אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 2.9.15 – 26.8.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 2.9.15 – 26.8.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 2.9.15 – 26.8.15

 

טיפ לילידי השבוע :

זוהי תקופה מיוחד מאוד עבור ילידי השבוע כיוון שכוכב השפע יופיטר בא לבקר אתכם ולהעניק לכם מהשפע שהוא מסוגל למשך השנה הקרובה. שנת ההזדמנויות החלה.

 

 

 

טלה

בשנה הקרובה אתם עומדים לארח את כוכב ההזדמנויות ושמו יופיטר בבית המקושר אצלכם עם כל נושאי העבודה ולכן תהייה זו תקופה מצוינת לבקש העלאת שכר או לקבל אחריות והזדמנויות נוספות בעבודה. אתם מרגישים שאתם עובדים תחת לחץ ולעיתים נמאס לכם מכך, אך הדבר הנכון הוא לנסות ולהבין מה מקור הלחץ ולנסות ולאזן אותו על מנת לא לפגוע באלה שאינם קשורים לכך.

 

 

שור

אתם עסוקים עם נושאי בית ומשפחה וניכר מאוד שאלה שהכי מרגיזים אתכם, הם גם האנשים הקרובים אליכם ביותר מבחינה רגשית. מאחר ולעיתים קרובות אתם מרגישים שאתם עוצרים את רגשותיכם ולא בהכרח אומרים מה שאתם חושבים, הרי שעכשיו אתם עוד יותר חסרי סבלנות פנימית ויש לכם נטייה להתפרץ בכל פעם שמישהו לא מבין אתכם ולא עושה כרצונכם.

 

 

תאומים

זוהי תקופה מצוינת עבורכם לחזק את היחסים התוך משפחתיים שלכם כיוון שאתם חווים את ביקורו של כוכב השפע במקום המקושר עם המעגל הקרוב ביותר אליכם . זוהי גם ההזדמנות לקבל את הצעת הידידות והניסיון לפיוס מתוך המשפחה ובכך לסגור מעגלים ישנים שהיה לכם קשה ביחס אליהם, בגלל שהדברים התיישבו אצלכם במקומות מקומות כואבים והיה לכם קשה לשחרר.

 

 

סרטן

זוהי אחת התקופות היותר עמוסות של חייכם שבה יש לכם לעיתים קרובות תחושה קשה שאתם נבחנים על ידי היקום ביכולת הסבל שלכם וביכולת שלכם לתקשר עם אנשים נוספים שמאוד חשובים לכם. תאלצו לברור את סדרי העדיפויות שלכם מאוד בזהירות, כיוון שנראה שכולם זקוקים לכם וכל הדברים נראים חשובים בעת ובעונה אחת. זה הזמן להיעזר בקרובים משפחה וחברים שמציעים את עזרתם.

 

 

אריה

הכוכב יופיטר בא לבקר אתכם במקום החשוב לכם ביותר בתקופה הזו ונראה שאתם עולים על דרך המלך. זהו זמן של שנה שבו תרגישו שאתם פורחים מבחינה כלכלית ויש לכם את היכולות האישיות לפתור בעיות משמעותיות ואף משפטיות שנסחבו במשך שנים ורק עכשיו הגיעו לפתרונן הנכון. הכוכב מארס במזל שלכם ייתן לכם את הכוח הדרוש לבצע את כל המשימות העומדות בפניכם.

 

 

 

בתולה

אתם חווים תקופה די מתסכלת בגלל העובדה שאתם פועלים בשני מישורים שונים שכרגע לא נראה שהם מקבילים . מצד אחד אתם נמצאים בתקופה מאוד משגשגת בגלל ביקורו של הכוכב יופיטר במזל שלכם. נראה שהשנה ייפתחו לכם הדלתות והאפשרויות לנושאים רבים שכבר מזמן שאפתם לממש אותם. וביחד עם כך הרבה תחומי חיים מעוכבים ועדיין לא באים לידי ביטוי כפי שהייתם רוצים.

 

 

מאזניים

אתם עדיין עסוקים במיתוג שמכם מבחינה אישית ומקצועית ונראה שאתם מאוד מוערכים על ידי הקרובים לכם וקרבתכם מתבקשת בכל מקום. זוהי תקופה שבה אתם יכולים ליהנות מיחסים בין אישיים טובים במיוחד ובהכרה ציבורית על עשייתכם. כוכב השפע יופיטר נכנס אליכם לבית המקושר עם תת ההכרה ולכן מומלץ לכם בתקופה זו להקשיב קצת יותר לתחושות הפנימיות שלכם ולפעול בהתאם.

 


עקרב 

זוהי תקופה קשה עבורכם כיוון שאתם נבחנים כעת באחד הדברים היותר משמעותיים בחייכם והיא יכולת ההסתגלות שלכם למצבים השונים של החיים. גם אם אתם צודקים אין הדבר אומר שאתם צריכים להגיד את דעתכם בפניו של אדם עד כדי להלבין אותו. אתם חזקים ולעיתים חוזק זה עומד בעוכריכם, כיוון שאתם נתפסים כאנשים חזקים שלא מתפשרים. זה הזמן ללמוד להתגמש.

 

קשת

זוהי תקופה מאוד לא קלה עבורכם בגלל העובדה שאתם מרגישים את האנרגיה של הכוכב סטורן שגורם לכם לקחת החלטות קשות בתחומי החיים השונים. גם ביקורו של כוכב השפע לא בהכרח מבשר טובות אלא דווקא יציאה מפרופורציה ולכן חשוב שתהיו מאוד זהירים בכל העשייה שלכם ובמקומות שקשה לכם להחליט, מוטב לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע מתאימים שיעזרו לכם להגיע למסקנות.

 

 

גדי 

אתם עוברים תקופה לא קלה למרות שיש לכם יכולת להסתיר אותה על ידי התנהגות  שתיראה לאנשים שאינם מכירים אתכם שהכול בסדר אצלכם. מומלץ לכם  יותר להקשיב לתת המודע שלכם ולפעול איתו במקביל, כיוון שהשנה עומדת להיות שנת מבחן עבורכם. פחדים שונים מהעבר יעלו ואתם תאלצו להתמודד איתם ולפתור אותם בצורה הטובה ביותר. הבנייה שלכם תהייה צעד אחר צעד.

 

 

דלי 

הכוכבים מארס המביא איתו עשייה וגם וונוס שמביאה איתה קלילות יותר של מערכות יחסים וקשרים נמצאים אצלכם במקום המקושר עם היכולת שלכם להיות ביחסים בין אישיים מקצועיים ואישיים. ייתכן ובחלק מהפעמים תמצאו עצמכם מגיבים בצורה דעתנית ואף נעימה מדי לדעתכם אך אין ספק שחשוב מאוד שתהיו גם אסרטיביים, כיוון שלעיתים נחמדות יתר מובנת על ידי האחרים כחולשה.

 


דגים

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זוהי תקופה קשה במיוחד כיוון שהיא כרוכה גם בחשבונות הנפש שאתם עושים ובצורת החיים שלכם שמשתנה בהתאם לנסיבות. לעיתים יש לכם תכונה שאתם אומרים לצד שכנגד מה שהוא מעוניין לשמוע ולא בהכרח את הדברים הנכונים. חשוב מאוד שתיגמלו מתכונה זו, כיוון שהיא גורמת לכם לעיתים קרובות מדי להיראות לא אמינים.

 

 

  

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 


כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי