אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית מרץ 2017 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית מרץ 2017 מאת דניאל רועה


דניאל רועה : ייעוץ, אבחון וטיפול באמצעות אסטרולוגיה, תקשור, והילינג.


אנחנו נמצאים החודש תחת נסיגת כוכב נגה שיחל מה 4 למרץ במזל טלה וימשך עד לתוך אפריל עם חזרה למזל דגים. נסיגת ונוס מצביע על צורך להעריך מחדש את נושא מערכות היחסים שלנו מכל הסוגים ובמיוחד בתחום הרומנטי. כמו כן בגלל שוונוס הינה השליטה של מזל מאזניים ומזל שור היא גם צפויה להשפיע גם על נושאים כספיים ונושאים של ערכיות כמו הערך העצמי שלנו והמשאבים שלנו. יהיה מעניין.

דגים19.2-20.3 מזל טוב לבני מזל דגים החוגגים יום הולדת החודש. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל דגים כבר בתחילת חודש מרץ, כולל השמש, מרקורי ונפטון, שליט מזלכם מצביע על חודש שיש בו מצד אחד הרבה השראה דמיון ויצירתיות ויכולת להגיע למסות של אנשים אך מצד שני צפויה התגברות של חוסר גבולות וערבול ונטייה לבלבול ויותר תמימות. עם נסיגת כוכב ונוס הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם והימצאותו של כוכב מרקורי במזל דגים, חשוב שתהיו זהירים יותר בעניינים כספיים ותמנעו מהטעיות ופעולות אימפולסיביות עם כספים. הערך העצמי שלכם והיחסים שלכם עם כספים עשוי להשתנות. מקצועית אתם עשויים להגיע לקהלים גדולים ולעורר השראה אך אצל חלק מכם יתכנו יותר הצפות רגשיות ובלבול בגלל המעמד שנכנסתם אליו.

טלה21.3-20.4 ישנם שני מערכי כוכבים שפועלים עליכם בחודש הקרוב. מצד אחד מקבץ של ארבעה כוכבים במזל דגים הכולל את השמש, מרקורי ונפטון שמצביעים על סיום של מחזור בחייכם, סיכום ופעילות מאחורי הקלעים אך גם התחברות למטרות נעלות וחזון. מצד שני ישנו מקבץ נוסף של ארבעה כוכבים במזל טלה הכולל את מאדים, שליט המזל שלכם, ונוס שיכנס לנסיגה, אוראנוס והירח ובשליש האחרון של מרץ יכנס גם השמש למזל טלה. כל אלו עוזרים לכם להעריך מחדש את המטרות שלכם לשנה הקרובה ואת עצמכם ולשלב את הרצונות האישיים שלכם עם מטרות וחזון גבוה ורחב מהאגו שלכם. ונוס, שליטת בית הכספים ובית הזוגיות הנמצאת בנסיגה במזל שלכם נותנת לכם הזדמנות להעריך את עצמכם, המשאבים שלכם ואת הזוגיות שלכם מחדש ולפעול ממקום אישי יותר גם אם זה לא תמיד לטובת בן או בת הזוג שלכם.

שור21.4-20.5 מקבץ של ארבעה כוכבים במזל דגים עשוי לשים דגש חזק אצלכם על נושאים חברתיים וקהילתיים אך אתם עלולים להרגיש מוצפים או שחודרים למרחב הפרטי שלכם אם לא תדעו לשים גבולות ברורים אצלכם. מקבץ נוסף במזל טלה מצביע על תקופה של עריכת חשבון נפש ובו זמנית רצון לפעול למען משהו רחב יותר מהנושאים שמעניינים אתכם בדרך כלל. יתכן שחלק מכם עשויים להתעניין יותר בנושאים רוחניים מבדרך כלל. כניסת כוכב מאדים למזל שלכם ב 10 למרץ יעזור לכם לעשות סדר עם כל הדברים ויוריד הכול לקרקע המציאות ויאפשר לכם להיות מעשיים יותר בעיקר עם כספים. ונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאת במזל טלה תכנס לנסיגה החל מה 4 למרץ ותשפיע על נושאים כמו ערך עצמי, מערכות יחסים, עבודה, כסף ורכוש. אתם תתחילו להעריך דברים ממקום אישי ואינטרסנטי יותר אך בהמשך תוכלו לראות דברים ממקום גדול ומאוזן יותר.

תאומים -21.5-21.6 מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל דגים, הכוללים את כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם, השמש הצמוד לכוכב נפטון, מצביעים על אפשרות להשפיע על קבוצות גדולות של אנשים ולעורר השראה. יחד עם זאת צמידות השמש ומרקורי לכוכב נפטון עלול להגיד שאין לכם שליטה מלאה על הצלחתכם ושאתם חייבים לפעול ממקום מפוכח ולהיזהר במה שאתם אומרים בגלל השפעתכם על יותר אנשים. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל טלה הכולל את ונוס שיכנס לנסיגה בבית החברים שלכם מצביע על צורך להעריך מחדש את היחסים שלכם עם גורמים חברתיים וחברים ולקחת בחשבון גם את טובתכם האישית בעניין. יתכן שחלק מהחברויות יסתיימו. מערכות יחסים שיכנסו לחייכם עכשיו עלולים לא להעריך ימים בגלל נסיגת ונוס.

 

סרטן - 22.6-22.7 מקבץ של ארבעה כוכבים במזל טלה ובבית הקריירה והמעמד שלכם, כולל כוכב מאדים ואוראנוס מצביע על חודש בסימן עשייה מהפכנית בתחום המקצועי ובקריירה . יחד עם זאת הימצאותה של ונוס גם היא בבית הקריירה שלכם וכניסתה לנסיגה החל מה 4 למרץ יכול להצביע על צורך להעריך מחדש ולעשות מהפכה גם עם האנשים שאתם נמצאים בקשרים מקצועיים ועסקיים, במיוחד הבכירים ובעלי ההשפעה שביניהם ולפעול ממניעים שמשרתים אתכם יותר הפעם. יתכן שעם חלק מאותכם גורמים היחסים יפסקו או לפחות ישודרגו. הימצאותם של ארבעה כוכבים במזל דגים כולל השמש ומרקורי שייצמדו לכוכב נפטון יכול להצביע על חיפוש דרככם בחיים ועל מעט בלבול בנושא.

אריה23.7-22.8 היצמדותו של השמש, שליט המזל שלכם לכוכב נפטון כבר ב 1 למרץ מצביע על התגברות היצירתיות, הדמיון וההשראה אצלכם והיכולת להשפיע על אחרים ממקום מאוד רגשי. יחד עם זאת זהו מיקום שפחות טוב עבור התנהלות כספית במיוחד כשכוכב מרקורי, שליט בית הכספים שלכם נמצא גם הוא בצמידות לכוכב נפטון בבית כספי הזולת ועלול להצביע על יותר בלבול, תמימות, וחוסר בהירות ודיס אינפורמציה בנושאים כספיים ורכוש. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל טלה ביניהם כוכב מאדים והשמש שיכנס למזל טלה החל מה 21 למרץ מצביע על רצון חזק להצליח במיוחד בכל הקשור לחו"ל ובתחום הלימודים. נסיגת ונוס גם היא במזל טלה עשויה להצביע על צורך להעריך מחדש את היחסים שלכם עם אותם גורמים בחו"ל וגם את הדרך שלכם בתקופה הקרובה.

בתולה - 23.8-22.9 מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם הכוללים את, השמש ומרקורי אשר ייצמדו לכוכב נפטון יכול להצביע על נטייה ליותר בלבול וחוסר בהירות ואפילו כאוס מול בני זוג ושותפויות למיניהם אך מצד שני גם על אפשרות להרפות מעט מהשליטה שמאפיינת אתכם בדרך כלל ולהתעלות מעל פרטים ושכלתנות יתר כבר בתחילת החודש. חשוב למצוא את האיזון בין השניים. כוכב ונוס הנמצא בנסיגה יכנס בסוף החודש גם הוא לבית הזוגיות שלכם וידרוש מכם להעריך מחדש את היחסים שלכם ממקום מפוכח יותר ויאפשר לכם להעלות את היחסים למדרגה גבוהה יותר. הימצאותם של ארבעה כוכבים במזל טלה כולל ונוס בנסיגה ומאדים מצביע על פעילות כלכלית ערה אך גם על צורך בשדרוג היחסים העסקיים מול לקוחות או גורמים פיננסיים.

מאזניים23.9-23.10 החודש הקרוב יעמוד בסימן מערכות יחסים והתחום המקצועי. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם הנמצאים מול כוכב צדק בנסיגה במזל מאזניים ונסיגת כוכב ונוס, שליטת המזל שלכם החל מה 4 למרץ בבית הזוגיות שלכם, מצביע על תקופת חשבון נפש מאוד משמעותית והערכות מחדש בנושא מערכות יחסים וכספים. ונוס בטלה ובבית הזוגיות מתאפיין בדרך כלל בצורך למצוא את העצמאות של האדם בתוך קשר או שותפות ולא להיבלע בתוך הקשר וזה כנראה מה שיעמוד אצלכם בחודש הקרוב על הפרק. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית העבודה והשרות ובמזל דגים כולל היצמדות השמש ומרקורי לכוכב נפטון מצביע על נטייה להקרבה והתעלות שלכם בעבודה ובמקביל הזנחה אפשרית בתחום האישי והבריאותי.

עקרב - 24.10-21.11 מקבץ של ארבעה כוכבים בבית היצירה והילדים שלכם ובמזל דגים הכוללים את כוכב מרקורי והשמש הצמודים כבר בתחילת החודש לכוכב נפטון מצביע על כמה דברים: אחד זה האפשרות להגיע לפרסום והכרה ולעורר השראה אצל הרבה אנשים דבר שטוב במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם גם אם לא תהיה לכם שליטה מלאה על הפרסום ועל כמות הפרסום. ביחסים עם ילדיכם צמידות השמש ומרקורי לנפטון יכול מצד אחד להעלות על פני השטח נושאים של גבולות או נושאים של קשב וריכוז שתצטרכו לתת עליהם את הדעת, אתם עלולים גם להרגיש שיש פחות שליטה ביחסים במיוחד כאשר וונוס תחזור למזל דגים בנסיגה. חשוב שתדעו גם להרפות ולשחרר עודף שליטה ובעיקר שתלמדו לקבל את ילדיכם כמו שהם. מקצועית צפוי חודש מהפכני עם הרבה שינויים בעבודה כולל אפשרות לסיום והתחלה במקום חדש.

 

 

קשת22.11-21.12 ריבוי כוכבים בבית המשפחה והבית החודש ובמזל דגים, כולל צמידות של השמש וכוכב מרקורי לכוכב נפטון באותו בית יכול להצביע על קושי בהתנהלות מול בני המשפחה, הורים ובענייני תחזוקה של הבית. כמו כן חשוב שלא תזניחו ניירות הקשורים לבית כמו תשלומים וחשבונות שונים. כמו כן היחסים והתקשורת עם בני הבית והמשפחה עלולים להתאפיין בחוסר בהירות ובחוסר נגישות ובלבול ולכן היו מודעים למה שאתם אומרים וחשוב שתאמצו קצת יותר טקט בתקשורת מולם. מקבץ כוכבים שני במזל טלה כולל כוכב מאדים ואוראנוס בבית היצירה שלכם יכול להצביע על פרץ של יצירתיות ופרסום במיוחד כשהשמש יכנס למזל טלה סמוך ל 23 למרץ. כמו כן ונוס, הנמצאת בנסיגה גם כן במזל טלה ובבית האהבה מצביע על היערכות מחדש בתחום הרומנטי וביחסים עם ילדיכם.

גדי20.01 - 22.12 התקשורת עם הסביבה הקרובה עלולה להתאפיין החודש בחסר שליטה ובהירות או באינטראקציה עם אנשים שאתם בדרך כלל לא נמצאים איתם בקשר כלשהו. חשוב לסנן יותר את המידע שאתם מקבלים במיוחד אם אתם מתכוונים להשקיע במשהו בעל ערך. כמו כן יש נטייה ליותר הונאות החודש בעיקר בשליש הראשון ובסוף החודש. בכל הקשור ללימוד של נושא חדש, החשיבה המופשטת, היצירתיות והדמיון שלכם לעומת החשיבה האנליטית והלוגית שלכם יהיו דומיננטיים יותר החודש ותוכלו לעשות קפיצת מדרגה בהבנה שלכם לגבי נושאים מסוימים דווקא ממקום שתרפו ותתנו לדברים להגיע אליכם ממקום חדש. ריבוי כוכבים במזל טלה ובבית המשפחה והבית מצביע על חודש מאוד אינטנסיבי עם הרבה עשייה בנושאים הביתיים ומול בני הבית. ונוס הנמצאת באותו בית בנסיגה עשויה להצביע על צורך להעריך מחדש את היחסים שלכם וגם את הנכסים שלכם.

דלי 21.1-18.2 החודש הקרוב יעמוד בסימן נושאים כספיים ומשאבים ובתקשורת ושימוש במידע שלכם. ריבוי כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם כולל צמידות של השמש וכוכב מרקורי לכוכב נפטון מצביע על נטייה להתנהלות כספית פחות חדשה וברורה ועל קושי לשים גבולות ברורים ולתכנן סביב עניינים כספיים. כמו כן היצמדות כוכב מרקורי לנפטון עלול להצביע על סיכוי גבוה יותר להונאות כספיות ולחשיפה למידע מוטעה או טעויות שלכם בהתנהלות עם כספים. חשוב שתבדקו עצמכם לפני רכישות גדולות או צעדים חשובים. מקבץ כוכבים נוסף במזל טלה עשוי להצביע אצלכם על חשיבה יצירתית ויכולת להוציא לפועל במהירות רעיונות יצירתיים. נסיגת ונוס במזל טלה החל מה 4 למרץ יכול להצביע על בחינה מחדש של היחסים עם סביבתכם הקרובה.


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי