אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
שנת 2022 והצפוי בה- התחזית המלאה

מאת: גילה בויום

 בשנת 2022 עדיין אין שינוי במהלכי הכוכבים הכבדים.

פלוטו עדיין נשאר בסוף מזל גדי והוא במעלות האחרונות שם. ב-1.1.22 הוא כבר ב-25 מעלות גדי והוא מגיע עד 29 מעלות גדי, ואז בתחילת מאי 22 נכנס להילוך אחורי עד אוקטובר  22 ומגיע ל-26 מעלות. הוא כוכב כבד שמתקדם בסופו של דבר מעלה אחת לשנה. ורק ב-24.3.23 הוא יגלוש לדלי.


נפטון עדיין בסוף מזל דגים. הוא מתחיל את שנת 2022 עם 21 מעלות בדגים, וב-28.6 נכנס להילוך אחורי ב26 מעלות בדגים, עד 3.12 שם ירד עד 22 וחצי מעלות. ב-2023 הוא לא יעבור עדיין לטלה כי הוא יגיע עד 28 מעלות ויחל שם הילוך אחורי.


אורנוס נמצא כרגע במזל שור במרכזו ובאוגוסט יגיע עד 19 מעלות בשור ויתחיל הלוך אחורי עד 15 מעלות  שור שזה עד סוף 2022.


גם שבתאי לא משנה השנה את מהלכיו במזל 'דלי. הוא ממשיך עד תחילת יוני עד מעלה 25 בדלי ויהיה בנסיגה עד סוף אוקטובר ב-18 מעלות דלי. הוא יצא מדלי לדגים רק במרץ 2023.


רק יופיטר משנה מזל השנה. הוא נמצא כרגע בדגים, והוא טס לעבר הטלה ונכנס לשם ב-10.5 ומתחיל הילוך אחורי באמצע יולי . הילוך אחורי זה מסתיים ב-23.11 בסוף מזל דגים, ואז ב-21.12 עובר יופיטר סופית למזל טלה.


מבחינת מרס, בדצמבר ינואר הוא בקשת, במרץ עד אמצע אפריל הוא בדלי, אחר כך בדגים עד סוף מאי, אחר כך הוא ממשיך עד סוף אוקטובר לסוף מזל תאומים ושם הוא מתחיל הילוך אחרי עד ינואר 23.


ונוס בהילוך אחורי בגדי עד סוף ינואר, ואיל מרקורי שעושה הילוך אחורי 3 פעמים בשנה, הפעם זה יהיה בינואר בגבול דלי גדי, ובאמצע מאי שור תאומים, ובספטמבר בבתולה מאזניים.לשיחה אישית וקבלת מפה אסטרולוגית אישית בתחומי זוגיות, נישואים, משפחה, ילדים, קריירה, לימודים, פרנסה, בריאות וכל שאלה נוספת אחרת מגילה בויום, אסטרולוגית בכירה, חייגו 072-3401003 שלוחה 34.  

 

מהי המשמעות?

גדי הוא מזל של עבודה קשה ואחריות מאוד רבה. כאשר יש הילוך אחורי חווים אתגרים  לא קלים ואפילו קשיים. חווים מעצורים, חוסר פריצת דרך, מחפשים פתרונות. פלוטו הוא כוכב של טרנספורמציה והוא רוצה לפתור דברים עד הסוף, הוא הכוכב של עקרב, ולכן בין מאי לאוקטובר, כי שם יהיה פלוטו בהילוך אחורי,  אנו עלולים לחוות שאולי כבר באו מים עד נפש וכל מה שקשור לדברים ממסדיים, בין אם זה משפטים, בירוקרטיה, הסמכות פורמליות בלימודים וקבלת תעודות, וגם היחסים בין השלטון והאזרח.

השנה אין זווית של 60 מעלות עם נפטון שיכול לסייע אולי משמיים, וגם לאורנוס אין נגיעה בנושא.

מצד שני, יש לנו כמה חודשים טובים עד הנסיגה של פלוטו שתתחיל בסוף אפריל למהר ולקדם דברים. זה יהיה כאשר ונוס תצא מרטרו בתחילת פברואר 22, וגם תעבור לדלי במרץ 22 יחד עם מרס ושניהם יהיו בדלי עד אמצע אפריל בערך.

כלומר, עם פלוטו בגדי בהילוך קדמי, אחרי הרטרו של שנה שעברה, יהיה כאן זמן לקדם דברים ומהר לפני סוף אפריל ובהחלט למצוא פתרונות מעמיקים ואפילו יצאי דופן.

פלוטו בגדי כל 10 השנים האחרונות לפחות, הא רצון לבצע שינוי עמוק במיוחד בממסד, ומבחינה אישית, זה רצון לחיבור רגשי עמוק ושינוי בכל מה שקשור למחויבויות וממסדיות.

זה צורך אישי של כל אחד מאיתנו לתת לעצמו תשובה למה הוא נשאר בעבודה, או באותו מקצוע, או במערכת הזוגיות שהוא נמצא בה.

איכשהו תמיד ישנה התקווה שאולי כן ניתן יהיה לעשות שינוי במסגרות, ומרס וונוס עד מרץ יושבים במזל גדי. כאשר בינואר ונוס עדיין בהילוך אחורי.

כלומר זה לחוש כבר וגם לבטא המון מירמור, אבל בכל זאת לנסות לקדם דברים.

כלומר, ינואר פברואר, שלושה כוכבים מצויים בגדי ואפילו תהיה צמידות, בין פלוטו, ונוס ומרס.

אבל תהיה בעיה אחת. לגבי ינואר במיוחד. וגם פברואר, מרקורי יהיה בדלי וגם ברטרו. כלומר, מצד אחד בגלל ונוס ומרס תשתף פעולה עם המסגרות, אבל בתוך תוכך פנימה כבר יתחילו סדקים, תתחיל לחשוב באופן עצמאי. בכל זאת, עדיין לא יהיה לך אומץ לעשות שינויים עמוקים.

מהלכים אלה יהיו משמעותיים במיוחד לאנשי מזל גדי.

 

במפת המדינה

הרטרו של ונוס יהיה בבית 3 בית הלימודים והתיקשורת, ונשאלת השאלה עד כמה התיקשורת תמשיך ל"כבס" את האמת. צפויה התפכחו במיוחד של הציבור, אשר יחפש את האמת במיוחד לאור המגיפה המתפשטת. העם יותר יביע דברו יותר ברשתות החברתיות וזה בהחלט תהיה שעת מבחן לתיקשורת. זה לאור מגיפת האומיקרון המתפשטת. בתחילת ינואר מרקורי חודר לדלי והוא יהיה מול בית השלטון וב-90 מעלות לראש זנב דרקון. כלומר, תתחיל ביקורת מאוד קשה כלפי הממשלה כנראה על רקע ההתנהגות עם הקורונה. דלי זה בית 4 וזה אדמות, ולכן התנגדות למהלכים עם הערבים, ואולי גם התחלת מרד פנימי וריב על אדמות.

הרטרו של מרקורי הוא גם מול הירח באריה מה ששולט בענייני משפט, ולכן יהיה מירמור מאוד קשה על משפט ביבי. תהיה דרישה מאוד קשה להפסיק אותו כולל כעס מאוד קשה על התנהלות התיקשורת בנושא. זה גם תקופת בחירת היועמ"ש החדש וגם כאן יהיה המון ביקורת.

תהיה גם ביקורת קשה על ההתנהלות בקורונה, וברטרו של מרקורי בין 14.1 ועד סוף ינואר וגם במהלך חודש פברואר, הביקורת מתרחבת מי שמאוד סובל זה העם.

כאן שבתאי כבר בזווית קשה לבין השלטון וגם אורנוס המתיישר בשור במעלה 10 ומפעיל את כל הכוכבים בבית 10.

הממשלה מתנדנדת כמו אונייה על מים סוערים, עם סכנת נפילה.

בקיצור כעס עצום על הממשלה, חילוקי דעות, הפגנות יתר כלפי הממשלה ומרד בלתי רגיל. זה גם תקופת המגיפה.

 

שינויים משמעותיים צפויים לקרות בעוצמה רבה בחודש מרץ

שלושה כוכבים יהיו בדלי, בחודש מרץ 2022. גם ונוס הכוכב שמחפש את ההשלמה ושביעות הרצון, גם מרקורי כוכב החשיבה, וגם מרס הכוכב אשר מפעיל דברים ונלחם. כל אלה מצטרפים לשבתאי אשר כבר יושב בתוך דלי למעלה משנה, כאשר יש ניגוד בין שבתאי ודלי.

כי שבתאי זה רצינות ודלי זה מרד. הכוכב אגב זה דחף והמזל זה צביון, כלומר לשבתאי ששואף לנורמות ומסגרות, לא הכי נוח להיות בדלי ומצד שני אם יבצע שינויים זה לא יהיה בקלות ראש. כלומר, שבתאי אשר כבר שנה שלמה שרוי  בדלי, יקבל דחף אפילו בלתי נשלט, לשנות ולהתמרד. לכן חודש מרץ, הוא חודש של מהפכות וגם הזדמנות לצאת לדרכים חדשות, אם לא הצלחנו להשתלב ולשנות את מה שמסגרות מייצגות עבורנו בחיים.

חודש זה יהיה משמעותי במיוחד לבני מזל דלי.

 

במפת המדינה

לפי שעה נצלח את גל האומיקרון. לא ברור עוד מה יהיה המחיר. המגיפה תימשך עד סוף ינואר. ברטרו של מרקורי שמתחיל ב-14.1 יש סכנה של סגר תלוי איך יתנהלות הדברים.

גם יש סכנה של מרד מבפנים של התגברות ההתנגדות בחברה הערבית. סכנת אי משילות, מהומות והמשך אלימות בחברה הערבית.

בחצי הראשון של מרץ יש עדיין המשך התנגדות לנושאי המשפט עם מרד מאוד קשה. אולי גדעון סער ניסה להעביר חוקי אנטי ביבי. אולי מנסור עמאס מתנגד. אולי יש איומים לפרק הממשלה, בקיצור שמח מאוד.

 

 אפריל הוא חודש שכולו בסימן מזל דגים, שזה רכות, השלמה, ויתור למען אחרים והקרבה

אחרי רוח המרד והתחושה שהכל אפשרי של החודש הקודם, הרי שבחודש זה אנו עלולים להרגיש מגבלות, ואולי נצטרך לפתח התחשבות. אלא אם כן אנו קרובים לפן הרוחני או האומנותי.

נפטון הרי נמצא שם כבר משנת 2010. והוא כבר מתקרב השנה ל-25 מעלות בדגים. יופיטר נכנס לדגים וממהר שם מאוד וייפגש עם נפטון. נפטון הוא כוכב של חלומות ואפילו אופוריה, ויופיטר מגביר דברים. כבר ממרץ כאשר כוכבים יהיו עדיין בדלי זה תהיה שעתם היפה של אומנים, מיסטיקנים, המחפשים אחר התפתחות רוחנית, וגם עבור אלה אשר אידיאליסטים שמה שהכי חשוב להם בחיים זה נתינה. על אחת כמה וכמה כאשר בחודש זה גם מרס וגם ונוס יהיו בדגים.

בני מזל דגים יושפעו הכי חזק ממהלכי כוכבים אלה.

 

במפת המדינה

כאן אורנוס עולה על ראש דרקון, מתחילה בעיה עם שותפים ואויבים, מתחיל מצב בטחוני להתעורר. יופיטר מגיע לסוף מזל דגים עם זווית קשה לאורנוס בבית 8 ויש מוליכות. מצב לא ברור עם אדמות, כספים, שותפים, ויהיה מרמור מאוד גדול על כסף שיועבר למגזר הערבי.

בכלל יהיה מרמור על כספים שמועברים שלא בצדק, ואולי אפילו הפרת הבטחות. כמו למל למנסור עבאס. יתחיל מצב כלכלי לא יציב, כי אם היה סגר, יבקשו פיצויים, ויהיה מרי ומרד מאוד גדול על ענייני כספים.

 

חודש מאי הוא חודש מאוד מוזר 

הוא תערובת מאוד מוזרה של אקטיביות ופסיביות, של טלה לעומת דגים.

מרקורי בטלה כבר מאפריל ועובר לשור אבל ונוס תהיה בטלה עם תשוקה מאוד גדולה.

אבל הנה יופיטר מצטרף לחגיגה וימשיך עד אמצע מזל טלה, שזה בהחלט המון חוסר סבלנות וסובלנות. זה אפילו עד כדי אימפולסיביות. מצד שני מזל טלה הוא מזל שמאוד מאמין בעצמו, והוא בעל אגו מאוד חזק.

כלומר, מצד אחד זה חודש של תשוקה מאוד חזקה ורצון לפרוץ קדימה בגלל ונוס ויופיטר שעבר לטלה.

מצד שני מרס שהוא כוכב אקטיבי עדיין מזדחל בדגים, ויחלוף על פני נפטון בדגים וזה ייתן המון היסחפות, המון דמיון והמון תקווה, והמון חזון ומעוף. השאלה אם זה ממקום אמיתי.

זה בהחלט חודש של דילמה. של איך אתה מחבר בין שאיפות אישיות בין המשך או צורך בהתחשבות והקרבה.

אלא אם כן אתה בעל חזון שעלול להיות על גבול הדמיון.

זה חודש של התמודדות ותהפוכות במיוחד לבני מזלות דגים וגם טלה.

 

במפת המדינה

חשבנו שסיימנו עם הקורונה, אבל לא. יופיטר נכנס לטלה וגם ונוס תהיה שם, בקיצור התעסקות שוב עם ענייני בריאות וזה יימשך עד מאי 2023 ושוב פריצה של גל חדש. גם הרבה הפגנות על כספים ויחסי עבודה, כי עדיין אין מצב כלכלי יציב. המרקורי ברטרו הוא ב-90 מעלות לירח ולמרס באריה, וזה שוב מגביר הקורונה, ושוב ענייני חיסונים כנאה, ושוב ענייני משפט, וגם באפריל מאי ממשלה זו צריכה ליפול ואז הערכות לקראת בחירות.

 

ביוני מרס כבר יהיה בטלה יחד עם יופיטר שכעת ישב במזל טלה עד אמצע 2023

ונוס עוברת למזל שור, ומרקורי במזל תאומים אחרי רטרו

ולא נשכח את אורנוס בשור עדיין בהילוך קדמי עד אוגוסט. כלומר ונוס תיפגש עם אורנוס במהלך חודש זה, ותגביר את הרצון שלו לבטא את הייחודיות שלו, את מה שאולי תכנון כבר מזמן. באותו החודש, מתחיל שבתאי את ההילוך האחורי שלו במזל דלי ונוצרת זווית קשה, כלומר סכנה של עיכובים. תחושה גם של עכשיו או לעולם לא.

למי שבנה עצמו בחודשים הקרובים, הרי שזה יהיה פריצת הדרך, זה גם בהחלט זמן לצאת לעצמאות, ליוזמה, להעיז וכו'.

אבל בצורה מובנית. זה בהחלט  חודש מאוד חזק של יישום ופריצת דרך. נוסיף לכך  ששבתאי מתחיל את ההילוך האחורי שלו בדלי, כלומר זה יותר חודשים של לממש חדשנות אשר נעשתה קודם, ושל להיות מעשי ועם רגליים על הקרקע.

מי שעיכב עצמו, עלול לחוש תיסכול רב, כי שבתאי בהילוך אחורי יעכב דברים.

כלומר זה חודש של דואליות בין  מזל שור לבין הכוכבים בטלה, במיוחד מרס ויופיטר שקוראים לפעולה

זה יהיה חודש מאוד משמעותי לבני מזל טלה, שור וגם דלי.

 

במפת המדינה

ההילוך האחורי של שבתאי הוא בניגוד לשמש במפת המדינה שנמצאת בבית 7 בית השותפויות. 

זה חודש מאוד קשה לקואליציה אם בכלל עוד יישאר ממנה משהו, וזה גם חודש של התמודדות עם ענייני בריאות, שלא בדיוק יודעים כיצד להתמודד עם זה.

הזווית הקשה בין שמש מרס תופעל וזה בהחלט עלול להביא למצב בטחוני קשה. ניצנים לדרדור זה נראה כבר בחודש מאי.

זווית קשה זו כבר הופעלה ברטרו של מרקורי בחודש מאי.

יהיה דרישה להתחדשות בממשלה ולכך יגרום יופיטר בטלה אשר נמצא במזל טלה בתחילתו.

יש מירמור מאוד קשה של העם שהתחיל עוד קודם, ותחושה של אי צדק, ותחושה של מכירת אדמות ישראל לערבים.

הרי יש מצב כלכלי לא יציב בחודשים האחרונים.

 

גם חודש יולי הוא חודש של הגשמה וגם תיקשורת. 

אורנוס ומרס נפגשים בשור עם המון אמביציה מצד אחד, אבל יופיטר כבר יתחיל את הרטרו במזל טלה, כלומר הרוח יוצאת מן המפרשים, ומרגישים הרבה רגישות ואולי אפילו חוסר ביטחון עצמי כי במזל סרטן נמצאים כעת ונוס יחד עם מרקורי. זה גורם לסוג זה של הישענות על העבר, נוסטלגיה ויש כאן סתירה.

מצד אחד זה אולי עוד הזדמנות להגשים רצונות עבר, מצד שני זה אולי עיכוב עם תחושה של חוסר ביטחון עצמי.

רק מרס בשור עדיין הוא אשר נושא את דגל העקשנות.

יש אי וודאות בחודש זה בגלל שהוא בסימן מזל סרטן, יחד עם ונוס ומרס.

יש פתאום פחד. אולי לא עשיתי טוב שעזבתי את העבר, בין אם זה ברגש או בקריירה, או קשר עם הורים, או כל דבר אחר אשר קשור בעבר של האדם.

חודש מאוד משמעותי עבור בני מזל שור ומזל סרטן.

 

במפת המדינה

מרס מצטרף למזל שור לבית 7. זה עלול להיות המשך מצב מדורדר ביטחוני, וגם חוסר היציבות בממשלה ממשיך. אם הממשלה נפלה אז לא ברור איזה בריתות יהיו.

אם היא לא פלה זה נס, כי לא ברור איך מחזיקה.

 

אוגוסט זה החודש של מזל אריה ויש בו המון שואו והרהבת עוז. 

ונוס והשמש באריה, וגם מרקורי שחולף שם, עלולים ליצור פער בין שאיפה לבין המציאות, כי מרס בשור ויופיטר בהילוך אחורי בטלה.

כמובן שגם אורנוס בשור, והוא מכין עצמו להילוך אחורי בסוף אוגוסט.

צריך להיזהר מגאוות יתר  כלומר לא להבטיח הבטחות מעבר ליכולת ליישמם.

חודש לא פשוט עם הרבה ניגודים שישפיע בעיקר על בני מזל שור ואריה.

 

בספטמבר מרס נכנס לתאומים, ומכין עצמו להילוך אחורי. 

במקום שהוא ישהה בתאומים רק חודש וחצי הוא ישב שם עד סוף מרץ 2023, כלומר שבעה חודשים.

מרס בתאומים הולך לאיבוד, הוא מדבר הרבה ולא תמיד עושה, מצד שני הוא מחדש מחשבות והחלטות ואולי הוא טוב ללימודים, להפנמה של דברים להאטה וחשיבה מחדש.

בל נשכח שנפטון הרי עדיין ברטרו בדגים וזה התפכחות מאשליות שהחלה כבר ביולי, מהלך לא קל.

מרקורי ברטרו במזל בתולה לא בדיוק עוזר לנו, ואנו חוזים יותר את המגבלות וזה גם הקטנת ראש. במיוחד שהולכת ונוצרת זווית קשה בין מרס בהילוך האחורי לבין מרקורי שגם הוא יהיה בהילוך אחורי בסוף בתולה תחילת מאוזניים. זה ממש התפכחות מאשליות, מהבטחות ודיבורים בעלמא שלך ושל אחרים, מהבטחות חסרות שחר, והתפכחות מהיסחפות.

חודש זה הוא הכנה לחודש הבא שם מרס יתקדם בתאומים ויצור זווית קשה עם הנפטון ברטרו בדגים.

חודש מאוד משמעותי עבור בני מזל תאומים ומזל דגים וגם בתולה.

 

גם חודש אוקטובר הוא חודש של התפכחות והתעוררות. 

זה ממש חודש של התפכחות מחלומות ואשליות, וגם חודש בו נראה את המציאות האמיתית. הנה פלוטו בגדי יוצא מהילוך אחורי וגם שבתאי מגיע בסוף אוקטובר לסיום ההילוך האחורי ומתיישר בדלי.

מרס מזדחל במזל תאומים והוא מאט לקראת ההילוך האחורי אשר יתחיל בסוף אוקטובר. ונוס במאזניים יחד עם השמש.

לכן זה חודש מאוד שקול, של הרבה מחשבה, לימודים, אין בו סנטימנטים אלא רק הגיון צרוף. זה חודש של התבגרות והשגת חוכמה ובינה.

מצד שני בחודש זה יצרו ביניהם מרס המתקדם לקראת רטרו בתאומים ונפטון ברטרו בדגים זווית קשה סביבי 23 מעלות בדגים ותאומים. ובנובמבר כאשר מרס יהיה בהילוך אחרי זה יהיה סביב מעלה 22.

חודש מאוד משמעותי עבור מזל דגים, תאומים  ובתולה.

 צריך להיות ומתיישר בדלי ולא מתיישר במאזניים.

 

נובמבר הוא בסימן של הרטרו של מרס בתאומים.

זה הזמן להגיע לחשבון נפש ולהבין אמיתות, גם תיווצר זווית חיובית בין שבתאי אשר סיים הרטרו בדלי וכעת עד סוף השנה הם ילכו בהרמוניה של מאזניים ודלי.

ונוס ומרקורי יכנסו לקשת באמצע חודש זה. מה  שיתן מקום להמון דעות, רב שיח השקפות עולם, צדק, אידיאליות, אבל גם די לריחוף או צורך להתפכחות כי נפטון עדיין בהילוך אחורי בדגים.

מרס שהחל כבר בהילוך אחורי הולך כרגע מאוד לאט, ויוצר זווית קשה לנפטון בדגים שהוא עדיין ברטרו.

חודש מאוד משמעותי עבור דגים, קשת, תאומים.

 

ככה זה גם בדצמבר

יופיטר בהילוך האחורי כבר בנובמבר חזר לסוף מזל דגים ויתיישר גם שם, זה אחרי שהוא היה בטלה. כאשר כוכב כמו יופיטר מעוכב ברטרו בטלה חוזר לחודשיים לדגים, הרי שהוא מתפכח מהאגו שלו, וגם מתחשב בנתינה לאחרים וגם יש כאן ביטול אגו.

מרקורי וונוס יכנסו בדצמבר למזל גדי בזווית חיובית לאורנוס, ויעשו זווית חיובית לאורנוס המאוד מפוכח בשור שעדיין בהילוך אחורי ויצטרפו לפלוטו אשר נמצא בסוף מזל גדי ויצא מהילוך אחורי כבר באוקטובר. נפטון גם הוא יוצא מהילוך אחורי בדגים, כלומר זה חודש של המון השלמה עם דברים, בגרות, קבלה של דברים השלמה, וזה אחרי כל הסערות שעברנו כל השנה.

חודש משמעותי עבור מזלות גדי, שור ודגים.


לסיכום

ניתן לחלק שנה זו לארבעה חלקים.

חלק ראשון של שלושת החודשים הראשונים. אלה חודשים של שמרנות לעומת מרד.

זה מתחיל בינואר פברואר עם יציבות מאוד חזקה במזל גדי.

מרץ הוא חודש המרד של מזל דלי.

 

חלק שני זה חודשי אפריל ומאי שמאופיינים על ידי תערובת של אקטיביות ופסיביות, חודשים של שילוב בין דגים לטלה.

חודש מאי במיוחד מאופיין על ידי כניסת יופיטר למזל טלה, וונוס שחולפת שם, לעומת מרס שנצמד לנפטון בדגים.

 

החלק השלישי אלה חודשי יוני, יולי אוגוסט. שילוב לא קל של שור, דלי וגם אריה. מעשיות ופריצת דרך לעומת חשש והרבה פחדים, וצורך לגשר בין גאוות יתר לבין מציאות.

 

החלק הרביעי שזה ספטמבר ועד סוף השנה, אלה חודשים של כניסת מרס למזל תאומים וכניסתו לרטרו, מה שעלול ליצור התנגשות עם נפטון בדגים. אלה חודשים של התפכחות מאוד משמעותית מאשליות מסוכנות וגם הפעלת יותר שיקול דעת  והגעה  לאמות מידה של תובנות גבוהות של צדק וחכמה. שילוב של מאזניים, קשת ודלי.


גילה בויום- אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת בכירה. עומדת בראש המרכז לפיתוח המודעות, אשר התחיל את פעילות המיסטיקה בארץ. עוסקת בנומרולוגיה קרמתית, שיטה אותה פיתחה בעצמה, המפענחת את צופן השמות. מומחית לטארוט ומטוטלת. 


לשיחה אישית וקבלת מפה אסטרולוגית אישית בתחומי זוגיות, נישואים, משפחה, ילדים, קריירה, לימודים, פרנסה, בריאות וכל שאלה נוספת אחרת מגילה בויום, אסטרולוגית בכירה, חייגו 072-3401003 שלוחה 34.  הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי