אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 9.10.15 – 2.9.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 9.10.15 – 2.9.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28    

 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 9.10.15 – 2.9.15

 

 

טיפ לילידי  מזל השבוע :

הכוכב סטורן המוכר בשמו המורה הגדול נכנס השבוע לבית המשפחה שלכם ולכן אתם עומדים לחוות תקופה שבה תאלצו לקחת אחריות על כל התחום האישי במעגל הראשון של חייכם.

 

טלה

הגיע הזמן שלכם להשקיע מחשבה בתחום לימודי עתידי עבורכם. נראה שהצורך שלכם לפרוץ את הגבולות שבהם אתם חיים ביום יום גורם לכך שאתם מוכנים לעשות היום הרבה יותר דברים מבעבר עבור עצמכם, וחלק מהדברים הוא פשוט להשקיע בלימודים שיכולים לעזור לכם להתפתח ולפתח תחומים חדשים בחייכם, שעד היום לא ניסיתם לממש.

 

 

שור

כספים שאתם מצפים להם לא יגיעו במהירות לה אתם מצפים, אלא להיפך, נראה שהם מתעכבים ולא מגיעים כפי שהובטח לכם. בזמן זה לא תוכלו לסמוך על הבטחות של אחרים, אלא תאלצו להתמודד עם קשיים שונים לבד והסיפוק האישי שלכם יהיה בכך שתמצאו את עצמכם מתמודדים עם הקשיים, ואף יכולים להם. השקיעו בשיחות עם אנשים שיעזרו לכם לפתור את הבעיות.

 

 

תאומים

בתקופה הקרובה תתחילו להרגיש שאתם רוצים מערכות יחסים משמעותיות ואף תהיו מוכנים לוותר במעט על החופש האישי שכל כך חשוב לכם. אלה מכם שנמצאים בתוך מערכת יחסים תתחילו להרגיש שאתם חנוקים במקצת, ולעיתים תחפשו דרכים שונות כדי להרגיש שאתם משתחררים מתחושת החנק. תקבלו עזרה ממקום בלתי צפוי והוא האנשים במעגל הקרוב ביותר שלכם.

 

 

סרטן

מבחינה מקצועית אתם עומדים להיכנס לתקופה הרבה יותר תובענית ולכן מומלץ לכם לנסות ולפזר סמכויות גם לאחרים על מנת שתוכלו להשתחרר מימים מעיקים שבהם תרגישו שהלחץ גובר עליכם. למרות שתהייה לכם עזרה משמעותית מהאנשים שאתם חיים במחיצתם, עדיין תרגישו שנמאס לכם לעיתים קרובות מדי לשאת בכל הנטל, אך למעשה, אין לכם כל ברירה.

 

 

אריה

בכל הקשור לצעירים מכם בין אם הילדים האישיים שלכם או הילדים של אחרים, תרגישו שאתם נושאים בנטל ואין לכם יכולת לבחור את הנסיבות אלא נשאבתם בכל כוחכם לנסיבות הקיימות הדורשות מכם השקעה של הרבה שעות זמן איכות עם הקרובים לכם. למרות התסכול שייתכן ותחושו, הרי שבסופו של דבר תוכלו לצאת נשכרים מכל המהלך.

 

בתולה

זהו החודש שלכם שבו אתם יכולים לנוע בתנודות רגשיות של עצב ועד שמחה. וזאת מהסיבה שמצד אחד משפיע עליכם הכוכב סטורן שבא להקשות את חייכם במקומות בהם עדיין לא לקחתם אחריות, ומצד שני מגיע הכוכב יופיטר שלכאורה אמור לתת לכם עוד הזדמנויות, אך איכשהו אתם מרגישים יותר את הקשיים ולא את הפוטנציאל. הנכון הוא להבין שאכן יגיעו ההזדמנויות, אך יהיה צריך להתאמץ עבורן.

 

מאזניים

יש לכם הזדמנות טובה יותר מהרגיל על מנת להצליח בתוכניותיכם העתידיות ובכל מה שקשור ליכולת שלכם להתחבר אל עצמכם ולהבין את הצרכים הפנימיים העמוקים ביותר שלכם. גם כוכב התקשורת נמצא עכשיו במזל שלכם ולכן הוא זה אשר יכול לתת לכם את יכולת הדיבור וההבנה הטובים יותר על מנת שגם אלה שנמצאים בסביבה שלכם יוכלו להבין אתכם היטב.

 

עקרב

הכוכב סטורן שמביא איתו צורך והכרח למחויבות נכנס אליכם לבית המקושר עם כל הנושא הכספי של חייכם ולכן ההתנהלות שלכם חייבת להשתנות. זה הזמן לבנות לעצמכם את העתיד הכלכלי על ידי תכנון מחושב ומדוקדק. זה לא הזמן להוצאות ספונטאניות שלא יאפשרו לכם לאחר מכן לחיות ברווחה. כל צמצום שעכשיו תאלצו לחוות תוך כדי חוסר שביעות רצון, יתגלה כנכון בהמשך.

 

קשת

הכוכב סטורן נכנס למזל שלכם וייתכן לכם יכולת לעמוד בקשיים שונים שהחיים יחליטו לאתגר אתכם. האחריות החדשה יכולה לגרום לכם לקשיים בזוגיות ו/או לבעיות כלכליות ולכן כל דבר שאתם צריכים להגיע אליו מתוך שיתוף עם אחרים , ייתכן ותחוו אותו כקשה. זה הזמן לשתף פעולה עם אנשים קרובים שיעמדו לצדכם גם כאשר תרגישו שאתם לבד וזקוקים לעזרה. 

 

גדי 

ייתכן ובתקופה הקרובה תרגישו צורך להיות בקשרים משמעותיים עם אנשים שמזמן לא הייתם במחיצתם , כיוון שהסתבר לכם שהם האנשים שיכולים לעזור לכם בנושאים בהם אתם זקוקים לעזרה. ההצלחה שלכם לתקשר עם אנשים קרובים תהייה תלויה ביכולת שלכם להכיל את הקשיים של האנשים שמציעים עזרתם. מומלץ לכם  להשקיע אנרגיה בכל הנוגע למערכות יחסים.

 

 

דלי 

מבחינה חברתית זוהי תקופה משמעותית מאי פעם כיוון שאתם מרגישים שאתם רוצים לשנות את חייכם, אך עדיין לא יודעים כיצד בדיוק אתם יכולים לעשות זאת. זה הזמן להשקיע יותר ביחסים בין אישיים שיכולים לעזור לכם בכל פעם שאתם נתקלים בקשיים ונזקקים לעזרתם של חברים. נראה שכאשר תהיו במצב של בשלות, השינוי ייעשה באופן פתאומי.  

 

דגים

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלפני יום ההולדת הקרוב שלכם ועל כן זוהי תקופה של חשבונות נפש עמוקים שבהם אתם מרגישים שאתם חייבים לעשות שינוי משמעותי בחייכם אך עדיין אינכם בטוחים או יודעים כיצד בדיוק לעשות זאת. במידה ותתנו הזדמנות לאינטואיציה הפנימית שלכם היא תוביל אתכם למקומות הנכונים וגם תפגיש אתכם עם האנשים הנכונים לכם.

 

 

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת


כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי