אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
קלף השוטה

קלף השוטה

מאת: גל חן 

 

קלף השוטה הוא הקלף הראשון בתעלומות הראשיות שבקלפי אושו. השוטה=הנאיבי=התמים.

השוטה לבוש בבגדים צבעוניים, נוטה על קצה הר ועומד ליפול, ביד ימין הוא מחזיק ורד, מסתכל לכוון השמים באמונה שלמה שהכל יהיה בסדר.

השוטה כמו לוליין מנסה להמשיך בדרכו עם אמונה שהוא לא יכול ליפול ולא יקרה לו דבר.
מרגע לרגע ובכל צעד השוטה עוזב את העבר שלו מאחור וחי את הרגע. הוא לא לוקח איתו כלום מלבד את הטוהר שלו, את תמימותו ואת האמונה שלו, המסומלים על ידי הורד הלבן שבידו.

 

הדוגמה המקושטת על המקטורן שלו מכילה את הצבעים של כל יסודות הטארוט (אש, מים,עננים, קשתות) ומצביעה על כך שהוא נמצא בהרמוניה עם כל הסביבה שלו. ברגע זה לשוטה יש את תמיכת היקום על ידי אמונתו והאינטואיציה שלו לעשות את הקפיצה הזאת לתוך הלא נודע. הרפתקאות חדשות מחכות לו במסע של החיים.

 

הקלף מציין שאם תיתן אמון באינטואיציה שלך ברגע זה, בתחושה הראשונית שלך, תיקח סיכונים או תעשה שינוי פנימי או חיצוני אתה עושה את הצעד הנכון. יתכן שפעולותיך יראו מטופשות לאחרים ואפילו לעצמך, אבל אם תנסה להשתמש בשכל ובהגיון שלך שמטעה אותך, תעשה הרבה טעויות. 

 

מספר הקלף של השוטה הוא מספר אפס (אינסוף, מחזוריות), שאין לו התחלה ואין לו סוף ובו נמצאים האמון והתמימות המנחים את השוטה ללא הפחדים, ללא הביקורת, ללא הסקפטיות וללא נסיון העבר שלו.

 

השוטה הוא אחד שממשיך לתת אמון למרות כל הנסיונות שלו. אתה מרמה אותו מספר פעמים והוא ממשיך לתת בך אמון. האמון שלו עצום, האמון שלו טהור כל כך, עד שאיש אינו יכול לפגוע ולהשחית אותו.

 

אושו אומר: "למד להיות השוטה, אל תיצור חומה של ידע סביבך. כל התנסות שבאה אליך, הנח לה לקרות ואז המשך להשיל את חומת ההגנה. המשך לנקות את השכל המטעה ללא הפסקה, המשך להבין שהעבר מת ואתה חי ברגע זה, בהווה - כאן ועכשיו, הרגש כאילו רק נולדת עכשיו, אתה רק תינוק קטן ותמים שהתחיל את דרכו בחיים".

 

"בהתחלה זה יהיה קשה מאוד, העולם יתחיל לנצל אותך. תן להם, הבן שהם אנשים מסכנים, גם אם מרמים, מטעים ושודדים אותך, תן לזה לקרות, מכיוון שמה שבאמת שייך לך לא יכול להיגנב ולהילקח ממך על ידי אף אחד".

 

"ובכל פעם שאתה לא נותן למצב לפגוע בך ולהשחית אותך, תהפוך אותה הזדמנות לשמחה ואושר פנימי, לתהליך של למידה והנשמה שלך תתרחב ותתגבש יותר".

 
לשיחה אישית עם גל חן, קוראת ויועצת בקלפי טארוט, קלפי אושו, קפה ופתרון חולומות, ניתן ליצור קשר עם קו המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 23


למאמרים נוספים:
קלף טארוט יומי עד אליך ב-SMS 

סוגי פריסות
קלפי טארוט ואינטואיציה
קלפי טארוט הארקנה
מבנה חפיסת הטארוט


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי