אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית יולי 2017 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית יולי 2017 מאת דניאל רועהריבוי כוכבים במזלות יוזמה (טלה, מאזניים, סרטן וגדי) מצביע על צורך בהתחלות חדשות ויצירת אבן פינה לכל מיני פרויקטים גם ברמה האישית וגם ברמה הקולקטיבית. יתכן שבהתחלה יש הרבה תזוזה והחלפות עד שמגיעים למנוחה ולנחלה. תחילת חודש עם אנרגיות מעט אגרסיביות, כעסים ואפילו אלימות. היו זהירים !


סרטן - 22.6-22.7      מקבץ של שלושה כוכבים במזל סרטן כולל השמש ומאדים מצביע על המון אנרגיה נפשית ועל צורך חזק לעשות עבורכם ועבור ביתכם ומשפחתכם. כוכב פלוטו הנמצא מזה זמן רב בבית הזוגיות והשותפויות שלכם יוצר זווית מדויקת עם כוכב מאדים הנמצא במזלכם בתחילת החודש ולאחר מכן גם עם השמש גם הוא במזל סרטן מה שמצביע על צורך בהתחדשות באותם תחומים או סיום והתחלות חדשות עם בני זוג ושותפים. בכל מקרה לא תוכלו רק לשבת על הגדר הפעם אלא תצטרכו לנקות גישה יוזמת ולקחת אחריות על היחסים שלכם. ונוס הנמצאת במזל שור עדיין למספר ימים עשויה להשפיע לטובה על חיי החברה שלכם.


אריה23.7-22.8      אתם נמצאים כחודש לפני ליקויי הירח והשמש שיתרחש בחודש הבא שיהיו מאוד משמעותיים לחלק גדול מכם. בחודש הקרוב יש תחושה של יותר עבודה מאחורי הקלעים או הכנה לדברים גדולים שיקרו בשנה הקרובה אצלכם ואתם מתכננים ופועלים בהילוך איטי יותר. משולש דיס הרמוני בין כוכבים במזלות יוזמה מצביע על שינויים מרחיקי לכת ועל יוזמות חדשות בתחום המקצועי שיתרחבו החל מאוגוסט וגם בתחום החברתי שבו תהיו דומיננטיים יותר אך עדיין לא סגורים על מה שאתם עושים. חשוב להבין שמה שקורה כעת בנושאים הללו הוא איננו סוף פסוק ואתם צפויים לשנות את כיוונכם עוד מספר פעמים בשבועות הקרובים.


בתולה - 23.8-22.9     משולש דיס הרמוני בין כוכב צדק הנמצא בבית הכספים שלכם לבין השמש, מרקורי לכוכב מאדים ופלוטו כבר בתחילת החודש מצביע על קושי עם עניינים כספיים ועל מאבקים מול ארגונים, ילדיכם או חברים שמעורבים בעניינים הכספיים שלכם או אתם מעורבים בעניינים שלהם. הימנעו מצעדים חריגים בעניינים כספיים עד אמצע חודש יולי לפחות. כניסת כוכב ונוס לבית הקריירה שלכם כבר בתחילת חודש יולי מצביע על זה שנקודת המפתח להצלחה בקריירה שלכם החודש הוא ביצירת תקשורת קלילה וזורמת ויחסים חבריים עם הסובבים אתכם בעיקר אלו הקשורים לתחום הקריירה שלכם. היחסים עם ילדיכם ובתחום הרומנטי צפויים להיות מתוחים בשבוע הראשון של יולי. הימנעו מביקורתיות.


מאזניים23.9-23.10     כוכב מאדים והשמש הנמצאים בבית הקריירה שלכם במהלך חודש יולי מצביע על חודש שבו המוטיבציות שלכם גבוהות מבדרך כלל. יחד עם זאת הם גם יצרו זוויות מאתגרות לכוכב פלוטו אשר נמצא במזל גדי ובבית המשפחה והבית שלכם והשמש יצור זוויות מאתגרת גם ל יופיטר במזל שלכם. מבנה משולש זה יכול להצביע על קונפליקט פנימי שיכול להתפרץ החוצה בין הרצון לפרוץ קדימה בתחום הקריירה ולהתמקד בנושא זה לבין המשפחה והבית שעלולים להתנגד לזמן מה או למה שזה ידרוש מכם ויתכן וגם יגזול מזמנכם האישי. הימנעו מלבצע צעדים קיצוניים ובעיקר הימנעו מתגובות קיצוניות שעלולות להזיק לכם ולמשפחתכם. כלכלית חודש טוב יחסית.


עקרב - 24.10-21.11     אתם מצליחים עדיין ליהנות בימים הראשונית של חודש יולי מהימצאותו של ונוס במזל שור ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם שמרכך את האווירה עם הסובבים אתכם ועם שותפים ומוסיף לאווירה הרומנטית עם בן או בת הזוג שלכם. פלוטו, שליט המזל שלכם יוצר זוויות הרמוניות למספר כוכבים כולל מאדים והשמש אשר יעמדו מול פלוטו ועלולים ליצור קונפליקטים ולהעלות כעסים לא מודעים על פני השטח. חשוב שתביעו את עצמכם אך במיוחד עם השמש ומאדים במזל סרטן כדי שלא תגלשו לסיפורים מן העבר שלא קשורים בהכרח למה שקורה היום משום שזה עלול לפגוע ביחסים באופן הרסני ואפילו סופי. בעבודה חשוב לשמור על תקשורת פתוחה ולהימנע מאלימות מילולית.

 

קשת22.11-21.12      במהלך עשרה ימים ראשונים ובסוף חודש יולי ייווצר משולש דיס הרמוני בין פלוטו מול מאדים והשמש כאשר שחקן חשוב נוסף יהיה כוכב צדק. מבנה זה הנוצר במזלות יוזמה כלומר, סרטן, גדי ומאזניים מצביעים על רצון לפעול וליזום, במקרה זה בתחום הכלכלי אך הדברים לא יזרמו בהכרח בקלות וצפויים להיווצר אי אלו מכשולים. חלק מהמכשולים נובעים מקושי לשנות דפוסים והרגלים אצלכם, אצל השותפים שלכם או הלקוחות שלכם ובארגונים שאתם אתם עובדים או האנשים המנהלים אותם שמתקשים לעיתים לצאת מצורת החשיבה שלהם. כמו כן כל גדילה והתרחבות צריכה להיווצר ממקום מאוזן ולא מדחפים רגעים וחוסר תכנון ולכן תצטרכו להכין תכנית ולשכנע בצדקת דרככם. כניסת ונוס לבית השותפויות והזוגיות יצרו יותר קלילות באותם נושאים.


גדי20.01 - 22.12      כוכב פלוטו הנמצא מזה זמן רב במזל שלכם יוצר כבר בתחילת החודש זוויות מאתגרות לירח ולכוכב מאדים הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שיכול להצביע על מאבקי כוחות אפשריים ודיס הרמוניה ביחסים עם בן או בת הזוג או שותפים למיניהם בימים הראשונים של חודש יולי. בהמשך גם השמש הנמצא גם הוא בבית הזוגיות יצור זווית מאתגרת לאותו כוכב פלוטו. מה שחשוב זה להימנע מכפיה של רצונותיכם על אותם גורמים ושתהיו פתוחים להתגמש ולא רק ללכת לפי דרככם בלבד משום שזה יכול ליצור הפעם ניתוקים ופרידות. כוכב אוראנוס הנמצא בבית המשפחה והבית שלכם ויהיה בזווית דיס הרמונית גם כן לכוכב מרקורי יכול להצביע על רצון לשינוי ביתי מהיר אך לא בהכרח נכון עבורכם.


דלי 21.1-18.2    כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם יוצר זוויות מאתגרות לכוכב פלוטו ולירח כבר ב 1 ליולי ולמשך מספר ימים. בהמשך גם השמש הנמצא בבית העבודה שלכם בחודש הקרוב יוצר כבר ב  10 ו ב 11 לחודש זווית מאתגרת לכוכב פלוטו גם כן מה שאומר שלצד המון רצון ושאפתנות להצליח אתם עלולים לפעול בצורה מאוד כוחנית או שתמשכו המון התנגדות ואף אלימות כלפיכם ותתקשו לזכות בשיתוף פעולה של בכירים מכם שעלולים לראות בכם כמי שמתנגדים ומתמרדים כלפי סמכויות ובכירים. כניסת ונוס למזל תאומים שגם הוא מזל אוויר כמכם עשוי להוסיף יותר קלילות ליחסים שלכם ולשפר את התחום הרומנטי שלכם.


דגים19.2-20.3     מקבץ של שלושה כוכבים אישיים ביניהם השמש וכוכב מאדים הנמצא בבית היצירה שלכם מעצים את הדחף להוציא החוצה ולהתבטא מבחינה יצירתית. יחד עם זאת אתם צריכים גם לעגן את הדברים הללו בצורה יותר מעשית כמו זמן, תכנון ועשיה מבוקרת שזה עלול להכעיס אתכם כרגע. בתחום הרומנטי יתכנו לא מעט מאבקי כוחות וכעסים שעלולים לצאת החוצה בצורה קשה ושהיו מודחקים הרבה זמן. לא כל הכעסים מוצדקים בהכרח אלא עלולים להיות הצטברות של רגשות שלא קיבלו מקום הולם עבורכם וכעת מושלחים כלפי מושא אהבתכם. גם היחסים עם ילדיכם וחברים עלולים לעלות על סרטון עד אמצע יולי ולכן הפעילו יותר שיקול דעת ואל תיקחו החלטות נמהרות. כלכלית יש לפעול יותר בצורה מאוזנת ושקולה החודש.


טלה21.3-20.4     מקבץ של שבעה כוכבים במזלות יוזמה כדוגמת המזל שלכם מצביע על חודש עם הרבה התחלות חדשות לצד סיומים. מקבץ של 3 כוכבים כולל מאדים, שליט המזל שלכם, השמש ומרקורי הנמצאים שלושתם בבית הקריירה שלכם מצביעים על המון אנרגיה, רצון ושאפתנות להצליח, להוביל ולהתבלט. יחד עם זאת כוכב פלוטו הנמצא ממול במזל גדי עלול להקשות עליכם ולאלץ אתכם לפעול בצורה יותר מובנית וללכת יותר לפי החוקים ולא רק אלתורים. כמו כן לבית ולמשפחה יש דרישות משלהם והם עלולים להקשות על התכניות שלכם בתחום הקריירה. מה שלא יהיה נסו לא לשבור את הכלים הפעם או לחקות לאמצע יולי לפחות עד יעבור זעם לגמרי ותוכלו לראות את הדברים בצורה ברורה יותר גם מול בן או בת הזוג. כלכלית חודש טוב יחסית.


שור21.4-20.5     אתם ממשיכים ליהנות מהימצאותו של ונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאת במזל שלכם עד ל 5 ליולי ונותנת לכם הרגשה פיזית ורגשית טובה. כמו כן מצבכם הכלכלי ויכולת המשיכה שלכם משתפרים גם כן. כניסתה של ונוס לבית הכספים והרכוש שלכם ולמזל תאומים למספר שבועות החל מה 5 ליולי תמשיך להטיב עמכם כלכלית ותוכלו ליצור יותר שיתופי פעולה ולהתנהל בצורה יותר קלילה, זורמת ותקשורתית עם אנשים בעיקר בתחום העסקי כלכלי. האתגר יהיה יותר עם קרובים ומשפחה שם תתקשו לזרום יותר ואתם עלולים להרגיש שכופים עליכם אי אלו אמונות ודרך חיים שלא מתאים לכם. חשוב שתמשיכו לשמור במידת האפשר על קור הרוח שלכם ועל שליטה עצמית כמו שאתם יודעים. מקצועית אתם מנסים להתרחב מהר מדי ועלולים לדלג על מספר שלבים שעלולים להחזיר אתכם לנקודת ההתחלה.


תאומים -21.5-21.6     מאדים, השמש ומרקורי, שליט המזל שלכם נמצאים בבית הכספים שלכם ומוסיפים המון אנרגיה רגשית והתלהבות לעשות ולשפר את מצבכם הפיננסי. יחד עם זאת ממול נמצא כוכב פלוטו שלא מאפשר לדברים להיות כך סתם ודורש כל הזמן לשנות ולעשות טרנספורמציה באותם נושאים תקועים או שלא צומחים מספיק ובמקרה שלכם זה עלול להיות התחום הפיננסי. נסו להיות יותר ברורים ומתכוננים ולא לפעול רק ממקום של התלהבות בלבד אלא מתוך עומק, בגרות ותכנון לטווח ארוך וכך תוכלו לצמוח ולהתחזק כלכלית באמת. בתחום הרומנטי אתם עלולים להרגיש סוג של תקיעות ואף כבדות כרגע אך עם כניסת ונוס למזל שלכם ב 5 ליולי הרגשתכם תשתפר ואתה גם הרומנטיקה.


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי