אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית יוני 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית יוני 2018 מאת דניאל רועה

 

 

האירוע המרכזי של חודש יוני הוא האטת כוכב מאדים לפני כניסתו לנסיגה במזל דלי בסוף חודש יוני. נסיגת מאדים קוראת פעם בשנתיים והוא משפיע על מצב בטחוני ועל המצב הכלכלי של רוב האנשים ודורש מאתנו דרכי פעולה חדשים ובמידה וזה לא קורה עלולים לחוות תקיעות וכעס. במקביל כוכב צדק מאט את מהירותו לקראת חזרתו להילוך ישיר בתחילת יולי ועוזר לנו להתחבר שוב לאמת שלנו מחדש ולצמיחה מחודשת ומדויקת יותר הפעם.

 

 

תאומים -21.5-21.6   מזל טוב לבני מזל תאומים שיחגגו החודש יום הולדת. הימצאותו של כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא במזל תאומים יחד עם השמש מטיב עמכם ומשקף רעננות וזרימה של אנרגיה וחיות בלתי נדלית. היצירתיות שכם במיטבה במיוחד כאשר גם מאדים נמצא במזל דלי ויוצר זווית הרמונית עם כוכב מרקורי. חיי החברה שלכם במיטבם ואתם יכולים להכיר אנשים חדשים. כמו כן הרצון ללמוד דברים חדשים וליצור במיוחד בתחום הכתיבה גדל. ונוס היוצרת מבית הכספים והרכוש שלכם משולש הרמוני עם כוכב צדק הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם ולכוכב נפטון מצביע על יכולת למנף רעיונות נעלים לרווח כספי ולעורר השראה בסובבים אתכם. חשוב לקראת 6 ליוני לשים לב במיוחד לכספים של אחרים אך גם למשאבים שלכם ולהימנע מלהשקיע בין ה 4 ל 6 ליוני.

 

סרטן - 22.6-22.7    ונוס הנמצאת במזל שלכם, מזל סרטן מטיבה עמכם ואתם מושכים מתמיד. יחד עם זאת הימצאותו של ונוס מול כוכב פלוטו הנמצא כעת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עם כוכב שבתאי במהלך 5 ו 6 ליוני עלול להצביע על משבר עם בני זוג ושותפים, התנהגות רכושנית עלולה לגרום לניתוק או פרידה בקשר או למשבר כלכלי עם שותפים. נסיגת כוכב מאדים בסוף יוני יכול להצביע על בעיות עם כספים באחריותכם או עם לקוחות. כמו כן בכל הנוגע לעניינים מיניים יש צורך להבין יותר את עולמכם המיני שיכול לנבוע ממשבר שאתם נמצאים בו ויש רצון לפתור את אותו משבר. היווצרות של מבנה משולש הרמוני בין הכוכבים צדק הנמצא בבית היצירה והילדים שלכם, נפטון ונגה מצביע על יכולת יצירתית מוגברת ועל אפשרות להרחבת המשפחה.

 

אריה23.7-22.8    הימצאותו של השמש, שליט המזל שלכם וכוכב מרקורי במזל תאומים ובבית החברים שלכם ובזווית הרמונית לכוכב מאדים במזל דלי מצביע על תקופה מאוד חברתית ועל אפשרות ליצור קשרים ושותפויות חדשות ועל השפעה מאד גדולה בקהילות ובקבוצות אליהם אתם משתייכים. יחד עם זאת נסיגת כוכב מאדים בבית הזוגיות והשותפויות כבר לקראת סוף חוש יוני עלול להצביע על אתגרים חדשים עם בן או בת הזוג שלכם או בשותפויות אחרות ועל אפשרות סיום השותפות אם לא תדעו לפתור את המשבר. ונוס הנמצא בין 5 ל 6 ליוני מול כוכב פלוטו הנמצא במזל גדי ובבית העבודה והשרות שלכם עלול להצביע על קשיים ביחסים ועם כספים בעבודה.

 

בתולה - 23.8-22.9        השמש וכוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצאים ויהיו צמודים בתחילת החודש בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על תקופה מאוד טובה בקריירה ושיפור אפשרי במעמדכם ועל הרבה רעיונות יצירתיים במיוחד כשכוכב מאדים נמצא במזל דלי ובבית העבודה שלכם. יחד עם האנרגיות החדשות והנמרצות שלכם החודש אתם מרגישים לעשות שינוי מקצועי וצפויים לטלטלות או שינוים מרצון בעבודה ובקריירה שלכם כולל הסבה מקצועית בחודשים הקרובים. מבנה משולש של כוכבים הרמוני הכולל את כוכב צדק, נגה ונפטון מצביע על התייחסות רגשית, מכילה ואישית יותר לאנשים סביבכם מה שיכול ליצור יותר אינטימיות עם הסובבים אתכם.


מאזניים23.9-23.10      ונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאת בבית הקריירה והמעמד שלכם יוצרת כבר בתחילת חודש יוני משולש הרמוני עם כוכב צדק, המטיב הגדול הנמצא בבית הכספים והרכוש וכוכב נפטון. מבנה זה עשוי להצביע על אפשרות לעורר השראה ולהשפיע על הסובבים אתכם ולהצליח בתחום הקריירה מה שיביא לכם גם הצלחה כספית. הימצאותו של השמש וכוכב מרקורי לאורך חודש יוני במזל תאומים ובזווית הרמונית לכוכב מאדים עשוי להצביע על תקופה משופעת בנסיעות יצירה ולימודים. נסיגת כוכב מאדים בבית היצירה והילדים יכול לשקף על תקופה מאתגרת מול ילדיכם או אם אתם עוסקים בעבודה מול ילדים. האתגר יכול לשקף מרד וניתוק בכם.

 

עקרב - 24.10-21.11  

   כוכב צדק, שליט בית הכספים והרכוש שלכם הנמצא במזל שלכם ויוצר זוויות הרמוניות עם הכוכבים ונוס ונפטון כבר בתחילת החודש מצביע על שפע של הזדמנויות המאפשרות לכם הצלחה כלכלית ועסקית בארץ וגם בחו"ל ועל שפע יצירתיות, והשראה. כוכב מאדים הנמצא בבית המשפחה והבית שלכם ויכנס בסוף יוני לנסיגה יכול להצביע על מיקוד האנרגיה שלכם סביב ענייני בית ומשפחה כאשר נסיגת מאדים במזל דלי יכול להעיד על צורך לעשות מהפכה ושינויים באותם נושאים. השמש וכוכב מרקורי הנמצאים במזל תאומים מחזק את היכולות העסקיות ועל החשיבה היצירתית שלכם ויכול להביא לכם רעיונות יוצאי דופן.

 

קשת22.11-21.12      כוכב צדק, שליט המזל שלכם הנמצא בזוויות הרמוניות עם הכוכבים ונוס ונפטון עשוי להצביע על שפע השראה דמיון ויצירתיות שאם תדעו למנף אותן נכון עשויים להביא גם הצלחה פיננסית מלבד בין ה 5 ל 6 ליוני שם אתם נדרשים לא לנהוג בצורה כפייתית ולא להסתכן עם כספים שלכם ושל אחרים. מבנה כוכבים זה עשוי לחזק את הצורך להבין את עולמכם הפנימי ולשאול שאלות בתקופה זו ולהתעמק בתחום המיסטי והרוחני. נסיגת כוכב מאדים לקראת סוף חודש יולי למספר חודשים עלול ליצור תקשורת לא ידידותית עם הסביבה שלכם ואפילו קצת אלימה. השמש וכוכב מרקורי, שליט בית הזוגיות והשותפויות שלכם הנמצאים באותו בית עשוי להצביע על יחסים קלילים יותר עם בני זוג ושותפים החודש.

 

גדי20.01 - 22.12        הימצאותו של כוכב ונוס בבית הזוגיות והשותפויות שלכם בזוויות הרמוניות לכוכב צדק ונפטון עשוי להצביע על יותר הרמוניה ויכולת ליצור קשר אישי ואנושי יותר עם בני זוג ושותפים למיניהם. יחד עם זאת בין ה 5 ל 6 ליוני ונוס תיצור מאותו בית זווית מאתגרת לכוכב פלוטו במזל שלכם מה שיכול להצביע על משבר, ניתור ואפילו פרידה עם בני זוג ושותפים אם לא תדעו לפתור את האתגר ביניכם. כוכב מאדים הנמצא בבית הכספים והרכוש ובמזל דלי עשוי להצביע על תקופה מאוד דינמית שבה אתם פועלים ליישם רעיונות מודרניים ויוצאי דופן על מנת לצמוח כלכלית אך עם נסיגת כוכב מאדים באותו בית לרוב אתם עלולים להרגיש שאתם חייבים שינוי דרסטי יותר כנראה.

 

דלי 21.1-18.2    כוכב החודש ללא ספק יהיה כוכב מאדים, למעשה כוכב מאדים ישהה במזל שלכם, מזל דלי עד... נובמבר 2018 ויכלול נסיגה שלו. הדבר מצביע הרבה מהפכות כמו שאתם אוהבים רק שחלק מהם עלולים לא להיות קלים לעיכול עבורכם במיוחד ברמה האישית. יחד עם זאת אם תדעו להסכים ללמוד את מה שנדרש מכם ברמה האישית תצאו נשכרים מאוחר יותר. לעזרתכם יגיעו השמש וכוכב מרקורי שישהו תקופה במזל תאומים ובבית היצירה והילדים ויאפשרו לאמנים וליוצרים להתבטא ולהתבלט יותר. הצלחה צפויה יותר גם למחנכים שביניכם או לאלו שעובדים עם ילדים. כמו כן תקופה פורייה להרחבת המשפחה שלכם או של ילדיכם.

 

דגים19.2-20.3         השמש וכוכב מרקורי הנמצאים בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל תאומים עשויים לעזור לכם ליצור יותר בהירות וסדר בחייכם וגם לתקשר טוב יותר ובאופן קליל וברור יותר עם בני המשפחה והבית שלכם החודש. כמו כן תרגישו צורך לפעול יותר למען הבית ולעשות שינויים בתוך הבית. נפטון, שליטת המזל שלכם אשר יוצרת גם זוויות הרמוניות למטיבים צדק וונוס משקף התחלה של חודש עם שפע הזדמנויות בתחום הכספי והאישי והרבה השראה כלפי הסובבים אתכם וחיבור לאמת. היחסים עם חברים וילדיכם צפויים לזרום יותר בתחילת החודש מלבד בין ה 5 ל6 שהם עלולים להתערער ולכן הימנעו במיוחד בתאריכים הללו לכפות את עצמכם או את דעתכם על הסובבים אתכם.

 

טלה21.3-20.4    כוכב מאדים, שליט המזל שלכם יככב החודש. למעשה הוא יככב עד לנובמבר 2018 כאשר הוא יהיה בנסיגה במזל דלי שחלק ממנה תתרחש במזל גדי גם כן רק לטווח קצר יחסית.  נסיגת מאדים ישפיע בעיקר על נושאים חברתיים, ארגונים וקבוצות שאתם משתייכים אליהם וקריירה לטווח קצר וכמובן גם על התחום האישי בחייכם החל מסוף חודש יוני. בתחילת חודש יוני תיהנו מחיי חברה פעילים וגם תלמדו המון דברים חדשים ותרבו בלא מעט נסיעות ולא ממש תנוחו. הימצאותו של כוכב נגה בבית המשפחה שלכם והבית ובזוויות הרמוניות לכוכב צדק הנקרא גם המטיב הגדול ולכוכב נפטון מצביע על תחושה נעימה וזורמת בבית ועם המשפחה וגם על הצלחה בתחום הכספי מלבד בין ה 5 ל 6 ליוני שהיחסים עלולים להיות מתוחים יותר.


שור21.4-20.5   כוכב אוראנוס הנמצא בתחילת מזל שור משפיע על אלו שנולדו בעיקר ב 3 הימים הראשונים של המזל בכל הנוגע למשאבים ולצורך לעשות מהפכה בתחום ניהול הכספים שלכם אך זהו תהליך ארוך טווח. בינתיים אתם נהנים מהימצאותו של ונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאת בזוויות הרמוניות לכוכב צדק ולנפטון אשר בין היתר טובים לנושאים פיננסים ועסקיים ולשותפויות וזוגיות מלבד בין ה 5 ל 6 ליוני שבו אתם או אותם גורמים עלולים לנהוג בצורה רכושנית ושתלטנית מה שעלול לגרום למתח באותם יחסים ולסיום הקשר או השותפות ביניכם. השמש ומרקורי טובים לשפע ולרעיונות עסקיים. כוכב מאדים מטיב עם הקריירה אך נסיגתו לקראת סוף יוני והימצאותו בבית הקריירה שלכם עד נובמבר צפוי ליצור מהפכה בקריירה שלכם.
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי