אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית נובמבר 2016 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית נובמבר 2016 מאת דניאל רועה


מולד הירח במזל עקרב בצמידות למרקורי מצביע על חודש טוב להתחלות חדשות ולהתעמקות בנושאים רוחניים והגעה לתבונות אישיות. חודש טוב גם מבחינה עסקית בהמשך החודש. היצמדותו של נפטון על זנב דרקון במזל דגים לקראת אמצע נובמבר מצביע על שינוי יסודי והתעלות אצל מספר גדול של אנשים בהיבט הרוחני.

 

עקרב - 24.10-21.11     

מולד הירח במזל שלכם ובצמידות לכוכב מרקורי מצביע על יכולת התעמקות והבנה של דברים מהיסוד. כמו כן בהיבט האישי אתם מצליחים להתחדש וליצור דברים חדשים בחייכם. כלכלית, זהו חודש טוב במיוחד לאחר התרחקותו של ונוס מכוכב שבתאי בבית הכספים שלכם ובמזל קשת. אתם יוזמים יותר והחושים העסקיים שלכם מתחזקים יותר ויותר. חודש טוב לכל אלו העוסקים בהוראה ונמצאים במסגרות לימודיות. בתחום הזוגיות יש לכם אפשרות לחזק את הקשר שלכם וליצור יותר מחויבות בעיקר בתחילת החודש. מקצועית ובקריירה תושפעו לטובה ממולד הירח ותוכלו להתחיל בדברים חדשים בתחילת החודש וגם להצליח.

 

קשת22.11-21.12     

החודש מתחיל עם צמידות בין ונוס לכוכב שבתאי במזל שלכם מה שמצביע על פחות מרחב מחיה בעיקר בתחום מערכות היחסים והתחום הכלכלי אך אפשרות גם למסד יחסים ולהרגיש אצל חלק מכם רצון ליותר התחייבות בקשרים רומנטיים. עם התרחקותו של כוכב שבתאי מ ונוס תרגישו יותר חופשיים ופחות מוגבלים והפנויים שביניכם יוכלו יותר לחגוג. כוכב מאדים ופלוטו הנמצאים בבית הכספים שלכם ובמזל גדי מאפשרים לכם למקד את האנרגיה סביב נושאים עסקיים ופיננסיים ולפעול בצורה בוגרת ואחראית יותר עם כספים ורכוש שלכם וגם ליזום יותר בצורה ממוקדת ומבוקרת.

 

גדי20.01 - 22.12     

התרחקותו של כוכב מאדים מכוכב פלוטו אצלכם במזל גדי מאפשר עדיין לפעול כמו לייזר אך עם פחות אנרגיה הרסנית. אתם ממוקדים מטרה יותר מתמיד ומגיעים להצלחה לאחר שתממשו את המטרות שלכם. מולד הירח במזל עקרב כבר בתחילת החודש ובצמידות לכוכב מרקורי מאפשר לכם לפעול בצורה טובה בתחום החברתי ולהתחדש בכל הקשור לחברים מהעבר. כוכב צדק הנמצא בבית הקריירה ממשיך להביא לכם שפע של הזדמנויות להיכרויות חדשות בתחום המקצועי ובקריירה שעשויים להטיב עמכם. יחד עם זאת הוא גם יצור זווית מאתגרת לכוכב פלוטו מה שאומר להימנע כמה שאפשר ממניפולציות וניצול לרעה של אותם קשרים.

 

דלי 21.1-18.2    

מולד הירח שהתרחש בסוף חודש שעבר ובצמידות לכוכב מרקורי בבית הקריירה שלכם ובמזל עקרב מצביע על חודש נובמבר המאפשר לכם התחלות חדשות ויצירת קשרים טובים עם אנשים חזקים ובעלי השפעה שעשויים לעזור לכם לקדם את הקריירה שלכם בחודש הקרוב. כוכב מאדים ופלוטו הנמצאים במזל גדי מצביע על סכנות שהן פחות גלויות ובעיקר על צורך להיות ערניים ולא להזניח עניינים בריאותיים אם יעלו על פני השטח. הימצאותו של כוכב צדק במזל מאזניים שהוא מזל מיסוד האוויר כמו המזל שלכם ובזווית הרמונית לכוכב שבתאי במזל קשת מצביע על אפשרויות חדשות בחו"ל וקשרים חדשים ושפע של נסיעות.

 

דגים19.2-20.3      

מולד הירח הנוצר במזל עקרב בצמידות לכוכב מרקורי ובזווית הרמונית לכוכב נפטון, שליט המזל שלכם מצביע על יכולת התעלות והתחדשות גבוהה החודש ויכולת למנף את הידע והקשרים שלכם גם להצלחה כלכלית בארץ ובחו"ל. כוכב צדק אשר יצור זווית הרמונית לכוכב שבתאי הנמצא בבית הקריירה שלכם עשוי להצביע על הצלחה בתחום המקצועי שמאפשר לכם לזכות בהצלחה ולקבל תפקיד חדש מתוך מספר הזדמנויות הפתוחות בפניכם. כמו כן יצירת זוויות הרמוניות בין כוכב אוראנוס במזל טלה ובבית הכספים שלכם לבין שבתאי וונוס בבית הקריירה שלכם מצביע על התחזקות ואפשרות ליצירת משאבים כספיים חדשים אצלכם.

 

טלה21.3-20.4   

אוראנוס הנמצא במזל שלכם ובזווית הרמונית לכוכב ונוס והימצאותו של כוכב צדק בבית הזוגיות שלכם במזל מאזניים ובזווית הרמונית גם לכוכב שבתאי מצביע על הפנויים שבכם אפשרות להיכנס לקשר זוגי ולמסד אותו ועבור מי שנמצא בזוגיות כבר צפוי חודש הרמוני ועם יותר רומנטיקה ביחסים. כמו כן עשויים להיפתח בפניכם יותר הזדמנויות לשיתופי פעולה מקצועי ועסקי בארץ אך גם בחו"ל. כוכב מאדים, שליט המזל שלכם וכוכב פלוטו הנמצאים עדיין בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל גדי משקפים המון אנרגיות המופנות בצורה ממוקדת ואחראית לכיוון הקריירה ומאפשרת להגיע לתוצאות חיוביות עבורכם. מולד הירח במזל עקרב משקף חיבור עמוק ליצרים ולתשוקות שלכם.

 

שור21.4-20.5     

מולד הירח שהתרחש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובצמידות לכוכב מרקורי מצביעים על חודש טוב בתחום מערכות היחסים שלכם ועל אפשרות להתחיל קשר זוגי חדש עבור הפנויים שלכם ובמקביל להעמיק ולהתחדש בקשר קיים עבור בני ובנות מזל שור שנמצאים כבר במערכת יחסים זוגית. בתחום העסקי זמן טוב להתחיל שותפויות חדשות לאחר בדיקה מעמיקה. כוכב צדק הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם בזווית הרמונית לכוכב שבתאי ובנוסף כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה והמעמד שלכם החל מה 9 לנובמבר מצביע על חודש פורה מבחינה מקצועית ועל שפע של אפשרויות חדשות והצעות עבודה אצלכם.

 

תאומים -21.5-21.6     

כוכב צדק הנמצא בבית האהבה ובמזל מאזניים המשקף מערכות יחסים רומנטיות ובזווית הרמונית לכוכב שבתאי בבית הזוגיות שלכם מצביע על אפשרות שהפנויים שביניכם יהפכו קשר רומנטי לזוגי ואף ימסדו אותו. כמו כן בני ובנות מזל תאומים אשר נמצאים בקשרים קיימים צפויים לחוות קשר עמוק ומחויב יותר עם בן או בת הזוג שלהם. מולד הירח בבית העבודה והשרות שלכם בצמידות לכוכב מרקורי, שליט המזל שלכם מצביע על חודש מאוד פורה ואינטנסיבי המאפשר לכם לגלות רעיונות מבריקים ויצירתיים ולזכות להכרה והצלחה מקצועית. זמן טוב להתחלות במקום עבודה חדש.

 

סרטן22.6-22.7     

כוכב צדק הנמצא בבית המשפחה והבית שלכם ויוצר זווית הרמונית לכוכב שבתאי בבית העבודה והשרות שלכם עשוי להצביע על זה שחלק מכם עשויים לשנות מיקום מגורים בעקבות קידום או שליחות בעקבות עבודה ומשום שיש פה חתימה כפולה של אנרגיה קשתית הדבר מחזק את המעבר לחו"ל אך גם בארץ הדבר אפשרי עבורכם. חלק מכם גם עשויים לעבור דירה בעקבות קשר זוגי ורצון להיות קרוב לאדם שאתם אוהבים. יציאתו של כוכב מאדים מבית השותפויות שלכם עשוי להקל על היחסים עם שותפים מכל הסוגים בעיקר על רקע עסקי וכלכלי. לאמנים וליוצרים שביניכם צפוי חודש פורה ומלא השראה. זמן טוב להגדלת המשפחה.

 

אריה23.7-22.8      

קשר עם אדם שהכרתם במסגרת לימודית או דרך חברים עשוי להתפתח לקשר של אהבה רומנטית, זוגיות ואף להתמסד בהמשך. מולד הירח בבית המשפחה והבית שלכם בצמידות לכוכב מרקורי ובזווית הרמונית לכוכב נפטון עשוי להצביע על יכולת להתחדש ביחסים עם בני הבית ולהתעלות על המשקעים מהעבר. כוכב מאדים ופלוטו הנמצאים במזל גדי ובבית העבודה שלכם משקפים המון אנרגיה ושאפתנות בתחום המקצועי הממוקדים לעשייה והצלחה שלכם. האמנים והיוצרים שביניכם משתחררים ממעצורים יצירתיים ויוכלו שוב לבטא את עצמכם בביטחון ובחופשיות וליצור מחדש. כלכלית צפוי חודש טוב יותר.

 

בתולה23.8-22.9     

המצוקה שחשתם לאחרונה בבית ועם המשפחה עשויה להשתחרר כבר בתחילת חודש נובמבר ותרגישו יותר חופשי לבטא את עצמכם ולהתחבר לאמת שלכם ביחסים עם בני הבית והמשפחה. הימצאותו של כוכב צדק בבית הכספים והרכוש שלכם הרמונית לכוכב שבתאי עשוי להצביע על השקעה כלכלית מוצלחת הקשורה למשפחתכם או לקניית בית או נכס אחר.  מולד הירח במזל עקרב בצמידות לשליט המזל שלכם, כוכב מרקורי מצביע על חודש טוב, פורה ויצירתי בתחום הלימודים ובכל הקשור להתעמקות בנושאים הקשורים לידע. כמו כן קשרים חברתיים צפויים להתחדשות. כמו כן ההשפעה שלכם על הסביבה תעמיק החודש.

 

 

מאזניים23.9-23.10    

כוכב צדק הנמצא זה מכבר במזל שלכם, מזל מאזניים, יוצר זווית הרמונית לכוכב שבתאי ובמקביל כוכב אוראנוס הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם יוצר זווית הרמונית לכוכב ונוס, שליטת המזל שלכם. כל זה מצביע על מיסוד והתחזקות קשרים רומנטיים אצל הפנויים שבכם והתחדשות והתחזקות בקשרים הקיימים אצל מי שנמצא כבר בזוגיות. מולד הירח בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל עקרב ובצמידות לכוכב מרקורי עשוי להצביע על חודש מוצלח יותר עם אפשרות להתחלות חדשות בתחום הכלכלי והעסקי. החושים העסקיים שלכם חדים יותר ואתם רואים את כל התמונה בגדול.

 

לשיחה אישית עם דניאל רועה וקבלת תחזית אסטרולוגית מפורטת בנושאי אהבה וזוגיות, החזרת אהבה, קריירה, פרנסה, בריאות וכל נושא אחר שמטריד אותכם חייגו 072-3401003 שלוחה 55


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי