אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית ספטמבר 2017 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית ספטמבר 2017 מאת דניאל רועה


כוכב מרקורי אשר נמצא בנסיגה בימים הראשונים של חודש ספטמבר עדין בנסיגה ייעצר במעלת ליקוי החמה שהתרחש ב 21 לאוגוסט וגם מאדים וונוס יחלפו על מעלה זו מה שיכול להעיר שוב נושאים שעלו בליקוי הקשורים למזל אריה ולצורך בביטוי במערכות יחסים ובתקשורת עם הסובבים אתכם ועל צורך בביטוי אישי ויצירתי.


בתולה - 23.8-22.9 

מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל בתולה שיחגגו יום הולדת. כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם אשר נמצא בנסיגה בימים הראשונים של חודש ספטמבר וחזר שוב ממזל בתולה למזל אריה וייעצר במעלת הליקוי לפני חזרתו להילוך ישיר מצביע על צורך להתבטא שוב ולהביע את היצירתיות שלכם לעומת שכשהיה במזל שלכם, במזל בתולה היה צורך יותר בזהירות ודיוק. כעת לאחר שלמדתם את מה שצריך לשנות אתם פחות חוששים ויכולים להתבטא באופן חופשי יותר בעיקר מול ילדיכם. השמש הנמצא במזל שלכם יעמוד בין ה 4 ל 6 לספטמבר מול כוכב נפטון הנמצא במזל דגים ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויכול להצביע על חוסר יציבות וחוסר בהירות מול בני זוג ובשותפויות למיניהם.

מאזניים23.9-23.10

ונוס, שליטת המזל שלכם ביחד עם הכוכבים מאדים ומרקורי יעברו בנקודת הליקוי שהיה ב 21 לאוגוסט ויכולים להעמיק את ההשפעה שלכם בתחום החברתי ולהעצים את ההשפעה שלכם שיש כלם על ארגונים וקבוצות כולל קבלה של תפקיד חדש ומלהיב. כמו כן קשר רומנטי חדש יכול לקחת אתכם לכיוון לא צפוי שלא חשבתם עליו ויתכן ותרגישו שאין לכם ממש שליטה על הנעשה כמו משהו חזק מכם. השמש וכוכב מרקורי שיכנס שוב למזל בתולה יעמדו מול כוכב נפטון בבית העבודה שלכם ויאפשרו לכם לתקן תקלות וליקויים שנוצרו במהלך חודש אוגוסט אך מצד שני יתכנו יותר אי בהירות לגבי מקום העבודה והתקשורת עם גורמים מקצועיים בין ה 4 ל 6 לספטמבר ולקראת ה 20 לספטמבר.

עקרב - 24.10-21.11

כוכב מרקורי אשר יסיים את הנסיגה שלו במזל אריה ובבית הקריירה שלכם בדיוק במעלה שבה התרחש ליקוי החמה ב 21 לאוגוסט עשוי להפעיל שוב נושאים שקשורים לקריירה שלכם ולאחר שבחנתם והתעמקתם בנושאים אלו תוכלו שוב לצאת החוצה והפעם עם יותר ביטחון ודיוק מאשר בחודש שעבר. כמו כן כוכב מאדים וונוס אשר יחלפו גם הם באותה מעלה יוכלו לתת רוח גבית ולהעצים את הביטחון והכריזמה שלכם מול אנשים ולהביא אתכם לקדמת הבמה ממקום בוטח יותר ועם השפעה גדולה יותר. השמש וכוכב מרקורי שיסיים את הנסיגה שלו יעמדו בתורם החודש מול כוכב נפטון בבית היצירה ויאפשרו לכם להתחבר להשראה ולדמיון אך בשילוב דיוק אך מצד שני יתכן והיחסים עם ילדיכם יהיו פחות ברורים.

קשת22.11-21.12

בשעה טובה כוכב שבתאי חזר להילוך ישיר במזל שלכם, מזל קשת ויאפשר לכם להוריד מעט את הכובד שחשתם בחודשים האחרונים. כוכב מרקורי אשר מסיים את הנסיגה במזל אריה במעלה אשר התרחש ליקוי החמה בחודש האחרון ומעברם של כוכב מאדים וונוס באותה מעלה מחזק את האמונה שלכם בדרככם החדשה ומאפשר לכם לסמוך יותר על היושב במרומים. כמו כן התפתחויות הקשורות לחו"ל יתפסו תאוצה בחילת ספטמבר והלאה ותוכלו לבלוט יותר ולגלות יותר יצירתיות בתחום המקצועי והאקדמי. אמנים עשויים לעשות קפיצת מדרגה בחודשים הקרובים. במהלך ספטמבר יתכן ותחושו יותר בלבול וקונפליקט בין ענייני עבודה וקריירה והבית מה שעלול ליצור יותר מתח בבית ועם ההורים.

גדי20.01 - 22.12      השמש ומרקורי אשר יצרו במהלך חודש ספטמבר זוויות הרמוניות עם כוכב פלוטו הנמצא במזל שלכם מצביעים על יכולת התחדשות והתאוששות מהירה בתחום המקצועי והעסקי ובכל הקשור לעניינים של חו"ל. כוכב מרקורי אשר יסיים את הנסיגה שלו וייעצר במעלה שבה התרחש ליקוי החמה בחודש שעבר בבית כספי הזולת שלכם מצביע על יכולת יצירתית לפתור בעיות שנמשכו מספר שבועות. כמו כן מעבר של כוכב מאדים וונוס באותה מעלה ובאותו בית עשוי להצביע על התגברות היכולות היצירתיות שלכם על מנת למצוא פתרונות בתחום הפיננסי ולהתחזק כלכלית ומעמדית מול הלקוחות שלכם. זווית הרמונית בין כוכב שבתאי לכוכב צדק בבית הקריירה שלכם מצביע על התקדמות אפשרית בתחום המקצועי.

דלי 21.1-18.2

כוכב מרקורי אשר נמצא בנסיגה ייעצר במזל אריה ב 4 לספטמבר בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמעלה שבה התרחש ליקוי החמה בחודש שעבר מה שמאפשר לכם לחזק את התקשורת אך גם לקחת את הקשר למקום טוב יותר במיוחד כאשר ונוס תיצמד לאותה מעלה וגם כוכב מאדים. חלק מכם עשויים להציע או לקבל הצעת נישואים וחלק מכם ירגיש שהוא צריך להתחבר ללב ולתשוקה שלו והדרך היחידה היא לסיים את הזוגיות הקיימת או את השותפות שבה הם נמצאים והיא לא מקדמת אותם כמו שחשבו. השמש הנמצא בבתולה ובבית כספי הזולת וכוכב מרקורי מאוחר יותר בספטמבר יצרו זוויות מאתגרות עם נפטון מה שעלול לשבש עניינים כספיים שלכם או של הזולת ולכן חשוב להיזהר ולנהוג בצורה מדויקת יותר עם כספים.

דגים19.2-20.3

חודש מלא יצירתיות בתחום המקצועי. חזרתו של כוכב מרקורי לבית העבודה שלכם ולמזל אריה ועצירתו במעלה שבה התרחש הליקוי יכול להצביע על חידוד היצירתיות בתחום המקצועי .אם ניקח בחשבון שגם כוכב מאדים וונוס יעברו באותה מעלה של ליקוי החמה מהחודש שעבר נוכל להגיע למסקנה ששינוי הוא מחויב המציאות וצפוי בעבודה ובתחום המקצועי או הליכה לתחום שמדבר יותר ללב שלכם. השמש הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם יוצר זווית הרמונית לכוכב פלוטו במזל גדי מה שמצביע על יכולת התאוששות וחוזק ביכולת ההתמודדויות שלכם מול בני זוג ושותפים. יחד עם זאת הימצאותו של השמש מול כוכב נפטון, שליט המזל שלכם במזל דגים יכול ליצור חוסר בהירות ובעיות תקשורת לפחות עד ה 7 לספטמבר.

טלה21.3-20.4

כוכב מאדים, שליט המזל שלכם וכוכב מרקורי אשר ייצרו צמידות במזל אריה בבית היצירה שלכם ובמעלה שבה התרחש ליקוי החמה בחודש הקודם מצביעים על תקופה מאוד פורייה ולהצלחה לאמנים וליוצרים שביניכם ומכיוון שמרקורי היה בנסיגה במזל בתולה ועבר לאריה אתם תוכלו גם להוסיף יותר דיוק. ונוס גם היא מהלכת במזל אריה ותיצור אף היא זווית מדויקת לאותה מעלה של הליקוי ובאותו בית יכול להצביע על התאהבות פתאומית או התקדמות יוצאת דופן ביחסים עם אותו אדם שאתם מנהלים אתו קשר או קשר רומנטי. בעבודה אתם מדייקים יותר אך היזהרו מלהתפזר וגם מריבוי תקלות אפשריות בתחום הטכני במיוחד עד ל 7 לספטמבר.

שור21.4-20.5 

כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה חוזר למזל אריה ויכנס גם לבית המשפחה והבית. כוכב מרקורי יחלוף גם על המעלה שבה התרחש ליקוי החמה ב 21 לאוגוסט .חזרה זו יאפשר לכם לשפר את התקשורת שלכם עם בני המשפחה והבית וגם ההורים ולהיות במקום שישמעו ויראו אתכם יותר. היצמדותו של כוכב מאדים וגם ונוס לאותה מעלת הליקוי יאפשר לכם לשפר את היחסים עם אנשים קרובים וגם לפעול למען אותם אנשים וביתכם כולל שיקום ותיקון תקלות טכניות מהשבועות האחרונים. הימצאותו של כוכב צדק בבית העבודה והשרות שלכם עדיין מאפשר לכם לקבל שפע של הצעות חדשות ולמנף אותם. בתחום הרומנטי צפוי חודש מלהיב עבורכם.

תאומים -21.5-21.6

כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם עדיין נמצא בנסיגה עד ל 5 לספטמבר וייקח עוד כ 4 ימים עד שיחזור לקצב הרגיל שלו אך ב 31 לאוגוסט יכנס שוב למזל אריה וייצמד למעלה שבה היה ליקוי החמה ב 21 לאוגוסט מה שיאפשר לכם לעשות " התנעה מחדש " לשנה הקרובה, להתבלט יותר ולפעול ממקום יצירתי יותר. כמו כן אתם יכולים ליצור יחסים טובים יותר עם הסביבה הקרובה שלכם ועם חברים ולהחליט על לימוד של תחום חדש שילהיב אתכם. עם יציאת כוכב מרקורי ממזל בתולה ומבית המשפחה והבית שלכם בנסיגה יתאפשר לכם לתקן את התקשורת עם בני הבית וגם לתקן תקלות טכניות במכשירי חשמל. כלכלית ורומנטית זהו חודש טוב עבורכם.

סרטן - 22.6-22.7

חזרתו של כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה למזל אריה ולבית הכספים שלכם והיצמדותו למעלה שבה התרחש ליקוי החמה בחודש שעבר מצביע על יכולת התעוררות בתחום הכספי ועל ניתוב היצירתיות שלכם להגדלת המשאבים שלכם. כמו כן היצמדותו של כוכב מאדים לאותה מעלה באריה ומעברה של ונוס גם היא באותו בית מזל ומעלה של הליקוי מכניס הרבה עשייה ויכולת למשוך שפע לחיים שלכם. חשוב שתמתינו עד לאחר הנסיגה החל מה 9 לספטמבר על מנת להוציא לפועל תכניות חדשות או חתימה על מסמכים והתחלות חדשות. הימצאותו של כוכב אוראנוס בבית הקריירה והמעמד ויצירת זוויות הרמוניות לכוכב מאדים באריה ולכוכב שבתאי במזל קשת מצביע על תקופה של בניה בתחום המקצועי.

אריה23.7-22.8

אתם מתאוששים מליקוי החמה שהתרחש במזל אריה, המזל שלכם והציף אתכם באנרגיות גבוהות וכעת אתם במגמה של עיכול של הדברים ושל תיקון ועדכון של מה שעשיתם. עם חזרתו של כוכב מרקורי שנכנס שוב למזל שלכם וייצמד יחד עם כוכב מאדים במעלה של הליקוי מהחודש האחרון תהיה לכם הזדמנות להוציא שוב לפעול את מה שהתחלתם רק שהפעם אתם שדרגתם את עצמכם ואת התוכניות שלכם. זהו חודש מלא ביצירתיות ואם נחבר אל הכוכבים מאדים ומרקורי את כוכב אוראנוס הנמצא במזל טלה ואת כוכב שבתאי במזל קשת תהיה לכם אפשרות לפרוץ קדימה ולהתבלט אך יחד עם זאת תעשו את הדברים ממקום בוגר ואחראי יותר. ונוס הנמצאת במזל אריה גם כן מגבירה את הכריזמה והמשיכה שלכם ומעצימה את חיי האהבה שלכם.


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי