אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית
צילום: צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית חודשית


אנחנו נמצאים בעיצומו של אחד מההיבטים הדיס-הרמוניים והמאתגר בין הכוכבים פלוטו ואוראנוס. זוהי אנרגיה עוצמתית המשפיעה על כל אחד מאיתנו וגם עלינו בצורה קולקטיבית. האנרגיה הזו דוחפת אותנו לשינוי עמוק ומהותי וליצירת טרנספורמציות בחיינו האישיים ועל הפלנטה. משטרים שלא מצדדים בשינוי צפויים לעבור מן העולם ומהפכות במספר תחומים, כולל בהיבט הכלכלי, עשויות להתרחש בשבועות הקרובים.


תאומים 21.5-21.6     כוכב מאדים נכנס זה עתה למזל שלכם, מצטרף לעוד שלושה כוכבים שם ומצביע על אנרגיה יצירתית במיטבה. אתם שופעים רעיונות ופועלים ללא לאות. יחד עם זאת, התזזיתיות שלכם עלולה לעייף את הסובבים אתכם. זהו חודש המאפשר לכם ליצור קשרים חדשים ושיתופי פעולה בעיקר עם חברים קרובים. כניסתם של הכוכבים מרקורי ונגה לבית הכספים שלכם ולמזל סרטן עשויה לחזק את האינטואיציות שלכם בתחום הכספים. כמו כן צפויים יותר השקעות עבור הבית שלכם. בעבודה ובקריירה אתם מאוד ממוקדים ומצליחים לקרוא את המפה נכון וזה עשוי לקדם אתכם אם תפעלו. בתחום הרומנטי צפוי חודש טוב עם תקשורת זורמת.


סרטן  22.6-22.7     כניסתם של הכוכבים מרקורי ונגה למזל סרטן עשוי להקל מאוד על התקשורת עם הסביבה ותתרום ליחסים עם הבית והמשפחה ובתחום הרומנטי. הפנויים שביניכם יוכלו להכיר בני זוג פוטנציאלים ולהיכנס לקשר זוגי חדש. הקריירה שלכם עוברת ותעבור גם החודש תהפוכות ואתם מרגישים יותר בשלים לשינוי הנדרש ולקיחת יוזמות חדשות. חלק מכם יוכלו להגשים את החלום שכל כך רצה וחלק אחר, גם אם מתנגד לשינויים, מבין שאין לו ברירה וחייב להיות אמיץ. בכל מקרה, ככל הנראה הקריירה שלכם לא תישאר כפי שהיא, במיוחד מי שעובד עם שותפים. חלק מכם יתבשר על הרחבת המשפחה, אם דרככם או דרך ילדיכם.


אריה 23.7-22.8      מקבץ של ארבעה כוכבים במזל תאומים כבר בתחילת החודש יטיב עמכם מאוד. חיי החברה שלכם יהיו במיטבם, ובכל מקרה תוכלו להכיר לא מעט אנשים במיוחד בפעילויות חברתיות למיניהם. העבודה נמצאת בסדר עדיפות גבוה החודש ואתם שואלים את עצמכם הרבה שאלות במשך הרבה זמן ולאחר בירורים לא מעטים וקבלת החלטות אתם סוף סוף מתפנים לממש את ההחלטות הללו וחלק מכם עושה מעשה. בכל הנוגע לעבודה המעשים מגוונים. חלק יחליט להתפטר ולצאת לדרך חדשה וחלק פשוט יפנה לכיוון חדש המדבר אליו יותר. גם במערכות יחסים על רקע זוגי צפויה טלטלה אצל חלק גדול מכם, כאשר תתקשו להישאר במערכות יחסים שלא עובדות יותר או להסתיר את הרגשות האמיתיים שלכם.


בתולה 23.8-22.9      מקבץ של ארבעה כוכבים לאורך חודש יוני בבית הקריירה שלכם ובמזל תאומים מצביע על מיקוד מירב האנרגיה שלכם לנושאים הקשורים לקריירה ולמעמד. הדברים שיקבעו את הצלחתכם המקצועית יהיו איכות והאם המידע שאתם עושים בו שימוש נכון ואמין. כמו כן קשרים נכונים וחברים יוכלו ליצור עבורכם קפיצת מדרגה משמעותית החודש ולקדם אתכם. לעומת זאת, בזוגיות או בשותפויות למיניהן תתקשרו בצורה פחות גלויה וההבנה, אם תהיה, תגיע משום שתהיו יותר אמפאטיים. כלכלית חלק מכם נמצא במגמת שדרוג ובונה עסק חדש או משדרג עסק קיים. חשוב לזכור לא להיתקע רק בפרטים אלא לסמוך ולראות את כל התמונה.


מאזניים 23.9-23.10     כניסתם של מרקורי וונוס, שליטת מזלכם, לבית הקריירה שלכם ולמזל סרטן מצביע על חודש שבו היחסים והקרבה לאנשים יקדמו אתכם. חשוב שכאשר אתם מעבירים מסרים תדברו מהרגש ומהלב כמה שאפשר, ולא רק מהראש. הימצאותם של הכוכבים צדק, מאדים והשמש במזל תאומים מחזק את הצורך שלכם להרחיב אופקים ולגלות עולמות חדשים. קחו בחשבון שהחודש תרבו בנסיעות בארץ וגם לחו"ל ותהיו הרבה בתנועה. הצלחה צפויה לכם בחו"ל וגם לאלו מכם שעוסקים בתחום האקדמי. היצירתיות שלכם תהיה במיטבה החודש ותרגישו צורך חזק לבטא את עצמכם בכל מיני דרכים, בעיקר בכתיבה, דיבור או תנועה. מבחינה רומנטית יפתחו בפניכם הכרויות חדשות וגם אנשים שונים מאלו שאתם מכירים בדרך כלל.

 

עקרב  24.10-21.11     כבר ב-3 ביוני, עם כניסת ונוס למזל סרטן, יהיו שישה כוכבים במזלות מיסוד המים שהוא היסוד שלכם. מקבץ כזה עשוי לחזק אתכם מצד אחד, במידה ואתם לא נכנסים לדרמות רגשיות. האינטואיציות והחושים שלכם יהיו חדים ביותר ותצליחו לקרוא את הסובבים אתכם ולהגיע לתובנות בקלות יחסית. בתחום הרומנטי אתם מצליחים להתחדש ולחזק את הרומנטיקה בחייכם מבלי ליצור זעזועים גדולים. מבחינה כלכלית ועסקית אתם מאוד יצירתיים ורעיונות חדשים נוצרים ללא הרף. הכנסותיכם יגדלו, אך יחד עם זאת היו זהירים עם כספם של אחרים, במיוחד בין ה-7 ל-9 ביוני, אז אתם עלולים לפעול מתוך בלבול ועם מידע לקוי.החודש צפו לשינוי יסודי בקריירה שלכם.


קשת  22.11-21.12      כניסתו של כוכב מאדים למזל תאומים ולבית הזוגיות שלכם והצטרפותו לשמש ולצדק יוצרים חודש מאוד דינאמי בכל הנוגע למערכות על רקע זוגי ולשותפויות למיניהם. מצד אחד יש המון פתיחות לאנשים חדשים ולחוויות אך מצד שני אתם גם רוצים ליצור את הטריטוריה והעצמאות שלכם ולא להיות מושפעים מבן הזוג שלכם או האהוב ולהגיד את המילה האחרונה. היחסים עם הבית והמשפחה נכנסים לתקופה יציבה אף על פי שעולמכם הרגשי עובר לא מעט טלטלות. מקצועית הדברים עלולים להאט את מהירותן ותתקשו להסביר מה הכוונות והרצונות שלכם בשבועות הקרובים.


גדי  20.1 – 22.12      מקבץ של ארבעה כוכבים בביתה עבודה והשרות שלכם לאורך חודש יוני מצביע על כוונה מאוד ממוקדת בנושאים מקצועיים על פני תחומי עניין אחרים. למזלכם, כוכב ונוס יכנס ב-3 ביוני לבית הזוגיות שלכם ולמזל סרטן ויחד עם מרקורי הנמצא כבר שם תוכלו להקדיש מזמנכם גם לבני זוג ולשותפים למיניהם. היחסים עם בני זוג יזרמו יותר ויתאפיינו ביותר חמימות, קירבה ופינוק. חברתית צפוי חודש מאוד מעניין, עם הרבה חוויות ואירועים. גם אם תפעלו יותר מאחורי הקלעים עדיין תהיו מאוד פעילים. כלכלית, חודש של טרנספורמציות, בו תתקשו לשקוט על השמרים ותרגישו צורך לקחת יוזמות חדשות ומקדמות שישפרו את מצבכם הפיננסי לאורך זמן.


דלי  21.1-18.2      מקבץ של ארבעה כוכבים במזלות מיסוד האוויר ובבית היצירתיות שלכם מצביע על חודש מאוד יצירתי ופורה. אתם שואפים להתבטא ולא יכולים לשמור בבטן יותר למרות רצונכם הטוב לפעמים דברים יוצאים קצת חריף ועם הרבה כעסים אך בסך הכול אנשים מבינים ומכבדים אתכם. כלכלית נראה שבסך הכול אתם נכנסים לתקופה יציבה יותר החודש לשמחתכם המאפשרת לכם יותר לתכנן לטווח ארוך ולהגיע לרעיונות מבריקים שיעזרו לכם לשפר את ההכנסות הכספיות שלכם. בתחום הרומנטי מצבכם טוב יותר והתקשורת עם בן הזוג זורמת וידידותית יותר. קשרים חדשים עשויים להיווצר עבור הפנויים שביניכם.


דגים  19.2-20.3      מקבץ של שישי כוכבים הנמצאים החודש במזלות מיסוד המים ויצרים מבנה הרמוני בשמים מצביעים על חודש העשוי להיטיב עמכם, כמובן אם תיקחו את המינימום של היוזמה הנדרשת מכם. מערכת היחסים עם ילדיכם תלך ותתעצם החודש וכל אותם בני מזל דגים העוסקים בחינוך או בעבודה עם ילדים יוכלו לזכות להצלחה ולהכרה. בעבודה ובקריירה אתם נמצאים בתקופת פריחה המאפשרת לכם להגות רעיונות וגם לממש אותם וקל לכם יותר להעביר את המסרים שלכם גם אם אתם מצליחים לקבל עזרה מגורמים שונים. בתחום הרומנטי אתם מצליחים לתקשר עם בן הזוג ולהגיע להבנות יותר מהרגיל גם מבלי הצורך במלל אלא אינטואיטיבית אתם מרגישים את בו או בת הזוג.


טלה   21.3-20.4     היבט דיס הרמוני בין כוכב אוראנוס הנמצא במזלכם לבין כוכב פלוטו הנמצא בבית הקריירה שלכם ובמזל גדי מצביע על קונפליקט פנימי שיכול גם להתבטא חיצונית ומצביע על צורך בחופש ובצורך בשדרוג ברמה האישית של דברים שאתם אוהבים ורוצים ומצד שני על עומס האחריות הניצב על כתפיכם ועשייה של דברים שכבר לא מדברים אליכם יותר. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל תאומים מצביע על חודש מאוד פעיל בנסיעות ואירועים חברתיים וקשרים חדשים של אנשים שיכנסו לחייכם. בתחום הרומנטי יש רצון ליותר אינטימיות ופרטיות שיאזנו את הרעש וההמולה שמתרחשים בשאר התחומים. הבית והמשפחה יהיו במוקד עניינכם גם כן. כלכלית יש יותר שקט ויציבות.

 

שור  21.4-20.5     ריבוי כוכבים בבית הכספים שלכם, ביניהם כוכב צדק והשמש, מצביעים על חודש שופע בהזדמנויות ובקשרים על רקע עסקי וכלכלי. יחד עם זאת, חשוב שתהיו זהירים עם המידע שאתם מקבלים במיוחד בין ה-7 ל-9 ביוני. היחסים עם הקרובים, בני הבית והמשפחה בכלל יעלו על פסים חדשים ויאפשרו יותר איזון, הרמוניה ופיוס. בתחום מערכות יחסים על רקע רומנטי נראה שיש יותר אינטימיות וחלק מהיחסים יוכלו להתמסד במהלך החודש. הקריירה שלכם עוברת תהפוכות ולמרות שאתם שואפים ליציבות כמוטו בחיים תרגישו שהפעם אתם חייבים שינוי ותתמסרו אליו בלית ברירה.הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי