אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית אוגוסט 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית אוגוסט 2018 מאת דניאל רועה

 

חודש אוגוסט צפוי להתאפיין בהרבה שינויים. ליקוי שמש שיתרחש במזל אריה ב 11 לאוגוסט לאחר 2 ליקויים בחודש האחרון מצביע על חודש הדוחף אותנו התחבר להגשמה ולמה שבאנו לעשות כאן על הפלנטה, להתחבר ליצירתיות שלנו, למנהיגות כדי להוביל את עצמנו קודם כל למקום טוב יותר ובהספק קולקטיבי על המנהיגות הרחבה יותר. במהלך החודש 6 כוכבים יהיו בנסיגה ! ביניהם מאדים ומרקורי מה שמצביע על צורך בשינוי יסודי בכמעט כל תחום בחיים. השתדלו לא להילחם על מנת לשמר את הישן ואפשרו את השינויים הנדרשים כי רובם בלתי נמנעים.

אריה 23.7-22.8   מזל טוב לבני ובנות מזל אריה שיחגגו יום הולדת החודש. ליקוי השמש, שליט המזל שלכם במזל שלכם יעודד אתכם לקחת את המושכות לידיים ולצעוד קדימה אך בדרך שונה הפעם ועל מנת שזה יקרה נדרש לשחרר שליטה ולאפשר לשינוי לקרות עם כמה שפחות התנגדות גם אם הדברים לא ברורים. כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה במזל אריה עד 19 לאוגוסט מקשה על התקשורת שלכם עם הסביבה ועל סדר היום. מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים והתחלות חדשות לפחות עד ה 22 לאוגוסט. כוכב מאדים הנמצא עדיין בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובנסיגה מקשה על מערכות היחסים עם בני זוג ושותפים ויכול להצביע על ניכור וריחוק. הימנעו מהצעדים קיצוניים במיוחד בזמן ולאחר ליקוי השמש וחכו שכל האווירה תירגע.

בתולה 23.8-22.9      כוכב ונוס הנמצאת במזל שלכם, מזל בתולה מוסיפה למראה ולצד הפיננסי ואתם נראים נהדר. יחד עם זאת כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא בנסיגה מצביע על חוסר בהירות והשפעותיו ניכרות לפחות עד ה 22 לחודש מקשה על התקשורת ועל סדר היום ועלול לשקף יותר תקלות טכניות במכשירים חשמליים ותקשורת וגם מול בני אדם. כמו כן הימצאותו של מרקורי במזל אריה כרגע מקשה עליכם ומצביע על פחות שליטה במה שאתם עושים ועל צורך לשחרר שליטה. הצד החיובי של נסיגת כוכב מרקורי עבורכם מצביע על יותר יצירתיות השראה ודמיון מפותח יותר המאפשר לכם לצאת מהקופסא ולהגיע לדברים חדשים ויצירתיים יותר. ליקוי והשמש ונסיגת מאדים עלול להצביע על יותר אתגרים בעבודה.

מאזניים 23.9-23.10    בוא נתחיל מהדברים הטובים יותר. כוכב צדק, המכונה המטיב הגדול שחזר להילוך ישיר לאחרונה נמצא אצלכם בבית הכספים והמשאבים שלכם לעוד מספר חודשים ויחד עם כניסת ונוס, שליטת המזל שלכם שתכנס למזל שלכם ב 7 לאוגוסט, הנושאים הכספיים צפויים לצמוח בקרוב עוד יותר. יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי הנמצא כעת בנסיגה בבית התקשורת ובמזל אריה עלול לשקף תקופה עם קשיי תקשורת וחוסר הבנה ולכן הימנעו מחתימה על חוזים כספיים או אחרים לפחות עד אחרי ה 22 לאוגוסט. ליקוי הירח ב 27 ליולי והליקוי הצפוי ב 11 לאוגוסט מצביעים על אפשרות לאתגרים ביחסים מול ילדים וחברים או מול קבוצות וארגונים שאתם משתייכים אליהם. השתדלו לנהוג ביותר סבלנות ודיפלומטיות בעיקר בתקופה זו.

עקרב  24.10-21.11      כוכב צדק הנמצא במזל שלכם וחזר להילוך ישיר לאחרונה מצביע על שפע של אפשרויות שנגישות לכם יותר כרגע במספר תחומים. ליקוי חמה שיתרחש במזל אריה ובבית הקריירה שלכם מצביע על שינויים משמעותיים בתחום הקריירה ועל אפשרות להשפיע על הקהילה ועל העולם ולהשמיע את קולכם אך יתכן ותדרשו להסכים לשינויים כדי שזה יקרה במיוחד עם נסיגת כוכב מרקורי שנמצא גם כן באריה ודורש מכם שינוי גישה. נסיגת כוכב מאדים הנמצא גם החודש בנסיגה במזל דלי ובבית המשפחה שלכם מצביע על יותר מאבקים ואתגרים מול הבית והמשפחה. הימנעו ממאבקים חסרי טעם החודש במיוחד עם נסיגת כוכב מרקורי במזל אריה שיכול ליצור אי הבנות ותגובות מהאגו שיסבכו את היחסים בבית ועם המשפחה.


קשת  22.11-21.12     ליקוי החמה שיתרחש ב 11 לאוגוסט במזל אריה ובבית הטבעי והמשויך לנושאים של מזל קשת יכול להצביע על שינוי רדיקלי במערכת האמונות שלכם ועל הצורך ללכת אחר הנושאים המעניינים אתכם ולצאת החוצה לעולם בעיקר אם נמנעתם מכך עד עכשיו. נסיגת כוכב מאדים במזל דלי ונסיגת כוכב מרקורי גם כן יכול להצביע על נטייה ליותר חיכוכים בנושאים רעיוניים. שחררו את הצורך לשנות את דעותיהם של אנשים משום שזה יכול למשוך לחייכם יותר מאבקים מבדרך כלל ואי הבנות. חלק מכם עשויים לשנות ארץ מגורים או לנסוע לחו"ל לתקופה ארוכה בעיקר בגלל נושאים הקשורים לעבודה, לימודים, הוראה או אומנות.

גדי  20.1 – 22.12      אנחנו נמצאים בין שני ליקויים, ליקוי ירח שהיה ב 27 לחודש והליקוי שמש שיתרחש ב 11 לאוגוסט. ליקויים אלו יכולים להשפיע על עניינים כספיים אצלכם ויכולים ליצור חוסר בהירות לתקופה מסוימת. חשוב שעד 22 לאוגוסט תמנעו מלקיחת צעדים מכריעים בתחום הכספי ותמנעו מחתימה על חוזים והסכמים במיוחד שכוכב מרקורי נמצא בנסיגה ויכול לשקף יותר תקלות וטעויות. כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם וכוכב פלוטו נמצאים בנסיגה במזל שלכם ויחד עם כוכב מאדים שגם הוא יכנס בנסיגה למזל שלכם ב 13 לאוגוסט מצביעים על תקופה מאתגרת הדורשת מכם שינויים ואי הצמדות למוכר ולידוע בתחום האישי.

דלי  21.1-18.2     ליקוי הירח ב27 ליולי במזל שלכם, מזל דלי מאלץ אתכם לשחרר דפוסים והרגלים אישיים ולהשתחרר מביקורתיות והיצמדות לשכל . ב 11 לאוגוסט יתרחש ליקוי חמה במזל אריה ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם ומאפשר לכם לשדרג את היכולת שלכם להיות במערכות יחסים מול בן הזוג ועם שותפים. אתם צפויים להעז יותר או לפחות להתחבר לאנשים אמיצים יותר שפועלים מהלב מה שיאפשר לכם להתחבר יותר לתשוקה וללב שלכם ולא רק להיגיון. מאדים ומרקורי הנמצאים בנסיגה מקשים על התקשורת ועושה את זה קשה יותר. כוכב צדק הנמצא בבית הקריירה שלכם ממשיך להביא לחייכם שפע של אפשרויות בתחום המקצועי והפיננסי.

דגים  19.2-20.3     ליקוי החמה שיתרחש במזל אריה ובבית העבודה והשרות שלכם מצביע על שינוי אפשרי בתחום המקצועי ועל צורך להעז יותר ולהתחבר ללב וליצירתיות. אתם נדרשים ללכת אחרי החזון המקצועי שלכם ולהוביל בתחום זה. נסיגת כוכב מרקורי באותו בית ובמזל אריה גם כן ביחד עם ליקוי החמה מצביע על נטייה ליותר בלבול ותקלות ועל אפשרות להגיב ממקום של אגו או לפחות למשוך אנשים שיפעלו משם ועלולים להיעלב במידה ולא יקבלו את הכבוד שלהם. כמו כן הליקוי יכול לאתגר את ענייני הבריאות במיוחד את הלב ומחזור הדם ולכן חשוב שלא תזניחו נושאים אלו בכלל. חשוב שתהיו זהירים יותר מול ארגונים וקבוצות.

טלה   21.3-20.4     כוכב אורנוס הנמצא במזל שור ובבית הכספים שלכם ויצור זווית מאתגרת לכוכב מאדים, שליט המזל שלכם הנמצא כעת בנסיגה במזל דלי, מצביע על תקופה מאתגרת יותר בתחילת אוגוסט בתחום הפיננסי מול ארגונים פיננסיים או מול אנשים קרובים. כמו כן יש נטייה ליותר סכנות ולנהוג בצורה אימפולסיבית עם המשאבים שלכם מה שעלול לגרום להפסדים במיוחד שכעת כוכב מרקורי נמצא בנסיגה. היו זהירים יותר במידת האפשר ודחו החלטות כספיות וחתימה על חוזים והסכמים לאחר ה 22 לאוגוסט. מקבץ של שלושה כוכבים בבית הקריירה שלכם מצביע על צורך בשינוי ובניה מחדש ולטווח ארוך של אספקטים בקריירה ובמעמדכם.

שור  21.4-20.5     ליקוי הירח שהתרחש ב 27 ליולי השפיע על נושא הקריירה בעיקר ועל צורך לשנות דפוסים רגשיים. ליקוי החמה שיתרחש ב 11 לאוגוסט צפוי להשפיע הפעם בעיקר על נושאים ביתיים ומשפחתיים. חשוב שתדעו דווקא עכשיו להתגמש ולהיות זהירים מול בני משפחה והורים מבלי להתעקש על כל דבר גם אם נראה שהאדמה רועדת לכם מתחת לרגלים ואין וודאות. נסיגת כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה במזל אריה יכול להצביע על תקלות וליקויים טכניים וגם שיבושי תקשורת מול בני הבית והמשפחה והבית. כוכב צדק הנמצא במזל עקרב בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ומתקרב לזווית הרמונית מדויקת לכוכב פלוטו עשוי להצביע על שינוי בנושא זוגיות ולהביא למערכת זוגית חדשה בחייכם.תאומים 21.5-21.6      ליקוי החמה שיתרחש ב 11 לאוגוסט במזל אריה ובבית המשויך לנושאים של מזל תאומים מצביע על תקופה מאוד דינאמית ויצירתית עם הרבה גילויים. כמו כן עם ניקח גם בחשבון את נסיגת כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם גם כן במזל אריה בשבועות הקרובים נוכל להבין שצפויה תקופה עם שיבושים בתקשורת וקושי להיות בקצב המאפיין אתכם בדרך כלל. כדאי לשים לב למכשיר חשמל ותקשורת ולכל כלי תחבורה שבאמצעותכם ולנהוג בזהירות כי זו תקופה מאוד לא יציבה בנושאים הללו. בקשרים עם חברים צפויים עליות וירידות ואי הבנות. בכל הקשור למסמכים כדי לדחות חתימה על חוזים והסכמים עד אחרי 22 לאוגוסט.

סרטן  22.6-22.7     ליקוי הירח שהתרחש ב 27 ליולי השפיע על נושאים פיננסים של האחר ולנושאים אינטימיים אצלכם. הרגשתם שאתם חייבים לנהוג ואחרת ופחות להיות בתגובה. כעת עם ליקוי החמה ב 11 לאוגוסט במזל אריה ובבית הכספים והרכוש שלכם עניינים פיננסיים יכולים לעבור טלטלה ואתם חייבים להיות יצירתיים ולפעול בביטחון אך לא בצורה אימפולסיבית ורק אחרי ה 22 לאוגוסט לאר סיום נסיגת כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה גם הוא בבית הכספים שלכם. הימנעו מהתחלות חדשות או חתימה על חוזים והסכמים בתקופה שיש בה יותר בלבול והאגו יכול לתעתע בכם. עם בני זוג ושותפים צפויה תקופה מאתגרת עם נטייה ליותר מאבקים ויריבויות.

הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי