אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית אפריל 2017 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית אפריל 2017 מאת דניאל רועה


דניאל רועה : ייעוץ, אבחון וטיפול באמצעות אסטרולוגיה, תקשור, והילינג.

החודש אנחנו בסימן נסיגות של פלנטות. לצד נסיגת ונוס מזה מספר שבועות שתסתיים ב 15 לאפריל יכנס כוכב מרקורי לנסיגה כבר ב 9 לאפריל. ובנוסף יהיו בנסיגה עוד 3 פלנטות, כלומר החודש חצי מהפלנטות יהיו בנסיגה. מה שאומר שאנחנו מסתכלים על מספר היבטים בחיינו באופן שונה ושוקלים ומערכים מחדש כמעט כל תחום.

טלה21.3-20.4    ונוס אשר נמצאת מזה מספר שבועות בנסיגה במזל שלכם תצא משם וגם תסיים את הנסיגה במזל טלה ותעבור למזל דגים. מה שאומר שלצד הערכה מחדש של נושא הזוגיות שלכם אתם תפעלו ממקום פחות מלחמתי ותשתדלו להתעלות מעל המחלוקות עם בני זוג ושותפים אך תחפשו גם את הזוגיות האידיאלית עבורכם, לפחות חלק מכם. השמש ואוראנוס הנמצאים במזל שלכם וייצמדו אחד לשני ב 14 לאפריל מצביע על המון רעיונות מקוריים ועל הרבה יוזמה אישית ועל צורך להשפיע ולחדש. הימצאותם של הכוכבים מאדים ומרקורי בבית הכספים שלכם ובמזל שור מצביע על ניתוב האנרגיה והרעיונות לכיוונים ארציים עם אוריינטציה כלכלית. יחד עם זאת עם כניסת כוכב מרקורי לרטרו כבר ב 9 לאפריל וקצת לפני כן מומלץ לנהוג במשנה זהירות ולהימנע מחתימה על חוזים והסכמים.

שור21.4-20.5      כוכב מאדים הנמצא ביחד עם כוכב מרקורי במזל שור מצביע על אנרגיה מאוד מעשית וארצית ועל נטייה לחשיבה והסתכלות חומרית ועסקית. אתם לוקחים רעיונות והופכים אותם להכנסות כספיות. יחד עם זאת לקראת ה 9 לאפריל יכנס כוכב מרקורי לנסיגה ועלול לשבש את ההתנהלות היום יומית שלכם ואת כל הדברים הקשורים למשאבים. מומלץ כבר מה 4 לאפריל להימנע מחתימה על חוזים והסכמים והתחלות של פרויקטים חדשים. ובזה זה לא נגמר, ונוס שליטת המזל שלכם שנמצאת עדיין בנסיגה גורמת לכם להעריך מחדש את כל נושא מערכות היחסים שלכם ועניינים פיננסיים. חברתית ועם חברים יש נטייה ליותר בלבול. מקצועית, לצד שפע הזדמנויות אתם נמצאים במגמת התחדשות בעבודה.

תאומים -21.5-21.6      כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם יכנס לנסיגה החל מה 9 לאפריל עד תחילת מאי. בתקופה זו ואף מעט לפני כן יש לשים לב למספר דברים: התקשורת עם הסובבים אתכם עלולה להיות איטית ומסורבלת יותר בעיקר סביב נושאים כספיים. חשוב שתמנעו מחתימה על חוזים והסכמים אן התחלות חדשות בתקופה זו במידת האפשר. מכשירי חשמל ותקשורת עלולים להתאפיין ביותר תקלות ושיבושים. יחד עם זאת זו תקופה טובה יותר לשנות דרכי חשיבה ולאמץ דפוסים חדשים ומטיבים. חברתית אתם פעילים יותר אך ישנם מספר גורמים שעלולים לפעול מאחורי גבכם. היו זהירים. טוב יותר עבורכם לפעול מאחורי הקלעים ולעסוק יותר בתכנון של דברים. בתחום הקריירה זהו זמן טוב לשפר יחסים עם גורמים בכירים.

סרטן - 22.6-22.7      מבנה של משולש דיס הרמוני בין הכוכבים פלוטו הנמצא בבית השותפויות והזוגיות שלכם לבין השמש הנמצא במזל טלה וכוכב צדק במאזניים יכול להצביע על תקופה מאתגרת עם בני זוג ושותפים ונטייה ליותר קנאה ואימפולסיביות ביחסים. כמו כן על רצון לפעול באופן עצמאי וקושי בשיתוף פעולה וללכת לפי האמת שלכם בלבד מה שיכול ליצור יותר מתח עם שותפים ואף יכולת לפרק את השותפות. חשוב שגם בגלל נסיגת כוכב מרקורי המקשה על התקשורת ונסיגת ונוס שתשהו את החלטתכם בכמה שבועות עד שדברים יהיו פחות שבריריים ומעורפלים. היצמדותו של השמש לכוכב אוראנוס במזל טלה ובבית הקריירה שלכם יכול להצביע על התגברות היצירתיות והעזה ועל שינויים מפתיעים ולא צפויים בתחום הקריירה כולל קידום מהיר ומפתיע.
אריה23.7-22.8         כוכב מרקורי, שליט בית הכספים שלכם אשר יכנס לנסיגה החל מה 9 לאפריל במזל שור יכול להשפיע לרעה על שיקול הדעת שלכם בעניינים כספיים. כמו כן בגלל הימצאותו של כוכב מרקורי במזל שור הוא מושפע מכוכב ונוס השולט על מזל שור ויכול להקשות על התקשורת והיחסים עם גורמים פיננסיים ועסקיים ולכן הימנעו מחתימה על חוזים והסכמים או התחלות חדשות במיוחד בתחום הפיננסי. בקריירה אתם מושפעים מכוכב מאדים הנמצא במזל שור גם הוא מה שמאפשר לכם לפעול בצורה מעשית יותר אך הפעם בגלל נסיגת מרקורי במזל שור ובית הקריירה שלכם חשוב שתהיו זהירים יותר מול גורמים בכירים וסמכויות כולל הורים. היצמדותו של השמש, שליט מזלכם לאוראנוס במזל טלה מצביע על יותר תעוזה, יצירתיות והצלחה בתחום האקדמי ובחו"ל. כמו כן תתכן נסיעה מפתיעה.

בתולה - 23.8-22.9      החודש מוקד תשומת הלב שלכם צפוי להיות סביב עניינים כספיים. נסיגת כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא כעת במזל שור יכול להצביע על עיכובים בכל הקשור לנסיעות הקשורות לתחום העסקי והמקצועי במיוחד עם גורמים בחו"ל. חשוב שתבדקו את פרטי הנסיעה שוב כדי למנוע טעויות. לסטודנטים צפויה הצלחה ויכולת לחשוב מחוץ לקופסא דווקא בתקופת נסיגת מרקורי במהלך חודש אפריל. נסיגת כוכב ונוס והיצמדותו של השמש לכוכב אוראנוס במזל טלה יכול להצביע על התנהגות אימפולסיבית ורגשית יותר עם בני זוג מה שלא מאפיין אתכם בדרך כלל ויותר העזה בתחום המיני. כמו כן נטייה לקנאה ורכושנות מול פרטנרים ובני זוג. כלכלית אתם עלולים לטעות יותר בכל הקשור לכספם של הזולת בגלל נסיגת מרקורי וונוס. היו זהירים יותר.

מאזניים23.9-23.10      החודש מרב תשומת הלב שלכם יתמקד סביב ענייני בית משפחה וזוגיות. מבנה כוכבים של משולש דיס הרמוני בין כוכב צדק במזלכם לבין פלוטו בבית המשפחה ואוראנוס והשמש בבית הזוגיות שלכם מצביע על התגברות יצרים כולל קנאה ורכושנות כלפי או מצד בני זוג ושותפים והתגברות של רגשות שהודחקו ומוכנים לצאת כרגע גם מצד בני המשפחה והבית. היצמדות השמש לכוכב אוראנוס במזל טלה ובבית השותפויות ובני זוג יכול להצביע על לקיחת החלטות באותם תחומים בצורה אימפולסיבית ומפתיעה כולל אפשרות לסיום קשר או לחלופין כניסה לקשר חדש ומפתיע. כוכב ונוס, שליט המזל שלכם הנמצא עדיין בנסיגה החודש מצביע על צורך להעריך מחדש את היחסים שלכם ואת החיים האישיים שלכם מחדש ולשנות את מה שלא מתאים יותר. נסיגת כוכב מרקורי בבית כספי הזולת אצלכם מצביע על צורך בהתנהלות זהירה עם כספים ציבוריים.

עקרב - 24.10-21.11     כוכב פלוטו, שליט המזל שלכם אשר יצור מבנה משולש דיס הרמוני עם הכוכבים צדק והשמש הנמצא במזל טלה עלול להצביע על מתח עם חברים לעבודה ומשבר בתחום המקצועי. יחד עם זאת היצמדותו של השמש לאוראנוס במזל טלה ובבית העבודה שלכם יכול להצביע על חודש של תהפוכות והחלטות בתחום המקצועי שיעזרו לכם לצאת מהתקיעות בעבודה סביב ה 14 לאפריל. נסיגת ונוס, שליטת בית הזוגיות והשותפויות שלכם ובהמשך נסיגת מרקורי שיחל את נסיגתו ב 9 לאפריל במזל שור ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על חודש שבו אתם ממשיכים להעריך מחדש את מערכות היחסים שלכם כולל עם בן הזוג והשותפויות שלכם. בתקופת נסיגת כוכב מרקורי שימשך עד לתחילת מאי כדאי להימנע מחתימה על חוזים והסכמים או כניסה לשותפויות חדשות בגלל שהתקשורת שלכם עלולה להיות מעורפלת יותר.

קשת22.11-21.12      כוכב פלוטו הנמצא במזל גדי ובבית הכספים שלכם כעת יוצר החודש מבנה של משולש דיס הרמוני עם כוכב צדק ועם השמש הנמצא במזל טלה מה שמצביע על קונפליקט בתחום הכספי. מצד אחד יש רצון והזדמנויות להשקיע ויש רעיונות יצירתיים אך מצד שני אתם מרגישים שלאחר תקופה ארוכה הצלחתם להתייצב כלכלית ופוחדים ליצור מחדש חוסר איזון וגרעון כלכלי. בכל אופן נסיגת ונוס ומרקורי בחודש הקרוב עלול ליצור בלבול וחוסר דיוק בנושאים הללו ולכן מומלץ להמתין עד לשבוע הראשון של מאי במידת האפשר בכל הקשור להשקעות חדשות וחתימה על חוזים והסכמים. בכל הקשור לתחום הרומנטי, הרגשות גועשים עם הימצאותו של השמש במזל טלה ובבית האהבה. היצמדותו של השמש לאוראנוס יכול להצביע על התאהבות מפתיע או לחלופין סיום קשר רומנטי.גדי20.01 - 22.12      כוכב פלוטו הנמצא במזלכם יצור מבנה של משולש דיס הרמוני עם הכוכבים צדק והשמש מה שמצביע על קונפליקט אפשרי המערב נושאים אישיים, משפחתיים וקריירה. מצד אחד אתם רוצים לגדול ולהתרחב אך מצד שני אתם גם מאוד נמשכים לביטחון ולא רוצים לסכן את עצמכם ואת הקרובים לכם. יחד עם זאת נראה שעם היצמדותו של השמש לכוכב אוראנוס במזל גדי תתקשו להישאר במקום וזה עלול ליצור טלטלה רגשית ומשפחתית. נסיגת כוכב מרקורי, שליט בית העבודה והשרות שלכם אשר נמצא במזל שור החל מה 9 לאפריל יכול להצביע על תקופה המאופיינת יותר בתקלות טכניות ושיבושי תקשורת עם הסובבים אתכם בתחום המקצועי ובעבודה. כוכב מאדים הנמצא בבית היצירה שלכם ויוצר בתחילת החודש זווית הרמונית לכוכב פלוטו במזלכם עשוי להצביע על מינוף היצירתיות שלכם במיוחד לאמנים שביניכם לתחום הכלכלי.

דלי 21.1-18.2     היצמדות השמש לכוכב אוראנוס, שליט המזל שלכם במזל טלה עשוי להצביע על התגברות היצירתיות והחשיבה המקורית ויכולת להגיע לפריצת דרך מקצועית וחברתית ולהשפיע על הקהילה שלכם. יחד עם זאת היצמדות השמש לאוראנוס במזל טלה מצביע גם על אימפולסיביות וקושי לקבל מרות וסמכות של אף אחד אלא שלכם בלבד מה שיכול להיות לו מחיר בעיקר אם אתם עובדים בארגון כלשהו שלא אוהב אנשים עצמאיים מאוד שפורצים את כל הגבולות. חלק גדול מכם עשויים להחליט על מעבר דירה או אזור מגורים כולל אפשרות למעבר למדינה אחרת. הימצאותו של כוכב מאדים בבית המשפחה והבית, במזל שור ובזווית הרמונית לכוכב פלוטו במזל גדי עשוי להצביע על ארגון מחדש של הבית ומיקוד אנגריה סביב עניינים משפחתיים.

דגים19.2-20.3    ונוס הנמצאת בנסיגה תכנס כבר בתחילת אפריל למזל שלכם. כניסתה של ונוס אשר נמצאת בנסיגה למזל דגים מצביע על צורך להעריך מחדש את היחסים שלכם בתחום הרומנטי אך כאשר היא נמצאת בנסיגה במזל דגים זה יכול גם להעלות גם כאב וצער משום שאתם נדרשים להסתכל לאמת בעיניים ולצאת מהאשליות שלכם לגבי מושא אהבתכם או מי שהייתם רוצים שיהיה בן או בת הזוג שלכם האידיאליים. כמו כן היחסים שלכם עם הבורא יעלה על פני השטח ויתכן ותבואו אליו בטענות על החיים הנוכחיים שלכם אם אתם לא מרוצים מהם. השמש ואוראנוס הנמצאים בבית הכספים שלכם יצרו זוויות אחד לשני וגם זוויות מאתגרות לכוכבים פלוטו וצדק מה שיאלץ אתכם לפעול בצורה מדויקת ולהעיז יותר בתחום הכלכלי אך בגלל נסיגת כוכב מרקורי במזל שור כבר ב 9 לאפריל אולי מוטב להמתין עם צעדים מעשיים בשלב זה.

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי