אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מרתק !!! תחזית נומרולוגית לשנת 2014 למדינת ישראל !!!

מרתק !!! תחזית נומרולוגית לשנת 2014 למדינת ישראל !!!

אביה לוי מאת: אביה לוי שמי אביה לוי ואני מתקשרת, נומרולוגית, קוראת בקלפי טארוט, ומטפלת בביו אנרגיה. לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 65

 


תחזית נומרולוגית עתידית למדינת ישראל שנולדה בתאריך 14/5/1948


המספרים ששולטים במפה של מדינת ישראל הם 14,5,4,8, אלו הם מספרים גורליים מאוד, מס' 14 מדבר על תהפוכות גורליות ולכן מדינת ישראל לאורך כל השנים נמצאת בתהפוכות גורליות, הדברים שקוראים למדינה הם מאוד קיצוניים, פעם מרגישים באופוריה, ופעם מרגישים במצבים רגישים מאוד. המספרים 4,ו-8, הם אכן גם מספרים קארמתיים (גורליים) ולכן מורגש כאן במקום הזה חוסר יציבות לאורך כל הדרך בצורה קיצונית מאוד. כאשר ההצלחות מגיעות בגדול וכן גם הכישלונות. מס' 5 מדבר על תקשורת בינלאומית וכן תקשורת בין אישית בצירוף למספרים 4,8, ו-14, התקשורת שמנוהלת במדינת ישראל אינה יציבה ומתנדנדת, לפעמים מורגש שהמדינה נמצאת בתקשורת מצוינת ברמה הבינלאומית, ולפעמים מורגש אחרת לגמרי, שהמדינה נדחית על ידי גורמים חיצוניים בצורה משמעותית. כל פרויקט או כל מעשה שנעשה במדינת ישראל צריך לשקול היטב לפני שמחליטים לבצעו. מספרים הנ"ל מצביעים על דואליות, יצירתיות וביקורתיות, ספקולציות שטומנות סיכון ואי וודאות, לא צריך להתייחס לכך רק בפאן השלילי, כי לפעמים המדינה לוקחת סיכונים לגיוון בחוויות ובעסקים. מספרים שמדברים על עסקים, מסחר, נסיעות, קניות ומכירות. ולכן האוכלוסייה הישראלית אוהבת להתנהל כך. הקארמה של המספרים הללו יכולות לגרום למלחמות ולאכזבות. זוהי מדינה שחוש הביקורת וכן כוח הרצון שלה כל כך חזקים תמיד תדע להמשיך להלחם על מעמדה.


מבחינה ביטחונית -  בשנת 2014 יתחילו דיונים, משאים ומתנים, לגבי הסכם עם הפלשתינאים, אבל הסכם זה ימשך לפחות עד 2017, עד למציאת פתרון. יהיו הרבה עליות ומורדות במשא ומתן שכנראה לא יישא פרי ב2014. לגבי אירן המדינות הבינלאומיות יגיעו להסכמים עם אירן שלא ימצאו חן בעיני הישראלים, אך לא תהיה לנו ברירה אלה לקבל את מה שיוחלט. (לא נראה לי שמדינת ישראל תפציץ באירן ובטח לא בשנת 2014).יחד עם זאת תהיינה המצאות חדשות בנושא הטכנולוגי, הצבאי של המדינה וכן המדינה תצליח אפילו למכור אמצעים טכנולוגיים אלו כדי להכניס  כסף למדינה.


מבחינה כלכלית  -  תהיה כנראה עוד שנה קשה בתחום זה, לא יצליחו להוריד את המסים, הסיכון הוא לעליות יוקר המחיה, בשנה זו יעסקו יותר בתכנון הדברים, עד להוצאת לפועל בסוף 2015. כל מה שקשור בדיור, יוקר המחיה, מסים, כל זה יישאר ואף יעלה במהלך 2014. אבל לאחר התכנון הזהיר מדינת ישראל תוכל לצאת מהמצב שתמיד טענו שאין כסף בקופה. יהיה כסף בקופה. המהלך הוא נכון אך צריך סבלנות.


מבחינה חברתית -  עושה רושם שלאנשים במדינה לא איכפת מכלום, אבל זוהי רק תחושה וזה לא נכון. אנשים ירצו להיות מעורבים בכל מיני מהלכים, ולכן יהיו הפגנות, והפרסומים בכלי התקשורת כגון האינטרנט לעצור כל מיני מהלכים. מבחינת החינוך ישנה תוכנית חינוכית מצוינת שתוכל לצאת לפועל רק בשנת 2015, עובדים גם בנושא זה בצורה מאוד משמעותית.


מבחינה בריאותית משרד הבריאות יפעל לטפל בצורה מאוד משמעותית בנושא הבריאות בארץ וייתכנו שינויים קיצוניים, גם בבתי החולים, וגם עם רופאים שעובדים במגזר הפרטי. זהו מהלך נכון וטוב שיקרה במהלך 2014.רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק. 

 

לשיחה אישית עם אביה לוי , מתקשרת, נומרולוגית, קוראת בקלפי טארוט ומטפלת בביו אנרגיה .
ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:

072-3401003 שלוחה 65 .

 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי