אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית יולי 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית יולי 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית יולי 2019

החודש צפויים שני ליקויים. ליקוי חמה ב 2 ליולי בערב לפי שעון ישראל וליקוי ירח ב 16 ליולי. ליקוים אלו בציר סרטן גדי משקפים צורך התפתחותי בעולם הרגש ובכל המסגרות שלנו בעיקר המשפחתיות. כמו כן ליצור איזון בין עולמנו הפנימי והחיצוני, לבחון שוב את מה שמזין אותנו ועושה לנו טוב מול החובות והשאיפות שלנו בעולם הממשי. כמו כן אנחנו נדרשים לאזן בין המבוגר האחראי לילד הפנימי שבנו.

סרטן  22.6-22.7  חודש מאוד מאתגר צפוי לחלק גדול מכם בעיקר למי שנולד סמוך לתאריכי הליקויים החודש או למי שיש להם כוכבים סמוך לליקויים. חלק מכם כבר הרגיש לקראת סוף יוני טלטלה רגשית ודיס הרמוניה אישית ועם בני המשפחה ומול ההורים. הכוכבים שבתאי ופלוטו הנמצאים ממול במזל גדי וידועים כלא מפנקים במיוחד גם ככה מקשים וזה הזמן לקחת החלטות חשובות בחייכם במערות היחסים שלכם ובשותפויות וחלק גדול מכם מרגיש שאי אפשר עוד לשבת על הגדר יותר. כמו כן, כוכב מרקורי הנמצא כעת בבית הכספים והרכוש שלכם ויכנס לנסיגה כבר ב 7 ליולי יקשה על נקיטת צעדים והתחלות חדשות בתחום הכספי ובתקשורת כשיכנס שוב למזל סרטן.

אריה 23.7-22.8     אמנם כוכב מאדים נכנס למזל שלכם, מזל אריה ועשוי לתת לכם בוסט של אנרגיה ולחזק את העשייה והיצירתיות יחד עם כוכב מרקורי הנמצא כבר במזל אריה. יחד עם זאת כוכב מרקורי אשר יתחיל את הנסיגה שלו כבר ב 7 ליולי ובהמשך יכנס שוב למזל סרטן עשוי להקשות על התקשורת שלכם עם סביבתכם הקרובה ועל הוצאה לפועל של יוזמות חדשות. דווקא בזמן הזה טוב עבורכם לעסוק בכתיבה ויצירה ולשנות את הדרך שבה אתם מתקשרים עם הסביבה. ליקוי החמה, שליט מזלכם ב 2 ליולי וליקוי הירח ב 16 ליולי עלולים ליצור טלטלה בתחום המקצועי. החודש במיוחד חשוב לשמור על הבריאות ולא להזניח במידה ומשהו עולה על פני השטח.

בתולה 23.8-22.9     כוכב מרקורי, שליט מזלכם, הנמצא כעת במזל אריה יכנס כבר ב 7 ליולי לנסיגה ל 3 שבועות אך השפעתו כבר עלולה להיות מורגשת כ 3 ימים לפני כן. יתכן ותרגישו שמדברים עליכם מאחורי הגב ויתכן ותוכניות שמתבשלות מאחורי הקלעים ידחו לפחות לחודש. קחו בחשבון שבתקופת הנסיגה שזה ברוטו כ 4 שבועות, דברים הולכים לאט יותר ויתכנו יותר תקלות טכניות וגם אי הבנות בתקשורת ובמיוחד דברים יוצאים משליטה יותר. מלבד נסיגת מרקורי, החודש יחול ב 2 ליולי ליקוי חמה וב 16 ליולי ליקוי ירח שיכול להשפיע על כל נושא קבוצות ארגונים וחברים וגם היחסים עם ילדיכם. תדרשו להתבונן יותר ולהאט את הקצב הרגיל שלכם.

מאזניים 23.9-23.10      התחום המרכזי שיעמוד בראש מעיניכם החודש הוא הבית והקריירה. ליקוי החמה ב 2 ליולי בבית הקריירה והמעמד שלכם במזל סרטן עלול ליצור טלטלה בתחום זה ויתכן שחלק מכם כבר התחיל לחוש את זה כבר במהלך השבועיים האחרונים של חודש יוני ותתקשו יותר ללכת אחרי מה שעושה לכם טוב בינתיים. ממול עומדים הכוכבים שבתאי ופלוטו הנמצאים בבית המשפחה והבית של בני מזל מאזניים ודורשים מכם יותר אחריות והשקעה וביחד עם ליקוי הירח ב 16 ליולי אתם עלולים להרגיש שקשה לכם לג'נגל בין הבית והמשפחה והקריירה יותר מתמיד וכל תחום מושך אתכם לכיוון שלו. תחילת נסיגת כוכב מרקורי כלול לאתגר גם את התקשורת עם חברים ומול קבוצות וארגונים.

עקרב  24.10-21.11      נסיגת כוכב מרקורי אשר תתחיל מה 7 ליולי אך תורגש לפחות 3 ימים לפני במזל אריה ובבית הקריירה והמעמד שלכם עלולה ליצור פחות בהירות ולהיות מושפעת יותר מהאגו יותר מתמיד עלולה ליצור אי בהירות ותקלות טכניות ומול גורם הקשור לקריירה שלכם. לאחר מספר ימים מרקורי יכנס שוב במצב של נסיגה למזל סרטן מה שיכול להקשות על התקשורת המילולית ובכל העניינים הקשורים לחו"ל. אתם מתקשים יותר למצוא את דרככם הנכונה. הליקויים שיתרחשו בציר המזלות גדי סרטן ב 2 וב 14 ליולי עלולים ליצור טלטלה עם סביבתכם הקרובה במיוחד אם תחליטו לעשות שינוי משמעותי בחייכם שיקשה על תפסת העולם של הקרובים לכם.


קשת  22.11-21.12      כוכב מרקורי הנמצא במזל אריה וכוכב מאדים שיצטרף אליו גם הוא למזל אריה עשויים להטיב עם בני מזל קשת. יחד עם זאת כוכה מרקורי אשר יכנס לנסיגה וייצמד בדרכו חזרה למזל סרטן ייצמד לכוכב מאדים במזל אריה ועלול ליצור אי הבנות ופגיעה באגו מה שעלול גם ליצור פגיעה מילולית ואפילו אלימות בכל הקשור לנושאים אידיאולוגים ועולם האמונות שלכם. חשוב במיוחד אם אתם בחו"ל בתקופה זו סביב ה 7 ליולי לא להיגרר למאבקי כוחות וויכוחים לא חשובים זה עלול להיות מסוכן יותר. ליקויי החמה והירח ב 2 ו 14 ליולי עלולים לטלטל את עולמכם הכלכלי או לפחות ליצור אי יציבות בתקופה זו ולכן חשוב להימנע מצעדים לא מבוססים עד לקבל בהירות מלאה.

גדי  20.1 – 22.12     ליקוי החמה והירח שיתרחש החודש ב 2 וב 14 ליולי במזלות סרטן וגדי בהתאמה יכול לטלטל את עולמכם או לפחות ליצור טרנספורמציה בחודשים הקרובים. ליקוי החמה שיתרחש במזל סרטן ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם כאשר ממול יעמדו הכוכבים שבתאי ופלוטו במזל שלכם מאלץ אתכם לבחון מחדש את השותפויות שלכם ביניהם זוגיות שהיא ממוסדת. מערכות יחסים שאין בהן אינטימיות, חיבה ושלא מזינות ומרגשות אתכם יותר או בכלל ידרשו מכם לעשות שינוי כלשהוא. מצד שני במידה ואתם נוקשים מדי עם עצמכם או לחלופין אתם מרגישים שכל האחריות נופלת עליכם או שאתם לוקחים אותה כמובנת מאליה יכול להביא אתכם לקצה השני שבו תרצו יותר עזרה ו שוויון בקשר או בשותפות הזו. כלכלית יש לנקוט מזנה זהירות עם כספים של אחרים.

דלי  21.1-18.2      ב 2 ליולי יתרחש ליקוי חמה בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל סרטן. ליקוי זה יכול להצביע על צורך ליצור יותר הנאה והזנה בכל העיסוקים המקצועיים שלכם. במידה ואתם לא מחוברים לגמרי למה שאתם עוסקים בו או שאתם פועלים בעבודה שלכם רק ממקום שכלי או מהאגו בלבד אתם עלולים להרגיש שחסר לכם משהו ושהעיסוק שלכם עלול לא למלא אתכם או שחסר לכם תשוקה בעבודתכם. לחלופין ליקוי הירח ב 16 ליולי במזל גדי מצביע על צורך לאזן בין ההנאה לאחריות ולא רק להסתכל ממקום צר על מה שאתם עושים. בכל מקרה חלק גדול מכם צפוי לעבור מספר שינויים בהיבט המקצועי. נסיגת כוכב מרקורי בבית הזוגיות והשותפויות והיצמדותו לכוכב מאדים אף הוא באותו בית ובמזל אריה עלול להצביע על שיבושים ותקלות ביחסים ובתקשורת עם בני זוג ושותפים.

דגים  19.2-20.3       כניסתו של כוכב מאדים לבית העבודה והשרות שלכם ולמזל אריה יחד עם כוכב מרקורי מצביע על תקופה מאוד יצירתית בתחום המקצועי. יחד עם זאת, כוכב מרקורי אשר יכנס לנסיגה מבית העבודה וייצמד לכוכב מאדים יכול להצביע על נטייה ליותר תקלות ואי הבנות בתקשורת עם גרומים מקצועיים או עיקובים בעבודה ביוזמות שקשורות אליכם. חשוב בחודש הקרוב להימנע מכניסה לעבודה חדשה או לחתום על מסמכים, חוזים והסכמים. הימצאותו של השמש בבית היצירה שלכם אומנם מחזק את התחום היצירתי אך ליקוי חמה שיתרחש ב 2 ליולי עלול לשבש את היחסים עם ילדיכם או ליצור אי בהירות בשבועות הקרובים. ליקוי הירח ב 16 ליולי במזל גדי יכול להשפיע על ההתנהלות שלכם עם חברים או ארגונים וקבוצות. עם ילדיכם חשוב לאזן בין פינוק לאחריות ויצירת גבולות בריאים ומאוזנים.

טלה   21.3-20.4      חודש יולי צפוי להיות מאוד משמעותי עבורכם. החודש מתחיל עם ליקוי המחה המתרחש בבית המשפחה והבית ב 2 ליולי אך יתכן וחלק מכם כבר הרגיש את השפעת הליקוי עוד בשבועיים האחרונים של יוני. הליקוי במזל סרטן מצביע על הצורך להיות קשובים יותר לעולמכם הפנימי, לתחושות ולרגשות וללמוד יותר להזין את עצמכם ואת משפחתכם כמה שיותר ולהתחבר לכל מה שעושה לכם טוב גם אם זה לא בהכרח מביא לכם להישגים או מקובל. כמו כן להעריך את עצמכם מבפנים ולא רק מדברים חיצוניים. מצד שני אתם גם נדרשים ליצור איזון בין הבית והמשפחה והקריירה שלכם ולהעריך מחדש את ההישגים שלכם. האם הם גורמים לכם לסיפוק ומחזקים את התשוקה וההתלהבות שלכם. נסיגת כוכב מרקורי באריה ואח"כ במזל סרטן מצביע על צורך לשדרג את התקשורת עם הבית והמשפחה.


שור  21.4-20.5     

ענייני בית ומשפחה צפויים להעסיק אתכם בחודש הקרוב. כוכב מאדים אשר ייצמד לכוכב מרקורי בנסיגה במזל אריה ובבית המשפחה והבית כאשר כל זה יוצר זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס במזל שור עלול להצביע על צרכים מנוגדים בין בני הבית והמשפחה לבין הצרכים האישיים שלכם ועל צורך לעשות שינוי אישי וביתי. הימנעו מלהיכנס למאבקי כוחות עם בני הבית זה יכול להיות הפעם הרסני יותר. ליקוי החמה ב 2 ליולי וליקוי הירח ב 16 ליולי במזלות סרטן גדי בהתאמה מצביע על צורך לאזן בין הדרישות של הסביבה שמופעלים עליכם לבין הצרכים שלכם והצורך להיות חופשי ולעשות דברים שמזינים ומרגשים אתכם וגם ליצור מערכת אמונות אשר תומכות בשינוי שאתם עוברים לאחרונה.

תאומים 21.5-21.6     ב 2 ליולי יתרחש ליקוי חמה במזל סרטן ובבית הכספים והרכוש שלכם מה שאומר שאתם נדרשים לנהוג במשנה זהירות עם המשאבים כולל הגוף שלכם ועם הכספים שלכם ולא לפעול בצורה חסרת אחריות או להסתמך על מידע שגוי במיוחד שכוכב מרקורי, שליט המזל שלכם יכנס לנסיגה החל מה 7 ליולי ולאחר מספר ימים יעבור גם לבית הכספים שלכם ולמזל סרטן. ב 16 ליולי יתרחש ליקוי ירח במזל גדי ובבית כספי הזולת שלכם מה שאומר שאתם נדרשים לנהוג במשנה זהירות עם כספים שלא שלכם או בכל הקשור ללקיחת הלוואות מהבנקים או מוסדות אחרים במיוחד כשמרקורי יהיה תחת השפעת הנסיגה ב3 שבועות הקרובים. כוכב מאדים הנמצא במזל אריה יכול להעיד על תקשורת מעט אלימה לסובבים אתכם או שתמשכו אליכם מצבים אלימים במיוחד בהשפעת כוכב אוראנוס הלא צפוי שיצור זווית מאתגרת לכוכב מאדים.
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי