אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית דצמבר 2017 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית דצמבר 2017 מאת דניאל רועה

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55


חודש נובמבר מביא עמו את נסיגת כוכב מרקורי אשר יחל ב 3 לדצמבר אך הנסיגה תורגש כבר ב 30 לנובמבר וטווח השפעתה תהיה לפחות עד ה 25 לדצמבר . בתקופה זו חשוב להימנע מחתימות על חוזים והסכמים או התחלות חדשות משמעותיות בגלל שכל מה שקשור לפרטים ולמידע עלול קצת להשתבש בגלל שהחשיבה הלוגית ומח ימין פחות במיטבה בתקופה זו. כמו כן כוכב צדק עובר ממזל קשת למזל גדי.

קשת22.11-21.12

חודש מאוד מעניין צפוי לכם. מקבץ של חמישה כוכבים במזל קשת כולל הירח ונסיגת כוכב מרקורי אשר ייצמד לפני ואחרי הנסיגה בכוכב שבתאי מצביעים על הזדמנות לראות את המציאות באופן שונה ממה שאתם מכירים בחושים שלכם. מצב זה יכול ליצור בהתחלה בעיקר בצמידות של מרקורי לכוכב שבתאי הנמצא עדיין החודש בחלקו במזל קשת תחושה של מוגבלות ופגיעה בחופש שאתם כל כך אוהבים, חופש רעיוני וחופש תנועה אך אם תשכילו לבחון את הדברים ממקום גבוה יותר תראו שהתמונה שהייתה לכם הייתה כנראה חלקית. מעבר ונוס ממזל עקרב למזל קשת כבר ב 1 לדצמבר עשוי להשפיע לטובה על התחום הפיננסי שלכם, המקצועי, החברתי והמראה שלכם. מרקורי שליט בית הזוגיות, עשוי להקשות על התקשורת עם בני זוג.

גדי20.01 - 22.12

מזל טוב לראשוני בני מזל גדי שיחגגו יום הולדת. מלבד השמש שיכנס למזל גדי גם כוכב שבתאי יכנס למזל גדי החל מה 20 לדצמבר וישהה שם עד ל 17 לדצמבר .. 2020 . הימצאותו של כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם במזל שלכם עשוי להועיל לכם מאוד ולקדם אתכם מאוד במידה ותעשו את מה שאתם טובים בו בדרך כלל והוא לכוון למטרה ולהתמיד בה עד שהיא מושגת. לצד קידום אפשרי ב 3 השנים הקרובות אתם צפויים להרגיש יותר כובד הנובע מהאחריות אך אתם גם תוכלו לעמוד בה. אתם תהיו עסוקים בהקמה ויצירת תשתית ויסודות בכל מה שתעשו החל מעבודה, עסק או כל דבר שתקימו. עם תחילת החודש ובמיוחד למי שנולד עד ה 25 לדצמבר צפוי כבר קידום והכרה בהשקעה שלכם. מיסוד יחסים עשוי לקרות לקראת סוף דצמבר.

דלי 21.1-18.2

כוכב צדק הנמצא בבית הקריירה שלכם ממשיך להטיב עמכם ולהביא לכם שפע של הזדמנויות בתחום הקריירה שעשויים להטיב עמכם גם כלכלית. מקבץ של חמישה כוכבים במזל קשת עשוי להשפיע על התחום הטבעי לכם והוא קהילה, קבוצות וחברים והשפעה על אותם גורמים. נסיגת כוכב מרקורי באותו בית ובצמידות לכוכב שבתאי עלול להצביע על יותר אתגרים וקשיים בתקשורת מול חברים וביחסים עם קבוצות וארגונים בחודש הקרוב. חלק מכם עשוי להגיע לתובנות חדשות ולשנות את נקודת המבט לגבי מספר דברים הקשור לאותם גופים או חברות שהוא קשור אליהם. כניסת כוכב שבתאי למזל גדי עשוי להטיב עם אותם יועצים או אנשים שעובדים עם אנשים בעלי השפעה ופוליטיקאים.

דגים19.2-20.3

מקבץ של חמישה כוכבים כולל הירח שישהו החודש בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביעים על זה שאתם שמים את מרב תשומת הלב שלכם סביב ענייני קריירה והעבודה שלכם. כמו כן כוכב מרקורי אשר יכנס לנסיגה החל מה 3 לדצמבר בבית קריירה שלכם ויחלוף על כוכב שבתאי הנמצא כעת בבית הקריירה שלכם מצביע על קושי לתקשר את האמת שלכם בתחום זה ועל תקשורת מעט סגורה מול סמכויות. יחד עם זאת זה הזמן לבחון את מערכת האמונות שלכם, שלחרר מה שלא משרת אתכם ולאמץ הסתכלות רחבה יותר על מה באתם לעשות כאן. כניסת ונוס לבית הקריירה כבר מה 1 לדצמבר מצביע על חשיבות מערכות יחסים על מנת לקדם פרויקטים ועל השפעה אפשרית של אישה או נשים על הקריירה שלכם.

טלה21.3-20.4

כוכב שבתאי יכנס החל מה 20 לדצמבר לבית הקריירה והמעמד שלכם ולמזל גדי, לבית ולמזל אשר הוא שולט בו למשך 3 שנים ומרגיש שם טבעי. הדבר מצביע על בשלות לקחת יותר אחריות על עצמכם ולזכות להכרה וקידום בתחום הקריירה אם תעשו את העבודה הנכונה. מקבץ של 5 כוכבים אשר ישהו במהלך החודש במזל קשת עשוי  להשפיע  על תפיסת העולם ועל פילוסופיית החיים שלכם במיוחד שגם כוכב מרקורי הנמצא שם יכנס לנסיגה ויגרום לכם להסתכל על המציאות שלכם באופן שונה. עיכובים וביטולים של נסיעות עלולים להתרחש כבר בשבועות הקרובים. יציאתו של כוכב מאדים מבית הזוגיות שלכם ומהמולות המדויקת מול כוכב אוראנוס מצביע על שיפור עם בני זוג ושותפים.

שור21.4-20.5

ונוס, שליטת המזל שלכם אשר נכנסת כבר ב 1 לדצמבר למזל קשת ולבית כספי הזולת ונצמדת לשמש גם כן בקשת מצביע על חודש מאוד פורה מבחינה כספית אשר מגיעים דרך בן הזוג או גורמים אחרים. היצמדותו של ונוס לשמש עשויה לחזק את כוח המשיכה שלכם ואת המראה שלכם ומחזקת את המיניות שלכם. כניסת כוכב מאדים לבית הזוגיות והשותפויות שלכם כבר ב 9 לדצמבר מחזק את הצורך להתחבר לשותפים עסקיים או כל שותפות שתעצים אתכם. כמו כן בגלל היותכם אטרקטיביים יותר מתמיד יותר הצעות יופנו אליכם גם בגלל כוכב צדק הנמצא באותו בית אך בגלל נסיגת מרקורי יש להימנע מחתימה על הסכמים והתחלות חדשות אם אפשרי לפחות עד ל 25 לדצמבר.

תאומים -21.5-21.6

כבר ב 1 לדצמבר תכנס ונוס למזל קשת ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם ותהיה די צמודה לשמש באותו בית. יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם באותו בית ובצמידות גם לכוכב שבתאי מצביע על מצב של " אליה וקוץ בה " , מצד אחד הרומנטיקה במיטבה אך מצד שני יתכנו קשיים בתקשורת ויותר איפוק וקושי בזרימה ולכן לא מומלץ להתחייב לקשר בגלל חוסר הבהירות שעלול לאפיין אותו. בקשרים קיימים זה הזמן לבחון את דפוסי החשיבה שלכם ואת האופן שבו אתם מתקשרים עם בני זוג. בשותפויות מומלץ גם כן להמתין ולהימנע ככל האפשר מחתימות על חוזים והסכמים ובהתחלות של דברים משמעותיים. מקצועית אתם נהנים מתקופה טובה עם הימצאותו של כוכב צדק בבית העבודה שלכם ועם כניסת כוכב מאדים כבר ב 9 לדצמבר תוכלו גם לממש דברים.

סרטן - 22.6-22.7

      הימצאותו של כוכב מאדים בבית המשפחה והבית שלכם בדיוק מול כוכב אוראנוס במזלות מאזניים טלה ב 1 לדצמבר מצביע על מתח אפשרי עם הבית והמשפחה או עם אחד ההורים לפחות ועל צורך לפעול במשנה זהירות על מנת לא להרוס את היחסים עם אותם גורמים. תוך יומיים המתח עשוי לחלוף אך חשוב לנהוג בדיפלומטיות בנושאים שיעלו. מקבץ כולל של חמישה כוכבים בבית העבודה שלכם בחודש דצמבר מצביע על המיקוד בתחום זה בחייכם ועל אפשרות לבלוט ולזכות לקידום ולהכרה אך בגלל היות כוכב מרקורי הנמצא גם הוא באותו בית בנסיגה מומלץ לא להתחייב בשלב זה או להתחיל פרויקט חדש או מקום עבודה לפחות עד ה 25 לדצמבר לכל הפחות. חודש עם הרבה יצירתיות צפוי למי שיסכים לצלול פנימה.

אריה23.7-22.8 

מקבץ של חמישה כוכבים כולל השמש, שליט המזל שלכם הנמצאים במהלך החודש בבית היצירה המשויך למזל שלכם מצביעים על צורך להביע את עצמכם וליצור בכל הרבדים. יחד עם זאת נסיגת מרקורי באותו בית והיצמדותו לכוכב שבתאי עלול להצביע שלמרות התשוקה ליצור יש גם מעצורים וחוסר בהירות לגבי איך דברים צריכים להיות מתוקשרים החוצה. בתחום הרומנטיקה יתכנו גם שם אי אלו בעיות תקשורת וצורך לשחרר דפוסי חשיבה שלא משרתים אתכם יותר. תנו לעצמכם את 3 השבועות הקרובים לפחות את הזמן להתבונן מבלי להגיע להחלטות גורליות בתחום הרומנטיקה אם אפשר. בבית ובמשפחה יש רצון לפעול ולשפר דברים.

בתולה - 23.8-22.9

     כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם יכנס לנסיגה כבר ב 3 לדצמבר מה שמצביע על תקופה איטית יותר מבחינתכם עם תקלות אפשריות במכשירי חשמל ותקשורת ועם כלי תחבורה ומול הסובבים אתכם. מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים והתחלות חדשות של דברים בעלי משמעות עבורכם במידת האפשר. בבית ועם המשפחה ועם הקריירה יתכנו יותר עיכובים וקשיים מול סמכויות כולל הורים. יחד עם זאת אופן החשיבה שלכם עשוי לעבור שדרוג ואתם עשויים לשחרר דפוסים והרגלים שלא משרתים אתכם יותר. כוכב מאדים הנמצא מול כוכב אוראנוס בבתים הקשורים למשאבים וכספים מצביע על מתיחות בנושא זה מול בני זוג או לקוחות או גופים גדולים כמו בנקים או חברות ביטוח ולכן השתדלו להימנע ממאבקים מיותרים בשלב זה.

מאזניים23.9-23.10

     כוכב מאדים הנמצא במזל שלכם יוצר כבר ב 1 לדצמבר זווית מאתגרת מול כוכב אוראנוס הנמצא במזל טלה ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שאומר שצפוי מתח ואפילו כעס מול בני זוג ושותפים למיניהם שיכולים להתפרץ החוצה. חשוב שתפתרו את המשבר בצורה שלא תהרוס את היחסים ביניכם במידת האפשר. הימצאותו של כוכב צדק בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על שפע של הזדמנויות שעשויים להגיע אליכם גם בחודש הקרוב. כניסת כוכב מאדים לבית הכספים שלכם והצטרפותו לכוכב צדק מאפשר לכם גם להוציא לפועל את אותן הזדמנויות אך כדאי שתמתינו עד אחרי ה 25 לדצמבר בגלל נסיגת כוכב מרקורי שמקשה על התקשורת ויכול לגרום לבלבול ולתקלות עם סביבתכם הקרובה.

עקרב - 24.10-21.11

      כוכב מאדים, שליט המזל שלכם הקדום יוצר כבר ב 1 לדצמבר זווית מאתגרת מול כוכב אוראנוס הנמצא בבית העבודה והבריאות שלכם למשך כשלושה ימים ולכן חשוב שמנעו מצעדים קיצוניים ולא תפגעו במצבכם בעבודה. בבריאות חשוב להיות עם היד על הדופק ולא להזניח. כניסת מאדים למזל שלכם והצטרפותו לכוכב צדק הנמצא גם הוא במזל עקרב מצביע על שפע של אנרגיה שיכולה להיות זמינה לכם לעשיה וגם על יכולת התחדשות בתחום האישי. מקבץ של חמישה כוכבים במהלך החודש הקרוב בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על מיקוד מרב תשומת לבכם גם לעניינים פיננסיים יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי באותו בית והיצמדותו לכוכב שבתאי עלול להצביע על קושי להוציא לפועל דברים ועל הצורך לפעול במשנה זהירות ולהימנע מחתימה על חוזים והסכמים לפחות עד אחרי 25 לדצמבר.


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי