אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית ספטמבר 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית ספטמבר 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית ספטמבר 2018

לאחר שבחודשים יולי אוגוסט חווינו 3 ליקויים ובאוגוסט 7 כוכבים היו בנסיגה ! החודש לא צפוי שוב ליקוי וכבר בשישי לספטמבר לאחר שכוכב שבתאי יחזור להילוך ישיר צפויים לנו רק 3 כוכבים בנסיגה, פלוטו, אוראנוס ונפטון הקושרים כולן לנושא התפתחות, גדילה רוחנית ופסיכולוגית ועל הצורך להסתכל על דברים אחרת בחיינו. ונוס הקשורה למערכות יחסים וכסף בין היתר תכנס למזל עקרב ב 9 לנובמבר אך כבר בתחילת אוקטובר תעבור גם היא לנסיגה שתורגש כבר בסוף ספטמבר ותשפיע על הנושאים שהוזכרו כאן.

בתולה 23.8-22.9     מזל טוב לבני ובנות מזל בתולה החוגגים החודש יום הולדת! השמש נמצאת במזלכם ועם הצטרפותו של כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם שיכנס למזל בתולה כבר ב 6 לספטמבר תרגישו הרבה יותר חדים ממוקדם ומסוגלים לפתור כל בעיה. ב 8 לחודש השמש תעמוד בדיוק מול כוכב נפטון הנמצא במזל דגים ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם ואתם עלולים להרגיש קצת חולשה וחוסר אונים. זה הזמן להתעשת ולא להיכנס לפאניקה ולקחת צעד אחורה ולהתבונן במצב מבלי לשפוט את בן הזוג ואת השותפים שלכם ומבלי להיכנס עם הראש בקיר. אם תעשו כך מתוך שקט וביטחון תגיעו לתובנות חדשות ובכל מקרה דברים יתבהרו. כניסת מאדים לבית העבודה, נושא מועדף עליכם יביא אנרגיות חדשות והרבה יוזמות חדשות ומקוריות בתחום המקצועי.

מאזניים 23.9-23.10     החל מה 23 לחודש עם כניסת השמש למזל מאזניים תחגגו יום הולדת. ונוס הנמצאת כרגע במזל שלכם משרה עליכם אווירה רומנטית וזורמת. יחד עם זאת כבר ב 9 לספטמבר עם כניסת ונוס, שליטת המזל שלכם למזל עקרב האווירה צפויה להשתנות. מערכות היחסים שלכם יצבעו בגוון רגשי ועמוק יותר ויתכן ויאופיינו ביותר קנאה וחשדנות במיוחד אם הקשר מתהווה ובמיוחד לקראת סוף חודש ספטמבר כאשר ונוס תאט את מהירותה לפני כניסתה לנסיגה ולכן הימנעו מלהתחייב או להיכנס לקשר מחייב כבר בסוף ספטמבר. כוכב צדק הנמצא עדיין בבית הכספים שלכם לעוד מספר חודשים ממשיך להטיב ולהביא לכם הזדמנויות חדשות בתחום הכספי. בבית האווירה תשתפר בהדרגה. כניסת מאדים למזל דלי ולבית היצירה שלכם לאחר תקופה שהייתה בנסיגה יאפשר לכם לממש את היצירתיות שלכם באופן שונה ומקורי הפעם.

עקרב  24.10-21.11     חודש די טוב צפוי לכם במיוחד עם כניסת ונוס למזל עקרב והצטרפותה לכוכב צדק הנמצא גם הוא במזל עקרב. ונוס וצדק הנקראים המטיב הגדול והמטיב הקטן אכן עשויים להטיב עמכם ולחזק את כוח המשיכה וההשפעה שלכם בתחום הפיננסי ובמערכות היחסים שלכם אך יחד עם זאת כבר לקראת סוף ספטמבר עם האטת המהירות של ונוס לקראת נסיגה בתחילת אוקטובר יתכן ותרגישו אי אלו חריקות במערכות היחסים ובשותפויות שלכם וגם על רקע כספי ולכן חשוב שתבדקו טוב טוב ותיקחו את זה בחשבון לפני שאתם נכנסים למחויבות ארוכת טווח או שותפות חדשה בעיקר לקראת סוף ספטמבר. כוכב מרקורי מאפשר לכם לבלוט ולהיות תקשורתי בתחום הקריירה. בבית ועם המשפחה תוכלו לתקן ליקויים מהחודשים האחרונים. חברתית אתם משפיעים מאוד על הסובבים אתכם.

קשת  22.11-21.12      השמש הנמצאת בבית הקריירה שלכם ויוצר מבנה הרמוני עם כוכב שבתאי ואוראנוס כולם במזלות מיסוד האדמה מאפשר לכם ליצור משהו יציב מדויק ומאוזן יותר בהיבט המקצועי שעשוי להחזיק לאורך זמן וגם להצליח. כוכב שבתאי עומד לסיים את הנסיגה שלו בבית הכספים שלכם ביחד עם כוכב מאדים שהיה תקופה ארוכה אף הוא בנסיגה וגם בבית הכספים וכעת יוצא משם ומצביע על התפכחות בנושא הכספי ועם המשאבים שלכם והפנמה של תובנות חדשות פיננסית. ונוס, שליטת בית העבודה שלכם אשר נכנסת למזל עקרב כבר ב 9 לספטמבר מצביע על יותר חשדנות וצורך לפעול מאחורי הקלעים בתחום המקצועי . לקראת סוף ספטמבר עם האטת ונוס במזל עקרב אתם עלולים להרגיש פחות בהירות ושליטה בעבודה ובתחום המקצועי וחשוב לנהוג במשנה זהירות ולהימנע מהחלטות פזיזות מקצועית ופיננסית לפחות עד לסוף נובמבר ואפילו תחילת דצמבר.גדי  20.1 – 22.12     בשעה טובה החל מה 6 לספטמבר, כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם יחזור להילוך ישיר וגם כוכב מאדים שהיה בנסיגה לאחרונה במזל גדי במעלות האחרונות יוצא ממזל גדי ויכנס למזל דלי ותרגישו פחות עומס וקושי ותוכלו ליישם את מה שנעצר לאחרונה. כניסת כוכב מאדים למזל דלי ולבית הכספים והרכוש שלכם לאחר נסיגה ארוכה מאפשרת לכם להתחבר לרעיונות מקוריים ויוצאי דופן וגם להוציא אותם לפועל ולשפר את מצבכם הפיננסי שלכם. מעבר כוכב מרקורי למזל בתולה יחד עם השמש ויצירת מקבץ גדול של כוכבים ב יסוד האדמה מאפשר לכם ליצור יותר יציבות והצלחה בכל מה שקשור לחו"ל בעיקר בהיבט המקצועי והאקדמי. כניסת ונוס למזל עקרב והאטה שלה לקראת סוף ספטמבר עלול להשפיע על יחסים עם חברים ומול קבוצות וארגונים.

דלי  21.1-18.2     בשעה טובה, כוכב מאדים שהתחיל את הנסיגה במזל דלי וגרם ללא מעט שיבושים אצל חלק מכם חוזר למזל דלי אך הפעם בהילוך ישיר ומאפשר לכם להתנהל בצורה חכמה יותר לאחר שהסקתם לא מעט מסקנות מהחודשים האחרונים. כניסתה של ונוס לבית הקריירה שלכם ולמזל עקרב כבר מה 9 לספטמבר והצטרפותה לכוכב צדק אף הוא בבית הקריירה ובמזל עקרב מצביע על חודש מאוד פורה מקצועית עם שפע הזדמנויות והצעות עבורכם מה שמאפשר לכם מאוחר יותר למנף את עצמכם כלכלית. יחד עם זאת חשוב שתפעלו כבר עכשיו כי לקראת סוף ספטמבר ונוס תאט את מהירותה ותכנס כבר בתחילת אוקטובר לנסיגה מה שיכול ליצור פחות שליטה ואי בהירות במערכות יחסים מקצועיות ופיננסית כך שיש לשקול טוב את הדברים לטווח ארוך.

דגים  19.2-20.3      כוכב נפטון, שליט המזל שלכם, הנמצא בזוויות הרמוניות לכוכב פלוטו וצדק מצביע על יכולת ליצור שינוי בחייכם אך בין ה 7 ל 9 לספטמבר אותו נפטון יעמוד מול השמש הנמצא במזל בתולה ובבית הזוגיות והשותפויות ואתם עלולים להרגיש שמישהו מנסה לשלוט על חייכם או לפחות לעשות סדר או לקרקע אתכם לאדמה וזה עלול לא למצוא חן בעיניכם. השתדלו לא להגיב מיד ולראות האם יש משהו מעבר לזה ומה אתם יכולים להפיק מזה. כוכב מרקורי הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם ובזווית הרמונית לכוכב נגה במזל מאזניים מצביע על גישה ותקשורת טובה וברורה וכושר שכנוע מול לקוחות וחברים לעבודה שלכם וגם על ביטוי יצירתי. כניסת נגה למזל עקרב והאטה לקראת נסיגה לקראת סוף ספטמבר עלול להצביע בהמשך על שיבושים גם בהיבט הכספי מול חו"ל.

טלה   21.3-20.4     כוכב מאדים, שליט המזל שלכם שהיה תקופה ארוכה בנסיגה והקשה עליכם לפעול כפי שאתם רגילים יצא לאחרונה מנסיגה וחזר להילוך ישיר. החודש הוא יצא ממזל גדי ובית הקריירה ויכנס שוב למזל דלי. כניסתו למזל דלי כבר ב 11 לספטמבר ישחרר עומס וימנע מאבקים בתחום הקריירה ויאפשר לשקם יחסים מול חברים וקבוצות וארגונים שונים. במקביל גם כוכב שבתאי יסיים ב 6 לספטמבר את נסיגתו במזל גדי ובבית הקריירה והמעמד שלכם ותוכלו להוציא לפועל דברים בצורה טובה יותר ולטווח ארוך מתוך תחושת ביטחון ויציבות. כמו כן מעמדכם עשוי להתחזק יותר. עם כניסתה של ונוס למזל עקרב החל מה 9 לספטמבר והצטרפותה לכוכב צדק אף הוא במזל עקרב ובבית כספי הזולת מצבכם הפיננסי עשוי להשתפר מאוד. יחד עם זאת לקראת סוף ספטמבר ונוס תאט את מהירותו לקראת עצירה ונסיגה בתחילת אוקטובר ולכן חשוב שבתקופה זו תנהגו במשנה זהירות עם כספם של אחרים ולא תעשו דברים פזיזים.

שור  21.4-20.5     כוכב מאדים שהיה בנסיגה מספר שבועות במזל דלי ונעצר במזל גדי, יחזור אליו כבר ב 9 לספטמבר אך הפעם בהילוך ישיר. חזרת כוכב מאדים למזל דלי ולבית הקריירה והמעמד שלכם יאפשר לכם לפעול ממקום שונה הפעם ולתקן את כל מה שהשתבש אולי בקריירה שלכם לאחרונה ולפעול ממקום מקורי וייחודי יותר. כוכב ונוס, שליטת המזל שלכם תכנס למזל עקרב ב 9 לספטמבר ותצטרף לכוכב צדק בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שעשוי בכללי להטיב עמכם אך לפני כן תעמוד מול כוכב אוראנוס בין 11 ל 13 מה שיכול להצביע על מתח ביחסים עם בני זוג ושותפים וניתוק. לקראת סוף ספטמבר ונוס תאט את מהירותה לקראת נסיגה ויכולה לערער יחסים לא יציבים ולדרוש מכם ליצור שדרוג כלכלי אצלכם ולהתחזק. היחסים עם חברים וילדים עלולים להתערער בין ה 7 ל 9 לספטמבר.


תאומים 21.5-21.6     יציאת כוכב מאדים ממזל גדי כבר ב 11 לספטמבר לאחר שהיה בנסיגה וחזרתו להילוך ישיר של כוכב שבתאי בגדי עשוי להצביע על הקלה מול גורמים פיננסיים כמו בנקים, חברות ביטוח ואחרות ולהקל עליכם פיננסית בעיקר אם תכננתם לקבל הלוואה או משכנתה. כניסת ונוס למזל עקרב כבר ב 9 לספטמבר והצטרפותו לכוכב צדק אף הוא במזל עקרב ובבית העבודה שלכם עשוי להצביע על שפע של אפשרויות בתחום המקצועי ואפשרות למינוף כלכלי. יחד עם זאת ונוס תאט את מהירותה לקראת סוף ספטמבר מה שיכול לגרום שוב לשיבושים ואי בהירות כבר בתחילת אוקטובר ולכן חשוב שתשקלו כל הצעה לגופה ואל תפעלו ממקום פזיז בענייני עבודה וכספים לפחות עד סוף נובמבר. הימצאותו של כוכב מרקורי, שליט מזלכם במזל אריה ובזווית לוונוס במאזניים מצביע על הצלחה והשפעה בתחום החברתי ובלימודים.

סרטן  22.6-22.7      כוכב מאדים שהיה תקופה ארוכה בנסיגה יוצא מבית הזוגיות וממזל גדי וביחד עם מעבר שבתאי להילוך ישיר בבית הזוגיות שלכם עשויים להקל על היחסים עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם וליצור פחות עומס ויותר יציבות ביחסים. כניסת ונוס למזל עקרב ב 9 לספטמבר ולבית היצירתיות והצטרפותו לכוכב צדק באותו בית ובאותו מזל מצביע על תקופה פורייה בתחום היצירתי למספר ימים בתחילת ספטמבר . כמו כן זמן טוב להרחיב את המשפחה ולאהבות חדשות. יחד עם זאת כבר לקראת סוף ספטמבר אותו ונוס יכנס לנסיגה ועלול להשפיע על היחסים הרומנטיים בעיקר יחסים חדשים וטריים וליצור אי בהירות ואי יציבות. נסיעות לחו"ל עלולות להשתבש בין ה 7 ל 9 לספטמבר ולכם היו זהירים גם כאן.

אריה 23.7-22.8     כוכב מרקורי הנמצא במזל שלכם, מזל אריה ויוצר זווית הרמונית עם ונוס הנמצאת במאזניים עשויי להצביע על תקשורת רהוטה ובטוחה עם יכולת לפשר, לטווח ולהוביל ועל ביטוח יצירתי יותר. השמש, שליטת המזל שלכם הנמצאת במזל בתולה ובבית הכספים והרכוש שלכם ובזוויות הרמוניות לאוראנוס ולשבתאי מצביע על יציבות כלכלית והתייחסות פרקטית ומעשית לכסף ולרכוש. יציאתו של מאדים מבית העבודה לאחר תקופת נסיגה ביחד עם סיום נסיגה של כוכב שבתאי שניהם בבית העודה מראה על תקופה יציבה יותר בתחום המקצועי. מאדים הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם לאחר שהיה שם בנסיגה נותן לכם הזדמנות לשקם יחסים עם בני זוג ושותפים במידה ותשימו את האגו מעט בצד. ונוס אשר נכנסת לבית המשפחה והבית יחד עם כוכב צדק מאפשרת להעצים את היחסים שלכם עם בני הבית והמשפחה פרט ל סוף החודש שבה ונוס תאט לקראת נסיגה וגם בין 11 ל 13 לספטמבר.הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי