אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית ספטמבר 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית ספטמבר 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית ספטמבר 2019 8! זה מספר הפלנטות שיהיו החודש במזלות מיסוד האדמה כולל הירח. החודש מתחיל עם מבנה של משולש גדול והרמוני של כוכבים ביסוד האדמה: בתולה, גדי ושור. אמנם זו מנה גדולה והאנרגיה עלולה להרגיש לחלק גדול מכם כבדה אך זהו זמן טוב לבנות דברים יציבים ולטווח ארוך. לכל מי שנמאס מכל הלונה פארק שחווינו בשבועות האחרונים יוכל החודש לזכות ב קצת יותר שקט נפשי.

בתולה 23.8-22.9     החודש נפתח עם מקבץ של ארבעה כוכבים במזל בתולה כולל כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם ועוד 3 כוכבים במזלות מיסוד האדמה. הדבר מצביע על תקופה המאפשרת ביטחון גדול יחסית ויותר וודאות. אתם חדים ופועלים במהירות ויכולות הביצוע והניתוח שלכם טובה. יחד עם זאת סביב ה1, 7 וה 14 בספטמבר יעמדו בהתאמה ונוס וכוכב מאדים מול כוכב נפטון הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזוויות מאתגרות לכוכב צדק מה שעלול להצביע על פחות שליטה וודאות ביחסים עם בני זוג ושותפים למיניהם ומשפחה. מה שאומר שאתם עלולים גם להרגיש שכל מה שחשבתם על אותם אנשים יתברר כלא נכון והמציאות היא שונה ופחות נעימה. אם תדאו לשחרר שליטה וציפיות תוכלו להתמודד עם המעברים הללו ביותר בקלות.

מאזניים 23.9-23.10     מקבץ כוכבים הכולל את השמש מרקורי מאדים וונוס שליטת המזל שלכם עומדים במזל בתולה מול כוכב נפטון הנמצא בבית העבודה שלכם מה שמצביע שיתכן ויש לא מעט תמימות והשליה לגבי התחום המקצועי ואתם עלולים להיות מופתעים מהשינויים שיהיו שם. יחד עם זאת החל מ ה 14 לספטמבר עם כניסת הכוכבים מרקורי, ונוס שליטת המזל שלכם והשמש מאוחר יותר תרגישו שהעניינים יותר בשליטה שלכם ויש יותר וודאות. מבחינה בריאותית חשוב שתהיו קשובים ומודעים יותר לגופכם ותחזקו את מערכת החיסון שלכם בחודש הקרוב. אתם שואפים לחופש ורוצים להיות בתנועה אך האחריות שלכם מאלצת אתכם לוותר החודש על נסיעה וחופשה.

עקרב  24.10-21.11      ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה מאפשר לכם ליצור שותפויות ארוכות טווח שיישאו פרי בטווח הארוך. יחד עם זאת יש לשים לב להבטחות שוו ובמיוחד לשים לב להוצאות הכספיות שלכם במהלך חודש הקרוב. במידה ותדעו להתנהל נכון תוכלו לעבור את התקופה הזו בשלום וליצור הצלחה לטווח ארוך. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל בתולה מצביע על תקופה אינטנסיבית מבחינה חברתית. אתם בולטים מאוד ומצליחים ליצור רושם על אחרים ולהשפיע על קבוצות וארגונים. היחסים עם ילדיכם לעומת זאת עלולים לסבול מאי יציבות וחוסר שליטה. חשוב שתדעו להרפות ולא להציב רף גבוה מדי השנה שלא תואם את היכולות האמתיות של ילדיכם.

קשת  22.11-21.12     נראה שהחודש אתם עלולים להרגיש לפחות בחלק גדול מהזמן שאתם נמצאים בסיר לחץ. מצד אחד מקבץ של ארבעה כוכבים הנמצאים כעת בבית הקריירה שלכם והכוללים את השמש ומאדים במזל בתולה מצביעים על שאיפות גדולות שלכם ולהצליח ועל דרישות ואחריות גדולה כלפיכם. מצד שני כוכב צדק הנמצא במזל שלכם שואף לחופש ולרצון שלכם להתחבר למרחבים לפרוץ גבולות ולעשות מה שטוב ונכון לכם. מצד שלישי נפטון בבית המשפחה ובזוויות לכל אותם כוכבים עלול להצביע על תחושת חוסר אונים, בלבול ואפילו הזנחה כלפי הבית והמשפחה ולכן חשוב שתדעו לקחת צעד אחורה להתבונן מלמעלה בנעשה ולהרפות כדי ליצור איזון.

גדי  20.1 – 22.12      מקבץ של שבעה כוכבים במזלות מיסוד האדמה כולל שליט המזל שלכם כוכב שבתאי עשוי להקנות לכם תחושה של קרקע יציבה המאפשרת לכם עשייה מרובה ובניה של דברים לטווח ארוך. יחד עם זאת קשרים או כל פעילות הקשורה לחו"ל עלולה להתאפיין בתקשורת מאתגרת או יחסים מעורערים או לא ברורים לתקופות שונות במהלך החודש במיוחד בהתחלה וסביב ה 14 לספטמבר. החל מה 14 לספטמבר עם כניסתם של ונוס, מרקורי והשמש לבית הקריירה שלכם תרגישו הרבה יותר טוב. אתם תבלטו יותר והשאיפות שלכם יצמחו. זמן טוב ליצירת יחסים טובים וליחסי ציבור בתחום המקצועי. אורנוס בבית היצירה מאפשר יותר הצלחה ורעיונות פורצי דרך ליוצרים ולאמנים שביניכם.

דלי  21.1-18.2      מוקד תשומת לבכם החודש יהיה סביב עניינים כספיים שלכם, של אחרים וסביב המשאבים שלכם החומריים וגם האחרים.  מקבץ של ארבעה כוכבים במזל בתולה ובבית כספי הזולת אצלכם כולל ונוס ומרקורי מצביע על צורך להיות מדויקים ואחראים בהתנהלות עם כספם של אחרים ולהימנע מטעויות. מצד שני נפטון הנמצא ממול כל הכוכבים הללו ומאותגר לכוכב צדק הנמצא בזויות מאתגרת לכולם יכולים להצביע על יותר שאננות ואופטימיות יתר ונטייה לפעול מתוך ביטחון מופרז ובלבול מצד חברים. יש נטייה לעשות יותר טעויות מה שיכול להקשות על המצב ולכן יש לשים לב לפעול במשנה זהירות במיוחד בתחילת ספטמבר וסביב 7 ו 14 לספטמבר. 

דגים  19.2-20.3      מקבץ של ארבעה כוכבים, הכוללים את מרקורי, ונוס, השמש ומאדים במזל בתולה ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל בתולה מצביעים על מיקוד אנרגיה סביב אותם נושאים וגם יותר מתח במיוחד בהשפעת כוכב מאדים. יהיה קשה יותר להחליק דברים החודש במיוחד סביב תחילת החודש, וב 7 וב 14 לספטמבר. כוכב נפטון יעמוד מול אותם כוכבים שיושפעו גם מכוכב צדק מה שאומר שאתם עלולים להרגיש פחות שליטה באותם שותפויות ועם בן או בת הזוג שלכם ואתם עלולים להבין שלא ראיתם את כל התמונה מול אותם אנשים ותרגישו יותר מבולבלים. בקריירה אתם נהנים מפרגון ושפע הזדמנויות אך יש גם לא מעט אתגרים ודרישות מכם.

טלה   21.3-20.4      מקבץ הרמוני של שבעה כוכבים במזלות מיסוד האדמה אצלכם מצביע על חודש שבו מרכז תשומת הלב שלכם יהיה סביב העבודה הקריירה ועניינים כספיים. מקבץ זה משקף אפשרות לבנות מיזמים מצליחים בתחומים הללו לאורך זמן. יחד עם זאת כדי להצליח חשוב שלא תתפתו לפעולות נמהרות ולא בדוקות או הימורים מסוכנים ואשליות ואופטימיות יתר אלא בניה ממושכת בטוחה ובדוקה של מה שאתם עושים. תקופות רגישות הם סביב ה ,1 7 וה 14 לספטמבר במיוחד מול גורמים בחו"ל הקשורים לעבודה שלכם. ברמה הבריאותית זהו חודש המאפשר לכם לשנות הרגלים לא בריאים ומצד שני חשוב להיות עם היד על הדופק ולא להזניח את בריאותכם. עם כניסת מרקורי, ונוס והשמש לבית הזוגיות והשותפויות מצבכם עשוי להשתפר מאוד בתחום זה.

שור  21.4-20.5      מקבץ של שבעה כוכבים במהלך החודש במזלות מיסוד האדמה שהוא יסוד המשויך למזל שלכם ביניהם 4 כוכבים בבית היצירה שלכם מצביע על יכולת לפרוץ גבולות ולזכות להכרה ופרסום ולבנות דברים חדשים ואיכותיים בשבועות הקרובים. כוכב אוראנוס הנמצא במזל שור מאפשר לכם ליצור מהפכות אישיות וגם בתחום הפיננסי במידה ותהיו פתוחים מספיק לשינוי ולא תיצמדו למוכר ולידוע בלבד. כוכב צדק הנמצא בבית כספי הזולת אצלכם ובמזל קשת הטיב עמכם מאוד אך החודש הוא יהיה בזוויות מאתגרות למקבץ הכוכבים במזל בתולה וכוכב נפטון מה שאומר שהצלחה כספית והימנעות מטעויות עם כספים של אחרים תלויה בהתנהלות מדויקת והימנעות מהיסחפות לפנטזיות או למידע לא מוכח.

תאומים 21.5-21.6      מקבץ של ארבעה כוכבים בבית המשפחה והבית ובמזל בתולה מצביע על מיקוד סביב עניינים משפחתיים ועל צורך חזק לתחזק את הבית גם אם זה לא הבחירה הטבעית שלכם כרגע. כוכב צדק הנמצא בבית השותפויות והזוגיות כבר מספר חודשים הטיב עמכם מאוד השנה. יחד עם זאת היווצרות של זוויות מאתגרות לכוכב נפטון ומקבץ הכוכבים במזל בתולה יכול להצביע שלא לקחתם כנראה הכול בחשבון ואתם עלולים לגלות דברים חדשים על חלק מהשותפויות שלכם או עם בן או בתה זוג שלכם בעיקר סביב תחילת החודש ה 7 וה 14 לספטמבר. כניסת הכוכבים מרקורי, ונוס והשמש בהתאמה למזל מאזניים, החל מה 14 לספטמבר עשוי להטיב עמכם ולהוריד מעט מהלחץ שאתם חווים.


סרטן  22.6-22.7    

כוכב צדק, הנמצא כבר מספר חודשים בבית העבודה והשרות שלכם, הטיב עמכם מאוד והביא לחלק גדול מכם שפע של הזדמנויות בתחום המקצועי. יחד עם זאת הוא יעמוד בחודש הקרוב בזוויות מאתגרות לכוכב נפטון ולמקבץ הכוכבים הנמצאים במזל בתולה מה שיכול להצביע על ליקוי בשיקול הדעת, בלבול ונטייה להשליות בכל הנוגע למצבכם המקצועי המעודכן וקשרים עם חו"ל. חשוב שתהיו זהירים יותר החודש בהחלטותיכם ובתקשורת עם כל מי שנמצא ביחסי עבודה אתכם במיוחד סביב ה 1, 7 וה 14 לספטמבר. כניסת הכוכבים מרקורי, וונוס והשמש בהתאמה לבית המשפחה והבית ולמזל מאזניים עשויים להטיב עמכם מאוד וליצור יותר רוגע, הרמוניה ורצון לעצב מחדש את הבית. אריה 23.7-22.8     אחרי חודש סוער ומלא אנרגיה של אש אתם נכנסים לחודש עם מקבץ של שבעה כוכבים שימצאו במזלות מיסוד האדמה. מה שאומר שלאחר העשייה והיצירתיות הגדולה שחוויתם, לפחות חלק מכם, זה הזמן לתת לדברים להיבנות בסבלנות ועם תכנון מבלי להאיץ בהם. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל בתולה ובבית הכספים והרכוש שלכם ובזוויות הרמוניות לשאר הכוכבים מיסוד האדמה מצביע על מיקוד סביב תכנון פיננסי ובניה לטווח ארוך. כוכב צדק ונפטון עלולים לשבש את מהלך הדברים או להביא לפתחכם רעיונות לא בהכרח שיטיבו עמכם בהמשך ולכן חשוב שתבדקו כל דבר באופן מקצועי ומדויק הפעם. בתחום הרומנטי, הרווקים שביניכם עלולים להתאכזב בגלל קשר שהתברר כאשליה.

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי