אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית- אוגוסט 2012

תחזית אסטרולוגית חודשית- אוגוסט 2012

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 

 

 

כוכב מרקורי שליטיהם של המזלות תאומים ובתולה יסיים את נסיגתו במזל אריה ב 8 לאוגוסט עד אז ולמעשה 3 ימים אחריהם אנחנו עלולים לחזות בשיבושים בתקשורת האנושית והטכנולוגית, אי הבנות ועיכובים. כמו כן הירח המלא ב 2 לאוגוסט במזל דלי מבשר על חג האהבה ומאפשר לנו להתמלא באהבה לאורך החודש.

 

אריה 23.7-22.8     מזל טוב לבני ובנות מזל אריה שימשיכו לחגוג יום הולדת החודש. סיום נסיגת כוכב מרקורי במזל אריה החל מה 8 לאוגוסט יאפשר לכם לנשום יותר לרווחה ולסיים פרויקטים שנתקעו, לשפר את התקשורת והיחסים עם הסובבים אתכם במיוחד עם ילדיכם. בעבודה יש הקלה עצומה ותוכלו לקדם דברים עם פחות התנגדות. בקשר לחתימה על חוזים והסכמים במיוחד בתחום הכלכלי מומלץ לכם לחכות עד ה 11 לאוגוסט במידת האפשר. מבחינה חברתית זהו חודש מאוד מוצלח ותהיו מאוד מבוקשים במיוחד לאחר ה 11 לאוגוסט. גם בזוגיות דברים יתאפיינו ביותר זרימה והרמוניות בקשרים קיימים ואפשרות ליצור קשרים חדשים אצל הפנויים שביניכם.

 

בתולה 23.8-22.9      הימצאותכם סמוך ליום הולדתכם ונסיגת כוכב מרקורי שליט מזלכם עלולים ליצור תחושת בלבול, חוסר עונים ועייפות. ב 8 לאוגוסט תסתיים נסיגת מרקורי ודברים יזרמו יותר בקלות מול אנשים ובתחום הטכני והמקצועי. ב 23 לאוגוסט יכנס השמש למזל בתולה ויגביר את רמת האנרגיה והחיוניות שבכם. היצירתיות תגבר והצלחה צפויה בתחום המקצועי. כוכב צדק בבית הקריירה והמעמד שלכם מגביר את השאפתנות בנושאי קריירה ועבודה, אתם נהנים מתדמית נקייה . הצלחה צפויה לאנשים העוסקים בתחום התקשורת והאקדמיה. כלכלית צפוי חודש מוצלח מלבד בין ה 13 ל 17 לאוגוסט שבו תרגישו שקשה לכם לפעול או תרגישו קושי עם תזרים המזומנים. בתחום הרומנטי לא צפוי שינוי.

 

מאזניים 23.9-23.10      ריבוי כוכבים מיסוד האוויר עשוי לעזור לכם מאוד החודש להבין דברים ולתקשר עם הסובבים אתכם. יחד עם זאת בין ה 13 ל 17 לאוגוסט עם צמידותם של הכוכבים מאדים ושבתאי במזל מאזניים תרגישו קושי לקדם דברים וזה עלול להעלות תסכול ואפילו כעס במיוחד במערכות יחסים על רקע רומנטי. נסיגת כוכב מרקורי עד ה 8 לאוגוסט מצביע על יותר נטייה לבעיות טכניות במחשבים ובתקשורת מול חברים או מול קבוצות שונות שאתם קשורים אליהם. ביחסים עם שותפים למיניהם ועם בני זוג תחושו הקלה מסוימת, קשרים חדשים עשויים לתפוס תאוצה ולהתקדם בפתאומיות לאחר שהיו תקועים, פתאום יש הבנה והתעלות מעל דברים קטנים שחסמו את הקשר.

כניסת ונוס שליטת מזלכם לבית הקריירה  ב7 לאוגוסט עשויה להטיב עמכם בנושאים מקצועיים.

 

עקרב  24.10-21.11     כניסתו של כוכב ונוס למזל סרטן החל מה 7 לאוגוסט עשוי להטיב עם בני ובנות מזל עקרב בתחום הרומנטי ולהוסיף יותר אופטימיות ואינטימיות לקשר שלכם. אתם מצליחים להבין את בן זוגכם גם ללא מילים. קשר רומנטי עשוי להתחיל עם אדם מרקע שונה או הקשור לחו"ל.

מבחינה כלכלית אתם נהנים מחודש פורה במיוחד יחד עם זאת מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים לפחות עד ה 10 לאוגוסט במידת האפשר כמובן כדי למנוע בלבול וטעויות מיותרות. סיום נסיגת כוכב מרקורי הנמצא בבית הקריירה שלכם החל מה 8 לאוגוסט מצביע על התנהלות ברורה ומדויקת יותר בתחום הקריירה, פרויקטים שנתקעו יסתדרו והתקשורת עם הממונים עליכם וסמכויות בכלל תסתדר ותוכלו לבלוט ולהצליח יותר. ב 23 יכנס מאדים למזל עקרב ויוסיף לכם המון אנרגיה של עשייה.

 

 

 

 

קשת  22.11-21.12     כוכב ונוס אשר שהה בבית הזוגיות שלכם כולל מספר שבועות בנסיגה עוזב את בית הזוגיות והשותפויות שלכם כבר ב 7 לאוגוסט מה שאומר שלאחר תקופה ארוכה של שינוים או הבנה מה אתם רוצים אתם מתפנים ליישם יותר אינטימיות וחיבור רגשי בקשר הקיים או בקשר חדש. התובנות של החודשים האחרונים יכולים כבר להיות מיושמים ויהיה קשה לחזור אחורה כי מה שהיה הוא לא מה שיהיה בתחום הזוגיות. אי הבנה עם חבר או אדם קרוב מחו"ל עשויה להתבהר לאחר ה 8 לחודש. כניסת כוכב ונוס למזל סרטן עשויה להטיב עמכם כלכלית ועסקית מלבד בין ה 14 ל 16 לאוגוסט שצפוי מאבק בעניינים כספיים, הימנעו מלערב קרובי משפחה בתקופה הזו בעניינים כספיים.

מקצועית תקופה לא ברורה לפחות עד ה 10 לאוגוסט.

 

גדי  20.1 – 22.12      הימצאותם של מאדים ושבתאי בבית הקריירה שלכם עשויים להטיב עמכם יחד עם זאת בין ה 13 ל 17 לאוגוסט יתכן ותרגישו תקועים בתחום הקריירה וכל מאמציכם לפעול ולפרוץ קדימה לא יועיל לאחר מכן יהיה קל יותר. כניסתה של ונוס לבית הזוגיות שלכם החל מה 7 לאוגוסט עשוי לרכך מעט את היחסים עם בני הזוג, הפנויים שביניכם עשויים למצוא בן זוג חדש בשבועות הללו. הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה עד ה 8 לאוגוסט עלול ליצור בלבול בעניינים כספיים. מומלץ להימנע בזמן זה לחתום על הלוואות מול בנקים או כל הסכם כלכלי אחר במידת האפשר.

 

דלי  21.1-18.2     הירח המלא שיתרחש במזלכם ב 2 לאוגוסט במזלכם מבשר על חג האהבה מה שיעצים את רגשותיכם ויחזק את האהבה ואת הרומנטיקה בחייכם. ריבוי הכוכבים הנמצאים במזלות מיסוד האוויר יחזק את התחום היצירתי בחייכם ואת היכולות המנטאליות שלכם. כניסת ונוס לבית העבודה שלכם החל מה 7 לאוגוסט מצביע על צורך ביותר קרבה מול מי שעובד מולכם. עד סיום נסיגת כוכב מרקורי בבית השותפויות שלכם ב 8 לאוגוסט יתכנו אי אלו שיבושים בתקשורת עם בני זוג ושותפים, זה הזמן לעבוד על התקשורת עם בן הזוג או השותף ולשנות דפוסים מגבילים ביניכם. כלכלית הכנסתכם צפויה לגדול ממקום העבודה. עם כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה שלכם החל מה 23 לאוגוסט יהיה קל יותר לממש דברים בתחום המקצועי.

 

דגים  19.2-20.3      הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה בבית העבודה שלכם עד השמיני לאוגוסט מצביע על אפשרות ליותר בלבול ותקלות טכניות בתחום המקצועי. עם סיום נסיגת מרקורי ב 8 לאוגוסט הבהירות, הסדר והתקשורת יחזרו לפעול בצורה תקינה ותוכלו לתקן את כל הליקויים של השבועות האחרונים כמו כן הימצאותו של השמש בבית העבודה גם כן מאפשר לכם לבטא יותר יצירתיות כושר מנהיגות וגם להתבלט יותר. כניסת ונוס למזל סרטן החל מה 7 לאוגוסט תטיב עמכם בתחום הרומנטי ותאפשר לכם ליצור יחסים טובים והרמוניים יותר עם ילדיכם. היחסים בבית ועם המשפחה יהיו טובים ומזינים יותר החודש. כלכלית מצבכם טוב יותר החודש מלבד בין ה 13 ל 17 שתתקשו כנראה לפעול בחופשיות כולל קושי עם תזרים מזומנים.

 

טלה   21.3-20.4      הקשיים של החודש האחרון חלפו להם או לפחות מה ששיקף אותם בשמיים והחודש יהיה קל יותר לממש דברים לפחות בתחום הקריירה ובחייכם האישיים. הירח המלא שיתרחש ב 2 לאוגוסט במזל דלי מבשר על חג האהבה ומטעין את רגשותיכם באהבה, שמחה והתלהבות. היחסים עם בן הזוג ובשותפויות למיניהם יתאפיינו ביותר זרימה והרמוניה מלבד בין ה 13 ל 17 שבהם כוכב שבתאי ייצמד למאדים בבית השותפויות שלכם ועלול ליצור קושי וריחוק עם בן הזוג והשותף. היחסים והתקשורת עם ילדיכם ילכו וישתפרו החל מה 8 לאוגוסט, בינתיים נצלו תקופה זו לשדרג מיומנויות התקשורת שלכם עם ילדיכם. החל מה 10 לאוגוסט צפוי יותר בהירות גם בתחום המקצועי ודברים שנתקעו יוכלו לצאת לפועל.

 

שור  21.4-20.5     הימצאותו של כוכב מרקורי הקשור לתקשורת ונמצא בנסיגה בבית המשפחה שלכם מצביע על נטייה לקשיים בתקשורת עם בני הבית והמשפחה. החל מה 8 לאוגוסט עם יציאת מרקורי מנסיגה יהיה קל יותר לתקשר עם בני הבית בצורה הולמת וברורה. ונוס שליט מזלכם וצדק הנמצאים בבית הכספים שלכם ממשיכים להטיב עמכם כלכלית לפחות עד ה 7 לאוגוסט ובהשפעת כוכב צדק אף מעבר לזה. היחסים עם בני זוג ושותפים משתפרים במהלך אוגוסט וצפוי יותר איזון והרמוניה בזוגיות שלכם במהלך אוגוסט. מקצועית אתם פועלים במרץ להזיז דברים ולשיפור היחסים בעבודה אך בין ה 13 ל 17 עלול להיות קשה יותר עם הקולגות שלכם.

 

תאומים 21.5-21.6     עם יציאת כוכב מרקורי שליט מזלכם מנסיגה  ב 8 לאוגוסט תוכלו סופסוף לנשום לרווחה. הקצב המהיר שאליו אתם רגילים יחזור לחייכם וגם התקשורת עם הסובבים אתכם תשתפר באופן משמעותי. תקלות  שאפיינו את השבועות האחרונים ימצאו פתרונות. חי החברה שלכם יהיה במיטבו החודש החל מה 10 לאוגוסט ותהפכו להיות מאוד מבוקשים. כלכלית מצבכם ממשיך להשתפר והכנסותיכם עשויות לגדול. מומלץ להימנע מלערב קרובי משפחה בעניינים כספיים ורכוש לפחות עד ה 10 לאוגוסט זה עלול לפגוע ביחסים ביניכם. מקצועית מצבכם הולך ומשתפר במהלך חודש אוגוסט. היחסים עם ילדיכם טוב יחסית מלבד בין ה 13 ל 17 לאוגוסט שבהם אתם עלולים לעלות על שרטון ביחסים עם ילדיכם.

 

סרטן  22.6-22.7     הימצאותו של השמש בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על רצון לפרוץ קדימה וליצור ביטחון כלכלי ועל הרבה מאוד יצירתיות ורעיונות בתחום הזה. כוכב מרקורי הנמצא גם כן בבית הכספים ובנסיגה מתריע על מצב של חוסר בהירות ונטייה לא לראות את הפרטים הקטנים ולכן עד ה 10 לאוגוסט מומלץ להימנע מקניות משמעותיות וחתימה על חוזים והסכמים חשובים במידת האפשר.

כניסת כוכב ונוס למזל סרטן ישפר מאוד את מצב הרוח שלכם ויטיב בתחום הרומנטיקה ומערכות יחסים.

אתם נראים טוב יותר ואנשים נמשכים אליכם. היחסים עם בני הבית לא במיטבם במיוחד בין ה 13 ל 17 לאוגוסט עם היצמדותם של הכוכבים מאדים ושבתאי בבית המשפחה. מקצועית תוכלו ליצור את השינוי שכל כך רציתים במהלך אוגוסט עם פחות הפרעות והתנגדויות.

 

 

 

 לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם

 

 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי