אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית אוגוסט 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית אוגוסט 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית אוגוסט 2019

חודש אוגוסט מתחיל עם מולד ירח במזל אריה ומקבץ של 4 כוכבים במזל אריה כולל צמידות בין השמש וונוס. מצב זה עשוי להצביע על שפע אנרגיה יצירתית התלהבות ושמחת חיים. יחד עם זאת מולד הירח וונוס שיהיה כבר ביומיים הראשונים בזווית מאתגרת לכוכב אוראנוס במזל שור יכול להצביע על צורך במציאת דרכים יצירתיות יותר על מנת לקדם עניינים של אהבה וכסף. סיום נסיגת מרקורי כבר ב 1 לאוגוסט יאפשר לתקן תקלות טכניות ובתקשורת מהשבועות האחרונים וליצור יותר בהירות.

אריה 23.7-22.8 מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל אריה שחגגו ויחגגו החודש יום הולדת. חודש מאוד אופטימי צפוי לכם. כבר ב 1 לאוגוסט צפוי מולד ירח במזל אריה בצמידות לוונוס ובזווית הרמונית לכוכב צדק בבית היצירתיות ואל נשכח את כוכב מאדים באריה. הדבר מצביע על שפע אנרגיה יצירתית ועל אופטימיות ויכולת לקדם ולהצליח בגדול. יחד עם זאת ונוס ומולד הירח ב 90 מעלות לכוכב אוראנוס במזל שור יכול להצביע על צורך למצוא דרכים יצירתיות ומהפכניות בנושאים פיננסיים ובתחום האהבה ומערכות יחסים על מנת להצליח ולמנוע ניתוק קשר קיים. סיום נסיגת כוכב מרקורי כבר ב 1 לאוגוסט עשוי לעזור לכם ליצור סדר מחדש ולתקן דברים שהשתבשו בעיקר בתחום המקצועי תוך מספר ימים. 

בתולה 23.8-22.9     בשעה טובה, מרקורי, שליט המזל שלכם יוצא כבר ב 1 לאוגוסט מהנסיגה שלו וממזל סרטן שבו הוא בדרך כלל מתבטא בצורה לא הכי ורבלית. יחד עם זאת ייקח עוד כ 4 ימים עד שהוא יחזור לעצמו. תקלות שהשתבשו בתחום התקשורת או מכשירי חשמל ומחשוב שהתקלקלו צפויים לחזור לתפקד בצורה טובה. כמו כן התקשורת עם חברים, קבוצות וארגונים צפויים להשתפר. מולד הירח ב 1 לאוגוסט במזל אריה, בצמידות לוונוס ובזווית הרמונית לכוכב צדק עשוי להצביע שאתם עשויים לפעול מאחורי הקלעים בצורה מוצלחת ולהשפיע בצורה קולקטיבית על הרבה אנשים. בבית ובמשפחה היחסים יתאפיינו באופטימיות וביותר זרימה מבדרך כלל.

מאזניים 23.9-23.10     כוכב מרקורי הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם יסיים את נסיגתו ב 1 לאוגוסט אך ייקח לו עוד כ 4 ימים לחזור למהירות מלאה. מצב זה מצביע על אפשרות לתקשר שוב צבורה ברורה יותר מול הממונים עליכם במיוחד כשיגיע בקרוב למזל תאומים. מולד הירח במזל אריה בצמידות לוונוס, שליטת המזל שלכם כבר ב 1 לאוגוסט עשוי לשפר את ההתנהלות מול חברות וארגונים ולהוביל ולהנהיג בפעילויות בתוך קבוצות או להתבלט. יחד עם זאת מערכות יחסים רומנטיות עלולות להיות מעט מטלטלות במיוחד כאשר ונוס יוצרת זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס בין ה 1 ל 2 באוגוסט. זוהי תקופה טובה ללימודים וניתן גם להצליח בהם כולל במבחנים.

עקרב  24.10-21.11      מולד הירח במזל אריה בצמידות לוונוס בבית הקריירה שלכם והימצאותו של מאדים אף הוא בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על אפשרויות חדשות בתחום הקריירה ואפשרות להצלחה מקצועית. אם נוסיף את כל זה בזוויות הרמוניות לכוכב צדק בבית הכספים שלכם ובמזל קשת נוכל לקבל גם אפשרות למינוף הקריירה שלכם גם בהיבט הכלכלי או להצעות חדשות ומעניינות עבורכם. יחד עם זאת יתכנו יותר מאבקים, חוסר הסכמה או אתגרים במערכות יחסים עם שותפים או עם בני זוג. סיום נסיגת כוכב מרקורי עשוי לשפר את התקשורת עם חו"ל ולקדם נסיעה חשובה שהתעכבה. 

קשת  22.11-21.12      מקבץ של ארבעה כוכבים נמצאים במזל אריה וכוללים את מולד הירח שיתרחש אף הוא במזל אריה ב 1 לאוגוסט. מקבץ זה נמצא בבית המשויך לנושאים קשתיים כמו חופש, תנועה, התרחבות אופטימיות נסיעות וידע גבוה ויצרו זוויות הרמוניות לכוכב צדק הנמצא במזל קשת הדבר מצביע על תקופה מאוד שמחה ואופטימית עם הרבה יצירתיות אך חשוב לשים לב לאופן שאתם מתקשרים אם הסביבה גם בגלל חוסר באלמנט האוויר לרוב בחודש הקרוב מלבד הירח שיגיח בקטנה וינסה להקליל את האווירה. הדבר היחיד שיכול להשבית את השמחה הם כוכב שבתאי ופלוטו הרציניים והכבדים שימלאו את התפקיד של האחראי המבוגר בעיקר סביב ענייני כסף.


גדי  20.1 – 22.12     מולד ירח ב 1 לאוגוסט בבית כספי הזולת אצלכם ובמזל אריה וסיום נסיגת כוכב מרקורי היא כבר התחלה טובה עבורכם לחודש הקרוב. יחד עם זאת הימצאותם של הכוכבים שבתאי ופלוטו במזל גדי יכולים להצביע על צורך להתנהל בצורה אחראית ובוגרת עם כספים במיוחד כאשר ונוס תהיה בזווית מאתגרת של 90 מעלות לכוכב אוראנוס בשור. הדבר מצביע על צורך לפתוח את הראש ולהתחבר לדברים מתקדמים ויצירתיים עם כספים אך זה לא מאפשר יציאה משליטה וגם לא חגיגות עדיין.  סיום נסיגת כוכב מרקורי בבית הזוגיות והשותפויות ב 1 לאוגוסט מאפשר לכם לנשום לרווחה ולתקשר עם בני זוג ושותפים בצורה ברורה ונעימה יותר.

דלי  21.1-18.2      מולד הירח במזל אריה, בבית הזוגיות והשותפויות שלכם, בצמידות לכוכב ונוס כאשר כל אלו יוצרים החודש זוויות הרמונית לכוכב צדק במזל קשת מצביעים על אווירה רומנטית ואופטימית עם בן או בת הזוג ויותר זרימה עם שותפים למיניהם. יחד עם זאת ונוס אשר תיצור זווית מאתגרת מתוך בית הזוגיות כבר בתחילת החודש עם כוכב אוראנוס הנמצא בבית המשפחה והבית עלול להצביע על חילוקי דעות עם בני הבית או אחד ההורים בעיקר סביב עניינים כספיים שיכולים להעיב על האווירה עם בן או בת הזוג שלכם. הרצון להשפיע על מסות של אנשים ובגדול יתנגש עם הצורך ביותר צניעות והתקדמות איטית ומחושבת בהיבט המקצועי. סיום נסיגת מרקורי בבית העבודה יאפשר תקשורת טובה יותר בתחום המקצועי.

דגים  19.2-20.3     מולד הירח בבית העבודה שלכם ובמזל אריה בנוסף למקבץ של ארבעה כוכבים שם שיצרו זווית הרמונית לכוכב צדק במזל קשת ובבית הקריירה והמעמד, מצביעים על אופטימיות יתר ועל שפע הזדמנויות ואפשרות להתחלות חדשות וטובות. יחד עם זאת יש מספר גורמים שצריך להתחשב בהם כמו: כוכב אוראנוס שיצור זווית מאתגרת לכוכב ונוס באריה מה שיכול להצביע על נטייה לעקשנות בתחילת אוגוסט שיכול לפגוע בתדמית וביחסים שלכם עם גורמים מקצועיים.  סיום כוכב מרקורי במזל סרטן כבר ב 1 לאוגוסט יכול להצביע על שיפור התקשורת עם ילדיכם ובתחום הרומנטי. חשוב להעביר מסרים ברורים ולא להסתמך שיעשו שמיניות באוויר כדי להבין אתכם תמיד.

טלה   21.3-20.4     זהו חודש שעשוי להיות מדהים עבורכם. מקבץ של ארבעה כוכבים כבר ב 1 לאוגוסט במזל אריה ובבית היצירה והאהבה שלכם כולל השמש וונוס כבר מצביעים על המון יצירתיות ורצון להשתעשע ולשמוח. עם ונוס בבית האהבה ובאריה, האהבה והרומנטיקה גדלים ועם סיום נסיגת כוכב מרקורי ומולד הירח בבית האהבה והיצירתיות, זהו זמן טוב להתאהב עבורכם במיוחד. מקבץ הכוכבים באריה ובזוויות הרמוניות לכוכב צדק בקשת, אתם חשים צורך לצאת לטבע ולחגוג, לנסוע ולהתחבר לאנשים ולתרבויות חדשות ולהרחיב אופקים. יחד עם כל הטוב הפוטנציאלי הזה יש חלק מכם שיתקשו לשחרר את האחיזה וליהנות מהטוב הזה וירגישו צורך להמשיך ללחוץ על הגז בקריירה.

שור  21.4-20.5     מולד הירח בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל אריה ב 1 לאוגוסט, עשוי להצביע על חודש מאוד טוב בכל הקשור לנושאים ביתיים ומשפחתיים, במיוחד שגם ונוס, שליטת המזל שלכם נמצאת שם ותיצמד לשמש באריה. הרצון לארח חברים ומשפחה ולהרחיב או ליצור אווירה יוקרתית בביתכם מתחזק. יחד עם זאת כוכב אוראנוס הנמצא זה מכבר במזל שור ויכנס החודש לנסיגה יוצר זווית מאתגרת עם אותה ונוס אשר נמצאת באריה מה שיכול להצביע על חיכוכים או התעקשויות שבאות מהאגו מה שיכול לפגום ביחסים עם בני משפחה ובית. כוכב מרקורי אשר יעבור להילוך ישיר אף הוא ב 1 לאוגוסט עשוי לשפר את התקשורת עם סביבתכם ויעזור לתקן תקלות במכשירי חשמל ביתיים הקשורים למים כמו מכונות כביסה קומקומים וכדומה.


תאומים 21.5-21.6    

מולד הירח במזל אריה ב 1 לאוגוסט, כולל מקבץ של ארבעה כוכבים במזל אריה הנמצאים בבית המשויך לנושאים של מזל תאומים מצביע על חודש כייפי, זורם ואופטימי עם התחלות טובות והרבה יצירתיות וקשרים חדשים עם מגוון אנשים ויכולת להשפיע ולהוביל. כמו כן כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם אשר יסיים את נסיגתו במזל סרטן אף הוא ב 1 לאוגוסט עשוי להצביע על חודש הרבה יותר קל ותקשורת משופרת זורמת ומהירה ופחות שיבושים טכניים ואי הבנות. כוכב צדק אשר יצור במהלך החודש זוויות הרמוניות מתוך בית הזוגיות והשותפויות שלכם במיוחד לכוכבים ונוס והשמש מצביע על חודש רומנטי במיוחד עם קשרים חדשים לפנויים ומערכות יחסים טובות יותר מהרגיל עם בן או בת הזוג שלכם.

סרטן  22.6-22.7      בשעה טובה אתם מסיימים חודש מאוד אינטנסיבי ומאתגר עבור לפחות חלק מכם ונכנסים לחודש הרבה יותר נינוח וזורם. ראשית כוכב מרקורי אשר מסיים את נסיגתו במזל שלכם כבר ב 1 לאוגוסט, יקטין את הבלבול וקשיי התקשורת שאפיינו את החודש האחרון. מולד הירח, שליט המזל שלכם שיתרחש אף הוא ב 1 לאוגוסט במזל אריה יוסיף יצירתיות אופטימיות, שמחת חיים וגאווה לחייכם ויאפשר לכם להתחיל התחלות חדשות וטובות במיוחד בתחום הפיננסי. יחד עם זאת יש לפעול בצורה מחושבת יותר ואחראית עם המשאבים והתקציבים שלכם ולא להתבלבל או לנהוג בחוסר אחראיות. כוכב צדק הנמצא בבית העבודה שלכם ובזוויות הרמוניות לשמש ולכוכב נגה בבית הכספים שלכם עשוי למנף הצלחה פיננסית אחרי ה 2 לאוגוסט.

 
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי