אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין ה 10.11.15 – 3.11.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין ה 10.11.15 – 3.11.15   

 

 


תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין ה 10.11.15 – 3.11.15

 

 

טיפ לילידי  מזל השבוע

הימים הקרובים עומדים להיות בסימן השפעת הכוכב מרקורי שאחראי על התקשורת הבין אישית, ונמצא במזל שלכם במהלך כל החודש הקרוב. זה בדיוק הזמן הנכון להגיד את כל אשר על דעתכם.

 

 

 

טלה

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית העבודה והבריאות וזאת כדי לגרום לכם להשקיע הרבה יותר זמן, מרץ ואנרגיה בנושאים אלה. מבחינה בריאותית חשוב שתשגיחו ולא תעמיסו על עצמכם פעילות יתר. נכון שחשוב לכם מאוד להצליח בעבודה, אך נראה שהפעם אתם כל כך במרוץ להצליח  ולהשיג, עד אשר שוכחים לדאוג לעצמכם פעמים רבות.

 

שור

הכוכב וונוס יימצא בבית הזוגיות והשותפויות וייתן מענה רגשי לצרכים רבים שלכם. זה בדיוק הזמן הנכון לצאת כמה שיותר בין אנשים שאתם מרגישים שקרובים לכם בדעותיהם וליהנות מכך ככל שאתם יכולים. מאחר וגם כוכב התקשורת בבית השותפויות שלכם, הרי שעכשיו זה בדיוק הזמן הנכון להגיד את כל העולה על דעתכם לקרובים לכם ולהגיע להידברות.

 

תאומים

הכוכב מארס נמצא בבית המשפחה הקרובה שלכם ולכן אתם מרגישים שאתם דינמיים ונמרצים ורוצים לפעול ככל שאתם יכולים על מנת שתפיקו את מקסימום התועלת בהיבט האישי והמשפחתי. היזהרו לא לפעול בצורה מאוד אינטנסיבית ולעיתים אף אגרסיבית בגלל הלהט הרגשי שבו אתם נמצאים. למזלכם, הכוכב סטורן שנמצא בבית השותפויות שלכם ימתן את ההתנהלות שלכם.

 

סרטן

כוכב התקשורת מפעיל הפעם אצלכם מקום המקושר עם צעירים מכם ובעיקר כאלה שזקוקים לכם לזמן איכות ולהגנה שלכם. אתם נמצאים עכשיו בשלב של חשיבה מעמיקה בה אתם תוהים ביניכם לבין עצמכם מהי הדרך הנכונה עבורכם . ייתכן ותאלצו להשקיע במקומות שלא ציפיתם אך תתכוננו לכך שתצטרכו לתת מעצמכם הרבה יותר משהתכוונתם.

 

אריה

הכוכב מרקורי שאחראי על התקשורת הגיע לבקר בבית המשפחה שלכם וייתן את אותותיו והשפעתו במהלך כל החודש הקרוב. נראה שאתם נמצאים בתקופה של חשבון נפש, כיוון שמהלך כוכבי זה מתקשר עם העובדה שאתם נמצאים בזמנים שבהם אתם רוצים לקחת אחריות מחודשת אך עדיין אינכם יודעים כיצד אתם יכולים לעשות את זה באופן המעשי של העניין.

 

בתולה

הכוכב מרקורי הגיע לבקר במקום המקושר עם הסביבה הקרובה לכם ולכן במהלך כל החודש הקרוב תהיו מאוד עסוקים במה אתם צריכים לעשות ומהי הדרך הנכונה על מנת לקדם את עצמכם. יש לכם רצון עז לשפר את צורת המגורים והרצון לסחוף את האחרים ביחד איתכם לא תמיד עולה בקנה אחד. לעומת זאת, לימודים בתחומים חדשים יכול מאוד להועיל ולקדם אתכם.

 

מאזניים

הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית המקושר עם כל נושאי תת המודע והנסתר של חייכם. יש לכם נטייה להסתיר מאחרים את מחשבותיכם האמיתיות כך שאתם משדרים מסרים כפולים לאנשים שמאוד רוצים בקרבתכם. מבחינה כספית זוהי תקופה שבה חשוב מאוד שתיקחו אחריות על כל מה שאתם עושים ותיזהרו מאוד לא להשקיע יותר ממה שתוכנן מלכתחילה.

 

עקרב

השמש בשמיים וגם כוכב התקשורת מרקורי נמצאים במזל שלכם, עובדה שגורמת לכך שאתם מאוד עסוקים בפרק זמן זה ואף מתכננים לצאת לחופשה סביב יום הולדתכם. אכן זה הזמן המתאים לכם ביותר למימוש תוכניותיכם הישנות. זה גם הזמן שבו תרגישו במחויבות למשפחה הגרעינית שלכם, שהיא הדבר החשוב ביותר שלכם ומהווה עבורכם גם את מקור הכוח.

 

קשת

אתם נמצאים עכשיו בתקופה מאוד קשה משתי סיבות. האחת היא כמובן כמו מדי שנה לקראת יום הולדתכם האנרגיות מתחילות לרדת וכל דבר נראה לכם ארוך ומייגע מהרגיל. בנוסף, כוכב סטורן שמביא איתו עומס ואחריות גם הוא נמצא במזל שלכם וגורם לכם להמשיך ולפעול תחת לחץ והרבה פעמים מעל ליכולות שלכם. אתם חייבים לקחת לעצמכם פסקי זמן למנוחה.

 

גדי 

נראה שהנושאים היותר חשובים לכם בדרך כלל כמו עבודה וקריירה בחיים נדחקים הפעם לקרן זווית וזאת בגלל העובדה שמרבית הכוכבים בשמיים הפעם לא מפעילים נושאים אלה , אלא יותר תחומים שקשורים לחברה בה אתם חיים וגם לצרכים המשפחתיים המשתנים שלכם. זה הזמן להשקיע ביחסי אנוש ביניכם לבין הסובבים אתכם וגם עם המשפחה שלכם.

 

דלי

הכוכב מרקורי שאחראי על התקשורת ויחסים בין אישיים ביחד עם השמש בשמיים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם כל נושא הקריירה של חייכם. נראה שאתם נמצאים בתקופה שבה זה בדיוק הזמן הנכון לבדוק מבחינה מקצועית האם יש לכם יכולת לקידום והאם אתם יכולים לממש את תוכניותיכם כפי שכבר מזמן תכננתם. מבחינה כספית אתם נמצאים בתקופה יותר טובה וההזדמנויות מגיעות.

 

דגים 

אתם המזל שבתקופה האחרונה מרגיש שקצת קשה לכם מהרגיל וזאת בגלל העובדה שכוכב סטורן שמביא איתו קשיים נמצא בזווית מאוד לא טובה אל המזל שלכם, עובדה שגורמת לכם להרגיש שהכול מגיע קשה ואתם צריכים להתאמץ עבור כל דבר. אתם עובדים חרוצים מאוד ונראה שזה בדיוק הזמן הנכון עבורכם לעצור במקצת ולבדוק איך יהיה נכון עבורכם להתנהל לגבי ההמשך.  

 

 

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטתכנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי