אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
קבלת החלטות ונומרולוגיה

קבלת החלטות ונומרולוגיה

מאת: אילי אבינר
 

היקום מפגיש אותנו עם אתגרים בכדי שנלמד דרכם לשפר את חיינו. כאשר אנו נמצאים בפרשת דרכים עלינו לפעול! רק דרך העשייה אנו לומדים ומתפתחים. אין קיצורי דרך ואין לסמוך או להאשים אלה לפעול. באפשרותנו להתייחס לבעיה כאתגר והזדמנות וללמוד ממנה, או להתייחס לאותה הבעיה במסקנות של חוסר אחריות והאשמות כלפי מזלנו.

אם אנו מתנגדים ומסרבים ללמוד דרכם ומתרכזים בהאשמות ואנרגיה שלילית, הבחירה או הדרך שלנו שגויה והיקום ייתן לנו סימנים: אנו נרגיש דכדוך, אי סיפוק, רצון לשינוי והגרוע מכול מחושים גופניים ומחלות.

עלינו להקשיב לאיתות הראשוני ולהבין שאנחנו לא עושים את הדבר הנכון עבורנו, עלינו להיות קשובים לעצמנו ותמיד לפעול ולשנות. מה יקרה בעתיד? המחשבות והעשייה שלנו יוצרות מציאות עתידית.

אין מה לעשות. אין קיצורי דרך להצלחה. ההצלחה היא מיומנות שגם אתם יכולים ללמוד, הכול אפשרי. אם ברצונכם לקחת אחריות על גורלכם אתם מוזמנים עלינו לזכור: "הכול צפוי והרשות נתונה", זכות הבחירה היא שלנו.

אם אנו נעשה את ההשתדלות בעיתויים הנכונים, אין שום סיבה שהדברים לא יצליחו לנו. אך אם אנו "ננוח על זרי דפנה" ונחשוב שהכלה/החתן המיועדים או העבודה המיוחלת ידפקו על בדלת, צר לי לאכזב, הדברים פשוט לא יקרו. לא פעם שואלים אותי במסגרות הרבות שאני עובדת ומתנדבת בהם: מתי אתחתן? האם אתקדם בעבודה? מה יהיה עם הפרנסה?

עלינו להבין שדרך הנומרולוגיה יש באפשרותנו לראות את הפוטנציאל עיתויים/זמנים המכינים אותנו לפעול. ביכולתנו ללמוד באיזה שנה אנו נמצאים ומהי האנרגיה שתשפיע עלינו על-ידי חישוב נומרולוגי.
ביכולתנו לגלות את האתגרים והזדמנויות שעומדות בפנינו אשר יאפשרו לנו לבחור את ההחלטות הטובות ביותר בזמן הנכון.

חישוב של "שנת התחזית" (שנה נוכחית):
"שנת התחזית" היא השנה הנוכחית, אשר בה אנו רוצים לדעת מה צפוי לנו. כדאי לזכור שתחזית נומרולוגית נעשית מהגדול אל הקטן: תחזית השנה, תחזית החודש וכלה בתחזית היומית. (חישוב של השנה נעשה מיום הולדת של האדם ליום ההולדת). דוגמא: נניח שאדם נולד בתאריך 27.7.1985 וברצוננו להעניק לו תחזית שנתית (שנה נוכחית) המתייחסת לתאריך 21.4.2004.

תחזית השנה הנוכחית
השנה אשר לגביה נערכת התחזית. השפעתה על ההזדמנויות שעלינו לנצל לטובתנו חישוב של "השנה הנוכחית", נחבר את יום הלידה (27)+ חודש הלידה (7) + והשנה הנוכחית (2003). משום שהתאריך שלו עדיין בשנה שחלפה, רק בחודש ה-7 יחליף שנה.
2003+27+7=2+0+0+3+2+7+7=3. כלומר, אדם זה נמצא בשנת תחזית 3 בשנת 2004.

תחזית חודשית
זהו החודש אשר לגביו נערכת התחזית. כדאי לבדוק רק אם אנו מתלבטים. חישוב של "החודש הנוכחי" עלינו להתייחס לשני נתונים: השנה הנוכחית (3) + חודש התחזית (4)=3+4=חודש נוכחי (7).


תחזית יומית
זהו היום אשר לגביו נערכת התחזית. כדאי לבדוק רק אם אנו עושים צעד משמעותי. חישוב של "היום הנוכחי" עלינו להתייחס לשני נתונים: חודש נוכחי (7) + יום התחזית (21) =7+2+1=1= יום נוכחי (1).
לסיכום: אדם שנולד ב-27.7.1985 ומבקש לדעת את הצפוי לו ב-21.5.2004, עליו לחשב את המספרים אשר משפיעים עליו בשנה הנוכחית, בחודש הנוכחי וביום הנוכחי, ולאחר מכן לפרש את משמעותם של המספרים שקיבל.


שנה אישית 1 - התחלה חדשה בחייך.
זוהי התחלה של מעגל 9 השנים, ומומלץ לא להרהר או לשקוע בעבר בתקופה זו. תמצא שקל לך מאוד לעשות זאת משום שרוב הבעיות והאכזבות בעבר ייעלמו וישאירו את הדרך פתוחה לקבלת אתגרים חדשים. זוהי תקופה נהדרת להתחלות חדשות וליישום מטרות, נצל אותה עד תום.


שנה אישית 2 - התפתחות, שיתוף וציפייה.
עליך לשפר את יכולותיך לעבודה בשיתוף פעולה בצורה בונה. אתה עלול לחוות מתח בדרגות שונות במהלך התקופה ורגישות יתר. במהלך השנה הקרובות מערכת יחסים קרובה עם בן המין השני (כולל אפשרות של נישואין). אם הינך נשוי, קיימת נטייה להעמקת הרגשות במערכת היחסים במהלך השנה. אתה זקוק להירגע ולהיות נינוח ושליו.


שנה אישית 3  - התרחבות חברתית והצלחות.
מבאה הרבה מזל, אתה יכול בבטחה לקחת לעצמך את הזמן וליהנות, אולם הימנע מהפיתוי לוותר על הכול למען ההנאה: אל תזניח את המטרות העומדות בפניך. שנה אישית 3 היא זמן טוב להרחיב את כישוריך. התרחבות, פריצת דרך בעסקים, בעיקר אלו הקשורים לאומנות ולכישורי הדיבור. קיים סיכוי שתזכה להכרה ופרסום, בתחומים אלו במהלך שנה, התרחבות המשפחה הריון בקלות שנה עם הרבה שמחות.


שנה אישית 4 - עבודה קשה והתקדמות איטית אך יציבה.
זוהי שנה של עבודה קשה ומאמץ. בשנה זו תהיה עסוק בבנייה מחדש של שליטה עצמית מעבר בית או שיפוץ. שנה שסביב הבית יופעל מאמץ רב. שנה זו לא יביא בעקבותיה תוצאות דרמטיות, ולכן עלול הדבר להוביל למצב של תסכול. זוהי תקופת התארגנות ועליך לבחון על תפקודך בעבר ובהווה. אגור כוח ושמור על הקיים לשים לב לתזונה ולבריאות ולהתחזק.


שנה אישית 5 - להרגיש חופשי ומשוחרר.
שנה של שינוי משמעותי בחייך ובתחום הקריירה במצבך המשפחתי או מגורים. האופקים יתרחבו ויפנו מקום לצמיחה והתפתחות. שנה זו תהיה מאופיינת בהתלהבות, הרפתקנות ושחרור רב. זהו הזמן להפטר מהרגלים ישנים ולהרגיש חופשי ומשוחרר. במידה שהרגשת "תקוע" בשנה האחרונה, זה הזמן לחפש כיוונים חדשים, הרחבת חוג החברים שלך, ייתכן טיול לחו"ל השנה תרגיש באנרגיה של עשייה נצל אותה בתבונה ולא להיות פזיז.


שנה אישית 6 - אהבה, משפחה, בית ואחריות.
נטייה להרחיב את תחומי האחריות ולהעמיק את הדאגה למשפחה, לאהובים ולחברים הקרובים. יתכן שבשנה זו תידרש לעשות שינויים או הקרבות בחייך למען משפחתך או חוג חבריך הקרובים. הקרבה, נתינה והשלמה. זוהי שנה טובה מאוד בכל הקשור בענייני משפחה, בית או יחסים רומנטיים. התקשורת הרגשית עם האנשים הקרובים לך תהיה במיטבה. הדבר החשוב ביותר מבחינתך בשנה זו היא היכולת לנהל את חייך בקצב איטי יותר וליהנות מהשלווה וההרמוניה ששנה אישית 6 מעניקה לך.


שנה אישית 7 - זמן לניתוח והבנה.
שנה של התבוננות פנימה, תקופה של הפסקה בין השנים מאוד פעילות בחייך. שנה זו תספק לך את הזמן הדרוש להבנת עצמך. מומלץ להעביר את הזמן ביחידות או בפעילות שקטה. עליך להשתדל להתרחק מלחצים בעבודה. זוהי שנה טובה להרהר בעבר ולתכנן לעתיד. זוהי אינה שנה המאופיינת בפעילות, אלא יותר בהמתנה והתפתחות. יכולת החשיבה והניתוח שלך נמצאות בשיאן ולכן מומלץ לנצל זאת ללמידה או כתיבה. מומלץ ביותר להתמקד בכישרונותיך ולנסות לחדדם בתקופה זו. ייתכן שתמצא לנכון לרכוש השכלה נוספת, או להעביר את זמנך בהרהור ומדיטציה. שנת שבתון, ולא לעשייה.
 
שנה אישית 8 - הגשמה וצבירת הון.
זוהי השנה החזקה שלך, תקופה שבה אתה מסוגל לגרום לשינויים חשובים בחייך. החלטות חשובות והישגים משמעותיים. השנה תהיה עסוק ופעיל. בתקופה זו תופענה הזדמנויות לקידום והכרה בעבודתך הנוכחית או בעבודה שבצעת בעבר. הדברים יתנהלו לשביעות רצונך, בתנאי שתפעל. בשנה זו יהיה לך קל יותר להתרחב מבחינה עסקית. פוטנציאל הכוח והמעמד יימצאו בשיאם בשנה זו. שנת כספים לטוב ולרע, אך הכסף חשוב עבורך בשנה זו יותר מכל שנה אחרת.
 
שנה אישית 9 - התבוננות והשגה.
היא שנה של סיום, תהיה לך הנטייה לבחון מחדש ערכים ישנים, אידיאלים ורעיונות שייחסת להם חשיבות בעבר. זוהי תקופה בה אתה מעורב יותר בחייהם של אחרים ונתינה הופכת להיות חשובה יותר מהדאגה לעצמך בלבד. אתה מודע יותר לרצונך לתקשר עם הטבע והרצון לברוח מן המציאות הוא חזק יותר מבעבר. דברים רבים שעבדת למענם יבואו לידי סיום בשנה זו ותהיה לך הנטייה "לנקות את השולחן" לקראת מעגל 9 השנים החדש.

האנרגיות של כל שנה אישית זהות, אך כל אדם מתנהג אחרת. אם אתם מרגישים את האנרגיה של השנה האישית שלכם, סימן אתם זורמים עם היקום. אם אתם לא מרגישים את האנרגיה של השנה האישית שלכם, זה מצביע  על התנגדותכם לזרימת היקום ועליכם לפתוח את עצמכם וללמוד ממה שעברתם.

 
רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

אילי אבינר, יועצת רוחנית, מתקשרת, נומרולוגית ומאמנת אישית. ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 39 .

למאמרים נוספים:
בחירת מקצוע ע"פ הנומרולוגיה
תאריך לידה ואינטלגנציה
כמה שפע יש בבית שלכם
מחשבון אהבה נומרולוגי
תחזית נומרולוגית יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי