אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
שמונה - זה ב D.N.A שלנו

שמונה - זה ב D.N.A שלנו


מה יש בסיפרה שמונה שגורמת לנו לחשוב מחוץ לקופסא? מה אומרים עליה בפן הקבלי ומה באסטרולוגי? המדריך המלא לסיפרה שמונה

מאת: אורית, צוות Stars


הסיפרה שמונה מזוהה עם סמל האינסוף. הסמל הזה, השמונה, מסתובב על צידו ומראה את הכוח האמיתי שלו ואת היכולת להמשיך לנצח. שני המעגלים המשלימים את השמונה מתארים את הקשר האינסופי בין שמים וארץ, ין ויאנג.


שמונה זה גם אותיות נשמה. שאנו מתחברים לשמונה, אנו מתחברים לשמן ה', לחומר הבעירה המדליק את הנר שלנו, את הנשמה שלנו, את האור שלנו שקושר אותנו לאור אינסוף - אור הבורא.


חנוכה
הנס של חנוכה הוא תופעה על טבעית. במהלך שמונה ימים אנו זוכים לאור מיוחד במינו, האור הגנוז.


למה דווקא שמונה ימים? למה לא שבעה ימים?

שמונת ימי החג מסמלים את הכח המאוחד שלנו כעם. עם שזכה לאור גדול, אור שהיה אמור להספיק ליום אחד בלבד, גדל והתפשט לשמונה. בחג זה בולטת העובדה שהבורא הוא מעל הטבע, מעל המוכר, מעל הגבול.


אנחנו כעם יהודי לא פועלים כמו העמים האחרים הכפופים לטבע. אנו פועלים מתוך אמונה, מתוך הידיעה שהכל אפשרי, שיש לנו יכולת לראות את המופלא, את הבלתי נתפס. אנחנו העם הנבחר, העם הסגולה, העם שיוצא מהקווים השכליים בעזרת החיבור לאור הבורא.


שמונה ביהדות:

מצוות ברית מילה: כיהודים המצווה הראשונה שעלינו לקיים היא ברית המילה. הבחירה לבצע את ברית המילה לאחר שמונה ימים, מסמלת את הכח האינסופי שלנו כיהודים לשרוד, למרות כל הנסיונות.


ספירת היסוד הקשורה לאיברי הרביה רק מחזקת את העובדה שהזרע של עם ישראל יימשך, כפי שהובטח לאברהם אבינו: "וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים אֶל אַבְרָהָם וְאַתָּה אֶת בְּרִיתִי תִשְׁמֹר, אַתָּה וְזַרְעֲךָ אַחֲרֶיךָ לְדֹרֹתָם". (בראשית יז, ט).


שמונה בקבלה - ההוד שבספירות: בקבלה הסיפרה שמונה מייצגת את הספירה השמינית - הוד. ספירה זו מוליכה אנרגיה של תמימות וזרימה, היא מסמלת את היכולת להתנער מעכבות ולזרום עם מצבי החיים. כמו כן ספירה זו מתקשרת לאהרון הכהן: ביום השמיני עברה עבודת המשכן לאהרן ובניו.


שמונה -  למעלה מן הטבע
: היום השמיני מצביע על יום שהוא מעל הטבע המוכר לנו, כפי שנאמר:
"והענין כי בכל עת צריכין לתקן מקודם שבעת ימי הבנין של הטבע. ....ואז זכו להמשיך הארה מיום השמיני שהוא למעלה מהטבע כנודע". (שפת אמת ויקרא תרמ"א).


שמונה באסטרולוגיה
הסיפרה שמונה באסטרולוגיה מייצגת את מזל גדי - אלוף העבודה והעסקים, וגם את מזל עקרב - המיסטיקן הידוע בכוחו הרב להתחדש.


החודש השמיני על פי לוח השנה הלועזי הוא אוגוסט. לחודש זה משתייכים מזלות אריה ובתולה המשתייכים למזלות חזקים.


8 כוכבי לכת: על פי חקר הכוכבים יש 8 כוכבי לכת ארציים, כוכב חמה, נוגה, כדור הארץ, מאדים, צדק, שבתאי, אורנוס ונפטון.


שמונה - המנכ"ל של הנומרולוגיה:
הצלחה וכוח הן שתי מילים המסמלות את המספר שמונה. זוהי הצלחה במספר מישורים, לא רק ברמה שטחית, אלא גם במישור הכלכלי! רוב האנשים שנולדו במספר שמונה נקראים לעיתים "מנכ"ל הנומרולוגיה", הם הגיעו לעולם עם כלים טבעיים להרוויח הרבה כסף וכוח במהלך חייהם. 


בנוסף, לאנשי השמונה יש את היכולת המצויינת להבחין בפנימיותם של אנשים אחרים. אדם שנולד עם קשר למספר זה, הוא בעל יכולת שפיטה וזיהוי, אימון, כנות והערכת אנשים. לעולם אל תשאלו את אנשי השמונה לדעת את האמת ולהיות כנים, גם אם האמת היא לא נעימה, הם ישיבו בכנות ובדיוק.


שמונה על פי הפאנג שואי
כוחה של הסיפרה שמונה נראה גם בתורת הפאנג שואי. על פי תורה זו יש להנחיל בבית את הסיפרה שמונה המצטיירת כספירלה, בכל. יש לסדר את הרהיטים בצורה כזו שתיהיה זורמת, הרמונית וטבעית.

שמונה על פי הנומרולוגיה הסינית
הסיפרה שמונה על פי הנומרולוגיה הסינית מצביעה על הכללה. השמונה היא תוצר של כל המספרים שקדמו לה. הסינים רואים בסיפרה זו את  האינטואיציה ואת הקשר הרצוף לנתיב ההתעלות הרוחנית.


לפי גלגל המזלות הסיני: הסיפרה שמונה מתקשרת לכבשה / עז בגלגל המזלות הסיני. אנשים שנולדו בזמן זה מייצגים את אנשי החלום. נשמות יצירתיות הרוצות תמיד זמן נוסף לחקור את עצמם. אמנים וממציאים מלידה, שאינם רודפים אחר העושר החומרי בעולם, אלא מסתמכים על דמיונם כאשר הם מעוניינים להעשיר את חייהם.

הסיפרה שמונה בקלפי הארקנה

הסיפרה שמונה מתקשרת בקלפי הארקנה לקלף הכוח - השילוב בין עוצמה לרכות. העלמה הרכה בקלף מצליחה לשלוט באריה ולאלף אותו. מעל ראשה יש את הסיפרה 8 המייצגת את האינסוף וההגנה ממקור עליון. היא מקושטת בפרחים המצביעים על רכות, יופי ונשיות. אם הקלף הופיע בפריסת הקלפים הוא יצביע כי יכול להימצא פתרון טוב גם אם הכל נראה קשה. יש באפשרותך להפוך את הדין, לשנות אותו על פי רצונך. הכל עניין של התמדה ורצון.


לסיכום: הסיפרה שמונה היא הספירה שמאזנת בין כל העולמות, בין מטה ומעלה, בין רוח לחומר, בין הנפש לנשמה. כל העולם מושתת על התנועה ספירלית, זה לא רק באנרגיה, זה גם בדי אן איי שלנו.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


 

למאמרים נוספים:

אסטרולוגיה סינית

ברכת הכהנים

חודש אוגוסט והשפעותיו המיסטיות

שמות וניתוחם הנומרולוגי

על חנוכה, ניסים ויוונים


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי