אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 19.10.15 – 12.10.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 19.10.15 – 12.10.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 19.10.15 – 12.10.15

 

טיפ לילידי השבוע :

הכוכב מרקורי שעדיין משפיע בגלל הנסיגה וגם אחראי על התקשורת, גורם לכם לדאגה בתחומים שונים ובעיקר עם חברים קרובים שעדיין לא סגרתם איתם מעגלים.

 

 

 

טלה

מרבית הכוכבים נמצאים בבית המקושר עם תפיסת העולם שלכם בעיקר בנושאי עבודה  ולכן נראה שאתם עוברים אירועים שונים בחייכם שגורמים לכם להבין את החיים אחרת ממה שהבנתם עד כה ועובדה זו גובה מכם מחיר רגשי רב. גם הכוכב אוראנוס שמביא איתו רצון לחופש,  משפיע עליכם וגורם לכם להרגיש חוסר שקט, ולעיתים אף מעלה אצלכם את סף העצבנות עד להתפרצות משמעותית.  

 

שור

אתם עסוקים מאוד עם כל מה שקורה בחיק המשפחה הקרובה שלכם ולכן זהו זמן מצויין לבדוק האם אתם נמצאים במקסימום היכולת שלכם לנתינה בהתאם לציפיות של עצמכם מעצמכם, כיוון שנראה שלקרובים לכם יש טענות שונות והם אף באים בדרישות שהם  מעבר ליכולותיכם. הכספים שאתם כל כך מצפים להם עדיין מתעכבים ולא מתקבלים במהרה, ולכן זה הזמן לעכב הוצאות שאינן הכרחיות.

 

תאומים

אתם נמצאים בתקופה מאוד משמעותית בכל הנוגע לשותפויות בחייכם ולכן עובדה זו גורמת לכם לתסכול ביניכם לבין עצמכם ולתהייה האם אתם פועלים בכיוון הנכון. ייתכן וזה הזמן לבקש את עצתם של אחרים שאתם מאוד מעריכים אותם, אך באותה ההזדמנות עליכם לוודא שאלה שאתם באים לבקש את עצתם לא מאוכזבים מכם בגלל שלא מילאתם את הציפיות שהיו להם מכם, ועכשיו הם מתלבטים כיצד לנהוג איתכם.

 

סרטן

אלה ימים מאוד עמוסים עבורכם בגלל העובדה שהכוכב מארס נמצא במקום המקושר עם הסביבה הקרובה שלכם וגורם לכם לעומס בדרישות של האחרים מכם. אתם זקוקים לחופשה. גם בנושאי עבודה אתם עמוסים מאוד ולכן יהיה זה נכון עבורכם לבדוק מיהם הפרטנרים המתאימים לכם כדי לחולל ביחד איתם את המהפך שהייתם מעוניינים בו בחיים האישיים והמקצועיים.

 

 

אריה

הכוכב יופיטר נמצא אצלכם בבית המקושר עם כספים ולכן זוהי התחלה חדשה עבורכם בנושא זה. תתחילו להרגיש שהדברים מסתדרים עבורכם ותוכלו לממש תוכניות ישנות שרציתם מזמן אך לא הרשיתם לעצמכם. במהלך כל החודש הקרוב שיהיה אינטנסיבי למדי, תצטרכו לבדוק את האנשים הקרובים לכם ולוודא שהבטחות שהובטחו אכן יתקיימו ובהתאם לכך להחליט את מי אתם משאירים או מוציאים מחייכם.

 

בתולה

השבוע עומד להיות אינטנסיבי במיוחד בגלל העובדה שאנשים שעד היום החשבתם אותם כקרובים לכם מאוד מתחילים לאכזב אתכם ויוצרים אצלכם ניגוד בין התקווה והציפיות, למציאות. נראה שבימים הקרובים תצטרכו להתעמת כמה וכמה פעמים עם המעגל המשפחתי הראשון של חייכם כיוון שנראה שמשם תתחילו להרגיש שאתם לא מספיק מקבלים את הפרגון הראוי לכם.

 

מאזניים

בתקופה האחרונה אתם עסוקים מאוד עם כל האנשים שנמצאים איתכם ביום יום ומבקשים לבדוק עם עצמכם עד כמה אנשים אלה מתאימים לכם ולסגנון חייכם. ייתכן וחלק מהאנשים במעגל הראשון של חייכם מתסכל אתכם כיוון שאתם מרגישים שיש ביניכם קצרים של אי הבנה. הפעם יש לכם  יכולת לעשות סדר בחייכם ולעזוב את האנשים ואפילו את הסביבה שאינה טובה לכם למען מקום שיתאים לכם יותר.

 

עקרב

הנושא הכספי מאוד מטריד אתכם ואתם חשים בחסרון כיס מאוד משמעותי בחייכם גם בגלל העובדה שהכוכב סטורן המגביל נמצא בבית הכספים שלכם. למעשה כל השנה תהייה זו תקופה שבה תצטרכו לעשות הערכה כלכלית מחודשת שתתאים לכם לנסיבות החדשות של חייכם ובעיקר עליכם לשנס מותניכם , לחסוך מצד אחד ומצד שני להיות יצירתיים ביחס ליכולת שלכם להרוויח כספים.

 

קשת

אתם נמצאים בתקופה קשה ועמוסה אך בהחלט אפשרית עבורכם. הכוכב סטורן שמביא איתו אחריות נמצא במזל שלכם וגורם לכם לקבל את התנאים הלא פשוטים שבהם אתם נמצאים כהכרחיים, ומבינים שלמעשה זוהי תקופה בונה שבסיומה עוד פעם תבינו מהם היכולות שלכם. חשוב מאוד שבתקופה זו תשמרו על איזון ופרופורציה, זה בדיוק הדבר הנכון שיוכל לתת לכם את הכוח להמשיך.

 

 

גדי 

הכוכב סטורן שמביא איתו יכולת להבנה פנימית עמוקה גורם לכם לפעול בשלב זה מאחורי הקלעים ונראה שנסיבות חייכם הנוכחיות לא מאפשרות לכם להגיד את  מה שאתם חושבים בדיוק ולהיות גלויים עם הקרובים לכם. בגלל המופנמות האישית שלכם והתחושה שהכל בא לכם קשה אתם עלולים להפסיד אנשים קרובים שבכל זאת נותנים בכם אמון. הדרך הנכונה היא לשמור על איזון בין נתינה לקבלה ולא לגלוש לשום צד.

 

 

דלי 

מבחינה חברתית אתם נמצאים באחד השיאים של חייכם למרות הקשיים שנלווים לכך, מכיוון שבתקופה האחרונה אתם לוקחים אחריות על חייכם ומוכנים להשקיע בכל פרוייקט שיש בו משום אהבה עצמית וצורך להוכיח לעצמכם את היכולת שלכם להגיע למשמעות בחיים. ייתכן ועדיין זה אינו הזמן להחצין את כל התוכניות שלכם, אך נראה שעם סבלנות ודבקות במטרה, תצליחו ליישם את תוכניותיכם.

 

דגים

נראה שאתם נמצאים בתקופה שיש בה הרבה התלבטויות כיצד לנהוג וזאת בגלל העובדה שאתם מאוד רוצים לעזור ולהרגיש מוערכים בשל כך אך לא תמיד אתם מצליחים להגיע לתוצאות הרצויות ועדיין מרגישים נדחים על ידי אנשים אחרים גם אם הם קרובי משפחה בדרגה הראשונה. זה הזמן להשקיע יותר בבנית הקריירה האישית שלכם ופחות לשים את הדגש על עניינים אישיים ומשפחתיים.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.
כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי