אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 5.8.15 – 29.8.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 5.8.15 – 29.8.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 5.8.15 – 29.8.15

 

טיפ לילידי השבוע :

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת נמצא במזל שלכם, ועובדה זו מאפשרת לכם יכולת ביטוי וורבלית  טובה מאוד. זה הזמן להביע את דעתכם כך שתישמע באהדה.

 

טלה

מרבית הכוכבים בשבוע הקרוב נמצאים במקום המקושר עם כל האנשים הצעירים מכם במשפחה וגם בסביבה בה אתם נמצאים. מאוד במהירות התגובה שלכם. בפעמים שאתם יודעים בוודאות שטעיתם, אתם יכולים גם להודות ולהתנצל והתנהגות זו רק תקרב אליכם את האנשים. בשלב הזה אתם נמצאים במקום שאתם מרחיקים במקום לקרב ולכן חשוב שתתנו על זה את הדעת.

 

 

שור

מרבית הכוכבים שלכם נמצאים במקום המקושר עם המעגל הראשון של חייכם והוא המשפחה הקרובה. זה בדיוק הזמן שבו חשוב מאוד שלא תתנו את כל כולכם למען המשפחה , אלא גם תשאירו מקום לעצמכם, אחרת תרגישו שאתם נשאבים והכוחות אוזלים לכם. ייתכנו עימותים בנוגע לכך שלא תסכימו למלא אחר רצון הקרובים לכם בצורה עיוורת וללא הבנה שהדברים אכן נחוצים.

 

תאומים

הסביבה הקרובה בה אתם נמצאים בשבוע הקרוב מאוד מפרגנת על העשייה שלכם וגם על היכולות המופלאות שלכם לתקשר באופן שוטף עם הקרובים לכם ולייצר מערכות יחסים חדשות וטובות בכל פעם שאתם מרגישים רוויים במקום הקיים. זהו גם בדיוק הזמן שבו גם עליכם להיזהר לא לכפות על האחרים את דעותיכם ולהשאיר לכל אחד מרחב מחייה מספק.

מומלץ לכם לא להיות כפייתיים בדעותיכם.

 

סרטן

הכוכב מארס עדיין נמצא במזל שלכם כך שהוא נותן לכם כוח ועשייה לבצע את כל אותם תוכניות שאתם מתכננים לעשות. זה בדיוק הזמן שבו אתם צריכים להחליט מהו הכיוון הנכון עבורכם ולכן נראה שמבחינה כספית זהו המקום הראשון שאתם חייבים לתת עליו את הדעת . והשאלה היא האם אתם מתנהלים נכון והאם עכשיו הוא גם העיתוי הנכון לפעולה. נראה שצפויים לכם שינויים משמעותיים.

 

 

אריה 

הכוכב וונוס מבצע את נסיגתו הנוכחית היישר אל תוך המזל שלכם כך שנראה שמערכות היחסים שלכם בפרק הזמן של החודש הקרוב עומדות בפני שינויים משמעותיים. זה בדיוק הזמן שעליכם לבדוק כיצד אתם רוצים להמשיך ולחיות את חייכם האישיים ומהם הגבולות האישיים שעד שם אתם מוכנים לוותר בשבילם. הקשיבו רק לאינטואיציה הפנימית שלכם בכל מצב של התלבטות.

 

בתולה

נראה שאתם ממשיכים לעבור ימים מרגשים ולעיתים מסעירים בכל רמות החיים וזאת בגלל העובדה שקיים אצלכם ריכוז גבוה של כוכבים בבית המקושר עם תת המודע, עובדה זו חייבת להוציא מתחת לפני השטח נושאים רבים שאולי הייתם מעדיפים בשלב הזה לא לגעת בהם. הימצאות הכוכב מארס בתוך בית החברים והחברה שלכם, מעידה על כך שאתם גם בתקופה אינטנסיבית בכל הנוגע למערכות היחסים שלכם.

 

מאזניים

אתם נמצאים בתקופה מצוינת מבחינה חברתית בגלל העובדה שהכוכבים נמצאים אצלכם במקום שמראה שיש לכם יכולת לשדרג את חייכם ולהעלותם לפסים גבוהים יותר מבחינה חברתית. מאחר והכוכב וונוס מבצע את נסיגתו בבית החברים שלכם, ייתכנו מערכות יחסים שעכשיו ייצאו אל הפועל, אך בסיום הנסיגה לאחר שתעשו את חשבונות הנפש שלכם, תחליטו שאינכם מעוניינים בהם יותר.

 

עקרב 

זוהי תקופה מאוד אינטנסיבית מבחינה מקצועית כיוון שנראה שסוף סוף מצאתם את הדרך והכיוון הנכון על מנת להוכיח את יכולותיכם האישיות והמקצועיות. אתם נחושי החלטה להראות את הנכונות שלכם ומנסים לחשוב מחוץ לקופסא בכל הפעמים שאתם רוצים להגיע להישגים מהירים הרבה יותר ממה שנראה על פני השטח. אל תחששו מקשיים שאתם ניצבים בפניהם כיוון שתוכלו להתגבר על הכל.

 

קשת

אתם חווים קשיים רגשיים שונים על רקע משפחתי כיוון שאתם מנסים בכל כוחכם למצוא את האנשים המתאימים לכם שייתנו לכם להרגיש קן חם , בית ומשפחה ומנסים לעיתים קרובות מדי לוותר על עצמכם למען תחושה זו. הגיע הזמן שתניחו לעבר ותלמדו להסתפק במה שיש לכם מתוך הבנה שזה הדבר הנכון ויש לכם את כל הכלים האישיים והרגשיים לפרוץ את חומות התסכול.

 

גדי 

כספים שאתם בונים עליהם עדיין לא התקבלו ולמרות שאתם יכולים להיות אנשי עסקים קשוחים, נראה שנושא זה מתעכב שוב ושוב עד אשר אתם מתחילים לשאול את עצמכם האם אכן תצליחו ליישם את תוכניותיכם העתידיות והאישיות . הנושא הכספי מאוד מטריד אתכם ואתם מודעים לעובדה שזהו למעשה הבסיס לכל ההצלחה שלכם ובמידה ולא תצליחו לפתור נושאים אלה, לא תוכלו להתקדם.

 

 

דלי 

אתם נמצאים בתקופה שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת ובמידה מסוימת זוהי תקופה של התפכחות, כיוון שעכשיו אתם מבינים שמבחינה כלכלית ייתכן ועשיתם החלטות שגויות שעכשיו אתם צריכים להחליט כיצד אתם ממשיכים להתנהל איתן מזווית הראייה החדשה שלכם. מבחינה מקצועית ייתכן ואתם עומדים בפני החלטות חדשות, שרק במשך הזמן תדעו אם אכן היו נכונות.

 

דגים

עליכם לשמור על עצמכם בכל הנוגע לקשריכם האישיים והמקצועיים. נראה שאתם עובדים קשה מדי ולכן אתם גם מתעייפים מהר מדי. אתם מעניקים מהאנרגיות שלכם לאנשים ופחות חושבים על הטובה האישית שלכם. נכון שאתם מאוד מקובלים עכשיו וכולם מעריכים את העשייה שלכם, אך מוטב  שתעצרו, תעשו חושבים ותבדקו האם אתם פועלים נכון והאם אכן העבודה הקשה שלכם מוצדקת.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי