אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
שמות לפי הקבלה

שמות לפי הקבלהלמשפחה נולד במזל טוב תינוק חדש למשפחה המאושרת. ואז מתחילות ההתלבטויות: איזה שם ניתן לו/לה? שם קצר או ארוך? שם לתינוק עם משמעות או סתם שם עם צליל נעים? שם זו אנרגיה עם תדרים חזקים מאוד שבונים את אישיותו של הנולד, מפתחים בו אנרגיות שמושפעות ישירות מצרוף האותיות, מיקומן, הניקוד והספירות.

דפוסי אישיות טבועים בשם שלנו
חלק לא פחות חשוב זה הגורל - התאריך העברי ושם האם. האנרגיות חייבות להיות מתואמות וזורמות בכדי לממש את כל הפוטנציאל הגלום בלידה, וההוצאה לפועל של השאיפות ההישגיות בחיים. נשמע כמו אחריות כבדה מדי להורים? ידוע לכם שבשם הלידה מסומנים מראש מחלות ,בעיות הישרדות, התמודדות במצבי לחץ, עוצמה, כוח לעבור כל מכשול, טיפוס בסולם ההצלחה וחוסן נפשי.

גם באותיות יש שוני בצורה החיצונית - בגודל האות, מכמה סימנים האות מורכבת, אות פתוחה, סגורה,חצי סגורה, בעלת בסיס רחב, צר, ללא בסיס, אותיות גרון, אותיות שיניים, אותיות חיך, אותיות שפתיים, סדר האותיות, השייכות של האותיות לכוכבים, למזלות, איזו אות משפיעה על האות שאחריה, מה הניקוד השם ועוד. אגב, לניקוד השם יש השפעה עצומה ולכל הערכים האלה ישנה משמעות גדולה.

הכוחות הטמונים בשם שלנו
שמות נותנים לנו כלים להגיב לסביבה הקיומית שלנו ולהתמודד עם מצוקות חיים. שם נכון שזורם בתדר פתוח מעלה את האדם ליכולות אדירות, להגשים לא רק את עצמו אלא לתרום לסביבה, לקהילה, ליצור הרמוניה נפלאה בחייו, להגיע לזוגיות נכונה עבורו.

כאשר קוראים לנו בשמנו, מפיקים צלילים קוליים באמצעות השם ויוצרים גלים בלתי מזוהים עבורנו בני האדם. אנו לא מפותחים מספיק כדי לקלוט צלילים גבוהים, איננו מסוגלים לראות ראיה רוחנית כמו ספירלות בחלל האוויר, יצורים קטנטנים שנמצאים באוויר שאנו נושמים. יש לנו מוגבלות שמיעה וראייה. בזמן שהוגים בקול רם רצף אותיות, מפעילים תדרים נסתרים לנו,שיוצרים אנרגיה מסוימת שיכולה להיות חיובית או שלילית לנו.

במקום הפנימי שלנו, מה שנקרא "אינטואיציה", ישנה תחושה שמזהירה מה לא נכון לנו וישנה הרגשה למשהו שאנו לא יודעים להסביר למה אדם שלא פגשנו מעולם גורם לנו להרגשת סלידה, רתיעה, חוסר אמון, סכנה. אלו כלים שנתנו לנו במתנה על מנת להקל על חוסר ההבנות והמוגבלות הקיימת בנו.

לכן נחזור לשמות. השמות הם רצף תדרים היוצרים אנרגיה מסוימת כמו מנגינה של לחן. המנגינה הזו במידה והיא הרמונית החיים נהדרים. לכולנו רצון להיטיב במיוחד לעולל הנולד, רצוי להתייעץ להבין מה הכי טוב לנו.

קראו עוד:

שם האדם

פורום נומרולגיה

תחזית נומרולוגית יומית ב-SMS


לשיחה אישית עם לאה שירה גד, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003  שלוחה 51  .
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי