אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 1.7.15 – 24.1.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 1.7.15 – 24.1.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 1.7.15 – 24.1.15

 

טיפ לילידי השבוע :

השבוע ייכנס כוכב האנרגיה והעשייה למזל שלכם כך שצפוי לכם חודש אינטנסיבי במיוחד. אל תדאגו כיוון שתקבלו את מלוא האנרגיות הדרושות לכך.

 

 

 

טלה

במהלך כל החודש הקרוב תמצאו את עצמכם באין ספור אירועים קטנים שבהם תצטרכו להחליט ביניכם לבין עצמכם על קו מחשבה ועשייה שלכם מול המשפחה שתנסה לגרור אתכם לאין ספור של אירועים שבהם ייתכן ותהיו חסרי סבלנות, כיוון שתרגישו ששופטים אתכם שלא בצדק ונמאס לכם כל פעם להצדיק את עצמכם ואת התנהגותכם. עליכם להיזהר מלהגיב מיידית ומוטב לכם לחכות עד שתהיו בטוחים.

 

שור

במהלך כל החודש הקרוב תהיו עסוקים בחיק המשפחה כיוון שנראה שאתם יודעים שהפעם חשוב מאוד שתתנו את דעתכם לכל האירועים ואף תביעו דעה במידה ואתם רוצים להיות מעורבים בכל מה שקורה מסביבכם ובעיקר במעגל הראשון של חייכם. הכוכב יופיטר נמצא בבית המשפחה שלכם, כך שנראה שהפעם תקבלו את הפרגון הראוי לכם ותדעו כיצד להמשיך ולהתנהל במסגרת המשפחתית.


 

תאומים

הכוכב מרקורי נמצא במזל שלכם במהלך כל החודש הקרוב ומאחר וזהו כוכב התקשורת שגם מקושר עם המזל שלכם, נראה שיהיה לכם קל מאוד לתקשר עם הסביבה וגם להסביר את עצמכם כפי שהייתם רוצים להישמע. מבחינה כלכלית אתם בתקופה היותר טובה של חייכם, כיוון שהאפשרויות להתפתח זורמות אליכם ואתם בהחלט בודקים את מידת הפוטנציאל הנכון לכם.

 

סרטן

אתם ילידי המזל נמצאים בתקופה מאוד אינטנסיבית בחייכם בגלל העובדה שכוכבים רבים נמצאים במזל שלכם וגם בבית הכספים שלכם. נראה שאתם עומדים בפני התנסויות חדשות מבחינה כלכלית שדורשות מכם היערכות חדשה בהתאם לנסיבות הקיימות. ייתכן ולא תוכלו לערב את כל האנשים הקרובים לכם בתוכניותיכם, כיוון שלמדתם מהניסיון שלא על כל אחד ניתן לסמוך.

 

 

אריה 

הכוכב וונוס נמצא במזל שלכם כך שאתם צפויים להתחלות חדשות ומשמחות גם מבחינה אישית וגם מבחינה כלכלית. כוכב זה אחראי לנעימות ולזרימה שאתם חשים ביחסים שלכם ונראה שעכשיו הזמן שלכם לבקש מהקרובים לכם ליישם את הדברים שהובטחו לכם. הפעם נראה שדעתכם תישמע ואף תילקח בחשבון גם להבא. במידה ואתם מתגעגעים לאנשים מהעבר זה הזמן לחידוש קשרים.

 

בתולה

מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה היותר טובה של חייכם כיוון שעכשיו נראה שאתם מצליחים לממש את תוכניותיכם בכל הנוגע לקידום מטרותיכם האישיות. כבר מזמן אתם עוסקים בשאלה ביניכם לבין עצמכם כיצד אתם רוצים לשווק את עצמכם מבחינה אישית ונראה שהפעם הגעתם לתובנות מה עליכם לעשות לשם כך. בכל מקרה את רגשותיכם האישיים מוטב שבחודש הזה תשאירו עבור עצמכם.

 

מאזניים

מבחינה מקצועית אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות שלכם כיוון שהכוכבים שנמצאים היום בשמיים מקדמים מאוד את כל מה שקשור בנושאי הקריירה שלכם ויש לכם יכולת לנווט את ההצלחה שלכם למקום שאתם מעוניינים להגיע אליו. ייתכן ודברים רבים יסעירו אתכם בשלב הזה, אך במידה ותישארו שלווים, הרי שתצליחו להגיע בדרך הנעימה שתכננתם בדיוק אל המקומות המתאימים לכם.

 

עקרב 

הכוכב סטורן נכנס אליכם אל בית הכספים ולכן נראה שאתם צריכים להתנהל שונה מבחינה זו, כדי לעמוד בכל ההוצאות שהעמסתם על עצמכם. בנוסף, וזו העובדה המשמחת היא הידיעה שתוכלו להתמודד עם האתגרים שעכשיו היקום מזמן לכם למרות שנראה שאתם בהחלט מנסים להילחם כנגד התחושות הקשות איתן אתם מתמודדים לאחרונה כתוצאה מתנאי החיים הפחות נוחים שלכם.

 

קשת

אתם מרגישים שאתם נלחצים בכל פעם שמישהו מנסה לקחת מכם את החופש האישי אליו אתם שואפים. יש לכם צורך פנימי עז להתקומם כנגד כל אחד שייתן לכם תחושה שאתם חייבים להתנצל על דברים שאתם אומרים או עושים בתום לב. כדי לרומם לעצמכם את ההרגשה ומצב הרוח מומלץ לכם ללמוד לימודים שיכולים לקדם את עצמכם מבחינה אישית ומקצועית.

 

גדי 

אתם נמצאים בדיוק בתקופה שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן זוהי תקופה משמעותית שבה חשוב מאוד שתעשו את חשבונות הנפש המתאימים לכם ולא תהססו לפעול כאשר אתם בטוחים שהגעתם לקצה הדרך. ייתכן ותרגישו שאתם נסערים בגלל שחלק מהדברים יגיעו אליכם מבלי שהתכוונתם אליהם כלל, אך בהחלט ייתכן שהם בדיוק הדבר הנכון שאותו עליכם לעשות. 

חישבו !!!   

 

 

דלי 

הכוכב יופיטר שמביא איתו אפשרויות לקידום ופוטנציאל נמצא אצלכם בבית המקושר עם כל התחום של היכולת שלכם להיות במסגרות מקצועיות ואישיות אינטימיות או קבוצתיות. נראה שאתם עומדים ללמוד על עצמכם דברים חדשים שעד היום לא ידעתם שהם קיימים ורק החיים הם אלה שגורמים לכם להתלבט האם אתם פועלים בכיוון הנכון. אל תדאגו כל כך, אתם בכיוון הנכון.

 

דגים

אתם עסוקים בלעשות לעצמכם טוב בכל מה שקשור מבחינה מקצועית על מנת להוכיח לעצמכם וגם לסביבה שאתם עושים הכל בדרך הטובה ביותר ובמידה ומישהו לא סמך עליכם כפי שחשבתם שמגיע לכם, הרי שכולם טועים. מומלץ לכם גם לדאוג מבחינה כלכלית ולא להשאיר נושאים פתוחים, על מנת שלא תמצאו את עצמכם במקום שאתם לא יודעים כיצד לפעול וכיצד להגיב ובכך תאבדו שליטה.

 

  

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.
כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי