אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
ירח חדש: תחזית אסטרולוגית, אוגוסט 2013
צילום: freedigitalphotos.net

ירח חדש: תחזית אסטרולוגית, אוגוסט 2013


 

החודש אנחנו עדיין תחת השפעת ריבוי כוכבים במזלות מיסוד המים, מה שאומר שהתחום הרגשי ינחה את רובנו בדרך שאנחנו פועלים עם העולם. כמו כן, כוכב אוראנוס יהווה ראש חץ ויצור מבנה טי-סקוור עם הכוכבים מאדים, מרקורי וצדק במזל סרטן מצד אחד, ומצד שני חברו הוותיק כוכב פלוטו. הדבר יכול לציין צורך בפירוק ובניה מחדש של מסגרות, בעיקר בתחום המשפחתי והכלכלי-מקצועי.


אריה 23.7-22.8      המיקוד בחודש הקרוב יהיה סביב נושאים מקצועיים וכלכליים. הימצאותה של ונוס בבית הכספים שלכם ובמזל בתולה מצביע על הצורך שלכם בהתייעלות כספית, במיוחד בכל מה שנוגע להוצאות כספיות הקשורות לתחום המקצועי. בעבודה אתם עלולים להרגיש התנגדות מצד גורמים שפועלים מאחורי גבכם ולא מאפשרים לכם לקדם את התוכניות שלכם. בסוף החודש, עם כניסתו של מאדים למזל אריה, תרגישו הרבה יותר נינוחים ותוכלו להוציא לפועל, לאחר שההתנגדות לכם ולתוכניות שלכם תקטן. כניסת מרקורי ומאדים למזל אריה יגביר את הצד היצירתי שבכם. חברתית תהיו מאוד מבוקשים והרומנטיקה תהיה במיטבה החל מה-16 לאוגוסט.


בתולה 23.8-22.9      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל בתולה שיחגגו יום הולדת החל מה-23 לאוגוסט. הימצאותה של ונוס במזל בתולה עשוי להשפיע לטובה על מצבכם הפיננסי. לצד התייעלות כספית, ההכנסות שלכם עשויות גם לגדול באופן ניכר. בתחום הרומנטי תושפעו לטובה גם מהימצאותה של ונוס במזלכם ותיראו טוב יותר מהרגיל. השתדלו להשתחרר ולהוריד את רמת הביקורת והשיפוטיות על הצד השני. התקשורת עם הסובבים אתכם, במיוחד קרובים וחברים, יתאפיינו ביותר רגש ואינטימיות מבדרך כלל, מה שעלול לבלבל חלק מהאנשים ואולי לחשוב שיש משהו מעבר לזה ורצון להשיג משהו מהצד השני. מקצועית מצבכם ישתפר מיום ההולדת שלכם.


מאזניים 23.9-23.10      השאיפות שלכם בתחום הקריירה עלולות להתנגש עם הרצונות והצרכים של בני זוג והמשפחה שלכם עד כדי כך שיהיה קשה לגשר על הפערים, ולכן חכו עד ה-26 באוגוסט לפני שתגיעו להחלטה הקשורה לניתוק או פרידה. כניסתה של שליטת מזלכם ונוס למזל  מאזניים החל מה-16 באוגוסט עשויה להטיב עמכם בתחום הרומנטי והכלכלי ולעזור לכם ליצור יותר איזון והרמוניה בחייכם.  היכולת להשפיע על קבוצות של אנשים תגדל החודש ותוכלו לגלות כושר מנהיגות ויכולת השפעה גדולה מהרגיל. חברתית זהו חודש מאוד פורה שבו תהיו פופולאריים, מבוקשים ופעילים בהרבה אירועים חברתיים. מקצועית תוכלו לזכות בהצלחה ולהשפיע על הסובבים אתכם.


עקרב  24.10-21.11      ריבוי כוכבים בשמים במזלות מיסוד המים עשויים להטיב עמכם מאוד ולעזור לכם לקדם הרבה נושאים, בעיקר ברמה המקצועית והכלכלית. הימצאותו של השמש במזל אריה ובבית הקריירה שלכם החודש מצביע על יותר שאפתנות ויכולת להתבלט ולהוביל בתחום הקריירה ולגלות כושר מנהיגות. היכולות היצירתיות שלכם יתחזקו החודש והצלחה צפויה במיוחד לכל העקרבים העוסקים בתחום האמנותי והיצירתי ובעבודה עם ומול ילדים כמו כן גם בתחום הטיפולי לסוגיו. בתחום הרומנטי מצבכם יציב יותר ויש נטייה ליותר איפוק מול בן הזוג. הפנויים שביניכם יוכלו להתחבר לאדם שיפגשו באירוע חברתי או בקבוצה שהם פעילים בה וקשר זה יכול להפוך לקשר רומנטי.


קשת  22.11-21.12      מרב תשומת לבכם החודש תהיה סביב עניינים כספיים ורכוש. המתח סביב עניינים כספיים, בעיקר מול בני משפחה וקרובים, עלול לצאת מפרופורציה ולגרום לניתוק ופרידה מאותם גורמים, במיוחד אם מדובר על מאבק בנושא ירושה או עיזבון. השתדלו להגיע לעמק השווה בצורה הכי מאוזנת שאפשר והימנעו מצעדים דרסטיים עד ל-26 באוגוסט. הימצאותו של השמש במזל אריה ומעבר מרקורי גם כן למזל אריה מצביע על תקופה מאוד דינאמית ושמחה ועל תקופה של הרבה נסיעות בעיקר לחו"ל. הצלחה צפויה גם בלימודים ולכל העסקים בתחום האקדמי. בתחום הזוגי ובשותפויות למיניהם תתקשו לתקשר או שתהיה יותר מרוכזים בעצמכם.


גדי  20.1 – 22.12      מרב תשומת לבכם החודש יהיה סביב נושאים של זוגיות ושותפויות. היחסים עם בני זוג ושותפים מצביע על מתח ונטייה למאבקי כוחות ורצון להשליט מרות בתוך הקשר. על מנת למנוע ניתוק או פרידה ביחסים, מומלץ לפתוח את הלב ולדבר בגובה העיניים, כך שהטובה העליונה של שני הצדדים תנחה אתכם, ולא האגו והפגיעות של כל אחד מכם. הימצאותו של כוכב אוראנוס בבית המשפחה והבית ובזויות דיס-הרמוניות למאדים צדק ופלוטו מצביע על צורך בשינוי עמוק ויסודי בנושאים משפחתיים ועל שדרוג ביחסים ובהתנהלות הביתית שלכם וביחסים עם בני הבית ובן הזוג. עם כניסת ונוס לבית הקריירה שלכם דברים יזרמו יותר בקלות בתחום המקצועי ובקריירה.


דלי  21.1-18.2      תשקיעו הרבה מאמץ ואנרגיה בחודש הקרוב לנושאים הקשורים לעבודה וקריירה. חשוב שתדעו מתי להרפות ולא להיכנס בקירות, ומתי להפעיל אנרגיה. בעבודה יש לא מעט התנגדות לצעדים שלכם, מה שיכול להוביל בסופו של דבר לפיצוץ ולרצון להתנתק ולפרוש ממקום העבודה או מגורמים שעובדים מולכם כמו לקוחות או ספקים וקבלנים למיניהם. הימצאותו של השמש בבית הזוגיות שלכם וכניסתו של ונוס למזל מאזניים ב 16 מצביעים על חודש הרמוני שקט וזורם יותר בתחום הרומנטי ואפשרות להדק את הקשר הזוגי. כלכלית לא צפויים שינויים קריטיים.


דגים  19.2-20.3      מקבץ של שבעה כוכבים במזלות מיסוד המים עשויים להטיב עמכם. היכולות היצירתיות שלכם הדמיון וההשראה יהיו במיטבם ויאפשרו לכם להוציא אותם לפועל ולפעול ביעילות. הימצאותו של השמש במזל אריה ובבית העבודה שלכם מצביע על יכולת להשאיר חותם ולהתבלט בתחום המקצועי וכמובן גם לזכות לקידום והכרה. הימצאותו של ונוס בבית הזוגיות והשותפויות יותר יציבות מצב אחד אך מצד שני מצביע על יחסים יותר מאופקים ושליטה יותר גדולה על הרגשות. עם כספים אתם עלולים להיכנס לאי הסכמות ומאבקים בנושאים כספיים ורכוש עם ילדיכם משפחתכם או חברים קרובים. הימנעו מלעשות צעד דרסטי שעלול לגרום נזק ליחסים במידת האפשר.


טלה   21.3-20.4      הרצון שלכם לשדרג את חייכם וליצור מהפכה עלול להיתקל בהתנגדות מצד הבית והמשפחה והעומס והאחריות שיש לכם בתחום המקצועי. הקונפליקט עלול ליצור התנגדות ומאבקים שעלולים ליצור קרע עם הקרובים לכם אם לא תדעו לנטרל את זה בצורה חכמה. בכל מקרה רגיעה או פיתרון והחלטה יגיעו סביב ה 26 לאוגוסט. הימצאותו של השמש במזל אריה ובבית היצירה שלכם ולאחר מכן גם כוכב מרקורי מצביעים על חודש מאוד יצירתי עבורכם ואפשרות לזכות להכרה ציבורית. הצלחה צפויה במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם ולכל מי שעובד מול ועם ילדים.


שור  21.4-20.5      הימצאותה של השמש בבית המשפחה מצביעה על תקופה שאתם מרגישים מוגנים ומוזנים ושיש לכם הרבה תמיכה מהבית ומהמשפחה. הימצאותו של ונוס שליטת מזלכם בבית היצירה שלכם ובמזל בתולה מצביע על תקופה מאוד פרקטית מצד אחד ומאוד יצירתית כך שאתם יכולים להוציא לפועל את כל הכישורים שלכם היצירתיים והאמנותיים וגם להיות מתוגמלים עליהם מבחינה כספית. הרומנטיקה אצלכם נמצאת באיזון ויש יותר הרמוניה בקשר שלכם. ב-16 באוגוסט, עם כניסתה של ונוס למזל מאזניים ולבית העבודה שלכם, תרגישו הרבה יותר נינוחים בעבודה ותיצרו יחסים שייטיבו עמכם ברמה המקצועית - וגם הרומנטית.


תאומים 21.5-21.6      כלכלית צפויה שנה טובה אך בחודש הקרוב תצטרכו לסדר ולהגיע למצב של שקט בתחום הכלכלי ולמנוע קרע ביחסים עם בני משפחה וחברים על רקע של כספם ורכוש. הימצאותו של השמש במזל אריה החודש מצביעה על חשיבה יצירתית יותר ועל פעלתנות בתחום החברתי ועל הרבה נסיעות ותנועה מרובה. בעבודה  צפויה יותר יציבות, למרות שיש לכם כמה אתגרים שם. הימצאותו של ונוס בבית המשפחה החודש מצביעה על צורך ליצור סדר ביחסים שלכם ועל נטייה לנהוג בצורה יותר מאופקת עם בני הבית. עם בני זוג ושותפים יש נטייה לנהוג בצורה יותר אימפולסיבית ובחוסר סבלנות.

 

סרטן  22.6-22.7     מקבץ של שלושה כוכבים במזל סרטן, ביניהם כוכב צדק, מחבר אתכם יותר לעצמכם ולאמת שלכם. יחד עם זאת, הזויות הדיס-הרמוניות שהם יוצרים עם אוראנוס ופלוטו מצביע שתתקשו לפעול בצורה דיפלומטית ועם נטייה ליותר כעס ועצבנות כלפי בני זוג ושותפים אם מבוקשכם לא יתקבל באופן מיידי. המתינו לפחות עד ה-26 באוגוסט לפני שאתם מחליטים החלטות גורליות הקשורות ביחסים עם בני זוג, שותפים ומשפחה. השמש, הנמצאת במזל אריה ובבית הכספים שלכם, מצביעה על חודש של יותר הכנסות כספיות, אך גם על יותר פינוקים ובזבוזים. מקצועית זהו חודש לא יציב במיוחד אך עם הרבה הזדמנויות חדשות.

 

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג הילר ומתקשר מומחה,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  אהבה,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55 ?

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי