אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית נובמבר 2017 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית נובמבר 2017 מאת דניאל רועה


מקבץ של חמישה כוכבים יהיו במהלך החודש במזל עקרב מה שמצביע על חודש מלא בשינוים ועל ריבוי אנרגיות במזל המים מה שמצביע על מיקוד בעולם הרגש ועל הזדמנות לרפא דברים מן העבר.


עקרב  24.10-21.11

מזל טוב לבני ובנות מזל עקרב שיחגגו החודש יום הולדת. מקבץ של 5 כוכבים במזל עקרב במהלך החודש וסך של שבעה כוכבים במזלות מיסוד המים מצביע על חודש מאוד רגשי שבו יש חיבור פנימי לתוך עצמכם ופחות רצון להחצין דברים. הרגישות שלכם עשויה להתגבר וגם האינטואיציה ואתם גם החושים העסקיים והיכולת שלכם לקרוא מצבים ואנשים. כניסתה של ונוס למזל עקרב עלולה ליצור יותר חשדנות במערכות יחסים וגם קנאה במידה ולא מורגש ביטחון בקשר ובעצמכם. כוכב שבתאי הנמצא בזווית מאתגרת ל כירון עלול להעלות פצעים ישנים הקשורים לערך עצמי ולעניינים של כסף ומשאבים על מנת לפתור אותם אחד ולתמיד.


קשת  22.11-21.12  

כוכב שבתאי הנמצא עדיין במזל שלכם ויוצר זווית מאתגרת ל כירון מצביע על תקופה מאתגרת ברמה האישית ועם המשפחה והבית. הרצון ליצור בהירות וקלות בחייכם האישיים מתנגש עם דרישות ופצעים ישנים הקשורים לבית ולמשפחה מה שעלול להכביד עליכם יותר. יחד עם זאת מקבץ של חמישה כוכבים במהלך נובמבר במזל עקרב עשוי לעזור לכם להתחבר לדברים נעלים ולמצוא כחות שלא הייתם מודעים אליהם. חלק מכם עשוי להתחבר יותר לעולם הרוחני ואף ללמוד נושא חדש. חיי החברה שלכם מתעצמים ואתם גם עשויים להתחבר לאנשים חדשים ולקבוצות של אנשים שונים ממה שהכרתם.


גדי  20.1 – 22.12  

כוכב פלוטו הנמצא במזל שלכם ויותר זוויות הרמוניות לשמש, ונוס וצדק במזל עקרב מצביע על המון חוזק נפשי ופיזי לעשות ולשנות דברים בסביבה שלכם ובתך עצמכם כמו כן ההשפעה שלכם על אחרים במיוחד בקהילה שלכם ובתחום החברתי תהיה נרחבת בחודש הקרוב וגם לאחר מכן. ונוס הנמצאת בתחילת החודש עדיין במזל מאזנים תיצור זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס הנמצא במזל טלה ובבית המשפחה והבית מה שאומר שיתכנו התנגשויות ביחסים עם בני הבית והמשפחה. מאדים הנמצא בבית הקריירה שלכם מצביע על אפשרות להוביל ולהצליח אך חשוב שתנהגו גם בצורה דיפלומטית ותשקיעו אנרגיה ביצרה ושיקום יחסים מקצועיים.


דלי  21.1-18.2

מקבץ של חמישה כוכבים שיהיו בבית הקריירה והמעמד שלכם במהלך חודש נובמבר כולל השמש, צדק וונוס מצביע על חודש עם שפע של אפשרויות והזדמנויות בתחום המקצועי ועל אפשרות לעשות קפיצה קוונטית ולזכות בהצלחה ובהכרה מקצועית. האמביציה שלכם תהיה חזקה אך יחד עם זאת אתם גם צריכים להסכים ולשחרר דפוסים והרגלים שלא משרתים אתכם יותר ולהיות קרוב לעצמכם ולעולם הרגש שלכם מה שיכול להיות מעט מאתגר עבורכם. ונוס ומאדים הנמצאים במזל מאזניים, גם הוא מיסוד האוויר עשוי להטיב עם נושא הקשרים ומערכות היחסים שלכם במיוחד עם יש לכם קשר עם אדם מחו"ל או מרקע שונה משלכם.


דגים  19.2-20.3

שבעה כוכבים שישהו במזלות מיסוד המים כמו המזל שלכם עשוי להטיב עמכם אם תדעו להפיק את המיטב מכך ולא להיתקע רק ברגשות שלכם. השמש, ונוס ומרקורי אשר יהיו במהלך החודש במזל עקרב עשוי להטיב לאמנים וליוצרים שביניכם בעיקר אם אתם פועלים גם בחו"ל. נסיעות רבות עשויות להיות חלק מכם במהלך השנה הקרובה כמן כן חלק גדול מכם ירצו להעמיק בתהליכים רוחניים וימצאו את האומץ אולי בפעם הראשונה להתמודד ולהתאמת עם שדים מהעבר שלהם ולהישיר מבט לאמת ולמול מי שפגע בהם בעבר על מנת שיוכלו לסגור מעגלים. כוכב שבתאי הנמצא בבית הקריירה שלכם מוסיף התמדה, נחישות ואמביציה אך בהיותו בזווית מאתגרת ל כירון כרגע עלול להעלות פצעים ופחדים מהעבר הדורשים התמודדות.

 

טלה   21.3-20.4

מקבץ של חמישה כוכבים במזל עקרב הכוללים את כוכב צדק, ונוס, מרקורי, השמש והירח מצביעים על צורך להתחבר פנימה ולאמת הפנימית שלכם ולהסיר כל מיני מכשולים רגשיים. כלכלית זהו חודש וגם שנה מצוינת המאפשרת לכם להגדיל את ההכנסות שלכם מלקוחות ומעסקאות מוצלחות שתעשו או שבן הזוג שלכם יעשה. חלק גדול מכם צפוי להתחבר לחוויות מיסטיות או לשאול שאלות קיומיות על החיים וגם על העולם שמעבר ועל המוות. מצד שני התשוקות לחיים והחיבור הטוטאלי לחיים מחזק גם נושאים מיניים אצלכם. חיבור ונוס הנמצאת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויוצרים זווית הרמונית לכוכב צדק כבר בתחילת החודש מצביע על אפשרות למסד יחסים.


שור  21.4-20.5

כוכב צדק שנכנס למזל עקרב ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויהיה שם כשנה מחבר אתכם מצד אחד לשפע של הזדמנויות בתחום הרומנטי ובתחום השותפויות כולל בתחום העסקי. יחד עם זאת ידרוש מכם להיכנס למקומות בתוך עצמכם שלא תמיד יהיה לכם נוח להיכנס או לראות מה שיקרה שעכבות אותם התקשרויות ומפגשים עם אותם גורמים. הפנויים שביניכם יוכלו למשוך לחייהם בן או בת זוג חדשים ולהיות מאוד מבוקשים בכל הנוגע לתחום הרומנטי ואף מאוחר יותר בשנה הזו למסד יחסים אם יחליטו על כך. ונוס ומאדים בבית העבודה שלכם ובמזל מאזניים מצביע על צורך לתת חשיבות גם לאחר ולנהוג בדיפלומטיה במקום העבודה.


תאומים 21.5-21.6

חמישה כוכבים שישהו בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל עקרב החודש כולל כוכב צדק שיהיה שם עד לנובמבר 2018 מצביע על אינטנסיביות בתחום המקצועי ועל יכולת לצבור השפעה על הסובבים אתכם בעבודה. יחד עם זאת יתכן ותרגישו גם שהגעתם למיצוי ולאור העובדה שצפוי שפע של הצעות בתחום המקצועי יתכן ותרצו להתחדש ואף להתחיל עבודה חדשה. כוכב מאדים וונוס הנמצאים בבית היצירה שלכם ובמזל מאזניים עשויים להצביע על מוטיבציה ליצור יותר. כמו כן נושאים הקשורים לאהבה ורומנטיקה עשויים להתגבר החודש. כוכב שבתאי הנמצא בבית הזוגיות שלכם יוצר זווית הרמונית לכוכב ונוס בבית האהבה מה שמחזק את הרצון למסד יחסים רומנטיים.


סרטן  22.6-22.7

מקבץ של חמישה כוכבים שיהיו במהלך החודש הקרוב בבית היצירה שלכם ובמזל עקרב, כולל כוכב צדק שיהיה שם שנה שלמה מצביע על צורך לבטא את עצמכם ואת עוצמכם הפנימי ועל אפשרות לזכות ליותר הכרה ופרסום בתחום. היחסים עם ילדיכם צפויים לעבור לא מעט שינוים והתחדשות אך במקביל תצטרכו להסכים להיכנס לעומקים פנימה על מנת להתחדש ולחדש את היחסים ממקום של יותר אמת ועוצמה. אצל בני ובנות סרטן צפויה הרחבת משפחה בשנה הקרובה. יצירת זווית הרמונית בין כוכב שבתאי הנמצא בבית העבודה לבין כוכב אוראנוס הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם עשוי להצביע על יכולת לשלב בין החדש לישן ולהגיע להישגים מקצועיים ולהכרה בערך שלכם.


אריה 23.7-22.8

מקבץ של חמישה כוכבים שיהיו בבית המשפחה והבית ובמזל עקרב לאורך החודש כולל כוכב צדק שיהיה שם לעוד שנה מצביע על צורך להתחבר פנימה ליסוד המים ולרגשות שלכם. כמו כן להתחבר לבית ולמשפחה יותר או ליצור משפחה משלכם או להרחיב אותה. חלק מכם יעדיפו יותר לארך בביתם ולשמור על פרטיות. כמו כן חלק מכם צפויים בשנה הקרובה להרחיב את ביתם או להשקיע בנכס נדל"ן חדש ולגדול כלכלית ועסקית. כוכב מאדים וונוס הנמצאים במזל מאזניים עשויים להשפיע לטובה על התקשורת שלכם ועל היחסים עם חברים וקרובים במידה ואתם מוכנים להיות קשובים לצד השני ולא רק לרצונות שלכם.


בתולה 23.8-22.9

כוכב מאדים וצדק הנמצאים בבית הכספים והרכוש שלכם החודש מצביעים על חודש מאוד פעיל מבחינה כלכלית. יש צורך וחשיבות לשמור אל איזון ולא לפעול ממקום אימפולסיבי עם כספים. כמו כן יש חשיבות למערכות יחסים ועל הקשבה לאחר על מנת להצליח כלכלית ועסקית. מקבץ של חמישה כוכבים החודש במזל עקרב הכוללים את השמש והירח, מרקורי ונוס וכוכב צדק שהוא עצמו יהיה שם שנה שלמה מצביע על היכולת לשכם להעמיק את הידע שלכם וללמוד המון. כמו כן צפויה שנה של הרבה הכרויות ונסיעות בארץ ובחו"ל והתגברות ההשפעה החברתית על הסביבה שלכם. כוכב שבתאי אשר יצור זווית הרמונית ומדויקת לכוכב אוראנוס מתוך בית המשפחה והבית מצביע על יותר איזון ויכולת ליצור שינוי באותם תחומים.

 

מאזניים 23.9-23.10

כוכב מאדים וונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאים במזל מאזניים עשויה להטיב עם מערכות היחסים שלכם ולחזק את הקסם האישי שלכם ואת היכולת ליצור איזון והרמוניה סביבכם. מקבץ של חמישה כוכבים אשר יהיו החודש בבית הכספים שלכם ובמזל עקרב כולל כוכב צדק שיהיה שם שנה שלמה מצביעים על רצון חזק להתרחב ולהצליח כלכלית. יחד עם זאת אתם עשויים לראות דברים שלא תמיד רציתם לראות ותיאלצו לעשות טרנספורמציה כלכלית ועם המשאבים שלכם. נושא הערך העצמי שלכם יעלה על הפרק ותדרשו להתחזק רגשית ולהסכים לשחרר דפוסים שלא משרתים אתכם ולא תואם את האמת שלכם יותר.


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי