אנליטית, יש לה תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, פרפקציוניסטית, לא בורחת מאחריות, תחפש גבר יציב בחייו, תהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. יהיה בה את האור והידע, יכולת הובלת רעיונות חדשים לידי ביצוע, חרוצה ודייקנית.

נירית - ילדה זו תשים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לה מהעיניים, לא מתלהבת מכלום, מנתחת כל דבר, סקרנית מאוד, חשיבה אנליטית, יש לה תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, פרפקציוניסטית, לא בורחת מאחריות, תחפש גבר יציב בחייו, תהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. תחפש את האיזון והמשפחתיות, תהיה מחוברת לתת מודע שלה, יכולת הבאת רעיונות לידי ביצוע, עוקצנית במקצת.

 

נעמה - ילדה זו תהיה עם חיוך על הפנים, רומנטית, תחפש קשרים רציניים, יצירתית, ידיים טובות לעשייה, בעלת כושר התנדבות, אוהבת להיות בחברת אנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, צריכה להיזהר מהיגררות אחר אנשים רק כדי לרצותם, הססנות מסוימת בחייה, נתינה גבוהה, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי. דחף לשליטה ולהישגיות, גאווה ותעוזה, יהיה בה את האור והידע, יהיה בה את הכח והמרץ להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה , בעלת תכונה אימהית.

 

נעומי - ילדה זו תחפש את הריגושים בחייה, תלך על הקצה, קשה לה להיות במסגרת, צריכה אוויר ופרסום בחייה, קשורה למדיה, צריכה שכולם ירגישו בנוכחותה, תחפש גבר לא שיגרתי, בעלת נוכחות, משתעממת מהר, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי. יהיה בה את האור והידע, יהיה בה את הכח והמרץ להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה , בעלת תכונה אימהית. בעלת משמעת וביקורת עצמית, רכושנות ועקשנות.

נצחיה - ילדה זו תהיה בעלת חוש אסתטי גבוה, אגו גבוה, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות ולכן תישאף לניהול ועצמאות, חשיבה מבוססת על איסוף נתונים, תכבד כל עבודה שתקבל, חרוצה מאוד, יהיה בה את האור והידע, בעלת משמעת עצמית גבוהה, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי. תשים דגש על העולם הזה, תשלב בין הרצון לשליטה, האידיאלים שלה והצדק.

נתנאלה - ילדה זו תחפש את הריגושים בחייה, תלך על הקצה, קשה לה להיות במסגרת, צריכה אוויר ופרסום בחייה, קשורה למדיה, צריכה שכולם ירגישו בנוכחותה, תחפש גבר לא שיגרתי, בעלת נוכחות, משתעממת מהר, בעלת כושר תיכנון וביצוע, בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה, לניסתר, למיניות ולחוש השישי. יהיה בה את האור והידע, נדיבה ומתחשבת, תחפש את היציבות, מחוברת לתת מודע שלה.שמות שמתחילים באות ס...


סוזי - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, חשיבה מרובה, הרבה מתחים, צריכה להיזהר מהידבקויות במחלות. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יכולת הבאת רעיונות חדשים, דייקנות וחריצות. אנרגטית, צריכה שינויים ויש בה חוסר שקט. בעלת משמעת עצמית גבוהה.

סוזן - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, תהיה משפחתית והרמונית. תנסה לחבר ולפשר בין אנשים. משיכה למיסטיקה ולניסתר. יכולת תינון וביצוע ברמה גבוהה. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. אנרגטית, צריכה שינויים ויש בה חוסר שקט. בעלת משמעת עצמית גבוהה.

סופי - ילדה זו תהיה יצירתית, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, חיוך על פניה, אוהבת להיות בחברת אנשים, כושר התנדבות גבוה, צריכה להיזהר לא להיגרר רק כדי לרצות את חבריה. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יכולת הבאת רעיונות חדשים, דייקנות וחריצות. רוצה להגיע לפאר ולעונג במהירות. בעלת משמעת עצמית גבוהה.

סופיה - ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, ראייתה חומרים וסמכותית, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, צריכה להיות בפעילות מתמדת. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יכולת הבאת רעיונות חדשים, דייקנות וחריצות. רוצה להגיע לפאר ולעונג במהירות. בעלת משמעת עצמית גבוהה. יש בה את האור והידע.

סיגל - ילדה זו תהיה ביקורתית מאוד, פרפקציוניסטית, שמה לב לפרטים ושום דבר לא בורח לה מהעיניים. בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור, יש לה תשובה לכל דבר. בעלת חשיבה אנליטית. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יכולת הבאת רעיונות חדשים, דייקנות וחריצות, נדיבה ומתחשבת, יכולת למידה גבוהה. יהיה לה שפע רוחני וחומרי.

סיגלית - ילדה זו באה לעולם כדי להדריך אותנו לדרכים טובות יותר, בעלת אינטואיציה טובה, יכולת דיבור גבוהה, משיכה ליופי ולהרמוניה. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יכולת הבאת רעיונות חדשים, דייקנות וחריצות, נדיבה ומתחשבת, יכולת למידה גבוהה. יהיה לה שפע רוחני וחומרי. תהיה עוקצנית במקצת, תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה.

סיוון - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, תהיה משפחתית והרמונית. תנסה לחבר ולפשר בין אנשים. משיכה למיסטיקה ולניסתר. יכולת תינון וביצוע ברמה גבוהה. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. תחפש את היציבות, תנסה לחבר בין אנשים.

סילבי - ילדה זו תהיה ביקורתית מאוד, פרפקציוניסטית, שמה לב לפרטים ושום דבר לא בורח לה מהעיניים. בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור, יש לה תשובה לכל דבר. בעלת חשיבה אנליטית. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יכולת הבאת רעיונות חדשים, דייקנות וחריצות, נדיבה ומתחשבת, יכולת למידה גבוהה. תהיה עוקצנית במקצת. בעלת רגישות וחיבור למשפחתה.

סימה - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, צריכה לנוח על מנת ל"טעון מצברים". חשיבתה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יהיה בה את האור והידע, חריצות ודייקנות, יהיה בה את המרץ, הגנה גבוהה, בעלת יכולת רוחנית גבוהה במיוחד. בעלת תכונה אימהית.

סימונה - ילדה זו באה לעולם כדי להדריך אותנו לדרכים טובות יותר, בעלת אינטואיציה טובה, יכולת דיבור גבוהה, משיכה ליופי ולהרמוניה. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יכולת הבאת רעיונות חדשים, דייקנות וחריצות, . יהיה בה את האור והידע, חריצות ודייקנות, יהיה בה את המרץ, הגנה גבוהה, בעלת יכולת רוחנית גבוהה במיוחד. בעלת תכונה אימהית. משיכה לשונה ולניסתר.

סינתיה - ילדה זו תהיה ביקורתית מאוד, פרפקציוניסטית, שמה לב לפרטים ושום דבר לא בורח לה מהעיניים. בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור, יש לה תשובה לכל דבר. בעלת חשיבה אנליטית. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יכולת הבאת רעיונות חדשים, דייקנות וחריצות, עוקצנית במקצת, תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה, יהיה בה את האור והידע.

סמדר - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, צריכה לנוח על מנת ל"טעון מצברים". חשיבתה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יהיה בה את המרץ, הגנה גבוהה, בעלת יכולת רוחנית גבוהה במיוחד. בעלת תכונה אימהית. תחפש את המריבות הקטנות, צריכה להיזהר מהפסדי כספים.

סנדי - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, צריכה לנוח על מנת ל"טעון מצברים". חשיבתה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. תחפש את המריבות הקטנות, צריכה להיזהר מהפסדי כספים. משיכה למיסטיקה ולשונה. יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע.

סנדרה - ילדה זו תהיה ביקורתית מאוד, פרפקציוניסטית, שמה לב לפרטים ושום דבר לא בורח לה מהעיניים. בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור, יש לה תשובה לכל דבר. בעלת חשיבה אנליטית. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יהיה בה את האור והידע, מידי פעם תחפש את המריבות הקטנות, משיכה לשונה ולניסתר. יכולת מנהיגות גבוהה.

ספיר - ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, ראייתה חומרים וסמכותית, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, צריכה להיות בפעילות מתמדת. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יכולת הבאת רעיונות חדשים, דייקנות וחריצות. רוצה להגיע לפאר ולעונג במהירות. יכולת ביצוע ברמה גבוהה, יכולת מנהיגות.

סתיו - ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, ראייתה חומרים וסמכותית, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, צריכה להיות בפעילות מתמדת. חוש גבוה לצדק ולאמת, נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מעוכבת ומוגבלת. יכולת הבאת רעיונות חדשים, תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה, תנסה לחבר ולפשר בין אנשים.שמות שמתחילים באות ע...עדי - ילדה זו יצירתית, תחפש קשר רציני בלבד, בעלת נתינה גבוהה, אוהבת להיות בחברת אנשים, זקוקה למקום עם הרבה חיוכים וכיף, דברים מסתדרים לה בדקה ה 90, כושר התנדבות גבוה, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה, בעלת יכולת הבאת חידושים, מידי פעם תחפש את הריבים הקטנים, צריכה להיזהר מהפסדי כספים.

עדינה - ילדה זו תהיה עם הרגליים על הקרקע, תשים לב לכל פרט ושום דבר לא יברח לה מהעיניים, תחפש זוגיות יציבה, יש לה תשובה לכל דבר, בעלת כושר אילתור גבוה, פרפקציוניסטית, ביקורתית ובעלת עקרונות, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה, הרבה פעמים תחפש את המריבות הקטנות, צריכה להיזהר מהפסדי כספים, בעלת יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר. יהיה בה את האור והידע, חרוצה ודייקנית.

עדן - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה גבוהה, חשיבה שונה מהאחר, חשיבה לוגית מהפחד לאבד שליטה, זקוקה למנוחה מרובה על מנת ל"טעון מצברים", בעלת יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעלת כושר איבחון גבוה, הרבה פעמים תהיה לבד, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה, הרבה פעמים תחפש את המריבות הקטנות, צריכה להיזהר מהפסדי כספים, בעלת יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר.

עדנה - ילדה זו יצירתית, תחפש קשר רציני בלבד, בעלת נתינה גבוהה, אוהבת להיות בחברת אנשים, זקוקה למקום עם הרבה חיוכים וכיף, דברים מסתדרים לה בדקה ה 90, כושר התנדבות גבוה, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה, הרבה פעמים תחפש את המריבות הקטנות, צריכה להיזהר מהפסדי כספים, בעלת יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר. יהיה בה את האור והידע.

עופרה - ילדה זו תהיה בעלת אגו גבוה, לא תאהב שיאמרו לה מה לעשות ולכן תשאף לניהול ועצמאות, חוש אסתטי גבוה, חשיבה על בסיס איסוף נתונים, עקשנית לדרכה, קשה להניעה מדרכה לאחר שקיבלה החלטה, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה, יהיה בה את האור והידע, בעלת יכולת הובלת מהלכים ילדי עשייה.

עופרי - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, הרמונית ומסתדרת עם כולם, תהיה שירותית באופי שלה, תחפש גבר רציני בלבד, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה, תחפש להשיג במהירות את העונג והפאר, יכולת הבאת רעיונות חדשים, חריצות ודייקנות, בעלת משמעת עצמית גבוהה, יכולת הובלה.

עידית - ילדה זו תהיה אנרגטית, ראייתה חומרית וכספית, תחפש את הניהול והסמכויות, תחפש גבר בעל סמכויות, צריכה להיזהר מפגיעות פיזיות, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה כבר מגיל צעיר, הרבה פעמים תקבל החלטות על בסיס היצר. תחפש את האינטריגות, צריכה להיזהר מהפסדי כספים, עוקצנית, תחפש את היציבות והמשפחה, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה.

עינב - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, הרמונית ומסתדרת עם כולם, תהיה שירותית באופי שלה, תחפש גבר רציני בלבד, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה, בעלת רגישות גבוהה וקשורה למשפחתה, יכולת הבאת רעיונות חדשים, חריצות ודייקנות, יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר.

עינבל - ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך ולהנחות אותנו לדרך טובה יותר ולחיים בריאים יותר, בעלת אינטואיציה טובה, משיכה ליופי ולהרמוניה, נדיבה ומתחשבת, בעלת רגישות גבוהה וקשר חזק למשפחתה, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה. יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר.

עינבר - ילדה זו תהיה אנרגטית, ראייתה חומרית וכספית, תחפש את הניהול והסמכויות, תחפש גבר בעל סמכויות, צריכה להיזהר מפגיעות פיזיות, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה כבר מגיל צעיר, הרבה פעמים תקבל החלטות על בסיס היצר. בעלת רגישות גבוהה וקשר חזק למשפחתה, יכולת הנהגה והובלה, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה. יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר.

עינת - ילדה זו תהיה אנרגטית, ראייתה חומרית וכספית, תחפש את הניהול והסמכויות, תחפש גבר בעל סמכויות, צריכה להיזהר מפגיעות פיזיות, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה כבר מגיל צעיר, הרבה פעמים תקבל החלטות על בסיס היצר. תחפש את היציבות והמשפחה, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה. יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר.

עירית - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, הרמונית ומסתדרת עם כולם, תהיה שירותית באופי שלה, תחפש גבר רציני בלבד, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה, תהיה עוקצנית, יכולת הבאת רעיונות חדשים, חריצות ודייקנות, בעלת משמעת עצמית גבוהה, יכולת הובלה, תחפש את היציבות והמשפחתיות, מחוברת לתת מודע שלה.

עליזה - ילדה זו תחפש את הפרסום, קשה לה במסגרות כובלות, צריכה אוויר ותנועה, הרבה פעמים "תלך על הקצה", צריכה להיזהר לא להיסחף אחר השונה והמוזר, בעלת נוכחות, צריכה שאנשים ידעו שהיא בסביבה, תחפש את הבחור השונה והמפורסם, יהיה בה את האור והידע, נדיבות והתחשבות, בחייה יהיו הרבה שינויים וחוסר שקט, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה.

עלמה - ילדה זו תהיה בעלת אגו גבוה, לא תאהב שיאמרו לה מה לעשות ולכן תשאף לניהול ועצמאות, חוש אסתטי גבוה, חשיבה על בסיס איסוף נתונים, עקשנית לדרכה, קשה להניעה מדרכה לאחר שקיבלה החלטה, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה, נדיבה ומתחשבת, יהיה בה את האור והידע, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, ההגנה הגבוהה, תכונה אימהית, בעלת האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד.

עמית - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה גבוהה, חשיבה שונה מהאחר, חשיבה לוגית מהפחד לאבד שליטה, זקוקה למנוחה מרובה על מנת ל"טעון מצברים", בעלת יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעלת כושר איבחון גבוה, הרבה פעמים תהיה לבד, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה, תחפש את היציבות והמשפחתיות, מחוברת לתת מודע שלה, יכולת הבאת חידושים, חרוצה ודייקנית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, ההגנה הגבוהה, תכונה אימהית, בעלת האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד.

ענת - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה גבוהה, חשיבה שונה מהאחר, חשיבה לוגית מהפחד לאבד שליטה, זקוקה למנוחה מרובה על מנת ל"טעון מצברים", בעלת יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעלת כושר איבחון גבוה, הרבה פעמים תהיה לבד, בעלת ביקורת עצמית גבוהה, שאפתנית, רכושנית, עקשנית ובעלת אמביציה גבוהה, תחפש את היציבות והמשפחתיות, מחוברת לתת מודע שלה, בעלת יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר.


 

שמות שמתחילים באות פ...


פאני - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, הרמונית ומסתדרת עם כולם. יכולת התבטאות וכושר דיבור, רוצה להגיע במהירות לתענוג ולפאר. בעל רעיונות חדשים, דייקנית וחרוצה. תחפש את האיזון בחייה, משיכה למיסטיקה ולנסתר.

פאר - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, חשיבה מרובה, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. יכולת התבטאות וכושר דיבור, רוצה להגיע במהירות לתענוג ולפאר. יכולת הובלה והנהגה. תחפש את האיזון בחייה.

פולה - ילדה זו תהיה ביקורתית מאוד, שמה לב לכל פרט ושום דבר לא בורח לה מהעיניים, פרפקציוניסטית ובעלת עקרונות, יכולת אילתור גבוהה, יש לה תשובה לכל דבר. יכולת התבטאות וכושר דיבור, רוצה להגיע במהירות לתענוג ולפאר. יהיה בה האור והידע, נדיבה ומתחשבת, תנסה לחבר בין אנשים.

פז - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, הרמונית ומסתדרת עם כולם. יכולת התבטאות וכושר דיבור, רוצה להגיע במהירות לתענוג ולפאר. אנרגטית, צריכה שינויים ויש בה חוסר שקט. צריכה פרסום סביבה.

פזית - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, חשיבה מרובה, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. יכולת התבטאות וכושר דיבור, רוצה להגיע במהירות לתענוג ולפאר. צריכה שינויים ויש בה חוסר שקט. צריכה פרסום סביבה. תחפש את היציבות בחייה ותוכל להגיע לתת מודע שלה. יכולת הובלת רעיונות וחידושים.

פלג - ילדה זו תחפש את האוויר והחופש, בעלת נוכחות, צריכה את הריגושים והפרסום סביבה, תמיד תדאג שידעו שהיא בסביבה. נדיבה ומתחשבת, יהיה לה מזל, שפע חומרי ורוחני.

פלד - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, הרמונית ומסתדרת עם כולם. יכולת התבטאות וכושר דיבור, רוצה להגיע במהירות לתענוג ולפאר. נדיבה ומתחשבת, תחפש את המריבות הקטנות, צריכה להיזהר מהפסדי כספים.

פנינה - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, הרמונית ומסתדרת עם כולם. יכולת התבטאות וכושר דיבור, רוצה להגיע במהירות לתענוג ולפאר, תהיה מחוברת לתת מודע שלה משיכה לשונה ולמיסטיקה, יכולת תיכנון גבוהה. יכולת הבאת חידושים ורעיונות, יהיה בה את האור והידע.

פנינית - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, הרמונית ומסתדרת עם כולם. יכולת התבטאות וכושר דיבור, רוצה להגיע במהירות לתענוג ולפאר. תהיה עוקצנית במקצת, תחפש את היציבות והקרקע, תהיה מחוברת לתת מודע שלה משיכה לשונה ולמיסטיקה, יכולת תיכנון גבוהה.

פרחיה - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, הרמונית ומסתדרת עם כולם. יכולת התבטאות וכושר דיבור, רוצה להגיע במהירות לתענוג ולפאר. יהיה בה את האור והידע, תשים דגש על העולם הזה, יכולת הנהגה והובלת רעיונות לידי ביצוע.

פרידה - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, דימיון מאוד מפותח, יכולת ייעוצית גבוהה, יכולת כתיבה מפותחת, מחשבות מרובות. רצון להגיע במהירות למעלה, יהיה בה את האור והידע, תשים דגש על העולם הזה, יכולת העברת נושאים מרעיון למעשה, מידי פעם תיכנס לריבים קטנים.

פשוש - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, חשיבה מרובה, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. יכולת התבטאות וכושר דיבור, רוצה להגיע במהירות לתענוג ולפאר. תנסה לחבר בין אנשים, בעלת משמעת עצמית גבוהה, ילדה זו בד"כ תשיג את מטרותיה, תהיה לה את ההגנה וההצלה.


שמות שמתחילים באות צ...


צביאלה - ילדה זו תהיה עם חיוך על הפנים, רומנטית, בעלת ידיים טובות, תחפש קשר רציני, בעלת נתינה גבוהה, בד"כ תתנדב לאירגונים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, תשלב בין רצון לשליטה, האידיאל והצדק.יהיה בה את האור והידע, מתחשבת, יכולת למידה גבוהה, חרוצה ודייקנית, מסודרת. יכולת הוצאת רעיונות לידי מעשה.

צביה - ילדה זו תהיה יצרית, משיכה לכסף וסמכויות, אנרגטית מאוד, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, צריכה להיזהר מפציעות פיזיות. צריכה להיות בפעילות מתמדת. בעלת רגישות פנימית גבוהה, חרוצה ודייקנית, תשלב בין רצון לשליטה, האידיאל והצדק.

צוף - ילדה זו צריכה ריגושים בחייה, תימשך לאנשים פרסומיים ושונים, בעלת נוכחות, צריכה שאנשים ידעו שהיא בסביבה, אנרגטית, צריכה להיזהר לא להיסחף למקומות קיצוניים. תשלב בין רצון לשליטה, האידיאל והצדק. תחפש את העונג והפאר במהירות.

צופית - ילדה זו תהיה אסתטית, תחפש את העסקים בחייה, תימשך לאנשים מובילים ומנהיגים. בעלת אגו גבוה, רצון להוכיח דברים. תשלב בין רצון לשליטה, האידיאל והצדק. תחפש את העונג והפאר במהירות. יכולת הובלה וחיבור בין אנשים, תחפש את היציבות בחייה ומחוברת לתת מודע שלה.

צופנת - ילדה זו תחפש את הפרסום סביבה, צריכה שאנשים ירגישו בנוכחות שלה, זקוקה לריגושים ושינויים, בעלת נוכחות, צריכה להיזהר לא להיסחף לקצה, תשלב בין הרצון לשליטה על מעשיה לבין שעיית מעשים "על הקצה", תחפש את העונג והפאר במהירות, יכולת תיכנונית גבוהה, יכולת הובלת מעשים לידי ביצוע.

ציונה - ילדה זו תהיה יצרית, משיכה לכסף וסמכויות, אנרגטית מאוד, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, צריכה להיזהר מפציעות פיזיות. צריכה להיות בפעילות מתמדת. חרוצה ודייקנית, תשלב בין רצון לשליטה, האידיאל והצדק. יהיה בה האור והידע, תימשך למיסטיקה ולניסתר,

צילה - ילדה זו באה לעולם על מנת להעביר לנו מסרים, ילדה זו באה להראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, תשלב בין רצון לשליטה, האידיאל והצדק. נדיבה ומתחשבת, יכולת לימוד גבוהה, יהיה בה את האור והידע, חרוצה ודייקנית.

ציפורה - ילדה זו תהיה ביקורתית מאוד, תשים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לה מהעיניים, חשדנית, יש לה תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, פרפקציוניסטית ובעלת עקרונות. תשלב בין רצון לשליטה, האידיאל והצדק. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, תחפש להשיג את העונג והפאר במהירות.

צליל - ילדה זו תהיה בעל אינטואיציה גבוהה ויכולת טיפולית גבוהה, יש לה חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מהפחד לאבד שליטה, צריכה לנוח על מנת ל"טעון מצברים". הרבה פעמים תחפש את הלבד, צריכה להיזהר מזילזול וקלות דעת, נדיבה ומתחשבת, תשלב בין רצון לשליטה, האידיאל והצדק.

צמרת - ילדה זו תהיה אסתטית, תחפש את העסקים בחייה, תימשך לאנשים מובילים ומנהיגים. בעלת אגו גבוה, רצון להוכיח דברים. תשלב בין רצון לשליטה, האידיאל והצדק. כח רצון ושאיפות גבוהות, תחפש את היציבות בחייה ומחוברת לתת מודע שלה. יהיה בה את המרץ, הכח להצלה וההגנה הגבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. תהיה בעלת תכונה אימהית.רוצים לקבל ניתוח נומרולוגי אישי ומקצועי מצליל בלי לצאת מהבית? התקשרו עכשיו ל 072-3401003שלוחה 48 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.אולי יעניין אותך גם:

פירוש שמות לבנות - חלק ראשון מא' עד י'

פירוש שמות לבנות חלק שני מכ' - מ'

פירוש שמות לבנות חלק רביעי מנ' עד צ'

שינוי והוספת שמות מאת רנה רז גילו

חשיבות תאריך הלידה והשם בנומרולוגיה

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי