אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית דצמבר 2012

תחזית אסטרולוגית חודשית דצמבר 2012

 תחזית אסטרולוגית חודשית דצמבר 2012

 

השבועיים הראשונים יהיו תחת השפעתו של ליקי הירח שהתרחש בסוף חודש נובמבר. ליקוי הירח צפוי להשפיע על העולם הרגשי בשבועות הקרובים ולהשפיע על הדרך שבה אנחנו את העולם כולל את מערכת האמונות שלנו. הליקוי יכול גם להשפיע גם על האקלים על כדור הארץ ועל הטבע בצורה הרחבה ביותר כולל אפשרות לסופות טורנדו, צונאמי או רעידות אדמה.


קשת 22.11-21.12 אתם פועלים בשני מישורים בתחום הרומנטי באחד אתם גלויים ואומרים מה שאתם רוצים ומאמינים לכל אדם ללא פילטרים. מישור אחר הינו סמוי מהעין ובו מתרחשות התפתחויות עדינות ועמוקות שחלקם אף לא ברור לכם עדיין. הימצאותם של הכוכבים מאדים ופלוטו בבית הכספים שלכם מצביע על צורך להתחזק בתחום הכלכלי ועל הרבה אנרגיה של עשייה יחד עם זאת חשוב כאן לפעול לפי כללי אתיקה ומוסר כדי שזה לא יפגע גם בכם. השמש הנמצאת במזלכם משקפת הרבה תנועה ואופטימיות ויכולת לגייס גם את האינטואיציה לכל מה שאתם עושים וגם להצליח.


גדי 20.1 – 22.12 היצמדותם של הכוכבים מאדים ופלוטו במזלכם מצביע על צורך לפרוץ קדימה. יתכן וצברתם דברים בבטן וכהרגלכם התנהגתם באיפוק וכרגע הדברים יכולים לצאת בפרץ ובזעם וללא שליטה ולכן חשוב שתשחררו את האנרגיה הקלועה מול האנשים הנכונים בצורה הולמת. חיי החברה שלכם משתנים ללא הכר לאחר שהפנמתם הרבה שעורים ביחס לחברות אמון ובגידה. חלק מכם מסיים או שסיים קשרים ואחרים מתחברים לאנשים חדשים שעשויים להעצים אתכם מאוד. יכולת ההשפעה המקצועית שלכם גדלה ועשויה להביא לכם הרבה הצלחה החודש. קשרים זוגיים עוברים שינוי כולל פרידה או ניתוק והתחברות לאהוב חדש.


דלי 21.1-18.2 מיקוד תשומת לבכם החודש יהיה סביב ענייני קריירה ונושאים חברתיים. השמש בקשת מאפשר לכם להתבלט ולגלות כושר מנהיגות בעניינים שקרוב לליבכם ולהתחבר לאמת הפנימית. אתם עשויים לסחוף את החברים ואת הקהילה שלכם לעבר החזון שלכם. מקבץ של כוכבים בבית הקריירה שלכם ובמזל עקרב מצביע על פעילות יתר בתחום בעיקר יצירת קשרים עם אנשים הקרובים למוקדי כוח ובעלי השפעה פוליטית אשר עשויים לקדם אתכם מאוד. קיים איזון עדין ביניכם לבין ילדיכם שכדאי לשמור עליו כדי לא לערער את היחסים ביניכם במיוחד בתחילת החודש. כלכלית צפוי שיפור שעשוי הגיע דרך עבודתכם.


דגים 19.2-20.3 הימצאותו של השמש בבית הקריירה שלכם מצביע על יותר אמביציה בנושאים מקצועיים ובנכונות לקדם את הקריירה שלכם. אתם בולטים יותר יחד ומגלים כושר מנהיגות יחד עם זאת יש נטייה להגיד דברים ללא פילטרים ואף לגרום לפגיעה באנשים. הבית והמשפחה עלולים להתנגש עם הקריירה כאשר כל צד דורש את זמן ההשקעה שלו כרגע. הצלחה צפויה לכם החודש עם נושאים הקשורים לחו"ל ובתחום הלימודי שם אתם עושים חייל. מבחינה רומנטית קשה לכם יותר להיפתח ולהיות חשופים כרגע אך יחד עם זאת אתם נחושים להתחזק וליצור קשר אוהב ותומך.

 

טלה 21.3-20.4 אתם נכנסים לחודש שיתאפיין בהרבה מאוד אמוציות. מקבץ של שלושה כוכבים במזל עקרב מצביעים על תקופה שרב הנסתר על הנגלה. העומק והאינטימיות הרגשית שאתם עשויים להיכנס החודש בתוככם עשויים לקבל אתכם מאוד מצד שני יש נטייה ליותר קנאה ומאבקי כוחות שיכולים למוטט קשרים רומנטיים ולכן אם רגשות אלו יעלו קחו צעד אחורה והביטו בהם מבלי להיקשר אליהם. בקריירה יש לכם שני מנועי סילון לעזרתכם הכוכבים פלוטו ומאדים שיכולים לדחוף את הקריירה שלכם קדימה יחד עם זאת אלו גם כוחות הרסניים שיכולים לפגוע בכם אם לא תפעלו בצורה אתית ומוסרית. כלכלית צפוי חודש מפרה עם יותר הכנסות.


שור 21.4-20.5 מקבץ של שלושה כוכבים הנמצאים בבית הזוגיות שלכם ובמזל עקרב משקפים תקופה מאוד אינטנסיבית ביחסים עם בני זוג ושותפים למיניהם. למרות שאתם שוחרי יציבות ושלווה בדרך כלל לא תוכלו לשמר את היציבות הזו לאורך זמן ותצטרכו להתמודד עם כל מיני דברים שעולים בקשר או עם בני זוג. הרצון לשלוט בקשר עלול להביא להתנגדות ואף לניתוק יחד עם זאת קשרים שידעו לעשות שינוי יזכו להתחדשות אדירה. כלכלית זהו חודש טוב המאפשר לכם להתרחב ולהגדיל את הכנסותיכם. הימצאותם של הכוכבים פלוטו ומאדים במזל מיסוד האדמה במקרה הזה מזל גדי מטיב עמכם מאוד ומוציא אתכם מהשאננות. אתם חדים יותר ונחושים להצליח בהיבט הכלכלי והעסקי. הצלחה עשויה להתרחש עם גורמים בחו"ל או בזמן נסיעתכם לשם.


תאומים 21.5-21.6 החודש תמקדו את תשומת ליבכם סביב נושא עבודה וכסף. מקבץ של שלושה כוכבים בבית העבודה ובמזל עקרב משקפים תקופה של הרבה טרנספורמציות בנושאים מקצועיים. לאחר תקופה של נסיגת מרקורי זה הזמן לשקם את היחסים עם אנשים מסוימים שנפגעו מכם או שפגעתם בהם ולבנות יחסים טובים יותר. כוכב שבתאי בעקרב מצביע על התמודדות סביב עניינים של מוסר ואתיקה מקצועיים ועל קושי " לחפף " בעבודה. מאדים ופלוטו הנמצאים במזל גדי מצביעים אצלכם על יותר קושי להיפתח רגשית ומינית יחד עם זאת חשוב שלא תפנו את האגרסיות והתסכולים לאלימות מכל סוג שהוא. כלכלית זהו זמן טוב לבניה מחדש של עסק או כל דבר עם היבט כלכלי.


סרטן 22.6-22.7 נושא הזוגיות יהיה במרכז תשומת ליבכם החודש. הכוכבים מאדים ופלוטו הנמצאים בבית הזוגיות שלכם והשותפויות שלכם מצביעים על קושי לזרום מצידכם או מצד בני זוג ושותפים ויש נטייה ליותר נוקשות ומאבקי כוחות יחד עם זאת זה הזמן להעלות דברים ממקום אחר מהלב ולא רק ממקום של שליטה או פחד לאבד שליטה מבלי לחשוש מה הצד השני יחשוב. מקבץ של שלושה כוכבים בבית היצירה שלכם ובמזל עקרב כולל שבתאי מצביע על צורך להתחדש בנושאים יצירתיים במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם גם במחיר של לוותר על מה שעשיתם עד היום במקרה הצורך. היחסים עם ילדיכם עוברים הרבה שינוים כאשר הכיוון הוא יותר עומק והתעצמות ביחסים. כלכלית צפוי חודש טוב.


אריה 23.7-22.8 מקבץ של שלושה כוכבים בבית המשפחה ובמזל עקרב כולל כוכב שבתאי מצביעים עם אינטנסיביות רגשית גבוהה מאוד ועל צורך בהתחדשות ביחסים עם בני הבית ובפחות חשדנות. הימצאותו של השמש שליט מזלכם בבית היצירה שלכם מצביע על צורך בחופש יצירתי גם במחיר של עימות מול אנשים שמרניים יותר. מקצועית יש נטייה ליותר עימותים מול סמכויות ואנשים שעובדים אתכם יחד עם זאת תרגישו הקלה יחסית לחודש האחרון ופרויקטים יוכלו לצאת מקיפאונם ולנוע קדימה בהצלחה. עם בני זוג ובתחום הרומנטי צפוי חודש קל יותר עם פחות מאבקים ואפשרות ליצור קשרים חדשים לפנויים שביניכם. כלכלית צפוי חודש טוב יותר.

 

בתולה 23.8-22.9 היחסים עם הסביבה עוברים טרנספורמציה ואתם לא פוחדים להוריד את הכפפות ולהתלכלך אם צריך. מקבץ של שלושה כוכבים בעקרב מצביע על ירידה בחשדנות לעומת החודש האחרון יחד עם זאת אתם בוחרים להתחבר לאנשים שיעצימו אתכם ולא לכל אחד. היחסים עם הקרובים לכם יעברו הרבה עליות ומורדות החודש אך בסופו עשויים להיראות אחרת. מקצועית אתם במיטבכם ואנשים מחפשים את קרבתכם החודש יותר מתמיד. קידום עשוי לקרות כבר בתחילת החודש בתחום הקריירה היו ערניים לשינויים בעבודה. בתחום הרומנטי יש פתיחות לקשר חדש שבא ממקום נקי יותר עם פחות משקעים. כלכלית מצבכם עשוי להשתפר וההכנסות צפויות לגדול.


מאזניים 23.9-23.10 מיקוד תשומת לבכם יהיה החודש בעניינים של משפחה ונושאים כלכליים. מקבץ של שלושה כוכבים בבית הכספים ולאחר ליקוי השמש של החודש האחרון שם גורם לכם להתאפס יותר בעניינים כספיים ולהיות זהירים יותר וחשדניים יותר בתחום העסקי ובשותפויות למיניהם. הכנסתכם צפויות לגדול במידה ותדעו להתחדש ולא לקפוא על השמרים. השמש הנמצא כרגע ובמהלך שלושת השבועות הקרובים במזל קשת מכניס קצת שמחה לחייכם ומשפר מאוד את האינטראקציה עם הסביבה שלכם. קשרים חדשים ושפע של פעילויות חברתיות ונסיעות ירוממו את רוחכם ויאפשרו לכם להתחבר לאנשים אופטימיים יותר שיכולים לקדם אתכם אם תתגברו על החשדנות שלכם. ברומנטיקה הרגשות עמוקים ויש נטייה ליותר קנאה ורכושנות.


עקרב 24.10-21.11 מקבץ של שלושה כוכבים במזל עקרב כולל כוכב שבתאי מבשרים על חודש מאוד אינטנסיבי בעיקר באינטראקציה עם הסביבה שלכם ובתחום הרומנטי. ליקוי השמש שהתרחש במזלכם פתח אצל חלק מכם מספר פצעים ישנים בתחום הרומנטי שחשבתם אולי שנעלמו מחייכם וכעת אתם משתלים לרפא אותם עם בעומק ובאינטנסיביות העקרבית הטיפוסית שלכם. השמש שנמצא במזל קשת ובבית הכספים שלכם אחראי על מצב הרוח האופטימי שאתם משתדלים לשמר בעיקר בתחום הכספי. יש רצון להתרחב ולגדול כלכלית אך יחד עם זאת יש יותר זהירות בכל מקרה הוצאות צפויות כן לגדול לעסק או לבית. בעבודה לא צפויים שינויים מרחיקי לכת החודש ותהיו עסוקים לעכל את ההתרחשויות של החודש האחרון ולהבין את יחסי הכוחות.


לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם


 

 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי