אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית נובמבר 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית נובמבר 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית נובמבר 2018

לאחר כשנה שבה כוכב צדק שהה במזל עקרב וחשף לא מעט דברים בעיקר בהקשר של # Me too   יעבור החל מה 8 לנובמבר כוכב צדק למזל קשת גם כן לשנה שלמה. כוכב צדק, שליט מזל קשת מרגיש שם בבית וההשפעה שלו ניתן לומר כפולה. הצורך לגדול ולהתרחב במספר תחומים עצומה הכולל בתחום העסקי, מקצועי, הרצון להרחיב אופקים ולהגיע למקומות ולתרבויות חדשות גדל. כמו כן הרצון להתחבר לאמת הפנימית של כל אחד גדל. בגלל הנטייה של כוכב צדק במיוחד במזל קשת להרחבה של דברים יש לשים לב לא להפריז בדברים כולל באכילה ושתייה או נטייה לאופטימיות יתר ולהימורים בכל תחום.


עקרב  24.10-21.11     ונוס, שליטת בית הזוגיות חוזרת למזל מאזניים החודש מה שיכול להצביע על צורך בסגירות חשבונות מו העבר עם בני זוג ושותפים. השמש אשר נכנסה למזל שלכם והימצאותה  של כוכב צדק עד ה 8 לנובמבר במזל עקרב מטיבים עמכם מאוד. מעבר של כוכב צדק למזל קשת החל מה 8 לנובמבר לבית הכספים והרכוש שלכם לשנה שלמה עשויה להטיב עמכם בתחום הכלכלי והעסקי. יחד עם זאת כוכב מרקורי הנמצא בבית הכספים שלכם אף הוא ויעבור לנסיגה החל מה 17 לנובמבר עלול לפגוע בשיקול דעת שלכם וליצור תחושת ביטחון יתר ואופטימיות עיוורת למרות החושים החדשים שלכם בעניינים כספים ומול אנשים בדרך כלל. המתינו לאמצע דצמבר על מנת להסתער על עסקאות וחתימה על חוזים והסכמים משמעותיים והתחלות חדשות.


קשת  22.11-21.12      כמה שחיכיתם לזמן הזה! עברו 12 שנה מאז ששליט המזל שלכם, כוכב צדק, המכונה המטיב הגדול היה במזל קשת ואכן הוא חוזר אליו למחזור נוסף של שנה שעשוי להביא שפע של הזדמנויות, אופטימיות והצלחה. בוא ונקווה שלמדתם את השעורים שהביאו כוכב שבתאי ופלוטו הנמצאים עדיין בבית הכספים והרכוש שלכם וגרמו לכם לנהוג בבגרות וללמוד מאט איפוק והתמדה שימנעו מכם לעשות טעויות כמו בעבר ופחות להמר על כל מה שזז בעיקר על הבריאות והמשאבים שלכם ולהסתמך רק על המזל הטוב שלכם. ונוס חוזרת למזל מאזניים ומאפשרת לתקן או להעריך מחדש את היחסים עם חברים או מול קבוצות וארגונים אליהם אתם משתייכים. כוכב מרקורי הנמצא אף הוא במזל קשת יכנס לנסיגה החל מה 17 לנובמבר ועלול לפגוע בשיקול דעת ולאתגר את התקשורת שלכם או ליצור תקלות טכניות בכלי רכב וכדומה.


גדי  20.1 – 22.12     כניסת כוכב צדק למזל קשת החל מה 8 לנובמבר ולשנה שלמה עשוי לחזק את החשיבה המופשטת שלכם וחיבור לאינטואיציה . יחד עם זאת זה יכול להביא ביחד עם נסיגת כוכב מרקורי גם הוא במזל קשת החל מה 17 לנובמבר ליותר בלבול ויותר תקלות בתקשורת ובתחום המקצועי ולכן הימנעו ממעבר למקום עבודה חדש או חתימה על חוזים מקצועיים והסכמים עד אמצע דצמבר. כוכב מאדים הנמצא עדיין בבית הכספים שלכם מעצים את היכולת היצירתית שלכם אך בגלל נסיגת כוכב מרקורי, גם כאן מומלץ לא להתחיל פרויקטים עסקיים וכלכליים בגלל נטייה לראות דברים לא כמו שהם, אלא כמו שהייתם רוצים שיהיו מה שלא מאפיין אתכם בדרך כלל. חזרתו של כוכב אוראנוס לבית המשפחה והבית ולמזל טלה יכול לאפשר לכם לעשות מהפכות ושינוים בבית ועם המשפחה.


דלי  21.1-18.2     זהו חודש עם מספר מאפיינים של מזל דלי והם: כוכב מאדים הנמצא במזל דלי ומחזק את הכוח היצירתי שלכם בשבועות הקרובים. במקביל בתחילת החודש חוזר כוכב אוראנוס, שליט המזל של מזל דלי למזל טלה מה שמאפשר לעשות שינויים מחשבתיים ולאמץ מהפכות ודרכי חשיבה מקוריים שמשפיעים על החברה. לבסוף כוכב צדק נכנס למזל קשת ולבית של נושאים דליים ומאפשר לכם להשפיע על חברים ולפעול ממקום של יותר חופש ותנועה מוגברת תוך עדכון מערך האמונות שלכם וקבלה שפע של תמיכה מחברים ואנשים שרוצים את טובתכם. ונוס אשר נמצאת בנסיגה מקבלת אנרגיה ממאדים אשר מאפשרת לה לשדרג ולהעריך מחדש את מערכות היחסים שלכם. השמש הנמצאת בבית הקריירה שלכם משקפת יכולת מנהיגות והובלה תוך קידום מעמדכם.


דגים  19.2-20.3     זהו חודש טוב מבחינתכם. כוכב צדק, המכונה המטיב הגדול והשליט העתיק שלכם נכנס החל מה 8 לנובמבר לבית הקריירה והמעמד שלכם וישהה שם למשך כשנה שלמה. הדבר עשוי להצביע על שפע של הזדמנויות בתחום המקצועי והצעות בקריירה והרבה תמיכה ואפשרות לשדרג את מעמדכם הציבורי במיוחד אם אתם אדם ציבורי. יחד עם זאת עם הימצאות כוכב נפטון במזל דגים וצדק במזל קשת בזוויות מאתגרות מאוחר יותר זה יכול לחזק את הפנטזיות שלכם ולהפריז ולכן חשוב גם להיות עם כל האופטימיות שבדבר גם עם שתי רגליים על הקרקע במיוחד עם נסיגת כוכב מרקורי החל מה 17 לנובמבר אשר משקף גם אפשרות  ליותר בלבול ויותר תקלות בתקשורת מול הסובבים אתכם וגם תקלות טכניות במיוחד בתחום הקריירה. מומלץ להימנע מהתחלה שדל עבודה חדשה או מחתימה על מסמכים בעלי חשיבות עד אחרי אמצע דצמבר במידת האפשר.


טלה   21.3-20.4     כוכב אורנוס, הנמצא כעת בנסיגה יחזור למזל טלה לסיבוב נוסף ואחרון למספר חודשים ויאפשר לכם להשלים שינוים ומהפכות בתחום האישי, החברתי והקהילתי ביחד עם כוכב מאדים, שליט המזל שלכם הנמצא כעת במזל דלי. כוכב ונוס הנמצא אם הוא בנסיגה במזל מאזניים ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם מאפשר לכם להעריך מחדש את מערכות היחסים שלכם עם בני זוג ובשותפויות למיניהם וגם כאן תוכלו לשפר אותם או לסיים אותם במידה והם לא משרתים אתכם יותר או שלא ניתן לעשות שם שינוי כלשהו. כניסת כוכב צדק למזל קשת החל מה 8 לנובמבר למשך שנה והצטרפותו לכוכב מרקורי בצמידות אליו מצבוע על שנה מאוד פעילה בכל הקשור לחו"ל כולל הזדמנויות לעבוד עם גורמים הקשורים לחו"ל, נסיעות ואפשרות להרחיב אופקים. יחד עם זאת עם כדאי להמתין לאמצע נובמבר עד לאמצע דצמבר לפני שאתם חותמים על חוזה או הסכם.


שור  21.4-20.5    ונוס, שליטת המזל שלכם, הנמצאת עדיין בנסיגה במזל מאזניים בבית העבודה והבריאות שלכם יכולה להצביע על צורך להעריך מחדש את הקשרים המקצועיים שלכם ואת העיסוק שלכם ובמידת הצורך לאפשר לכם ליצור שדרוג גם באמצעות כוכב מאדים הנמצא במזל המהפכות, מזל דלי ובבית הקריירה והמעמד ועוזר לכם להביא את הטוב שבכם לקהילה שלכם. השמש, ביחד עם כוכב צדק שיעבור החל מה 8 לנובמבר למזל קשת עשוי להצביע על שנה מאוד טובה מבחינה כספית אם זה דרך עסקים או דרך הלקוחות שלכם וגם דרך בני זוג שעשויים לקבל סכומי כסף משמעותיים יותר מ בעבר. בריאותית חשוב שתהיו קשובים לגרון ולצוואר שלכם וגם לכליות ולא תזניחו במידה שמשהו מאותם דברים יעלו על פני השטח.


תאומים 21.5-21.6     השמש ויופיטר הנמצאים כעת בבית העבודה והשרות שלכם מצביעים על שפע של הזדמנויות להיות יצירתיים ועל אפשרות למשוך יותר הצעות עבודה ולהגיע לתובנות ועומקים במה שאתם עושים. ונוס, הנמצאת בנסיגה במזל מאזניים ובבית האהבה שלכם מצביע על הצורך שלכם להעריך מחדש את האופן שאתם מתקשרים לאנשים ולתחום הרומנטי ועל אפשרות לסיים קשרים רומנטיים שלא משרתים אתכם. יחד עם זאת עם כניסת כוכב צדק, המכונה המטיב הגדול, לבית הזוגיות והשותפויות ולמזל קשת עשוי להצביע על שפע היכרויות וכניסה לזוגיות ושותפויות למיניהם החל מה 8 לנובמבר ובמהלך השנה הקרובה. בכל מקרה רצוי להמתין עד לאחר אמצע דצמבר כדי להחליט על מיסוד יחסים או כניסה לשותפות עסקית כשכוכב מרקורי, שליט מזלכם ושליט בית הזוגיות והשותפויות יהיה אחרי הנסיגה שלו ולא יקשה על שיקול הדעת שלכם.


סרטן  22.6-22.7     כוכב אוראנוס הנמצא בנסיגה יחזור בתחילת חודש נובמבר לבית הקריירה שלכם ולמזל טלה ויאפשר לכם לעשות צעדים נועזים ומפתיעים גם בעיני עצמכם בתחום הקריירה שלכם וליזום יותר מבלי לחשוש. במקביל כוכב צדק, המכונה המטיב הגדול יעבור למזל קשת ולבית העבודה והשרות ועשוי להביא לחייכם המקצועיים שפע של הצעות עבודה ולחזק את האופטימיות והביטחון שלכם. יחד עם זאת מרקורי הנמצא אף הוא במזל קשת ובבית העבודה שלכם יכנס לנסיגה החל מה 17 לנובמבר ועלול ליצור יותר בלבול לתקלות בתחום המקצועי ולכן כדאי להמליץ עד אחר אמצע דצמבר כדי לממש חוזה או הסכם חדש או להתחיל משהו משמעותי בתחום העבודה. ונוס הנמצאת בנסיגה במזל מאזניים ובבית המשפחה והבית משקף את הזמן לתקן יחסים עם בני משפחה והורים ולפתוח דף חדש במהלך השבועות הקרובים.


אריה 23.7-22.8     כניסת כוכב צדק, המכונה המטיב הגדול למזל קשת ולבית הקשור אצלכם לתחומים כמו יצירה, אהבה וילדים שלכם ומזוהה עם מזל אריה מצביע על תקופה מאוד משופעת בהזדמנויות בתחום הללו מצביע על שנה מאוד טובה ואופטימית אצלכם. חלק מבני מזל אריה יזכו להיכנס לקשר רומנטי חדש ולהגדיל את המשפחה שלהם. אומנים ויצרים בני מזל אריה צפויים להיות פוריים מאוד ואף לזכות ליותר הכרה והצלחה ושפע של הצעות עבודה חדשות. בכל הקשור לתחום הרומנטי והמקצועי כדאי להמתין עד לאמצע דצמבר הקרוב כדי להתחייב או לחתום על הסכם עבודה חדש במידת האפשר בגלל נסיגת כוכב מרקורי החל מה 17 לנובמבר ושנמצא אף הוא במזל קשת ובבית היצירה והאהבה שלכם. מבחינה כספית, היו זהירים יותר החל מה 14 לנובמבר והמתינו גם כאן לאמצע דצמבר על מנת לקחת החלטות משמעותיות בתחום העסקי והכלכלי.


בתולה 23.8-22.9     כוכב צדק יכנס למזל קשת ולבית המשפחה והבית שלכם החל מה 8 לנובמבר. כניסת כוכב צדק עשוי להביא לכם שפע של הזדמנויות ואופטימיות בכל הנוגע לתחום הביתי וליחסים עם המשפחה, אפשרות להרחיב את המשפחה או את הבית שלכם כולל אפשרות לרכוש בית חדש ומרווח יותר. יחד עם זאת כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא אף הוא באותו מזל ובית כמו כוכב צדק, יכנס לנסיגה ועלול ליצור יותר בלבול, קשיי תקשורת או תקלות וטעויות ויכול להשפיע על שיקול הדעת שלכם. לכן הימנעו מרכישת בית חדש, חתימה על חוזה או הסכם כולל לקיחת משכנתא חדשה או מעבר לבית חדש עד לאחר אמצע דצמבר 2018. לאחר מכן יהיה הרבה יותר קל בכל הנוגע לאותם נושאים.


מאזניים 23.9-23.10     ונוס, שליטת המזל שלכם שנמצאת אמנם במזלכם אך עדיין בנסיגה מצביעה על תקופה מאוד משמעותית עבורכם. בתקופה זו אתם בוחנים את עצמכם ואת היחסים שלכם עם עצמכם ועם הסובבים אתכם ומערכים אותם מחדש. מערכות יחסים שידעו להשתנות ולעבור שדרוג במידת הצורך עשויים להתחזק. לעומת זאת יחסים שלא משרתים אתכם יותר או שאין בסיס איתן עלולים להסתיים במהלך החודש הקרוב. כוכב צדק הנמצא עדיין בבית הכספים שלכם יחד עם השמש מאפשר לכם להתחזק כלכלית לפחות עד ה 9 לנובמבר. מה 8 לנובמבר יכנס כוכב צדק למזל קשת למשך שנה שלמה ועשוי להשפיע לטובה לרוב על התקשורת שלכם עם קרובים, חברים ולהעשיר אתכם בידע, חוויות ונסיעות כולל לחו"ל. יחד עם זאת עד אז תצטרכו לעבור בשלום את נסיגת כוכב מרקורי הנמצא אף הוא באותו בית ומזל כמו של מרקורי ויכול לגרום ליותר בלבול ותקלות כולל עם כלי רכב ועל הכביש.הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי