אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית אפריל 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית אפריל 2018 מאת דניאל רועההחודש יתאפיין בשני אירועים מרכזיים, נסיגת כוכב מרקורי וכניסת כירון למזל טלה. כמו כן גם הכוכבים שבתאי ופלוטו יכנסו אף הם לנסיגה. כירון, המכונה המרפא הפצוע, מדבר על פצעים שבנו. כאשר כירון נכנס למזל טלה אנחנו מתמודדים עם הפצעים שלנו שנגרמו ממאבקים ומלחמות הממתינים לריפוי אך במקביל יש לנו אפשרות להביא את הכישורים שלנו בתחום העשייה וכלוחמים לידי טובת הכלל. נסיגת כוכב מרקורי תסתיים ב 14 לאפריל אך תורגש לפחות לעוד 3 ימים נוספים שבהם התקשורת האנושית והדיגיטלית עלולות להתאפיין בתקלות.


טלה21.3-20.4

 מזל טוב לבני ובנות מזל טלה שיחגגו החודש יום הולדת. כניסת כירון למזל שלכם עלול להעלות פצעים מן העבר גם בהיבט הרגשי הקשורים למאבקים ולמלחמות מן העבר או לקושי להיאבק ולתחושה שאין לכם כוח או חוסר אונים. כמו כן זה זמן טוב ומתאים לרפא את אותם פצעים ואת דמות הלוחם שבכם ולהתחבר ליצירתיות ולכישורים יוצאי הדופן שלכם. נסיגת כוכב מרקורי עד ל 14 לאפריל עלולה להוציא מכם תגובות של חוסר סבלנות בתקשורת עם הסובבים אתכם בגלל שדברים לא יקרו בקצב שמתאים לכם. כמו כן יש נטייה ליותר תקלות טכניות. היצמדות של השמש וכוכב אוראנוס בסוף המזל שלכם מצביע על חשיבה מקורית ויוצאת דופן ועל פריצת דרך אישית. ונוס הנמצאת במזל שור ובבית הכספים והרכוש שלכם תעזור לכם לשפר את מצבכם הכספי ולחבר אתכם לגוף שלכם. מאדים, שליט המזל שלכם הנמצא ביחד עם הכוכבים פלוטו ושבתאי בבית הקריירה שלכם ובמזל גדי מצביע על שאפתנות עצומה להצליח בתחום המקצועי והקריירה ולשפר את מעמדכם הציבורי.

 

שור21.4-20.5

עם הימצאותה של ונוס, שליטת המזל שלכם במזל שור שם היא שולטת ובנוסף למקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה אתם עשויים להרגיש מאוד נוח החודש. ונוס הנמצאת במזל שלכם מוסיפה לכם המון יופי, נוכחות ואסתטיקה ומקלה על ענייני אהבה , מערכות יחסים וכספים. מאדים ושבתאי וגם פלוטו הנמצאים במזל גדי החודש מאפשרים לכם לבנות הצלחה תטווח ארוך בנושאים הקשורים ללימודים ואקדמיה וגם חו"ל ומאפשרים לכם גם ליצור שותפויות לטווח ארוך אך בגלל נסיגת כוכב מרקורי חשוב להמתין לפחות עד ה 18 לאפריל כדי להתעסק עם יוזמות וחתימה על הסכמים וחוזים חדשים. נסיגת כוכב צדק גם כן הנמצא בבית השותפויות והזוגיות שלכם ובמזל עקרב מצביע על צורך לבחון מחדש את היחסים עם בני זוג ושותפים ולאמץ דרכי פעולה חדשים ולראות דברים מזווית אחרת ביחסים שלכם עם אותם גורמים. הכרויות חדשות ושיתופי פעולה צפויות בחודשים הקרובים אך אל תתחייבו לפני ה 18 לאפריל במידת האפשר.

תאומים -21.5-21.6

כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא בנסיגה עד ה 14 לאפריל עלול להקשות על התקשורת ועל האופן שבו אתם רואים את חיי החברה שלכם, את החברים ואת החיבור שלכם עם קהילות וקבוצות בחייכם. בגלל היות כוכב מרקורי בנסיגה ובמזל טלה יש נטייה ליותר כעסים כשדברים מתעכבים או כשלא מבינים אתכם אך יש לקחת בחשבון שנסיגת מרקורי מקשה על התקשורת הרגילה. דפוסי חשיבה או חברים שלא משרתים אתכם יותר ולא תואמים לכם יכולים לצאת מחייכם בתקופה זו. כמו כן כוכב מרקורי השולט גם על ענייני בית ומשפחה צפויים לגרום לכם להיות עסוקים עם הבית והמשפחה כולל תקלות עם מכשירי חשמל או תקשורת הדורשים מכם יותר תשומת לב ותחזוקה. היצמדות של כוכב מאדים לכוכב שבתאי בבית כספי הזולת אצלכם מצביע על אפשרות לקשיים עם תזרים מזומנים או עם כספים של אנשים הקשורים אליכם ובני זוג.

 

סרטן - 22.6-22.7

עיקר תשומת הלב שלכם יהיה סביב נושאים של קריירה ועבודה ושותפויות כולל זוגיות. השמש הנמצאת בבית הקריירה וההצלחה שלכם הנצמדת לכוכב אוראנוס במזל טלה לקראת אמצע אפריל עשויה מצד אחד להצביע על התפתחות מפתיעה ויוצאת דופן גם באופן חיובי בקריירה ועם מעמדכם. מצד שני נסיגת כוכב מרקורי הנמצא אף הוא בבית הקריירה והמעמד וכניסתו של כירון לבית הקריירה החל מה 17 לאפריל יכולים להצביע על קשיי תקשורת ועל פצע מול דמויות סמכותיות ונושאים של הצלחה וכישלון מהעבר הדורשים מכם התייחסות ואף ריפוי. ונוס, הנמצאת במזל שור ושולטת על המזל הזה מצביעה על חודש טוב יותר עם חברים ובנושאים חברתיים ועל אפשרות לפנויים שביניכם למצוא זוגיות חדשה דרך חברים או באירועים חברתיים וקהילתיים. לעומת זאת למי שכבר נמצא בזוגיות צפוי חודש יותר מאתגר עם בן או בת הזוג ונטייה ליותר מאבקי כוחות.


אריה23.7-22.8      היצמדותה של השמש, שליטת המזל שלכם לכוכב אוראנוס במזל טלה סביב ה 17 לאפריל מצביע על אפשרות לפריצת דרך אישית ומקצועית הקשורה לחו"ל או להפצה של ידע או שרות שלכם. כמו כן הצלחה גם בתחום האקדמי לאחר סיום נסיגת מרקורי והתייצבותו מה 18 לאפריל. היצמדות של כוכב מאדים לכוכב שבתאי ומאוחר יותר לכוכב פלוטו הנמצאים במזל גדי יכולים להקשות על עניינים בריאותיים ועל היחסים עם אנשים שעובדים אתכם ופרויקטים מקצועיים. נסיגת כוכב מרקורי עד לאחר  14 לאפריל עלול להקשות על נסיעות. כניסת ונוס, לבית הקריירה שלכם ולזשל שור שבו היא שולטת עשוי להצביע על שיפור בתחום הכלכלי ועל התקשרות רומנטית עם אדם שנמצא אתכם בקשר מקצועי. כניסת השמש לבית הקריירה ב 20 לאפריל יטיב עמכם כלכלית ועשוי להביא לקידום והזדמנויות נוספות בקריירה שלכם.

 

בתולה - 23.8-22.9 

 כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם אשר נמצא בנסיגה עד ה 14 לאפריל במזל טלה עלול לשבש עניינים כספיים של הזולת אשר קשורים אליכם כמו בן או בת הזוג ולנטייה ליותר תקלות ושגיאות מולם. כמו כן יש נטייה ליותר תקלות טכניות במכשירי חשמל תקשורת ובכלי תחבורה אצלכם. כוכב ונוס אשר נכנס זה עתה למזל שור עשוי להקל עליכם בכל הקשור למערכות יחסים בעיקר מול גורמים מחו"ל. כוכב מאדים, שבתאי ופלוטו הנמצאים במזל גדי מאתגרים אתכם מול ילדיכם ואתם עלולים לגלות יותר קשיחות ונוקשות מולם מה שיכול לפגוע ביחסים שלכם. כמו כן האמנים והיוצרים שביניכם עלולים להרגיש מעט תקועים במיוחד עם היצמדות כוכב מאדים לכוכב שבתאי כבר בין ה 1-2 לאפריל אך מאוחר יותר לקראת ה 23 לאפריל תורגש הקלה גדולה ושחרור של המון אנרגיה שתופנה ליצירה ובניה מחדש שלכם.

מאזניים23.9-23.10

מקבץ של חמישה כוכבים בבית הזוגיות שלכם ובמזל טלה מצביע על כך שמרב תשומת הלב שלכם החודש תהיה סביב נושא של מערכות יחסים, זוגיות ושותפויות נושאים החביבים עליכם. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב מרקורי, האחראי על נושא של תקשורת שיהיה בנסיגה עד ה 14 לאפריל מה שעלול ליצור אי הבנות ותקלות עם אותם גורמים. כמו כן כדאי להימנע ככל האפשר מחתימה על חוזים והסכמים או התחלות חדשות לפחות עד ה 18 לאפריל. כניסת ונוס, שליטת המזל שלכם למזל שור ולבית כספי הזולת אצלכם כאשר כוכב יופיטר נמצא עדיין בבית הכספים והרכוש שלכם ובנסיגה אומר זוהי תקופה מאוד דינמית מבחינה כלכלית וכספים עשויים להיכנס אצלכם ו או אצל בן הזוג שלכם אך חשוב שתפעלו באופן שונה הפעם ובזהירות עם כספים ותמנעו מחתימה על חוזים והסכמים עד ה 18 לאפריל.

 

עקרב - 24.10-21.11 הימצאותה של ונוס, שליטת המזל שלכם בבית הזוגיות שלכם החודש ובמזל שור עשויה להטיב עמכם בנושאים של זוגיות ושותפויות ובתחום הפיננסי. יחד עם זאת מומלץ להמתין עד לאחר ה 14 לאפריל על מנת להתחיל פרויקט חדש או כדי לחתום על חוזה או הסכם חדש במיוחד בכל הקשור לכספים, שותפויות, זוגיות או חוזה מקצועי בגלל נסיגת כוכב מרקורי שיהיה במזל טלה ויכול ליצור יותר טעויות ותקלות בתקשורת. כוכב צדק הנמצא במזל שלכם ונכנס זה מכבר לנסיגה גם כן מצביע על צורך לבחון דברים אישיים בחייכם ולהתחבר לאמת הפנימית שלכם. כמו כן יתכן והדרך שבה התרחבתם לאחרונה צריכה להשתנות או למצוא כיוון חדש או אחר כרגע. מאדים הנצמד לכוכב שבתאי בתחילת חודש אפריל ומאוחר יותר לכוכב פלוטו בסוף החודש כל זה במזל גדי יכול להצביע על יחסים טעונים ולא זורמים כל כך עם חברים, קרובים ואפילו עם שכנים.

 

קשת22.11-21.12  מקבץ של חמישה כוכבים ביניהם, כוכב מרקורי והשמש שייצמד לכוכב אוראנוס בבית היצירה והאהבה שלכם יכול להצביע על חודש מאוד פורה ויצירתי והתפתחויות מהירות ומפתיעות בתחום המקצועי במיוחד עבור האמנים והיוצרים שביניכם . כמו כן יתכן וחלק מכם יתאהבו האופן מהיר ופתאומי. נסיגת כוכב מרקורי במזל טלה עד ה 14 לאפריל יכול להצביע על אפשרות לשנות את האופן שבו אתכם חושבים אך גם על אפשרות לקצרים ואי הבנות בתקשורת עם ילדיכם ועם מושא אהבתכם. היצמדותו של כוכב מאדים לכוכב שבתאי בבית הכספים ובמזל גדי יכול להצביע על תחושת תקיעות עם כספים ביומיים שלושה הראשונים של חודש אפריל לאחר מכן ובמיוחד כאשר מאדים ייצמד לכוכב פלוטו הפעם או שיצור זווית הרמונית לכוכב ונוס במזל שור צפוי שחרור אנרגיה ויכולת לקדם נושאים במהירות אך חושב להימנע מהתחלות חדשות עד אחרי ה 14 לאפריל.


גדי20.01 - 22.12

כוכב מאדים אשר ייצמד כבר בתחילת אפריל לכוכב שבתאי, שליט במזל שלכם הנמצא במזל גדי ולאחר מכן לקראת סוף אפריל גם לכוכב פלוטו אף הוא במזל גדי מצביע על הרבה מאוד מהמורות לאורך החודש. כוכב שבתאי בצמידות למאדים מאלץ אתכם לפעול בצורה מאופקת יותר ויתכן ותרגישו תקיעות ואף עצירה אך כל זה על מנת לפעול בצורה נכונה ומדויקת ואפילו אתית. היצמדותו של כוכב מאדים לכוכב פלוטו ישחרר המון אנרגיה שהייתה אצורה בתחילת אפריל ויאפשר לכם להדביק פערים. כמו כן יש נטייה לשחרר אגרסיות בגלל האיפוק שנאלצתם להכיל בתחילת אפריל. כוכב מרקורי, הנמצא בנסיגה בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל טלה יכול לגרום ליותר תקלות ואי הבנות בתקשורת עם הבית והמשפחה כאשר כל אחד מסתכל בעיקר על הצד שלו ומתקשה לראות את הצד השני.

 

דלי 21.1-18.2

היצמדותו של כוכב אוראנוס לשמש במזל טלה בין ה 18 ל 20 לאפריל עשוי להצביע על התקדמות משמעותית, מהירה ופתאומית בתחום המקצועי ועל אפשרות להגיע לפריצת דרך בנושא שעמלתם בו לאחרונה כולל המדעי והיצירתי עם נטייה למרוד במוסכמות כמו שאתם רגילים בדרך כלל. כמו כן נסיגת כוכב מרקורי גם כן במזל טלה עלול לשבש את התקשורת עם הסובבים אתכם ולהפוך אותה לחסרת סבלנות ואפילו לאלימה במקרים קיצוניים ולכן חשוב לנהוג במשנה זהירות. כוכב צדק הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם ובנסיגה, במזל עקרב ובזווית הרמונית לכוכב פלוטו במזל גדי מצביע על אפשרות לאמץ גישה שונה ואל צורך להתחבר לאמת שלכם הפנימית ועל צורך לשנות כיוון אצל חלק מכם על מנת להמשיך לצמוח מקצועית. כוכב מאדים אשר ייצמד לכוכב שבתאי ולפלוטו כולם במזל גדי עלול להצביע על סכנות ועל צורך לאמץ משנה זהירות עם נושאים של חוק ומשפט.

דגים19.2-20.3החודש עניינים כספיים יעמדו בראש מענייניכם ולכן יש לשים לב לנושא במיוחד. מקבץ של חמישה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע מצד אחד על צורך לפעול, ליזום ולהתרחב בתחום זה יחד עם זאת הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה במזל טלה מצביע על נטייה ליותר טעויות, תקלות וקצרים בתקשורת בתחום זה. כמו כן השמש הנמצא אף הוא בבית כספים והרכוש שלכם ייצמד לכוכב אוראנוס באותו בית ובמזל טלה מה שאומר שיש נטייה לפעול באופן אימפולסיבי ויתכנו גם הפתעות. הדבר הטוב הוא שהפתעות יכולות להיות טובות ולכן על מנת לצמצם טעויות והפסדים יש להימנע מחתימה על חוזים הסכמים ולהתחיל פרויקטים והשקעות חדשות מעבר ל 18 לאפריל. עם חברים ובקבוצות יש נטייה ליותר קושי אך לקראת סוף אפריל דברים ישתחררו עבורכם לטובה.


 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי