אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 18.11.15 – 11.11.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 18.11.15 – 11.11.15   

 

 

תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 18.11.15 – 11.11.15

 

 

 

טיפ לילידי  מזל השבוע:

הכוכב מרקורי המוכר ככוכב התקשורת , יימצא כל החודש הקרוב במזל שלכם וייתן לכם יכולת להגיד את כל מה שעובר עליכם מבלי לפגוע בצד שכנגד.  

 

 

 

טלה

זהו שבוע מאוד משמעותי מבחינה כלכלית מאחר וכוכבים רבים נמצאים במקום בו אתם אמורים להתמודד עם בעיות כספיות וגם עם אנשים שהבטיחו לכם ולא קיימו את הבטחתם. נראה שחשוב לכם להחליט ולפעול מיידית מבחינה כלכלית ולכן אין יותר זמן  לחכות ולבדוק עד כמה הדברים שאתם מתכננים נכונים לעשייה , בפרק זמן זה של חייכם. תקשורת טובה עם השותפים לכם לחיים , תעזור לכם בפתרון בעיותיכם וחשוב מאוד להשקיע בנושא זה.

 

שור

בחודש הקרוב יימצא כוכב התקשורת מרקורי במקום המקושר עם השותפים לכם לחיים ולמערכות יחסים על רקע עסקי. כיוון שכך , חשוב מאוד שתהיו שלמים עם כל עשייה ועוד יותר חשוב לבצע כל תוכנית תחת עינו הקפדנית של איש מקצוע חיצוני שינחה אתכם בדרך הנכונה. תכננו עכשיו ובדקו את כל הפרטים , אך רק בעוד כחודש יהיה הזמן הנכון לממש את תוכניותיכם.

 

תאומים

הכוכב וונוס שמשפיע על מערכות יחסים , נמצא החודש בבית היצירה שלכם וגם במקום המקושר עם צעירים מכם יגרום לכך שתוכלו השבוע לפתח מערכות יחסים על בסיס ערכי. ייתכן שאת תוכניותיכם לא תוכלו עדיין לממש במלואן , אך החל מהחודש הבא תקבלו את האנרגיות הדרושות למימוש מטרותיכם האישיות. אחת מהתוכניות שלכם היא שיפור מערכות היחסים הרגשיות שלכם.

 

סרטן

הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במקום המקושר עם המשפחה הקרובה והמעגל הראשון של חייכם ולכן נראה שתהיו עסוקים עם הקרובים לכם, אך עדיין לא תוכלו לממש את רגשותיכם האישיים בצורה גלויה וייתכן שאף תאלצו להסתיר את מערכות היחסים שלכם ולא לחשוף אותן בפומבי. מבחינה מקצועית אתם מקבלים פיצוי, כיוון שאתם מאוד מוערכים בשל עשייתכם.

 

 

אריה

זוהי תקופה טובה ובונה מבחינה מקצועית בגלל ביקורו של כוכב השפע יופיטר, בבית הכספים שלכם. זוהי הזדמנות פז שמתרחשת אחת ל12 שנים ולכן חשוב מאוד שבמהלך השנה הקרובה תבצעו תוכניות כלכליות משמעותיות שכבר מזמן רציתם לעשות אותם, אך איכשהו נדחו עד עכשיו . השבוע יהיה נכון עבורכם לנסות ולפרוץ עוד מחסום בתחום המקצועי בדרך שתקדם אתכם.

 

בתולה

השבוע יהיה טוב עבורכם לקדם את עצמכם מבחינה מקצועית מאחר והכוכב וונוס מבקר אצלכם בבית הכספים. חברים שמכירים אתכם דרך חייכם המקצועיים, יעזרו לכם לקדם את עצמכם להגיע למקום שמאוד הייתם רוצים להיות שם. זה בדיוק הזמן להקשיב לאינטואיציה שלכם בכל פעם שאתם רוצים לקבל רעיון או עצה מקורית שתעזור לכם בפתרון בעיות.

 

מאזניים

בחודש הקרוב יבקר הכוכב מארס במזל שלכם ולכן חשוב מאוד שתנסו להרחיב את אופקיכם ואת תפיסת עולמכם בנוגע לסובבים אתכם בחיים. בהחלט ייתכן שהאירועים שיקרו בחייכם יהיו כאלה שיכריחו אתכם להבין גם את המניעים של האחרים ואת דרך התנהלותם בדרך כזו שתוכלו לעזור לעצמכם ולהם בביצוע מטרותיהם ולהביא אותם ואת עצמכם לסיפוק, הגשמה ועשיית דברים שאתם אוהבים.

 

עקרב

הכוכב יופיטר  שמביא הצלחה ושפע נמצא אצלכם בבית המקושר עם בית החברים והחברה שלכם ולכן נראה שתקופה זו מאוד טובה עבורכם לממש את עצמכם ולהתחיל לתכנן לעצמכם תוכניות לעתיד. האנרגיה שאתם משדרים בזמן הזה היא זו אשר תמגנט אליכם את האחרים. ייתכן שכלכלית עדיין אינכם מסודרים, אך נראה שתהיו כבר בדרך הנכונה ,ממחצית השנה שלאחר יום הולדתכם.

 

קשת

הכוכב סטורן שנמצא במזל שלכם גורם לכם לקושי שבעטיו אתם נאלצים לקחת אחריות על חייכם ולעיתים קרובות אתם מרגישים שקשה לכם עם כך. ובכל זאת לא מתאים לכם להתייאש, כי אתם מזל של לוחמים ואופטימיים והדברים בסופו של דבר מסתדרים עבורכם על הצד הטוב ביותר. מומלץ לכם לנסוע למקום כלשהו על מנת לעזור לעצמכם לצאת מהמעגליות בה אתם חיים, ולהיטען באנרגיות חיוביות.

 

גדי 

בשבוע הקרוב יגיע כוכב התקשורת מרקורי אל בית תת המודע שלכם ולכן לא תוכלו להישאר יותר אדישים לנסיבות חייכם הנוכחיות ותהיו אסירי תודה לאלה שעזרו לכם להסתדר בחיים עד כה, אך ייתכן שהעומס יהיה רב מדי. מאחר ואתם שואפים להגיע למטרות רחוקות ויש לכם גם טווח נשימה ארוך, השתדלו להירגע קצת ,  פחות ללחוץ ולהשתדל לזרום עם הנסיבות.

 

 

דלי

נראה שנושאי העבודה ודרך הצגת האישיות שלכם מול הממונים עליכם בקריירה מאוד מטרידים אתכם כיוון שמרבית הכוכבים נמצאים בבית זה. זה בדיוק הזמן לבדוק את היכולת שלכם לעבוד ולהיות בשותפות מקצועית, או חברתית עם אנשים אחרים שאינם בהכרח קרובים אישיים שלכם, אך נראה שאתם חייבים להיות איתם בקשר טוב בגלל היכולת שלהם לעזור לכם.

 

דגים 

יש לכם תחושה לא קלה שהסביבה הקרובה תובענית מדי עבורכם כיוון שבאים אליכם בדרישות שלדעתכם מוגזמות. מבחינתכם אתם עושים הכול מבחינה מקצועית ובאמונה שלמה ומתוך ידיעה שזה המקסימום שניתן לעשות עבור אנשים קרובים והנה אתם שומעים תלונות שלדעתכם מאוד לא מוצדקות. מומלץ לכם להקשיב לדעתם של היקרים לכם, כיוון שבכל זאת אולי יש צדק והגיון בפיהם.

 

 

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי