אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית פברואר 2015 מאת דניאל רועה
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית חודשית פברואר 2015 מאת דניאל רועה

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

תחזית אסטרולוגית חודשית  פברואר  2015

 

 

ב 11 לפברואר תסתיים נסיגת כוכב מרקורי במזל דלי ולאחר עוד כ 4 ימים מרקורי יחזור למהירות הרגילה שלו ולתפקוד המלא שלו כך שדברים שהתעכבו יוכלו לצאת לפועל. תקלות במכשירי חשמל תקשורת ומחשבים ובתחבורה יחזרו לפעול באופן תקין. התקשורת עם הסובבים אותנו עשויה להיות ברורה יותר. כמו כן החודש ישהו במזל דגים שישה כוכבים אשר עשויים ליצור עומס רגשי אך גם לעורר השראה.


דלי   21.1-18.2    כוכב שבתאי אשר נמצא במזל דלי ובנסיגה יחזור להילוך ישיר החל מה 11 לפברואר והסדר והבהירות תחזור לחייכם ותקלות וקצרים עם הסובבים אתכם או איבוד של דברים עשויים להיפסק. מקבץ של שישה כוכבים בבית הכספים שלכם ובמזל דגים לאורך חודש פברואר מצביע על מיקוד והשקעה של אנרגיה בתחום הפיננסי אך גם על צורך לקרקע דברים ולא להשאיר אותם באוויר. יחד עם זאת חשוב שתמנעו מרכישות או התחלות חדשות עד לאחר ה 14 לפברואר בגלל נסיגת כוכב מרקורי שעלול ליצור שיבושים בנושאים הללו. בין ה 6 ל 8 לפברואר הפנויים שביניכם יוכלו  למצוא אהבה חדשה ולהיכנס לקשר זוגי. כל השאר יחוו אווירה נינוחה יותר עם בן או בת הזוג שלהם.


דגים  19.2-20.3      מזל טוב לבני ובנות מזל דגים שיחגגו החל מהחודש יום הולדת ! החודש ישהו במזלכם לאורך החודש שישה כוכבים ! מה שאומר שהרגישות שלכם יכולה להתגבר באופן ניכר כמו כן הרצון להתגייס למען מטרות נעלות ולמען הזולת יגבר מה שיכול לפגוע באנשים קרובים אליכם שעלולים להרגיש מוזנחים בעיקר בני זוג ושותפים. לכן כדאי לשמור על איזון ולא לשכוח את עניי עירכם קודם. כוכב שבתאי הנמצא בבית הקריירה שלכם משקף הצבת מטרות גבוהות מצידכם או מצד הבוסים שלכם ומצד שני כוכב צדק הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם מצביע על היכולת שלכם להתבלט ועל הרבה מזל והזדמנויות טובות בתחום המקצועי.


טלה   21.3-20.4      נסיגת כוכב מרקורי אצלכם יכול לשבש אצלכם או להקשות על התקשורת עם חברים וכל אותם אנשים שבדרך כלל עוזרים לכם. כמו כן תתקשו יותר לפעול ולתקשר עם אנשים מהקהילה שלכם והמסרים שלכם עלולים להיות לא מובנים. ריבוי כוכבים במזל דגים כולל מאדים שליט מזלכם מראה על ריבוי פעילות מאחורי הקלעים אך גם על אפשרות ליותר יריבויות סמויות והסתבכות אפשרית עם החוק או אפשרות לשהות יותר בבתי חולים. כניסת כוכב מאדים שליט מזלכם למזל טלה החל מה 20 לפברואר ביחד עם ונוס מצביע על התחדשות וכוח לעשות ולפעול ועל יותר אומץ להתגבר על מכשולים ועל ריבוי עשייה.


שור  21.4-20.5      נסיגת כוכב מרקורי הנמצא בבית הקריירה שלכם יסתיים ב 11 לפברואר. עד אז אתם עלולים להיתקל ביותר אי בהירות ולשדר מסרים מוטעים או שגויים לסביבה שלכם בעיקר מול סמכויות הורים ובכל מה שקשור לקריירה שלכם. במקביל השילוב של מרקורי והשמש גם כן בבית הקריירה שלכם מצביע על יותר מקוריות ועל חשיפה יוצאת דופן למה שאתם עושים. מרקורי השולט על בית הכספים שלכם ונמצא בנסיגה וכוכב שבתאי הנמצא בבית כספי הזולת מצביעים על לפחות שבועיים לא קלים בכל הנוגע לנושאים פיננסיים ועל צורך להיות יותר זהירים ולהימנע מרכישות כבדות והתחלות חדשות לפחות בשבועיים הקרובים.


תאומים  21.5-21.6      ריבוי כוכבים בבית הקריירה שלכם ובמזל דגים החודש מצביע על מיקוד תשומת הלב שלכם בענייני הקריירה שלכם. אתם עשויים להתמסר לעניינים ברומו של עולם ולהקריב מזמנכם לטובת הזולת או עניינים של הקהילה. יחד עם זאת הבית והמשפחה עלולים להרגיש מעט מחוץ לפוקוס שלכם ומוזנחים ולכן חשוב שתתנו את הדעת על כך ותתאזנו. נסיעות בארץ ובחו"ל עלולות להתעכב או להתבטל לפחות עד ה 14 לפברואר. האווירה והיחסים עם בני זוג ושותפים עלולה להתאפיין ביותר כבדות ורצינות ויתכן ויורגש יותר ניכור ובדידות בתוך הקשר שלכם. לסטודנטים ולכל אותם בני המזל שעוסקים בהוראה צפויה הצלחה החודש.

 

סרטן   22.6-22.7      שישה כוכבים במזל דגים עשוי להטיב עמכם מאוד  החודש. הרצון לפרוץ קדימה וללכת לפי האמת שלכם והאמונה שלכם בעצמכם מתחזקים. אתם עשויים להרבות בנסיעות בעיקר לחו"ל. יחד עם זאת עד סיום ולאחר נסיגת כוכב מרקורי כדאי להימנע מרכישות חדשות או התחלות חדשות כולל נסיעות. קשרים עם חו"ל עלולים להתעכב או שייווצר בלבול או אותם גורמים ויותר טעויות. כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה בבית כספי הזולת שלכם עד אמצע פברואר מצביע על נטייה ליותר טעויות עם כספים של לקוחות או עם כספים שאמורים להגיע אליכם דרך בן הזוג או משותפים. ונוס הנמצאת במזל דגים עשויה להטיב עם  היחסים הרומנטיים שלכם במהלך החודש הקרוב.


אריה 23.7-22.8      השמש שליט מזלכם נמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם וזה עשוי להיטיב עמכם ולעזור לכם עם כל מה שקשור לתחום הציבורי ולהשפעה על הקהל הרחב במיוחד אם אתם עובדים מול קהל גדול כמו פוליטיקאים, מנהיגים, אמנים ושחקנים או כל עיסוק שבו אתם באים במגע עם קהלים גדולים. יחד עם זאת כוכב מרקורי הקשור בין היתר לתקשורת יהיה בנסיגה עד ל 14 לפברואר ועד אז עלול להקשות על התקשורת עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם. יתכנו יותר אי הבנות וקצרים בתקשורת ויותר תקלות בהעברה וקליטת מסרים. גם מבחינה כלכלית כדאי להמתין עד לאחר ה 14 לפברואר ולהימנע מצעדים משמעותיים בשלב זה.


בתולה 23.8-22.9      כוכב מרקורי שליט המזל שלכם, מזל בתולה יהיה בנסיגה וישפיע בצורה מאתגרת עד ל 14 לפברואר. עד אז מומלץ לא לעשות צעדים משמעותיים בכל הקשור לקריירה שלכם במיוחד אם זה חתימה על חוזה חדש או התחלה במקום עבודה חדש. כמו כן הימנעו מרכישות יקרות או התחלות חדשות. מקבץ של שישה כוכבים במזל דגים ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם וגם נסיגת מרקורי מצביעים על יותר אי בהירות ובלבול אפשרי בהתנהלות שלכם מול בני זוג שותפים והציבור הרחב ויותר תמימות בעשייה שלכם העלולה להביא לכם ולשותפים שלכם עוגמת נפש. בעבודה יתכנו יותר עיכובים ותקלות טכניות וגם עם חברים לעבודה.


מאזניים 23.9-23.10       מקבץ של שישה כוכבים במזל דגים החודש שישהו בבית העבודה והשרות שלכם מצביעים על מיקוד האנרגיה שלכם סביב ענייני עבודה והתמסרות לנושא המקצועי. חשוב שתדעו גם לשים גבולות בריאים ולא תתישו את עצמכם יתר על המידה. ב 20 לפברואר יכנס למזל טלה ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם כוכב מאדים וגם ונוס שליטת מזלכם מה שיכול להצביע במובן החיובי התגברות התשוקה והמיניות בתוך הקשר שלכם ולפנויים שביניכם יותר תעוזה ומשיכה כלפיכם. בצד הפחות חיובי של העניין יש רצון של אחד הצדדים בתוך הקשר ביותר עצמאות וקושי להיות קשוב לצד השני מתוך רצון לממש את הרצונות האישיים מה שיכול להוביל ליותר חיכוכים והיעלבויות.


עקרב  24.10-21.11     מקבץ של שישה כוכבים במזל דגים אשר ישהו במהלך החודש בבית היצירה שלכם מצביע על צורך לבטא את היצירתיות שלכם ועל התגברות הדמיון וההשראה. כמו כן יתכנו יותר קשרים רומנטיים ויותר קושי לשים גבולות מה שיכול לגרום להצפה רגשית וקושי להחליט מה נכון לכם. ההתנהלות שלכם מול ילדיכם עלולה להיות מעט יותר בעייתי במיוחד כשאר ברקע יש עדיים את נסיגת מרקורי שמקשה על התקשורת עם ילדיכם ואתם עלולים להרגיש שקשה לכם יותר לשים גבולות בריאים. בבית ועם המשפחה יש נטייה ליותר תקלות טכניות בעיקר במכשירי חשמל והתקשורת עם ההורים או בני הבית יותר משובשת. כלכלי אתם נמצאים בתקופה אורכת טווח של בניה והתחדשות.


קשת 22.11-21.12       מקבץ של שישה כוכבים במזל דגים שהוא מזל מים ובבית המשפחה והבית שלכם במהלך חלק ניכר מהחודש ומצד שני הימצאותו של כוכב שבתאי במזל שלכם עלול להצביע על עומס רגשי כלשהוא. החל מה 20 לפברואר עם כניסת כוכב מאדים וונוס למזל טלה שהם כוכבים מיסוד האש כמו המזל שלכם, העומס הרגשי ירד מעט ויתאפשר לכם לפרוץ קדימה לעשות יותר מקום של תשוקה והתלהבות ושמחת החיים והאופטימיות הטבעית שלכם עשויים לחזור לחייכם. האמנים והיוצרים שביניכם יוכלו לפרוץ קדימה ולהוביל פרויקטים חדשים כמו כן רומנים והתאהבויות חדשות יתאפשרו לפנויים שביניכם במיוחד כשהכוכבים ונוס ומאדים ייצמדו אחד לשנייה סביב ה 20 לפברואר.

 

גדי  20.1 – 22.12      מקבץ של שישה כוכבים במזל דגים ובבית התקשורת שלכם מצביע על עומס רגשי בכל הקשור לקשרים עם הסובבים אתכם ועם קרובים שלכם. תתקשו יותר לשים גבולות לעומת העבר ואתם עלולים להרגיש מוצפים מהדרישות לעזרה כלפיכם. השמש הנמצאת בבית הכספים שלכם מוסיפה לכם רעיונות ומגבירה את המוטיבציה לשיפור מצבכם הפיננסי יחד עם זאת כוכב מרקורי הנמצא שם במצב של נסיגה עלול ליצור נטייה ליותר טעויות ועיכובים בהתנהלות הכספית שלכם. מומלץ להימנע מחתימה על חוזים או הסכמים ורכישות של דברים יקרי ערך במידת האפשר עד לאחר ה 14 לפברואר. עם כניסת כוכב מאדים למזל טלה יחד עם ונוס ולבית המשפחה והבית שלכם הפוקוס יעבור יותר פנימה לאנשים הקרובים אליכם יותר ולבית.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי