אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית פברואר 2018 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית פברואר 2018 מאת דניאל רועה


חודש פברואר מתחיל תחת השפעת שני ליקויים, ליקוי ירח שהתרחש שעות ספורות לפני תחילת החודש ב 31 לינואר במזל אריה וליקוי השמש המתרחש ב 15 לפברואר במזל דלי. ליקוים אלו צפויים להשפיע על כל אחד באופן שונה בהתאם למפת הלידה שלו אבל בגלל שהם מתרחשים במזלות אריה ודלי הנושא המרכזי יהיה כמה כל אחד מאתנו מממש את עצמו ומטמיע עצמו בתוך החברה באופן יצירתי ובונה. כמו כן נושאים יצירתיים יעלו על הפרק וגם ילדים עשויים להיות נושא מרכזי. השפעות הליקויים צפויים להיות לתקופה של כחצי שנה עד לליקוי הבא.

דלי 21.1-18.2

    חודש משמעותי עומד לפניכם, מלבד יום הולדתכם תושפעו באופן משמעותי מליקויי הירח שיתרחש אמנם במזל אריה אך כל זה קורה בזמן שהשמש נמצאת ממול, במזל שלכם. ליקוי הירח במזל אריה יתרחש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם כאשר כוכב ונוס הקשורה למערכות יחסים ורומנטיקה תהיה צמודה לשמש שלכם ותושפע אף היא מליקוי הירח ממול. ליקוי הירח בבית הזוגיות שלכם עשויה ליצור שינויים עם בן הזוג ובשותפויות שלכם כולל גם אפשרות לסיום קשר או לפחות ליצור שינוי משמעותי ועמוק יותר שם. הרצון להתחבר לאהבה ולתשוקה תעלה על פני השטח ואתם עשויים לא להסתפק יותר בקשרים שאין בהם אהבה יותר. מקצועית וחברתית צפוי חודש טוב ופורה.

דגים19.2-20.3

ליקוי הירח שיתרחש בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל אריה מול השמש בבית הטבעי לכם מצביע על צורך ליצור איזון בין המקום שבו אתם שמים את עצמכם מחוץ לאור הזרקורים ומצניעים את עצמכם ואת הישגיכם לבין הצורך להתחבר למתנות שלכם ולהביא אותם לטובת הכלל מבלי להתחבא מאור הזרקורים אלא להיות גאים בהישגים שלכם ובמי שאתם. זוהי תקופה שבה היצירתיות שלכם האישית ובתוך קבוצה יוצאת לאור ומנותבת עבור הזולת. חברתית ההשפעה שלכם גדלה ואתם הופכים להיות סמכות בקבוצות בקהילה ועם חברים. כלכלית, יש לכם רעיונות טובים ואתם יוזמים פרויקטים חדשים שעשויים לשפר את הכנסותיכם בעתיד.

טלה21.3-20.4

     ליקויי הירח והחמה של החודש הקרוב צפויים להשפיע אצלכם על נושאים של אהבה, רומנטיקה וגם ילדים, יצירה וחברים כאשר טווח ההשפעה יכול להגיע לפחות לחצי השנה הקרובה ואף יותר בעכבות אותם ליקויי מאורות. מקבץ כוכבים במזל דלי מאפשר לכם להתבלט יתר בארגונים ובקהילה שלכם ולהוביל את החברים שקשורים אליכם למקום טוב ונעלה יותר. קשר חברתי עם אדם קרוב שהיה עד עכשיו חבר או ידיד יכול להתפתח לקשר רומנטי במהלך החודשים הקרובים. כוכב שבתאי ופלוטו הנמצאים בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל גדי עשויים להשפיע גם לטובה על ההצלחה בקריירה שלכם.

שור21.4-20.5

     ליקוי הירח אשר יתרחש במזל אריה ובבית המשפחה והבית מצביע על חודש לא ברור ויתכן גם פחות יציב בכל מה שקשור לנושאים של הבית והמשפחה ועל צורך לאזן בין הבית והחוץ בחיים שלכם. מקבץ של שלושה כוכבים כולל השמש, מרקורי וונוס, שליטת המזל שלכם בבית הקריירה וההצלחה מול ליקוי הירח מצביע על שאפתנות  גדולה יותר להצלחה וכושר שכנוע גדול יותר אך גם על חוסר בהירות גם בתחום הזה בגלל המולות שלו לבית שבו יש ליקוי הערב. הימצאותו של כוכב צדק ללא כוכב מאדים הפעם בבית הזוגיות והשותפויות מצביע על יותר הזדמנויות לרווקים שביניכם ואפשרות למי שנמצא כבר בקשר זוגי להעמיק ולחזק את הקשר שלו.

תאומים -21.5-21.6

      ליקוי הירח שהתרחש בסוף היום של ה 31 לינואר במזל אריה עלול להקשות על נושאים כמו תקשורת, חברים או כל נושא שיש בו מידע ועל היכולת שלכם לבלוט. חשוב שתהיו פתוחים להקשיב לאחרים בצורה מאוזנת ותפתחו במקביל גם מערכת ערכים משלכם וגם אובייקטיביות מול האנשים שמסביבכם. ריבוי כוכבים במזל דלי הכולל את כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם, ונוס וגם את השמש יכול לסייע לכם ליצור בסופו של דבר יותר בהירות בחיים וגם להחליט על לימוד של תחום חדש שיאפשר לכם להביע את עצמכם בצורה אישית יותר. בעבודה הרעב להצליח יתחזק ואתם צפויים להיחשף ליותר הזדמנויות מקצועיות.

סרטן - 22.6-22.7

      ליקוי הירח, שליט המזל שלכם, שיתרחש בסופו של ה 31 לינואר במזל אריה ובבית הכספים והרכוש שלכם מול השמש במזל דלי ובבית כספי הזולת מצביע על צורך ליצור איזון יותר עם המשאבים שלכם ולפעול פחות מאימפולסים ויותר ממקום מאוזן ומחושב יותר. נושאים של ערך עצמי וביטחון יעלו בחודש הקרוב ובחודשים הקרובים גם בעקבות ליקוי השמש שיתרחש ב 15 לפברואר במזל דלי ויקדם את נושא השיתוף פעולה ממקום שיש בו פחות אגו ויותר פעילות למען הקהילה וחיבור לאנשים וגורמים שביחד אתכם יכולים ליצור סינרגיה עם המשאבים שעומדים לרשותכם. כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה מאפשר לכם לקדם ולהוביל פרויקטים מקצועיים.

אריה23.7-22.8     חודש מאוד משמעותי עומד לרשותכם. ליקוי הירח שהתרחש זה עתה במזל שלכם וליקוי השמש, שליט המזל שלכם שיתרחש ב 15 לפברואר ישפיעו על חייכם בחצי השנה הקרובים לפחות ויהוו המשך לליקויים שהתרחשו ביולי ואוגוסט בשנה האחרונה. הליקויים מתרחשים בבית אחד ושבע כלומר משפיעים על נושאים של אני מול האחר, שותפויות וזוגיות. ליקוי הירח במזל אריה מאלץ אתכם לבחון את הצרכים האמתיים שלכם תוך כדי זה שאתם משתפים פעולה עם האחר ולא בוחנים הכול רק מהאגו ומנוקדת המבט שלכם, כלומר איך אתם מטמיעים את היכולות שלכם בתוך הקהילה שלכם, אנשים אחרים, בני זוג ועוד. כוכב שבתאי שעבר למזל גדי ולבית העבודה והשרות שלכם בסוף דצמבר דוחף אתכם להשקיע , להתמיד וליצור לטווח ארוך.

בתולה - 23.8-22.9

     ליקוי הירח והשמש שיתרחשו ב 31 לינואר ו ב 15 לפברואר מצביעים על צורך בליצור איזון בין השכל לרגש וללב, ליצור ממקום אישי לעומת היותכם חלק ממנגנון רחב יותר והאם אתם מעיזים וכמה? הנושאים אלו יתבטאו בעיקר בתחום המקצועי וביכולת לשרת ציבור רחב יותר. כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם ישהה בבית העבודה והשרות יחד עם ונוס והשמש מה שמאפשר לכם להיות חדשני, יצירתי ונועז יותר, לצאת ולחשוב מחוץ לקופסה ולהביא את המקוריות והגאונות שלכם לתחום האהוב על רובכם שהוא העבודה. כוכב מאדים הנמצא בחודש הקרוב ואף מעבר בבית המשפחה והבית שלכם מצביע על צורך לפעול, להוביל וליצור שינוי בבית ועם המשפחה אך יכול גם להוביל התנגדות כלפי הרעיונות שלכם או של אחד מבני הבית.

מאזניים23.9-23.10

      ליקוי הירח במזל אריה שיתרחש בלילה של ה 31 לינואר וליקוי החמה שיתרחש ב 15 לפברואר במזל דלי ובבתים המאופיינים של המזלות דלי אריה מצביע על צורך חזק במיוחד החודש ולמעשה בשנה הקרובה כולה להתחבר ולהביא לעולם את היצירתיות שלכם. חשוב שתדעו לקחת את המושחות לידיים אך מצד שני גם ליצור שיתוף פעולה עם גורמים נוספים בצורה מאוזנת מבלי ללכת לאיבוד. מקבץ של שלושה כוכבים הכוללים את השמש, מרקורי ו וונוס, שליטת המזל שלכם במזל דלי עשוי להשפיע עליכם במיוחד בתחום החברתי ובעבודה עם הקהילה שלכם ובקבוצות. כלכלית אתם נהנים מכוכב צדק בבית הכספים שלכם שיוצר זווית לאורך זמן עם כוכב פלוטו. כוכב שבתאי שנכנס לא מכבר לבית המשפחה מאתגר את אותם עניינים עם הבית משפחה והורים.

עקרב - 24.10-21.11

    ב 31 לינואר קרוב לחצות יתרחש ליקוי ירח במזל אריה שאצלכם יופיע בבית הקריירה והמעמד שלכם. מאוחר יותר יתרחש ב 15 לפברואר ליקוי חמה במזל דלי ובבית המשפחה. ליקוים אלו צפויים להשפיע על ענייני בית משפחה וקריירה וקוראים לכם לעשות בדיקה אישית ולמצוא את האיזון עבורכם באותם נושאים. כמו כן אם תדעו לשים את האגו בצד לרגע תוכלו להגיע ללא מעט הישגים. התחלות חדשות עם בני הבית והורים יאפשרו לכם קפיצת מדרגה אישית ורגשית. כוכב צדק הנמצא במזל שלכם ובזווית הרמונית לכוכב פלוטו, שליט המזל שלכם הנמצא במזל גדי כעת מאפשר לכם להבין דברים לעומק וליצור התחדשות גם בתחום המקצועי והכלכלי.

קשת22.11-21.12

     כוכב מאדים הנמצא במזלכם החודש וחלק מחודש מרץ יוסיף לכם מרץ למצוא את מה שמדויק לכם ולהתחבר באומץ לאמת שלכם הגבוהה. יחד עם זאת החודש יתרחשו שני ליקוים, ליקוי ירח שיתרחש בסופו של ה 31 לינואר וליקוי חמה שיתרחש ב 15 לפברואר. ליקויים אלו צפויים להשפיע על התקשורת עם הסובבים אתכם כולל קרובים חברים ואחים, על צורת החשיבה ועל מערכת האמונות שלכם כאשר טווח ההשפעה יכולה להגיע ל כחצי שנה. כוכב שבתאי שהיה לא מכבר במזל שלכם לתקופה ארוכה נכנס לא מזמן למזל גדי ולבית הכספים והרכוש שלכם והצטרף לכוכב פלוטו הנמצא שם כבר תקופה ארוכה וביחד עשויים ליצור בסופו של דבר התחדשות והתחזקות בתחום הכספים ובערך העצמי שלכם.

גדי20.01 - 22.12

    כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם נכנס ממש לאחרונה למזל גדי והצטרף לכוכב פלוטו הנמצא זה מכבר גם במזל גדי אך יחד עם זאת אל תצפו לחיים קלים או הקלות אלא להפך. צפויה לכם תקופה מאוד מאתגרת ועל מנת להצליח ולהתקדם כמו שאתם יודעים תצטרכו להשקיע לא מעט זמן ואנרגיה ולהסכים גם לשחרר מה שלא תואם יותר עבורכם בעיקר במסגרות שאתם נמצאים. ליקוי הירח והשמש בבתי הכספים שלכם ושל הזולת מצביע על חוסר בהירות בתחום הכספי לפחות בשבועות הקרובים עד לאחר סיום הליקויים ב 15 לפברואר ועל צורך לפעול בצורה מאוזנת ולא לקחת סיכונים מיותרים במיוחד עם מה שקשור לכספם של אחרים. חברתית צפוי לכם חודש טוב שבו אתם משפיעים על חברים והקהילה שלכם.

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי