אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית אוקטובר 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית אוקטובר 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית אוקטובר 2018

האירוע המרכזי של חודש אוקטובר הוא נסיגת כוכב ונוס במזל עקרב. כוכב ונוס תאט לקראת עצירה במעלה 10 של מזל עקרב ותכנס לנסיגה החל מה 5 לאוקטובר. בהמשך היא תחזור למזל מאזניים גם כן בנסיגה כאשר הנסיגה תסתיים ב 16 לנובמבר. נסיגת ונוס צפויה להשפיע על נושאים של מערכות יחסים, משאבים וכספים וערך עצמי. קשרים שלא בנויים על תשתית חזקה וראויה וידעו לעשות טרנספורמציה במקרה הצורך צפויים לעבור טלטלה ואף להסתיים. כלכלית זמן שכדאי לנהוג במשנה זהירות.

מאזניים 23.9-23.10     מזל טוב לבני ובנות מזל מאזניים שיחגגו יום הולדת בחודש הקרוב. ונוס, שליטת המזל שלכם צפויה כמו שנאמר להיכנס לנסיגה בין ה 5 לאוקטובר עד ה 16 לנובמבר אך השפעתה צפויה להיות מורגשת אף מעבר לתאריך הנקוב. ונוס מתחילה את נסיגתה במזל עקרב ובבית הכספים והרכוש שלכם ולכן חשוב לנהוג במשנה זהירות ולהימנע מצעדים כלכליים לפחות עד ה 20 לנובמבר. נסיגת ונוס תעבור למזל שלכם שוב והפעם בנסיגה וצפויה לעורר הרבה מאוד עניינים ותהיות בנושא הרומנטי ובמערכות היחסים שלכם. נצלו תקופה זו להתבונן במה שקורה ולחשוב לאן אתם רוצים לקחת את היחסים עם בן או בת הזוג שלכם ועל אופיים של היחסים שלכם עם בני זוג ועם הסביבה שלכם בכלל. מקבץ כוכבים בבתים יצירתיים מאפשר לכם להוציא לפועל את הכישרונות שלכם החודש.

עקרב  24.10-21.11     עם הימצאותם של ונוס וכוכב צדק המכונים המטיב הקטן והגדול צפוי לכם לכאורה חודש מדהים ומלא הזדמנויות אך נסיגת כוכב ונוס המתחילה ב 5 לאוקטובר במזל עקרב ואשר שולטת על בית השותפויות והזוגיות שלכם אומר שזה לא לגמרי נכון. ונוס שתכנס לנסיגה במזלכם מאלץ אתכם לבחון את עצמכם ולעשות טרנספורמציה בערך העצמי שלכם. כמו כן ונוס תאלץ גם אתכם לעשות חשבון נפש ואף שדרוג ביחסים עם בן או בת הזוג שלכם ולרפא את מה שלא עובד בשלב זה ולהתבונן יותר דרך העיניים של בן או בת הזוג שלכם על מה שקורה. כוכב מאדים הנמצא בבית המשפחה והבית שלכם לאחר שהיה זמן מה גם הוא בנסיגה מכניס אנרגיה של עשייה בענייני בית ומשפחה אך חשוב להימנע מלהיכנס למאבקים מול המשפחה והבית.

קשת  22.11-21.12     אמנם כוכב שבתאי נמצא בבית הכספים והרכוש שלכם אך חזרתו להילוך ישיר שם ביחד עם כוכב פלוטו עשוי להצביע על שינוי גישה לכל הנושא הפיננסי ויצירת תכניות שיטיבו עמכם לטווח הארוך מבחינה כלכלית. חזרתו של כוכב מאדים להילוך ישיר במזל דלי עשוי להצביע אצלכם על תקופה מאוד דינאמית עם הרבה תנועה ורצון ללמוד דברים חדשים ויוצאי דופן. השמש ומרקורי הנמצאים במזל מאזניים כרגע וביחד עם כוכב מאדים בדלי מחזקים את יסוד האוויר ואת הנושא החברתי אצלכם ואתם עשויים להיות פעילים מאוד מבחינה חברתית בחודש הקרוב. כניסת כוכב ונוס, שליטת בית העבודה שלכם לנסיגה החל מה 5 לאוקטובר יכול להשפיע על עניינים מקצועיים ועל צורך לעשות חשבון נפש ואולי היערכות חדשה בנושא.

גדי  20.1 – 22.12     חזרתם של הכוכבים שבתאי, שליט המזל שלכם ופלוטו להילוך ישיר במזל גדי, המזל שלכם מצביע על תקופה של הפנמה עמוקה של דברים ויכולת לסיים דברים וליצור התחלות חדשות לטווח ארוך ויותר יציבות אצלכם. כוכב מאדים שגם הוא חזר זה מכבר להילוך ישיר מצביע על שחרור של אנרגיה רבה והפנייתה לתחום הכלכלי ביחד עם רעיונות מקוריים שיכולים להעצים אתכם. הימצאותם של הכוכבים ונוס וצדק המכונים המטיבים הקטן והגדול בהתאמה במזל עקרב עשויים להטיב בנושאים חברתיים ומול ארגונים ולעזור לכם לצבור כוח והשפעה. יחד עם זאת נסיגת ונוס החל מה 5 לאוקטובר מצביע על צורך להיערך מחדש מול אותם גורמים, לשפר ולשדרג את היחסים והקשרים שלכם. השמש ומרקורי בבית הקריירה והמעמד עשויים להטיב עמכם מבחינה מקצועית.דלי  21.1-18.2     כוכב מאדים הנמצא במזל שלכם, מזל דלי חזר לא מכבר להילוך ישיר ומלא באנרגיה. זה הזמן להוציא לפעול תכניות שנתקעו או התעכבו בשבועות האחרונים. ונוס וצדק המכונים באסטרולוגיה המטיב הקטן והגדול בהתאמה נמצאים בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על מצב אידיאלי עם שפע הזדמנויות לקדם את הקריירה שלכם. יחד עם זאת ונוס הנמצאת בנסיגה החל מה 5 לאוקטובר יכולה מצביע על תקופה לא יציבה בכל הנוגע למערכות יחסים ולמשאבים שלכם הקשורים לקריירה שלכם ולמעמדכם. יתכן שמערכות היחסים עם חלק מהגורמים הקשורים לקריירה שלכם תחליטו לשנות או אפילו לנתק. בכל מקרה צפו לשינויים עם חלק. מהם במיוחד אלו שלא תומכים. כמו כן ונוס שליטת בית המשפחה והבית תשפיע גם עם היחסים עם הבית והמשפחה ותאלץ אתכם להיות מחוברים למה שנכון לכם יותר.

דגים  19.2-20.3     כוכב צדק ונגה הנמצאים במזל עקרב שהוא יסוד מים כמו דגים עשוי להטיב עמכם מאוד ולפתוח אתכם לנושאים חדשים, לנסיעות ולהזדמנויות חדשות גם ברמה המקצועית בחו"ל שיביאו לשיפור כלכלי. יחד עם זאת ב 5 לאוקטובר עם כניסת ונוס לנסיגה למספר שבועות ויצירת זווית מאתגרת בהמשך לכוכב מאדים היחסים עם אותם גורמים עלולים להתערער וחשוב שתהיו ערניים ושקולים יותר בנושא הפיננסי. השמש ומרקורי הנמצאים בבית כספי הזולת שלכם עשויים להטיב עמכם בתקופה אך עם כניסת ונוס שתהיה בנסיגה לאותו בית ולמזל מאזניים ממש בתחילת נובמבר יש לנהוג בשיקול דעת ולבדוק מחדש את הקשרים העסקיים שלכם. היחסים עם סביבתכם הקרובה יכולה להתערער בזמן הקרוב. קשרים חדשים בעיקר רומנטיים יהיו מאוד לא יציבים.

טלה   21.3-20.4     הכוכבים שבתאי ו פלוטו חזרו להילוך ישיר בבית הקריירה והמעמד שלכם מה שיאפשר לכם לצבור השפעה ולהוציא לפועל תכניות ארוכות טווח עם פחות מעצורים וקשיים במידה ולמדתם מהטעויות שלכם מהחודשים האחרונים. כוכב מאדים, שליט המזל שלכם אשר חזר להילוך ישיר מזה זמן מה במזל דלי מבשר על תקופה מאוד אנרגטית אך יכולה גם לשבש את היחסים והקשרים עם חברים או מול קבוצות וארגונים בין ה 9 ל 13 לאוקטובר . השמש ומרקורי הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות ובמזל מאזניים מקלים על היחסים והשותפויות שלכם ומשפרים את התקשורת. יחד עם זאת עם נסיגת ונוס מה 5 לאוקטובר השולטת על בית הזוגיות שלכם אתם עלולים לעבור טלטלה במידה והקשר לא עומד על יסודות איתנים. כלכלית מצבכם משתפר אך נסיגת ונוס בבית כספי הזולת מצביע צורך בהתנהלות זהירה.

שור  21.4-20.5    החודש הקרוב יעמוד בסימן מערכות יחסים עם בני זוג ושותפים. לכאורה ונוס וצדק הנמצאים בבית הזוגיות הוא מצב אידיאלי עבורכם אך ונוס, שליטת המזל שלכם שתעבור לנסיגה החל מה 5  לאוקטובר ותיצור זווית מאתגרת לכוכב מאדים מצביע על שינוי קוטביות ועל מספר שבועות שבו תצטרכו להעריך מחדש את הקשרים הזוגיים והשותפויות שלכם. קשרים שלא מבוססים על יסודות איתנים ועל ערך מספיק גבוה עלולים לעבור טלטלה ואצל חלק גם להסתיים. לא מומלץ להתחיל קשר רציני בתקופה זו כי לא בטוח שהוא יאריך ימים. בכל הקשור לתחום המקצועי והקריירה אתם צפוי חודש די טוב אך גם כאן תיתכן השפעה של ונוס אשר נכנסת לנסיגה ושולטת על בית העבודה שלכם הנמצא במזל מאזניים ועלולה להשפיע על קשרים ויחסים עם חברים לעבודה או עובדים אחרים.

תאומים 21.5-21.6    השמש הנמצאת בבית היצירה שלכם שזהו מקומה הטבעי ביחד עם כוכב מרקורי הנמצא גם הוא בבית היצירה שלכם ובמזל מאזניים מחזקים את הצד היצירתי שלכם ואת הרצון להתחבר להרמוניה, לאסתטיקה ולאמנות. כוכב מאדים שחזר זה מכבר להילוך ישיר עם עודף אנרגיה עשוי לחזק את הרצון לגלות דברים, לנסוע לחו"ל, ללמוד ולהתנסות בכל מיני חוויות וגם מוסיף לפן היצירתי שלכם. ונוס וצדק הנמצאות בבית העבודה שלכם מחזקות את הנושאים המקצועיים ומזמנות שפע של אפשרויות. עם נסיגת ונוס בבית העבודה החל מה 5 לאוקטובר היחסים המקצועיים שלכם צפויים לעבור הערכה מחדש וגם אתם צפויים לעבור הערכה מחדש במקום העבודה שלכם ועם מה שאתם עושים. בין ה 9 ל 13 לאוקטובר תקופה מאתגרת מקצועית עם ומול חו"ל.


סרטן  22.6-22.7    חודש מתחיל אצלכם עם הירח שעובר למזל סרטן ביום הראשון ויוצר כבר על ההתחלה זווית מאתגרת לכוכב שבתאי בבית הזוגיות שלכם מה שיכול לתת תחושה ולו רגעית שאתם נדרשים  "להתנהג בהתאם ". ונוס וצדק הנמצאים בבית היצירתיות שלכם מרעיפים עליכם שפע של אהבה וטובים במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם. כמו כן זוהי תקופה טובה ופורייה למי שרוצים להרחיב את המשפחה וליחסים עם ילדיכם. החל מה 5 לאוקטובר כוכב נגה עוברת לנסיגה למשך מספר שבועות ועלולה להשפיע על מערכות היחסים עם ילדים ובתחום הרומנטי. קשרים רומנטיים צפויים לעבור הערכה מחדש והתבוננות לעומק על המשך הקשר. כלכלית תקופה מאתגרת במיוחד בין ה 9 ל 13 באוקטובר.

אריה 23.7-22.8     כוכב מאדים אשר חזר להילוך ישיר זה מכבר נמצא עדיין בבית הזוגיות מה שמביא הרבה אנרגיה והתלהבות בצד החיובי ומאבקי כוחות ואי הבנות במיוחד בין ה 9 ל 13 שבה ונוס הנמצאת במזל עקרב עוברת לנסיגה ויוצרת זווית מאתגרת לכוכב מאדים בבית הזוגיות והשותפויות ויריבויות גלויות. חשוב בתקופה זו לשים את האגו בצד על מנת למנוע ניתוקים ופרידות עם בני זוג ושותפים. בעבודה אתם נכנסים לתקופה קצת יותר טובה עם סיום נסיגות כוכב פלוטו ושבתאי הנמצאים בבית העבודה שלכם. ונוס וצדק ממשיכים להטיב עם ענייני הבית והמשפחה עד ה 5 לאוקטובר. החל מתאריך זה ונוס הנמצאת בבית המשפחה והבית ובמזל עקרב עוברת לנסיגה באותו בית ויכולה לגרום להרבה הרהורים בקשר לנושאים משפחתיים וביתיים והבית בכלל במיוחד בין ה 8 ל 13 לאוקטובר.

בתולה 23.8-22.9      השמש וכוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצאים בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל מאזניים מטיבים אתכם עם עניינים כספיים ומשקפים תקופה הרמונית ויצירתית בקשר לכספים וטובה ליצירת קשרים עסקיים למימוש  בעתיד. כוכב מאדים אשר סיים את הנסיגה שלו זה מכבר והתמלא באנרגיה עוצמתית נמצא כעת בבית העבודה שלכם ובמזל דלי מה שמשקף אנרגיה יצירתית ומקוריות בעשיה שלכם המקצועית. בין ה 9 ל 13 באוקטובר, כוכב מאדים יצור זווית מאתגרת עם כוכב ונוס אשר תמצא בנסיגה מה שיכול לשקף מצב של מתיחות בעבודה על רקע רעיוני. קחו מספר נשימות ואל תשיקו מסקנות מיד אלא לארח שתירגעו ותצליחו לראות דברים ממקום מאוזן יותר. נסיגת ונוס החל מה 5 לאוקטובר צפויה להשפיע על היחסים עם סביבתכם הקרובה ודורשת התבוננות והערכה מחדש על היחסים.רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי