אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית יולי 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית יולי 2018 מאת דניאל רועה

 

 

אנחנו נמצאים בין שני ליקוים. ליקוי ירח בסוף יולי והשני ליקוי חמה לקראת אמצע אוגוסט. ליקוים אלו יהיו בציר המזלות אריה דלי מה שמצביע על הצורך להביא את היצירתיות והמנהיגות שלנו החוצה ברמה האישית ובתוך קבוצה של אנשים. בנוסף יש לנו את כוכב מאדים הנמצא בנסיגה המאלץ אותנו לפעול בצורה שונה ולא להיצמד לטריקים הישנים שלנו בנוסף צפויה נסיגת כוכב מרקורי, כוכב התקשורת במזל אריה לקראת סוף יולי. אל תתנו לאגו ולכבוד להשתלט עליכם.

סרטן  22.6-22.7     מזל טוב לבני ובנות מזל סרטן שיחגגו החודש יום הולדת. השמש הנמצא במזל שלכם ויוצר מבנה הרמוני שח כוכבים עם כוכב צדק ונפטון מצביעים על תחושה ביטחון ואינטואיציה גבוהים יותר. כמו כן אתם הצלחה צפויה למי שעוסקים בתחום הטיפול, הייעוץ והאימון משום שאתם מצליחים להיות אמפטיים ומדויקים יותר. החודש יהיה במיקוד של עניינים כספיים. ונוס ומרקורי הנמצאים בבית הכספים שלכם מחזק את היצירתיות שלכם אך מאדים הנמצא בנסיגה וליקוי הירח עלולים לשבש את החוש העסקי שלכם ולאלץ אתכם לפעול בצורה מחושבת יותר בעיקר מול גופים פיננסיים כמו קרנות פנסיה, בנקים או חברות ביטוח.

אריה 23.7-22.8     ונוס ומרקורי הנמצאים במזל שלכם, מזל אריה מחזקים את יכולת הביטוי ואת כוח המשיכה שלכם מה שיכול לכאורה להביא לכם הרבה יותר תשומת לב וקשרים חדשים. יחד עם זאת כוכב מאדים הנמצא בשבועות הקרובים בנסיגה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עלול ליצור יותר מתח ומאבקים עם בן או בת הזוג שלכם ועם שותפים או יריבים מה שעלול לערער את היחסים עם אותם גורמים ואף לסיים אותם במידה והם לא מספיק בנויים על יסודות חזקים. ליקוי הירח והשמש במזל אריה הקרובים מצביעים על יצירת איזון בין הצרכים של האחר לצרכים שלכם ועל חיבור ליכולות היצירתיות וכושר המנהיגות שלכם ואיך להיות קשובים גם לאחר.

בתולה 23.8-22.9    ונוס ומרקורי הנמצאים במזל אריה עשויים לחזק את החשים האסטטיים ואת המשיכה לאמנות ולנושאים המופשטים והרוחניים. כוכב מאדים הנמצא בנסיגה ובבית העבודה והשרות שלכם, תחום מועדף עליכם מצביע על צורך לחשוב מחוץ לקופסא ולאמץ גישה פתוחה ורעננה יותר ומצד שני על קושי להוציא דברים לפועל בתחום המקצועי כמו שעשיתם עד עכשיו. כמו כן יתכן ומערכת העצבים שלכם עלולה להיות מתוחה יותר מה שיכול להתבטא ביותר כעסים ורגזנות. משולש הרמוני בין השמש, כוכב צדק ונפטון במזלות המים מצביע על גישה ותקשורת אמפטית יותר לסובבים אתכם. החודש צפויות יותר נסיעות בארץ ובחו"ל.

מאזניים 23.9-23.10      ונוס, שליטת המזל שלכם וכוכב מרקורי הנמצאים במזל אריה מצביעים על התגברות של הקסם האישי שלכם בעיקר בקבוצות ועל יכולת לתקשר בצורה יצירתית ועם ביטחון עצמי. כמו כן קשר שייווצר באותם קבוצות או ארגונים עשוי להוביל לקשר רומנטי ארוך טווח ואיכותי. השמש הנמצא בבית הקריירה והמעמד ויוצר מבנה הרמוני עם הכוכבים צדק הנמצא בבית הכספים שלכם ועם כוכב נפטון הנמצא בבית העבודה והשרות עשוי להצביע על יכולת לגייס את הקסם האישי שלכם ואת ההשראה ואת כושר המנהיגות שלכם ולהשפיע על הסובבים אתכם וגם למנף הצלחה מקצועית וכלכלית.

עקרב  24.10-21.11      כוכב צדק המסיים ב 9 ליולי את הנסיגה שלו מזה מספר חודשים נמצא במזל שלכם ויוצר זוויות הרמוניות לשמש ולכוכב נפטון כבר בתחילת החודש. מבנה הרמוני זה מצביע על התחדשות והתחזקות האמון שלכם וסיום תהליך פנימי ארוך מה שמאפשר לכם להוציא דברים לפועל בעוצמה. יחד עם זאת מכיוון שכוכב מאדים שהוא השליט העתיק  של מזל עקרב ושולט גם על בית העבודה והשרות שלכם אתם צפויים לעוד שינוים בעיקר בתחום המקצועי בחודשים הקרובים. חלק מכם עשויים להתחיל לעבוד מהבית או לעשות רילוקיישן ולקחת את המשפחה מעבר לים בעקבות העבודה שלכם וחלק גם צפויים לעשות הסבה מקצועית או שינוי משמעותי בעבודה. ונוס ומרקורי הנמצאים בבית הקריירה שלכם מצביע על יכולת לבלוט וליצור קשרים שיועילו לכם בהמשך ואפילו קשר רומנטי חדש.


קשת  22.11-21.12      כוכב שבתאי ביוצר זווית הרמונית מבית הכספים לכוכב אוראנוס מבית העבדה כאשר שניהם נמצאים במזלות מיסוד האדמה מצביע על יכולת להשתמש ברעיונות חדשניים בתחום הטכנולוגיה והפיננסיים לטובת העבודה או העסק שלכם ולבנות משהו טוב יותר לטווח ארוך וגם לשפר את הרווחיות שלכם ואת ההכנסות שלכם. כוכב צדק, שליט המזל שלכם אשר מסיים את הנסיגה שלו כבר ב 10 ליולי ויוצר זוויות הרמוניות לשמש ולכוכב נפטון מצביע על השראה דמיון ויצירתיות ויכולת להתנהל בצורה אמפטית יותר עם הסובבים אתכם. כמו כן האמונה והחיבור לכוחות עליונים יתגברו החודש. חשוב לשים לב יותר לנסיעות בדרכים.

גדי  20.1 – 22.12      זווית הרמונית בין כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם הנמצא במזל גדי לכוכב אוראנוס הנמצא במזל שור יכול להצביע על אפשרות לגייס את היצירתיות והמקוריות שלכם ולהפנות אותה לאפיקים פרקטיים הכולל גם רווח כספי בצדו. יחד עם זאת נסיגת מאדים וליקוי ירח וחמה בין יולי לאוגוסט מצביע עבורכם על הרבה תהפוכות פיננסיים עם המשאבים שלכם ועל צורך להיות זהירים יותר עם כספים עד לחודש ספטמבר לפחות. הימצאות השמש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם בזווית הרמונית לכוכב צדק ונפטון מצביע על תקופה הרמונית יחסית עם אותם גורמים עד ל 10 ליולי. ב 10 ו 12 ליולי יש לנהוג במשנה זהירות מול אותם גורמים ויתכנו מאבקי כוחות ומתיחויות.

דלי  21.1-18.2     חודש יולי וגם אוגוסט צפויים להיות מאוד משמעותיים עבורכם בתחום האישי והזוגי וכל שותפות אחרת שבחייכם. כוכב מאדים שהחל כבר ביוני בנסיגה במזל שלכם אשר תמשך עד סוף יולי מצביע על שינוים משמעותיים בתחום האישי ונטייה להגיב גם באופן לא צפוי ועם לא מעט מתחים וכעסים במיוחד כאשר אותו מאדים אשר נמצא במזל דלי יעמוד מול כוכב מרקורי, כוכב התקשורת בבית הזוגיות שלכם כבר ב 5 ליולי המה שמצביע על תגובתיות יתר ואלימות מילולית הנובעים מאגו פגוע. אל תתנו לאגו שלכם או של בן הזוג ושותפים להרוס לכם את כל מה שבניתם בעמל רב. כוכב צדק הנמצא בבית הקריירה שלכם יחזור להילוך ישיר ויאפשר לכם לעשות קפיצת מדרגה בקריירה שלכם ויביא עוד שפע הזדמנויות חדשות.

דגים  19.2-20.3     כוכב נפטון, שליט המזל שלכם, הנמצא במזל דגים יצור מבנה של כוכבים הרמוניים עם השמש וכוכב צדק מה שמצביע על שפע של השראה, דמיון, יצירתיות ואינטואיציה חדש מאוד. השבר יאפשר לכם להתחבר בצורה יוצאת דופן לאנשים ולהשפיע עליהם לטובה. חשוב שתדעו גם למנף את האנרגיות הללו בצורה מעשית. כוכב מאדים אשר נמצא בנסיגה עד אוגוסט יוצר זוויות דיס הרמונית לכוכב מרקורי בבית העבודה והשרות שלכם ויכול להצביע על פוטנציאל לאלימות מילולית וכעסים שמופנים כלפיכם בכל הקשור לאנשים בעבודה או לתחום המקצועי הנובעים מתסכול של אנשים או אגו פגוע וקנאה. אל תשחקו את המשחק שלהם.

טלה   21.3-20.4     כוכב מאדים, שליט המזל שלכם ימצא החודש וגם באוגוסט בנסיגה במזל דלי ומעט זמן גם במזל גדי. נסיגת מאדים מצביע על צורך לפעול אחרת ולאמץ דרכי פעולה מתוחכמות יותר כמו כן בגלל שלא הכול הולך כמו שרוצים ושרגילים בהתחלה זה עלול ליצור תסכול כעס ועיכובים. הימצאותו של כוכב מאדים בנסיגה במזל דלי ובבית של קבוצות וארגונים וחברים אומר גם שאתם לא יכולים כעת לפעול לבד ... מה שקשה לכם בדרך כלל ואתם חייבים להיעזר בחברים או בארגונים וקבוצות. השמש הנמצאת בבית המשפחה ובמזל סרטן כעת ויוצרת זוויות הרמוניות עם כוכב נפטון וצדק משקף על הצורך בלהיות עם המשפחה והבית ולבלות במחיצתם.

שור  21.4-20.5     כוכב אורנוס הנמצא במזל שלכם יוצר אמנם זווית דיס הרמונית בתחילת החודש שעלול להצביע על תגובות אימפולסיביות ולא מאוזנות יותר אך במקביל גם על יצירתיות. כמו כן אוראנוס יוצר גם זווית הרמונית לכוכב שבתאי במזל גדי מה שעשוי להצביע על בניה הדרגתית וארוכת טווח שיאפשר לכם הצלחה גם בחו"ל והצלחה כלכלית בהמשך. הנושא העיקרי שאתו תתמודדו החודש הוא בית ומשפחה מול קריירה. כוכב מאדים הנמצא במזל דלי ובנסיגה בבית הקריירה והמעמד שלכם והליקויים ביולי אוגוסט מצביע על אפשרות לתהפוכות ושנויים בתחום הקריירה אצלכם ופריצת דרך אך לא בטוח שבני הבית יאהבו או יקבלו את זה במיוחד אם זה יפגע בהם או ידרוש היעדרות שלכם.

תאומים 21.5-21.6      כוכב נפטון הנמצא בבית הקריירה והמעמד ובזוויות הרמוניות לשמש בבית הכספים שלכם ולכוכב צדק בבית העבודה שלכם מצביע על יכולת ליצור הצלחה שלא בהכרח מתוכננת בתחום העבודה והקריירה שיביא גם להצלחה כספית אך חשוב לא לתת לזה להיעלם אלה לפעול על מנת למנף את זה באופן מעשי. כוכב מאדים הנמצא בנסיגה במזל דלי ויהיה מול שליט המזל שלכם כוכב מרקורי שיהיה גם בנסיגה בסוף יולי עלול להצביע על צורך להיות זהירים בלשונכם ועל אלימות מילולית אפשרית. כמו כן חשוב ביותר שתהיו זהירים מאוד בנהיגה ועל הכביש בארץ ובחו"ל. עם כספים חשוב לנהוג במשנה זהירות סביב ה 20 ליולי.
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי