אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית מאי 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית מאי 2018 מאת דניאל רועההאירוע המרכזי החודש הוא כניסת כוכב אוראנוס למזל שור לאחר ששהה 7 שנים במזל טלה. כניסת כוכב אוראנוס למזל שור שהוא מזל מיסוד האדמה יאלץ אותנו לעשות שינויים מרחיקי לכת ברובד האישי והקולקטיבי להתחבר שוב לחומר ולמשאבים רק שהפעם ממקום מתקדם יותר תוך יצירת צעדים מהפכנים מבלי להתקבע בישן ובמוכר. מהפכות בתחום הכלכלי בארץ שהיא בת מזל שור ובעולם כולו עשויים להתרחש במהלך 7 השנים הבאות אנחנו צפויים להמציא דרכים חדשות להתנהל כספית, התארגנויות ויתכן שיטה כלכלית חדשה ויציבה לניהול משאבים.

שור21.4-20.5  מזל טוב לבני ובנות מזל שור אשר יחגגו החודש יום הולדת. עם כניסת כוכב אוראנוס למזל שלכם, מזל שור במהלך 7 השנים הבאות, צפו לשנים מאוד אינטנסיביות שלא יתנו לכם להיאחז רק במוכר ובידוע ויאלץ אתכם לחשוב מחוץ לקופסא בעיקר בנושאים כספיים, משאבים שלכם ושל אחרים וגם בנושא מערכות יחסים בחייכם. אוראנוס הוא כוכב הקשור למהפכות וברגע שמשהו כבר מיצה את עצמו הוא חותך עניינים אך אל דאגה משהו אחר יבוא במקום ויאלץ אתכם ואת כל מי שקשור למזל זה בצורה יצירתית ויוצאי מכם יותר מקוריות החוצה. כוכב ונוס הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל תאומים מצביע על הרבה רעיונות וחיבור לחברים בהקשר הפיננסי עד ה 20 למאי .יחד עם זאת יצירת זווית דיס הרמונית לכוכב נפטון במזל דגים יכול להצביע על תמימות ובלבול או שימוש במידע לא נכון מצד חברים או קרובים סביב ה 8 למאי.

תאומים -21.5-21.6     כוכב ונוס הנמצאת במזל שלכם, מזל תאומים מטיבה עמכם מאוד בתחום מערכות יחסים ומאפשרת לכם להציג מראה צעיר וחינני ומלא קסם. יחד עם זאת זו אינה תקופה שאתם נוטים להתחייב ואתם מעוניינים יותר ביחסי חברות קלילים. סביב ה 8 למאי ונוס תיצור זווית דיס הרמונית לכוכב נפטון הנמצא במזל דגים מה שיכול ליצור בלבול וחוסר יציבות נוסף ביחסים קיימים. כמו כן יש לשים לב במיוחד למידע שאתם מקבלים או מוסרים לאחרים בנושאים כספיים במיוחד בכל הקשור לקריירה כי זה יכול להפיל אתכם. החל מה 21 למאי יכנס השמש למזל שלכם ויוסיף לכם חיוניות, יצירתיות ושיפור בתקשורת מול הסובבים אתכם. כוכב צדק הממשיך להיות בנסיגה בבית השרות והעבודה שלכם מאפשר לכם לראות דברים אחרת בתחום המקצועי. בריאותית אתם נוטים לשדרג את ההרגלים שלכם.

סרטן - 22.6-22.7      ב 19 למאי תיכנס ונוס למזל סרטן מה שעשוי לחזק את הביטחון הפנימי שלכם. כמו כן מערכות היחסים שלכם הרומנטיות ובכלל עשויות להשתפר וגם המראה שלכם. מערכות יחסים עם הורים ובני משפחה עשויות לזרום יותר ולהיות הרמוניות ומאוזנות יותר. ועם התקרבות ונוס לזווית הרמונית עם כוכב צדק ונפטון האינטואיציה והיצירתיות שלכם תגבר מאוד וגם המשפחה שלכם עשויה להתרחב. תקופה מאוד פורייה לאמנים שביניכם אך חשוב שתיקחו עצמכם בידיים על מנת שתוכלו להפיק הצלחה ממעברים אלו כי זה יכול להעצים את הצורך להתפנק ולפסיביות ולכן אתם חייבים לפעול בעוצמה ולא להירדם בתקופה זו. הכוכבים שבתאי, פלוטו ומאדים שנמצא בשבוע הראשון של מאי במזל גדי ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם ממשיך לאתגר אתכם ליצור שינויים בזוגיות שלכם ועם שותפים וזו עלולה להיות תקופה מאוד מאתגרת כי לא תוכלו להשאיר את הדברים רק כמו שהם.

 

אריה23.7-22.8      השמש, שליטת המזל שלכם נמצאת כעת ועד ה 21 למאי בבית הקרירה והמעמד שלכם וזה הזמן לבלוט ולהתחבר ליצירתיות שלכם. אתם עשויים להגיע להישגים מקצועיים וגם כספיים בעיקר עם הצטרפותו ל 7 השנים הקרובות של כוכב אוראנוס שיעזור לכם ליצור מהפכה ולקחת צעדים מעשיים בקריירה שלכם. ונוס הנמצאת כעת במזל תאומים עשוי להטיב עם נושאים חברתיים אך לקראת ה 8 למאי יש להימנע מצעדים חריגים עם כספם של אחרים ובמיוחד לא להיגרר להרפתקאות פיננסיות או רומנטיות בגלל מצב של חוסר בהירות ובלבול ומידע שגוי שאתם עלולים לקבל או להעביר לאחרים בנושא כספי במיוחד עם חברים. בריאותית זוהי תקופה קצת מאתגרת עם הימצאותם של הכוכבים מאדים, שבתאי ופלוטו בבית הבריאות שלכם הדורש מכם יותר זהירות. הימנעו ממאבקים מיותרים במקום העבודה.

בתולה - 23.8-22.9     כוכב אוראנוס יכנס החודש למזל שור שהוא מזל מיסוד האדמה כמו המזל שלכם, מזל בתולה וישהה שם במשך כ 7 שנים. כניסת אוראנוס למזל שור יטיב במיוחד בנושאים פרקטיים ופיננסיים ויכול להעיד על הצלחה בחו"ל. כמו כן תפיסת העולם שלכם תעבור שדרוג משמעותי ואתם תרגישו צורך לבנות את העתיד שלכם וליצור יסודות חזקים גם אם לפני זה צפויים לא מעט שנויים. כוכב ונוס בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל תאומים מצביע על יכולת ליצור יחסים חבריים ולהתחבר לאנשים הנכונים בקלות ובצורה זורמת ותקשורתית. יחד עם זאת עם היווצרות זווית מאתגרת בין ונוס לבין כוכב נפטון הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם יתכן שיבוש ביחסים הנובעים מחוסר בהירות ובלבול ובעיות תקשורת או מידע שגוי שעלול לערער את היחסים. מומלץ להימנע סביב תאריך זה להימנע מצעדים כספיים או כניסה למערכת יחסים חדשה או חתימה על הסכם או חוזה .

מאזניים23.9-23.10      כוכב אוראנוס יצא ממזל טלה החודש וגם מבית הזוגיות והשותפויות שלכם לאחר ששהה שם כ 7 שנים ודחף אתכם לעשות שינוי באותם תחומים. עם יציאתו של אוראנוס מבית הזוגיות תרגישו הקלה בתחום זה ואצל חלק גדול מכם כבר נוצר שינוי ואפילו מהפכה בנושא זוגיות ועם שותפים או בני אדם בכלל. יחד עם זאת עם כניסת אוראנוס למזל שור ולבית כספי הזולת אתם נדרשים לעוד 7 שנים של התמרה ושינוי בחייכם בהתנהלות עם כספים של אחרים, עם עוצמכם הרגשי ובעיקר תת המודע שלכם, נושאים פיזיים ומיניות וגם נושאים שקשורים לסיום של דברים כמו מוות או התחדשות בכל תחום. הימצאותם של פלוטו ושבתאי בנסיגה בבית המשפחה והבית עם מאדים שימצא שם לעוד מספר ימים בחודש מאי מצביע על חודש מאתגר בנושא הביתי והמשפחתי ועל צורך להתאושש וליצור משהו אחר חזק ועמיד יותר לטווח ארוך בהיבט המשפחתי.

 

עקרב - 24.10-21.11     עם הימצאותה של השמש במזל שור ובבית השותפויות והזוגיות שלכם הנמצאת במזל תאומים ובבית המשויך למזל עקרב נושא הרומנטיקה והמיניות נמצא בשיאה במיוחד כאשר כוכב צדק הנמצא במזל עקרב מעצים כל רגש ומגביר את החושניות שלכם. כוכב אוראנוס יעזוב את בית העבודה והשרות שלכם ואת מזל טלה שם היא אוראנוס דרבנה אתכם לעשות שינויים, ליזום ולהתחדש בתחום המקצועי גם אם במקרים מסוימים זה עלה לכם במחיר של עזיבה או פרידה ממקום עבודה או מעיסוק שהיה לכם. עם כניסת כוכב אוראנוס למזל שור החודש ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם צפו גם שם לטרנספורמציה עם בני זוג או שותפים במהלך 7 השנים הקרובות. אתם עשויים לחפש דרכי שיתוף פעולה עם אנשים חזקים שעשויים גם לקדם אתכם מקצועית וכלכלית. חודש לא קל עבר על חלק מכם עם קרובים ומשפחה ועכשיו אתם מפיקים את הלקחים ובונים את היחסים שלכם לטווח ארוך באופן חזק יותר.

 

קשת22.11-21.12      עם הימצאותו של השמש בבית העבודה והשרות שלכם וכניסת כוכב אוראנוס החודש לאותו בית למשך כ 7 שנים כל העניינים המקצועיים צפויים לעבור שדרוג משמעותי. אתם תהיו מאוד מודעים לעניינים כספיים ואיך לשדרג את המשאבים שלכם בצורה יעילה יותר כמו כן תמצאו פתרונות מעשיים ויעילים יותר לבעיות שהתמודדתם איתם אך גם שיקדמו אתכם מאוד. שיתופי פעולה או התחברות לקבוצת אנשים עשויים להיות דרכים טובות לקדם אתכם בשנים הקרובות. ברמה הבריאותית לא תוכלו להזניח את גופכם ואת בריאותכם ואתם תבינו יום אחד שאין דרך חזרה ואתם חייבים להסתכל אחרת על עניין הבריאות ואורך חיים בריא יותר גם אם פחות מעניין או כייפי עבורכם. כוכב מאדים אמנם יוצא מבית הכספים שלכם בעוד מספר ימים אך מצד שני הכוכבים פלוטו ושבתאי נמצאים בנסיגה גם כן בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל גדי ומאלצים אתכם לפעול ממקום אחראי בוגר ומחושב יותר עם הכספים והמשאבים שלכם.


גדי20.01 - 22.12     חודש אפריל היה חודש סוער עבורכם. כוכב מאדים נצמד לכוכבים שבתאי, שליט המזל שלכם וכוכב פלוטו אשר שוהה כבר מספר שנים כאשר כולם נמצאים במזל גדי. החל מה 16 למאי יצא מאדים ממזל גדי אך הכוכבים שבתאי ופלוטו הנמצאים שם בנסיגה כעת מצביעים על צורך לאמץ על דרכי פעולה שונים ולפעול לפי הכללים ובאופן מוסרי ובנוסף  גם על צורך לשנות את מה שלא מתאים ולא עובד יותר בחיים שלכם ולא להיצמד למוכר ולידוע גם אם זה נותן לכם ביטחון. השמש הנמצאת בבית היצירה והאהבה שלכם והצטרפותו של כוכב אוראנוס הקשור למהפכות וקידמה למשך כ 7 שנים לאותו בית מצביע על האפשרות להיפתח ליצירתיות שבכם ולצורת מחשבה יוצאת דופן ומקורית אך גם פרקטית שמביאה תוצאות. בתחום הרומנטי אתם עשויים לשנות גישה ולפעול בצורה אחרת ואולי קצת מפתיעה יחסית למה שהורגלתם. הפנויים שביניכם יוכלו למצוא אהבה לא צפויה.

 

דלי 21.1-18.2     לאחר כ 7 שנים שכוכב אוראנוס, שליט המזל שלכם שהה במזל טלה, הוא יעבור ב 16 למאי למזל שור לעוד 7 שנים וישהה בבית המשפחה והבית שלכם. מעבר זה יכוון את האנרגיה המקורית שלכם והשינוי לבית ולמשפחה. הצורך ליצור סביבה נעימה, ייחודית ומתקדמת עבורכם ועבור מי שנמצא ביחד אתכם באותה קורת גג יהיה אחת מהמשימות העיקריות שלכם אך לא רק ואתם תהיו יותר מודעים למשאבים הפנימיים שלכם. השמש שגם היא נמצאת החודש באותו בית מצביע על רצון לבלות יותר בבית ולארח חברים ואנשים קרובים. כוכב ונוס הנמצא בבית היצירה והזוגיות ובמזל תאומים שהוא מיסוד אוויר כמו שלכם מכניס יותר קלילות, זרימה ורצון להשתובב ולאהוב. יחד עם זאת לקראת 8 למאי הוא יצור זווית מאתגרת לכוכב נפטון הקשור לאשליות מה שיכול לגרום לכם להתאהב באדם הלא נכון או להשלות אחרים. גם כלכלית חשוב באותו יום להיות זהירים גם עם כספים.

 

דגים19.2-20.3     יציאת כוכב אוראנוס ממזל טלה ומבית הכספים שלכם ב 7 שנים האחרונות מצביע על רגיעה כלשהיא בכל מה שקשור לעניינים כספיים. חלק מכם עבר שינויים בתחום הפיננסי וכעת הוא מתפנה ליישם אותם וגם ליצור שיתופי פעולה או קשרים כלשהם אם זה עם לקוחות או אנשים שיכולים להמשיך לעזור ולקדם אתכם כלכלית. עם כניסת כוכב אוראנוס למזל שור ל 7 שנים הבאות אתם צפויים להתחבר יותר לעולם ממקום מעשי ועל הקרקע ולראות דברים באופן מוחשי יותר ולא רק באופן מופשט. הרצון ללמוד תחום חדש ולהשכיל שיש בו תועלת לחיים שלכם וגם לכיס שלכם עשויה לגדול בשנים הקרובות. חברתית ועם בני זוג צפוי חודש קל יותר. היחסים בבית טובים מלבד ה 8 למאי שהם עלולים להתאפיין ביותר בלבול וחוסר אונים.


טלה21.3-20.4     בשעה טובה כוכב אוראנוס ששהה במזל שלכם כ 7 שנים יוצא ויעבור למזל שור ולבית הכספים והרכוש שלכם לעוד 7 שנים מלבד הפסקה של מספר חודשים. כרגע המהפכה יעבור מנושאים אישיים לנושאים כספיים. זה הזמן להתחדש, לגייס את המשאבים שלכם ולנתב אותם בצורה מעשית בסבלנות ולאורך זמן ועם תכנית מראש. כמו כן גם להסכים לשנות צורת חשיבה כדי שזה יביא לכם יותר הכנסות. השמש יצטרף עד ה 21 ל מאי גם הוא בבית הכספים ויוסיף יצירתיות ומעשיות לחשיבה שלכם בנושא הפיננסי. נושא הקריירה והעבודה הייתה אצל חלק מכם מאתגרת בחודש האחרון אך גם אפשרה לרובכם לעשות קפיצת מדרגה ולפרוץ דרך בסופו של דבר. החודש אתם מיישמים מסקנות ומתפנים לבנות לטווח ארוך כאשר לעזרתכם יעמדו שפע של אנרגיה מיסוד אדמה המצביע על סבלנות והתמדה. 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי