אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית אוגוסט 2016 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית אוגוסט 2016 מאת דניאל רועה


כוכב מאדים אשר יוצא ממזל עקרב לאחר נסיגה ונכנס שוב למזל קשת ייצמד לכוכב שבתאי גם כן בקשת במעלה 9 .זוהי המעלה שבו הוא גם יוצא מהצל של מאדים שהיה ברטרו אך יחד עם זאת צמידות בין מאדים לשבתאי בקשת עלול להראות על צורך לקדם דברים ועל צורך להילחם על האמת גם בהיבט הגלובלי של הדבר.


אריה - 23.7-22.8
השמש
, שליט המזל שלכם הנמצאת במזל שלכם כעת מרגישה הכי בבית שאפשר ויחד איתו נמצאת גם ונוס שביחד מחברים אתכם להשראה לתשוקה, לאהבה, ליופי, יצירה ורומנטיקה. מול הירח במזל שלכם מאפשר לכם להתחיל דברים ברגל ימין כבר ב 2 לאוגוסט. הימצאותם של מרקורי וכוכב צדק בבית הכספים שלכם עד לספטמבר מאפשרים לכם לנצל את האנרגיה הטובה והמדויקת הזו למען הגדלת מצבכם הפיננסי וייעול העסק או ההתנהלות הכספית שלכם. כניסת כוכב מאדים לבית היצירה שלכם מאפשר לכם לחמם מנועים ולבטא את היצירתיות שלכם ולהוציא אותה לפועל. ב 23 לאוגוסט יתכן ותרגישו מעט תקועים בנושא ותצטרכו למצוא דרכים חדשות למימוש אותה אנרגיה.


בתולה - 23.8-22.9
מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל בתולה שיחגגו החל מהחודש יום הולדת. ונוס תכנס למזל בתולה ותצטרף לכוכבים צדק ומרקורי במזל שלכם. חשוב שתפיקו תועלת עד ספטמבר מכוכב צדק הממשיך לייעל דברים וליצור שפע של הזדמנויות להתפתחות ברמה האישית והמקצועית. מרקורי הנמצא במזל שלכם וגם שולט על המזל שלכם עוזר לכם לשפר ולייעל ולתת שרות מקצועי רק כמו שאתם יודעים. ונוס הנמצאת במזל בתולה מאפשרת לכם ליצור קשרים שעשויים להוביל בסופו של דבר לקשר רומנטי. אתם נראים טוב ומושכים את הסובבים אתכם. כוכב מאדים המצטרף לכוכב שבתאי בבית המשפחה והבית מסמל אנרגיה של עשייה וקידום דברים בצורה אגרסיבית יותר במיוחד בזמן הצמידות שלהם ב 23 לאוגוסט.


מאזניים - 23.9-23.10

השמש וונוס , שליטת המזל שלכם הנמצאים במזל אריה מאפשר לכם ליהנות החודש מחיי חברה משופרים ומקבל עזרה מאנשים שנמצאים לצידכם. ריכוז של כוכבים במזל בתולה מחזק את החיבור לתת מודע ומגביר את ההשפעה שלכם על ההמון ומיקוד העבודה שלכם מאחורי הקלעים. בתחילת חודש הבא יכנס צדק למזל שלכם לשנה שלמה ושם זה יהיה אופרה אחרת... מאדים ושבתאי הנמצאים החודש במזל קשת מחזק את הצורך שלכם ללמוד משהו חדש ויעזור לכם לגייס את הנחישות הנחוצה להצליח גם אם אתם עלולים להרגיש בצמידות שלהם שדברים קצת תקועים אך זה יקרה לזמן קצר בלבד. זוויות בין אוראנוס בבית הזוגיות וונוס והשמש מצביע על אפשרות לאהבה וקשר חדש.


עקרב - 24.10-21.11

כוכב מאדים אשר היה במזל שלכם תקופה ארוכה ויצר שינויים מרחיקי לכת יוצא בשעה טובה ממזל עקרב ויכנס למזל קשת אך רק החל מה 23 לאוגוסט ההשפעה המאתגרת שלו תסתיים כאשר יצא מהצל של עצמו ומהצמידות לכוכב שבתאי שלא עושה לו חיים קלים. מה שאומר שתרגישו הקלה בתחום המקצועי ותוכלו להוציא ביתר קלות לפועל תוכניות שהיו תקועות זמן רב. השמש וונוס הנמצאים במזל אריה ובבית הקריירה שלכם מאפשרים לכם ליצור קשרים טובים יותר ולקדם את הקריירה ואת המעמד הציבורי שלכם ולגלות יותר כושר מנהיגות. מרקורי וצדק הנמצאים במזל בתולה מחזק את מעמדכם ואת התקשורת שלכם מול חברים וקבוצות שונות.


קשת - 22.11-21.12

כוכב מאדים נכנס למזל שלכם, מזל קשת ויצטרף לכוכב שבתאי הנמצא כבר שם. שני כוכבים אלו בעלי אופי מלחמתי יותר ויכולים להזיק אם לא יודעים לנתב את האנרגיה שלהם בצורה נכונה וזה תופס במיוחד לקראת ה 23 לאוגוסט שבו תתרחש צמידות בין שבתאי למאדים מה שאומר שיש נטייה להינעל על עקרונות ואמונות שיכולים לתקוע אתכם במידה ולא תדעו גם ללכת אחר האמת שלכם וליצור שינוי במה שלא עובד יותר בחייכם. כניסת השמש והצטרפותו לכוכב מרקורי ולצדק הנמצאים כבר בבית הקריירה שלכם לעומת זאת מראים על שפע אפשרויות התחום המקצועי ועל יכולת לדייק יותר בדברים ולתקן את כל מה שלא עובד יותר גם ברמה הטכנית.


גדי  - 20.01 – 22.12

כניסת מאדים למזל קשת והיצמדותו לכוכב שבתאי, שליט המזל שלכם לקראת ה 23 לאוגוסט עלול להצביע על סכנות ועל פעילות מאחורי גבכם. יש להקפיד לפעול לפי החוק וגם לשמור על בריאותכם בתקופה זו. השמש וונוס הנמצאים במזל אריה מצביע על אפשרות למשוך יותר כספים מהזולת בעיקר אם אתם מנהלים עסק בחו"ל. כוכבים מרקורי וצדק מחזקים את התלמידים שביניכם ומביאים אותם להצלחה בחודש הקרוב. כוכב פלוטו הנמצא תקופה ארוכה במזל שלכם, מזל גדי ממשיך להביא לכם הזדמנויות על מנת ליצור טרנספורמציה בחייכם. מולד ירח בחודש הקרוב מאפשר לכם להתחיל קשר זוגי חדש גם אם בהתחלה הוא עשוי להיות פחות ציבורי.


דלי - 21.1-18.2

הימצאותו של השמש בבית הזוגיות שלכם ובמזל אריה ובזווית לכוכב שבתאי יחד הימצאותו של ונוס בבית הזוגיות מצביע על אפשרות למסד קשר רומנטי אצלכם ולחזק זוגיות קיימת. הימצאותם של כוכב מרקורי וצדק במזל בתולה ובבית כספי הזולת אצלכם עשוי להצביע על קבלה של כספים בחודש הקרוב דרך בן הזוג, מאנשים או בגלל ירושות או מענקים. כניסת מאדים למזל קשת והיצמדותו לכוכב שבתאי עלול להצביע על קשיים בתחום החברתי, עם חברים או מול ארגונים שונים ואם נוסיף גם קשר לנפטון שנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם זה עלול להצביע גם שהקשיים הללו קשורים לתחום הכלכלי. הימנעו מלערב בין 23 ל 30 לאוגוסט את החברים שלכם בעניינים הכספיים שלכם או שלהם.


דגים - 19.2-20.3
כוכב מאדים יכנס לבית הקריירה והמעמד שלכם ויצטרף לכוכב שבתאי יחד עם זאת סביב ה 23 לאוגוסט הוא ייצמד אליו ויקשה עליו לפעול מה שעלול ליצור תסכול וכעס במיוחד לאחר שהיה בנסיגה זמן רב. לאחר ה 23 לאוגוסט האנרגיה שלו מתגברת מאוד ומשקפת התקדמות אפשרית ומהירה בתחום הקריירה שלכם אם לא תלכו לפי האמת שלכם. הימנעו ממאבקים עם סמכויות וארגונים. השמש וונוס בבית העבודה והשרות שלכם מאפשר לכם להתבלט ולהיות יצירתי יותר בשבועות הקרובים. כניסת ונוס לבית הזוגיות ביחד עם מרקורי וכוכב צדק מצביע על תקופה טובה מאוד במערכות יחסים ושותפויות בעיקר בתחום המקצועי והכרות גדולה אפשרית של אנשים חדשים.


טלה - 21.3-20.4

מולד הירח במזל אריה ובבית היצירה שלכם ביחד עם ונוס הנמצא באותו בית מצביע על חודש מאוד יצירתי המאפשר לכם להוציא סופסוף דברים לפועל שנתקעו מזה זמן רב. הימצאותם של הכוכבים מרקורי ונוס וצדק בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל בתולה במהלך החודש הקרוב מצביע על שפע של הזדמנויות בתחום המקצועי ואפשרות לתקן הרבה מאוד ליקויים טכניים. כמו כן רמת הדיוק שלכם והיכולות הטכניות ופתרון בעיות יעלו בצורה משמעותית בשבועות הקרובים. כוכב מאדים, שליט המזל שלכם יוצא לאחר זמן רב ממזל עקרב ומנסיגה ונכנס למזל קשת שם ירגיש יותר נינוח וטבעי מלבד סביב ה 23 לאוגוסט שבו ייצמד לכוכב שבתאי ואתם עלולים להרגיש מעט תקועים לזמן קצר.


שור - 21.4-20.5

מולד הירח והימצאותו של ונוס, שליט המזל שלכם בבית המשפחה והבית ובמזל אריה החודש מצביע על אפשרות להתחלות חדשות בכל הקשור לנושאים ביתיים ומשפחתיים ועל אפשרות להשקיע ולעצב בבית כמו שאתם אוהבים. הבית עשוי להיות המקום ה כמעט יחידי שבו תוכלו לקבל השראה, להתחבר ולבטא את היצירתיות שלכם. כניסתו של ונוס בשבוע הראשון של אוגוסט והצטרפותו לכוכבים צדק ומרקורי בבית היצירה והילדים מאפשר לכם לקדם נושאים מקצועיים ויצירתיים ולהעצים את ילדיכם תוך כדי עזרה במה שהם מתקשים בו. יציאתו של כוכב מאדים ממזל עקרב ומבית הזוגיות והשותפויות שלכם יאפשר הקלה עצומה מול בן הזוג ושותפים אך יקשה על כספים הקשורים לאנשים אחרים.


תאומים - 21.5-21.6

כוכב מאדים שהיה תקופה ארוכה בבית העבודה והשרות שלכם וגם בנסיגה יכנס כבר בתחילת החודש למזל קשת ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם. לכאורה הוא עלול לעורר עניין ועשייה בתחום הזה אך עלול ליצור גם מאבקים, תסכול וכעסים במיוחד לקראת ה 23 לאוגוסט שבו ייצמד לכוכב שבתאי באותו מזל ובאותו בית. השמש וונוס הנמצאים במזל אריה מחזקים את הנושאים הקשורים לידע לחברים ולחשיבה היוצרת אצלכם. כניסת כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם למזל בתולה ולבית המשפחה והבית יחד עם ונוס וצדק מצביעים על חודש שבו תתמקדו בענייני הבית והמשפחה ותוכלו לתקן את כל מה שהיה מוזנח טכנית ובתקשורת וביחסים שלכם מול בני הבית.


סרטן - 22.6-22.7

מולד הירח, שליט המזל שלכם במזל אריה ובבית הכספים והרכוש שלכם בשבוע הראשון של חודש אוגוסט מצביע על התחלות חדשות בתחום הפיננסי והוצאה לפועל של רעיונות יצירתיים שיביאו לכם יותר הכנסות ומשאבים. היווצרות מקבץ של שלושה כוכבים במזל בתולה הכוללים את כוכב מרקורי, ונוס וצדק במזל בתולה מצביעים על תקופה מאלה בהשראה וביכולת טכנית משופרת וביכולת לקלוט חומר לימודי בצורה טובה מה שעשוי להטיב עם בני ובנות מזל סרטן שלומדים בתקופה זו. כניסת כוכב מאדים לבית העבודה והשרות שלכם והצטרפותו לכוכב שבתאי מצביע על השקעה של הרבה אנרגיה ורצון לפרוץ קדימה ולהתקדם בתחום המקצועי. מלבד ה 23 לאוגוסט שבו תרגישו תקועים צפויה תקופה פורייה מקצועית. 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55


 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי