אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית מרץ 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית מרץ 2018 מאת דניאל רועה


חודש מרץ מתחיל עם חמישה כוכבים במזל דגים ושבעה כוכבים במזלות מסוג משתנים מה שאומר שיש נטייה לראות דברים ממקום מופשט יותר, נטייה ליותר תמימות ואידיאליזם ופחות לראות את המציאות כמו שהיא. חשוב לשים לב גם לפרטים הקטנים הפעם מלבד התמונה הגדולה במיוחד בעניינים כספיים ובמערכות יחסים חדשות במיוחד שכוכב מרקורי יכנס לנסיגה... בטלה. חודש טוב להשראה וליצירה.


דגים19.2-20.3

מזל טוב לבני מזל דגים שיחגגו החודש יום הולדת. מקבץ של חמישה כוכבים במזל דגים יכול לשקף תקופה של חיבור לדמיון ולהשראה ותקופה טובה לאומנים שביניכם במיוחד עם השמש, נפטון ונוס וגם כוכב מרקורי במזלכם. יחד עם זאת בכל הנוגע לעולם היומיומי יתכן ותרגישו פחות ברורים ועם נטייה ליותר בלבול ואצל חלק מכם גם ריחוף קל... אם נוסיף את נסיגת כוכב מרקורי בטלה הנמצא כעת גם במזל דגים אשר תורגש כבר לקראת ה 20 למרץ ועד לאחר ה 20 לאפריל נקבל יותר תקלות טכניות במיוחד במכשירי חשמל ותקשורת. חשוב בתקופה זו לא להתחיל פרויקטים חדשים ולהימנע ככל האפשר על חתימה על חוזים והסכמים. כוכב מרקורי השולט על בית הזוגיות ובית המשפחה והבית יכול להצביע על קשיי תקשורת ותחושה של חוסר נגישות עם הסובבים אתכם ועם כניסתו לבית הכספים שלכם ולנסיגה אחר כך במזל טלה יש לשים לב יותר לענייני כספים.


טלה21.3-20.4

החודש מתחיל עם חמישה כוכבים במזל דגים אמנם אך מהר מאוד ונוס, מרקורי והשמש יכנסו למזל שלכם ויעזרו לכם להתחבר לכוחות היצירה והחיבור לעצמכם בצורה חזקה יותר. לקראת ה 20 למרץ כוכב מרקורי שיהיה כבר במזל טלה יאט את מהירותו מנקודת מבט של כדור הארץ ויכנס לנסיגה כבר ב 23 למרץ במזל טלה מה שאומר שיש לכם הזדמנות להאט את הקצב ולהתבונן פנימה ועל איך אתם מתקשרים עם הסביבה שלכם ולשדרג גם את אופן החשיבה שלכם ועל איך אתם מסתכלים על העולם. בזמן זה ועד ל 20 לאפריל לפחות מומלץ לא לעשות דברים פזיזים בעיקר בכל הנוגע לתחום המקצועי במידת האפשר ולהימנע מהתחלות חדשות או חתימה על חוזים והסכמים. כמו כן התקשורת במיוחד עם אחים, קרובים, שכנים וחברים מאוד רגישה ועלולה להיות גם מעורפלת.


שור21.4-20.5

מקבץ של חמישה כוכבים במזל דגים אצלכם מצביע על התעלות וחיבור לנושאים חברתיים וציבוריים ורצון לתרום ולעזור ולהפוך חלק מהקהילה. בתקופה זו אתם נוטים יותר להתחבר לנושאים רוחניים ולהתחבר לקבוצות בנושאים שמעניינים אתכם והאחיזה של החומר קצת פחות מובהקת משאר התקופות. יחד עם זאת השפעת נסיגת כוכב מרקורי, שליט בית הכספים והרכוש שלכם תורגש כבר בסביבות ה 20 למרץ והיכולת שלכם לראות דברים בצורה חדה עלולה להתערער כמו כן יש נטייה ליותר טעויות או הונאות עם כספים ולכן מומלץ לא לחתום על חוזים והסכמים חדשים עד ל 20 לאפריל ולהתנהל בצורה אחראית עם כספים. יחסים עם בני זוג ושותפים טובים וחזקים בתקופה זו לפחות עד ה 20 למרץ ובקשרים שהבסיס שלו חזק ומחובר לאמת.


תאומים -21.5-21.6

מקבץ של חמישה כוכבים בבית הקריירה והמעמד שלכם וגם כוכב צדק בבית העבודה והשרות מצביעים על חודש שבו הנושא המקצועי מאוד דומיננטי אצלכם ואתם תשקיעו את מרב תשומת הלב שלכם. קידום והכרה יכולים להיות מנת חלקכם במידה ותרפו מעט מעודף שליטה אך יחד עם זאת לא תהיו נאיביים מדי. כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם ושל בית המשפחה והבית שלכם יכנס לנסיגה והשפעתו תורגש כבר מה 20 למרץ. השפעת כוכב מרקורי עלולה להשפיע בעיקר על התקשורת שלכם עם חברים אך גם ליצור יותר קלות טכניות מהרגיל. כניסתו של מרקורי לנסיגה במזל טלה יכולה ליוצר תקשורת חסרת סבלנות ועצבנית בגלל שהכול זז לאט או שאתם מרגישים שהכול תקוע.


סרטן - 22.6-22.7

מקבץ של חמישה כוכבים במזל דגים עשוי לחזק את החיבור שלכם לנושאים רוחניים והרצון להבין דברים על החיים בקונטקסט רחב יותר ממה שהיה עד עכשיו. יתכן ומערכת האמונות שלכם עשויה להתערער ולא משנה מה אתם מאמינים או שתטילו ספק במה שידעתם עד היום על החיים. כמו כן חלק מכם עשוי להרבות בנסיעות בעיקר נסיעות לחו"ל. ונוס, השמש וכוכב מרקורי יעברו כבר החל מהשבוע הראשון של חודש מרץ לבית הקריירה והמעמד שלכם ויאפשרו לכם להתבלט ולפעול באופן יצירתי ונועז יותר . יחד עם זאת כוכב מרקורי יכנס לנסיגה וכבר החל מה 20 למרץ תרגישו את השפעתו מה שאומר שבכל הקשור לתחום החברתי אתם עלולים לתקשר בחוסר סבלנות ואפילו באימפולסיביות ולא תמיד לבדוק את המידע שברשותכם עד הסוף.


אריה23.7-22.8

ירח מלא במזל בתולה בבית הכספים והרכוש שלכם כאשר השמש צמודה לנפטון בבית כספי הזולת ממול ובמזל דגים מצביע על צורך להיות ערניים ומדויקים יותר עם כספים ולא לפעול ממקום של הבטחות שוו ותמימות יתר אלא לבחון את המידע והנתונים ברמה המעשית. כמו כן יש נטייה ליותר רמאות והונאות בתקופה זו ולכן היו זהירים במיוחד בכספים של הזולת. מקצועית זוהי תקופה מאוד טובה שבה אתם גם יכולים לבנות דברים לטווח ארוך. כוכב מאדים הנמצא בבית היצירה שלכם מצביע על דחף ליצור ולעשות ועל דחפים חזקים גם בתחום האהבה והמיניות. נסיגת כוכב מרקורי החל מה 23 למרץ יכולה להקשות על עניינים כספיים ובתקשורת עם חברים ונסיעות ולכן היו זהירים והימנעו מחתימה על חוזים והסכמים.


בתולה - 23.8-22.9

חודש מעניין ומלא אירועים צפוי לכם. ב 1 ל מרץ יתרחש במזלכם ירח מלא כאשר הירח יעמוד במזל בתולה מול השמש ועד ארבעה כוכבים במזל דגים. מה שאומר שהצורך הטבעי שלכם לשלוט על המציאות שלכם דרך יישום ושיפור הסביבה שלכם ולנתח את המציאות שלכם יעמוד מול הצורך להרחיב את מה שאתם יודעים ולהיות במקום שלא הכול ברור כדי שבסופו של דבר תרחיבו עוד את הידע וההבנה שלכם על החיים. דבר זה מאתגר כי זה דורש מכם לסמוך ולשחרר עודף שליטה במיוחד מול בני זוג, שותפים והציבור בכלל. נסיגת כוכב מרקורי, שליט מזלכם בבית כספי הזולת ולאחר מכן גם בבית הזוגיות והשותפויות מצביע על אפשרות לקשיים בתקשורת מול אותם גורמים ולאי הבנות בנושאים כספיים בין ה 20 למרץ עד 20 לאפריל. מומלץ לא להתחייב באותה תקופה ולחתום על הסכמים וחוזים גם אם מדובר בנושא ניתוח רפואי במידת האפשר.


מאזניים23.9-23.10

האתגר המרכזי שלכם החודש ושל אלו שנולדו עם אופק מאזניים הוא ליצור מצד אחד סדר מתוך הכאוס אך גם ללמוד ממנו משהו. ירח מלא במזל בתולה מול חמישה כוכבים במזל דגים הכוללים את השמש ונפטון בצמידות בבית העבודה והשרות שלכם מצביע על צורך ליצור איזון בין החלק המנטלי החושב והמנתח שלכם שמחפש את התועלת וההיגיון לבין אותו חלק אינטואיטיבי ומופשט, נאיבי, וקצת לא מסודר ביום יום ולאזן ביניהם בעיקר בתחום המקצועי ובגדול ללכת לפי תחושות הבטן אך מבלי ללכת ממש לאיבוד או איך למנף את האידיאלים שלכם ולממש אותם כאן ולעכשיו. מרקורי, כוכב התקשורת והמידע, יכנס לנסיגה ב 23 למרץ למשך כחודש בבית הזוגיות שלכם ובמזל טלה מה שיעלה שוב צורך לבחון את היחסים שלכם עם בני זוג ושותפים ויתכנו קצרים בתקשורת או בעבודה.


עקרב - 24.10-21.11

אתם ממשיכים ליהנות מכוכב צדק הנמצא במזל עקרב ומאפשר לכם לגדול ולצמוח במספר תחומים. יחד עם זאת החל מה 9 למרץ יכנס כוכב צדק לנסיגה מה שמצביע על צורך לבחון מחדש את הדרכים שאימצתם לגדול ולצמוח וגם את האמת שלכם. כמו כן אם לא הצלחתם לשנות דברים שחוסמים אתכם יהיה לכם עכשיו עם נסיגת כוכב צדק הזדמנות נוספת לבחון את הדברים לעומק ולעשות בכל זאת טרנספורמציה. ירח מלא במזל בתולה מול מקבץ של חמישה כוכבים בבית היצירה ובמזל דגים מצביע על צורך ליצור ממקום מדויק יותר ולאזן בין ההיגיון והשכל לבין ההשראה והדמיון והאינטואיציה  שלכם. נסיגת כוכב מרקורי הקשור לתקשורת ולמידע שיחל ב 23 למרץ בבית העבודה והשרות שלכם במזל טלה שלכם מצביע על תקלות אפשריות בנושאים הללו ובתקשורת עם קולגות לעבודה ועיכובים אפשריים בפרויקטים מקצועיים ולכן כדאי להקדים אותם לפני התאריך המיועד.


קשת22.11-21.12

שליט המזל שלכם, כוכב צדק יכנס לנסיגה החל מה 9 למרץ למספר חודשים מה שאומר שיכולת ההשפעה שלכם מאחורי הקלעים תעבור שינוים ויכולה לעבור שדרוג. ירח מלא שיתרחש כבר בתחילת חודש מרץ יכול להצביע על צורך לאזן בין הצורך להעריך את עצמכם על ידי הישגים חיצוניים לבין ליצור את ההערכה העצמית מבפנים מבלי להיות תלוי רק משבחים חיצוניים בלבד. כמו כן יש פה צורך לאזן בין הבית והמשפחה לקריירה וללמוד לשחרר עודף שליטה בחיים. נסיגת כוכב מרקורי, הקשור ביו היתר לתקשורת ומידע והתנהלות יום יומית, יכנס לנסיגה בבית היצירה והילדים שלכם כאשר הוא גם שולט על בית הקריירה ובית השותפויות וזוגיות מה שאומר שבאותם נושאים חשוב שתהיו קשובים יותר לאחרים ותלמדו להתנהל לא רק ממקום אימפולסיבי ורגעי אלא גם ממקום מאופק יותר כדי שלא תצרו נזק ליחסים שלכם בעיקר עם האישה והילדים.


גדי20.01 - 22.12

כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם הנמצא במזל גדי ביחד עם כוכב פלוטו דוחפים אתכם להתחזק ולצבור יותר השפעה וכוח אך בתנאי שאתם פועלים ממקום מוסרי וישר ולפי כללי האתיקה. כוכב צדק הנמצא במזל עקרב ויכנס לנסיגה החל מה 9 למרץ ולמספר חודשים משקף מצב שבו אתם בוחנים את הנושאים החברתיים בחייכם כולל איך שאתם מתנהלים מול חברים. כל מה שלא ישרת אתכם ואת האמת שלכם עלול פשוט להסתיים. ירח מלא במזל בתולה מול מקבץ של חמישה כוכבים במזל דגים מצביע על האפשרות שלכם להרחיב אופקים ולצבור ידע אך זה ידרוש מכם גם להיפתח או לקחת בחשבון ידע שהוא לא תמיד מהמקורות שאתם מחשיבים כלומר להסכים להיות פחות שמרן או לשלב ידע מכור וידוע עם משהו חדש ולא מעובד וגם להיפתח לדעות ואנשים חדשים מכל גווני הקשת. נסיגת כוכב מרקורי החל מה 23 למרץ יכול להשפיע על התקשורת עם בני הבית ולאפשרות ליותר תקלות טכניות במכשירי חשמל ותקשורת בבית.


דלי 21.1-18.2

ירח מלא במזל גדי ובבית כספי הזולת אצלכם הנמצא מול מקבץ של חמישה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל דגים יכול להצביע על צורך בהתנהלות זהירה ומדויקת יותר עם כספים ורכוש במיוחד של הזולת או של בן הזוג. כמו כן יש נטייה להתנהל באופן פחות חד ומדויק עם כספים או כל מה שקשור לנושאים חומריים והמשאבים שלכם. נסיגת כוכב צדק החל מה 9 למרץ הנמצא כעת בבית הקריירה והמעמד שלכם יכול להצביע על צורך לבחון מחדש את האופן שבו אתם שואפים להתרחב מקצועית ולהשפיע על אחרים על מנת לאמץ דרכי פעולה שישפיע נכון יותר על הקריירה שלכם ויהיו מחוברים יותר לאמות מידה שלכם. נסיגת כוכב מרקורי החל מה 23 לאפריל במזל טלה יכול להצביע מצד אחד על תקופה של מספר שהבועות שבהם אתם מאמצים דפוסי חשיבה יצירתיים ושונים אך מצד שני גם על תקשורת אימפולסיבית יותר וחסרת סבלנות שלא מטיבה עם הסובבים במיוחד עם בקרובים, שכנים וחברים.

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי