אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית אוקטובר 2017 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית אוקטובר 2017 מאת דניאל רועה

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55


כוכב צדק אשר שהה כשנה במזל מאזניים ויכנס למשך כ 13 חודש למזל עקרב בין 11 לאוקטובר עד ל 9 לנובמבר 2018 . בני מזל עקרב יושפעו הכי הרבה מכניסתו של כוכב צדק אשר ישפיע עליהם לטובה מבחינה כלכלית, מקצועית, אישית ובעוד מגוון נושאים. כמו כן שאר בני מזל המים, סרטן ודגים יוכלו להפיק הרבה מכוכב צדק במזל עקרב.


מאזניים23.9-23.10

   מזל טוב לשאר בני מזל מאזניים אשר יחגגו יום הולדת החודש. כוכב צדק אשר שהה במזלכם כשנה והטיב עמכם יוצא ממזלכם ויכנס למזל עקרב החל מה 11 לאוקטובר אך אל דאגה הוא יכנס ישר לבית הכספים שלכם ויטיב עמכם מאוד מבחינה פיננסית. יחד עם זאת חשוב שתפעילו שיקול דעת בענייני כספים ורכוש. השמש ומרקורי הנמצאים במזל שלכם גם כן מוסיפים לכם אנרגיה יצירתית ועם כניסת ונוס גם כן למזל מאזניים ב 14 לאוקטובר מערכות היחסים והרומנטיקה שלכם תרקיע שחקים. כמו כן אנשים יפנו אליכם על מנת לפתור סכסוכים ולייצג אותם במגוון נושאים כולל אם אתם עוסקים בתחום המשפט והגישור.


עקרב - 24.10-21.11

    מזל טוב לבני ובנות מזל עקרב שיחגגו יום הולדת החל מה 24 לאוקטובר. כניסת כוכב צדק למזל שלכם עד ל 9 לנובמבר 2018 עשוי להטיב עמכם מאוד אם לא תפריזו במה שהוא נותן לכם. ברמה האישית אתם שופעים כריזמה ואנרגיה והחושים שלכם חדים כתער ויכולים לקלוט אנשים בשנייה במיוחד אם הם לא דוברים אמת. הביטחון והשפע מתגברים ויטיבו במיוחד בתחום הכלכלי והעסקי. היכולת שלכם להתאושש מבחינה רגשית תהיה מהירה מאוד יחד עם זאת חשוב שתמנעו מרכושנות וקנאה ביחסים שלכם. בקשרים עם קבוצות אתם מאוד עניינים ופועלים בצורה מדויקת יותר. זווית בין אוראנוס לכוכב שבתאי מאפשר לכם למצוא עבודה שמתאימה יותר לכישורים שלכם ויש לכם יותר סבלנות.


קשת22.11-21.12

     כוכב מאדים וונוס הנמצאים במהלך חלק מהחודש בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל בתולה עוזר לכם לפעול בצורה מאוד מדויקת על מנת להשיג את המטרות והשאיפות שלכם. כמו כן אתם מתחברים לאנשים הנכונים אך לא בהכרח מהצורך החברתי אלה כי הם יכולים לקדם אתכם מקצועית ומעמדית. כניסת כוכב צדק למזל עקרב למשך יותר משנה יעצים את הצד הרוחני שלכם ועל הצורך להתחבר לנושאים שיתנו לכם תשובות גם בהיבט המעשי של החיים. ההשפעה שלכם מאחורי הקלעים תגבר מאוד. הימצאות השמש במזל מאזניים יחד עם כוכב מרקורי מעצים את התקשורת שלכם עם חברים ובתוך קבוצות וארגונים.


גדי20.01 - 22.12      הימצאותו של כוכב פלוטו במזל שלכם ובזוויות הרמוניות למאדים וונוס במזל בתולה עשוי לחזק את ההצלחה שלכם בתחום המקצועי והעסקי ואת מעמדכם בעיקר בחו"ל. בני ובנות מזל גדי הפתוחים יותר לתחום הרוחני ירגישו צורך להתפתח וללמוד תחום מעשי או הקשור לריפוי. השמש, מרקורי וכוכב צדק שנמצא עדיין במזל מאזניים ובבית הקריירה שלכם מצביעים על יכולת לחזק קשרים ולפעול בצורה דיפלומטית על מנת לחזק את המעמד שלכם הציבורי והמקצועי ולקדם את הקריירה שלכם. כוכב יופיטר שיכנס למשך כ 13 חודש למזל עקרב עשוי לחזק את הנושאים החברתיים שלכם ואת ההשפעה על הקהילה שלכם והוא יטיב בשלב זה על אלו אשר נולדו בעיקר בתחילת החודש.


דלי 21.1-18.2

     החל מ 11 לאוקטובר ולמשך כ 13 חודשים תהינו מהימצאותו של כוכב צדק בבית הקריירה והמעמד שלכם אשר עשוי להביא לכם שפע של הצלחה והשפעה בתחום הקריירה ומול הקהילה שלכם. אתם עשויים למשוך שפע של הזדמנויות וגם לשפר את מעמדכם הציבורי והכלכלי. השמש ומרקורי הנמצאים במזל מאזניים ברוב חלקו של החודש יעזרו לכם להצליח ולגלות בהירות מחשבה בתחום הלימודים ולכל מי שעוסקים באקדמיה. מאדים וונוס הנמצאים בבית כספי הזולת אצלכם ובזווית הרמונית לכוכב פלוטו עשויים להצביע על התנהלות מסודרת יותר בתחום הפיננסי ויכולת לדייק יותר ולהגביר הכנסות מהאחר.

 

דגים19.2-20.3

      ונוס וכוכב מאדים הנמצאים בבית הזוגיות שלכם ובמזל בתולה יוצרים כבר בתחילת אוקטובר זווית הרמונית לכוכב פלוטו ומאפשרים לכם לעשות סדר ושינוי עם בני זוג ושותפים. יחד עם זאת עם התקרבותן לזווית מאתגרת לכוכב פלוטו בשבוע השני של אוקטובר יש נטייה ליותר קרירות וביקורתיות בינכם לבין אותם גורמים. השמש, מרקורי וכוכב צדק שנמצא בסוף מזל מאזניים עשוי להטיב עמכם בנושאים פיננסיים ובחיזוק ההשפעה שלכם במערכות יחסים מכל סוג. כניסת כוכב צדק למזל עקרב החל מה 11 לאוקטובר עשוי להטיב עמכם בכל הנושאים הקשורים לדת ולחיפוש עצמכם. כמו כן צפויים שפע של הזדמנויות בתחום המקצועי ובכל הקשור לחו"ל בשנה הקרובה.


טלה21.3-20.4

     השמש וכוכב מרקורי הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם וגם כוכב צדק שיהיה שם עד 11 לאוקטובר ממשיכים להטיב עמכם בכל מה שקשור לחיבור שלכם לאנשים וגם לבני זוג ושותפים ויכול להביא גם שותפויות חדשות לחייכם. כוכב מאדים, שליט המזל שלכם הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם במזל בתולה יחד עם כוכב ונוס מצביע על שימת דגש על התחום המקצועי ועל עשייה ממקום בונה ומדויק יותר. כוכב צדק אשר יכנס למזל עקרב החל מה 11 לאוקטובר ולמשך כ 13 חודשים עשוי להטיב עמכם בתחום הכלכלי, לחזק ולהעמיק שותפויות עסקיות. כמו כן הצורך להעמיק ולחקור דברים כולל את המיניות שלכם יתגברו בשנה הקרובה ותהיו קרובים יותר לעולמכם הפנימי ולתכנים מתת המודע שלכם.


שור21.4-20.5     מקבץ של שלושה כוכבים בבית העבודה שלכם הכולל את השמש, מרקורי וכוכב צדק מצביעים על תקופה פורה והרמונית בתחום המקצועי ובתקשורת עם מי שאתם עובדים. מאדים וונוס הנמצאים בבית היצירה ובמזל בתולה מצביע על יכולת לדייק ועל הרבה אנרגיה מנטלית ופעולה במה שאתם יוצרים. ביחסים עם ילדיכם יש אפשרות להבין ולשנות את הטעון תיקון ביחסיכם יחד עם זאת יש יותר נטייה לביקורתיות וניתוח יתר של היחסים. כניסת כוכב צדק לבית הזוגיות והשותפויות שלכם במזל עקרב למשך כ 13 חודשים החל מה 11 לאוקטובר מצביע על תקופה מאוד פורה ועל אפשרות ליצור שותפויות חדשות גם על רקע עסקי וכלכלי.


תאומים -21.5-21.6

      כוכב מרקורי ביחד עם השמש וכוכב צדק הנמצאים בבית היצירה שלכם ובמזל מאזניים מחזקים את הכוחות היצירתיים ואת החיבור לאסתטיקה וליופי ומאפשרים לכם להוציא החוצה את אותם יכולות שהיו רדומים. כניסת כוכב צדק למזל עקרב ולבית העבודה והשרות שלכם החל מה 11 לאוקטובר למשך כ 13 חודשים עשוי להביא לכם שפע של הזדמנויות לגדול ולהתרחב בתחום המקצועי והכלכלי. אתם שואפים ללכת אחר מה שמושך אתכם ועשויים להחליף מקום עבודה או לעשות הסבה מקצועית וללכת אחר האמת שלכם. כוכב מאדים ונגה הנמצאים בבית המשפחה והבית שלכם ובבתולה דוחף אתכם לעשות סדר בבית וביחסים עם המשפחה.


סרטן - 22.6-22.7

     כוכב פלוטו הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויוצר זוויות הרמוניות לכוכבים ונוס ומאדים במזל בתולה מצביע על צורך בלעשות יותר סדר ולדייק עם שותפים לעבודה ועם בני זוג. זווית דיס הרמונית לשבתאי בקשת בשבוע השני של אוקטובר יכול להצביע על בעיות תקשורת וריחוק רגשי וקושי לפעול מהאמת שלכם. מקבץ של שלושה כוכבים במזל מאזניים ובבית המשפחה והבית שלכם והכוללים את השמש, צדק וכוכב מרקורי מצביעים על יכולת להתעלות מעל המשקעים ורצון ליישב משברים בצורה דיפלומטית ועניינית. כניסת כוכב צדק למזל עקרב ולבית היצירה שלכם מצביע על חיבור לשפע יצירתיות והצלחה בכל הנוגע ליצירה ואמונות ואפשרות להגדלת המשפחה.


אריה23.7-22.8     היצמדותה של ונוס לכוכב מאדים בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל בתולה מצביע על מיקוד ודיוק סביב ענייני כסף ורכוש ועם נוסיף את ההיבט ההרמוני לכוכב פלוטו נקבל גם יכולת מעשית שמתחזקת ורצון להגדיל את ההכנסות שלכם בתקופה הקרובה. יחד עם זאת כדאי לפעול כבר עכשיו כי לקראת השבוע השני של אוקטובר יתכן ותרגישו יותר קושי להוציא לפועל דברים וקושי ב תזרים מזומנים. כניסתו של כוכב צדק לבית המשפחה והבית ולמזל עקרב החל מה 11 לאוקטובר למשך 13 חודשים יחד עם הנאמר קודם עשוי לפעול לטובה בכיוון הכלכלי עבור הגדלת נכס או רכישה של נכס חדש. כמו כן המון אנרגיה מושקע לבית ולמשפחה ותתכן הרחבה של משפחה קיימת וצעצעים חדשים למשפחה.

 

בתולה - 23.8-22.9

ונוס ומאדים הנמצאים במזל שלכם, מזל בתולה ויוצרים זוויות הרמונית לכוכב פלוטו במזל גדי מאפשרים לכם להוציא לפועל אנרגיות יצירתיות אך גם הרבה מאוד מעשיות ודיוק בעשיה שלכם. מקצועית זהו זמן טוב לפעול ולהצליח משום שבעוד שבוע יתכן ותרגישו יותר קושי להיות חופשי ולבטא את עצמכם ובמקום יצירתיות עלולה להופיע ביקורתיות יתר ותחושה של בדידות ותקיעות ולכן נצלו זאת כעת לפעול.  מקבץ שלושה כוכבים בבית הכספים שלכם כולל השמש, צדק וכוכב מרקורי מחזקים את הצד הפיננסי אצלכם. מעבר של כוכב צדק למזל עקרב למשך 13 חודשים יטיב עם היכולות המנטליות והצלחה בלימודים.

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי