אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשנת 2014 לבני מזל סרטן
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשנת 2014 לבני מזל סרטן

 

מזל סרטן

 

תאריך המזל: בערך בין 22.6 ועד 22.7

אלמנט: מים, יוזם

סמל המזל: סרטן

איבר בריאותי רגיש: איברים פנימיים, קיבה, כליות, רחם

נאמנות: מאוד נאמנים.

 

תכונות חיוביות של המזל:


רגישים, אינטואיטיביים, נאמנים למשפחה ולחברים, אנשים ביתיים, אוהבים לטפל בזולת, זהירים ומחושבים בהחלטותיהם, מגוננים על הקרובים להם, משקיעים בסביבה בה הם חיים כדי לעשותה טובה יותר.

 

תכונות שליליות של המזל:


פגיעים ביותר, שומרים טינה, מפחדים לקחת סיכונים, בעלי נטייה למצבי רוח משתנים, מסוגרים ואינם חושפים את רגשותיהם, חשדנים ואינם ממהרים לקשור קשרים ולתת אמון באחרים.

 תחזית כללית שנתית


שפע

עד לחודש אוגוסט עדיין תרגישו את המעבר של כוכב השפע במזל שלכם שגם נותן לכם שפע ותחושה של התחלות חדשות ומעניינות. לאחר מכן ולמשך כל השנה הקרובה תרגישו שאתם נהנים מהתחלות חדשות במישור הכלכלי ונראה שיפתחו בפניכם אפשרויות חדשות לשיפור מצבכם הפיננסי. לאלה מכם שעובדים יש לכם הזדמנות לקבל העלאת שכר בעיקר בין החודשים ינ' ועד לאפר' 15. זוהי תקופה מצוינת בשבילכם לבדוק אפשרויות חדשות להתפתחות כלכלית .


קושי 

בשנה זו תרגישו צורך לבטא את עצמכם בדרך יצירתית. ייתכן שבגלל חוסר הרצון שלכם להתקבע תציבו דרישות מהקרובים לכם שלא תמיד יבינו את המסרים שלכם ולכן ייתכן שלא תמיד יעמדו בציפיות שלכם. תצטרכו ללמוד לזרום עם הנסיבות.  עובדה זו נובעת מהצורך שלכם כרגע להתפרש על כמה תחומים ביחד. בשנה הקרובה ילדים יתפסו אצלכם את מירב תשומת הלב ואתם תבינו שיש להשקיע בהם זמן איכות. מערכות יחסים רגשיות שלא יבנו על בסיס איתן – יתפרקו.

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28

 

 

 

 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי