אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית  אפריל 2013

תחזית אסטרולוגית חודשית אפריל 2013

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  אפריל 2013

 

מקבץ של חמישה כוכבים במזל טלה הכולל את השמש, מאדים, נגה, מרקורי ואוראנוס מצביע על חודש מאוד אנרגטי המאפשר ליצור פריצת דרך במגוון נושאים וגם לקחת החלטות חשובות. יחד עם זאת יש יותר נטייה להתפרצויות זעם וכעסים ויותר קושי לשתף פעולה עם הסביבה. נסיגת פלוטו החודש יאפשר להתחבר מחדש לעוצמה ממקום חדש וליצור תשתית חדשה בחיינו.

טלה   21.3-20.4  מקבץ של חמישה כוכבים במזל שלכם כולל השמש ושליט מזלכם כוכב מאדים מצביע על תקופת התחדשות בחייכם בכל שטחי החיים ובעיקר בנושאים אישיים. בני מזל טלה שהרגישו קצת תקועים השנה ימצאו את האנרגיות הדרושות לעשות את ההבדל ולפרוץ קדימה. אם המתנתם לעזרה הפעם תחליטו לקחת את העניינים לידיים. בתחום הרומנטי צפויים לא מעט שינויים כולל אפשרות לניתוק או פרידה מבן הזוג או שותפים למיניהם. בכל מקרה תתקשו יותר החודש לתת מרחב לאחר ותהיו מרוכזים יותר בצרכים שלכם אלא אם הצרכים של בן הזוג או השותף לא מתנגד עם שלכם. כלכלית יש נטייה להסתכן יותר ולקחת יוזמות עד ה 15 לאפריל ומתאריך זה צפוי יותר איזון וגידול בהכנסות הכספיות.

שור  21.4-20.5     מזל טוב לכל בני ובנות מזל שור שיחגגו החל מהחודש יום הולדת. הימצאותכם סמוך ליום הולדתכם עוזר לכם לסכם את השנה האחרונה ולהחליט על מטרות חדשות לקראת השנה החדשה. עם כניסתם של השמש וונוס שליטת מזלכם ומאדים למזל שלכם במהלך החודש הקרוב תתמלאו אנרגיה ונחישות ליצור שינוי בחייכם ולהתחזק כלכלית ואישית. כוח המשיכה שלכם יגדל במיוחד עם כניסתה של ונוס למזל שלכם וגם בתחום הכספי והעסקי ונוס משקפת תקופה של התרחבות כלכלית ועשייה ברוכה עבורכם. הימצאותו של כוכב צדק בבית הכספים ממשיך למשוך לחייכם שפע של הזדמנויות וקשרים שעשויים להטיב עמכם בתחום הכלכלי. שבתאי בנסיגה בבית הזוגיות שלכם ממשיך לדרבן אתכם ולהעריך מחדש את הגבולות שלכם ואת המגבלות של הזוגיות שלכם והשותפויות שלכם.

תאומים 21.5-21.6      מקבץ הכוכבים שימצאו בטלה יטיבו עמכם מאוד החודש בתחום החברתי וההשפעה שלכם על קבוצות יהיה גדול מהרגיל. אתם תובילו ותמשכו אנשים לכל מה שאתם עושים ותגלו כושר מנהיגות. יוזמות חדשות בתחום החברתי עשויות להטיב עמכם גם בתחום הכלכלי ויצור רווחים בטווח הקרוב והרחוק. בזוגיות קשרים חדשים ייווצרו ובמקביל בקשרים קיימים תצליחו להתחבר יותר לאמת ולרצונות שלכם גם אם זה עלול קצת ליצור חיכוך בזמן כזה או אחר אך בסופו של דבר תהיו שלמים עם עצמכם. בעבודה ובקריירה זהו חודש שבו אתם רואים את המציאות כמו שהיא וגם אם היא קצת כואבת אצל חלק מכם אתם מצליחים לשנות את הגבולות ואת המגבלות שלכם ולחזק את המיומנויות שלכם וללמוד ולהתפתח מקצועית.

סרטן  22.6-22.7      העבודה והקריירה יתפסו את מרב תשומת ליבכם החודש. עם ארבעה כוכבים בבית הקריירה שלכם ובמזל טלה הכוללים את מאדים השמש אוראנוס ונוגה אתם נמצאים בעמדת פתיחה טובה ליצירת שינוי בעבודה ובקריירה. היכולת לפעול בצורה מהירה יעילה ונועזת מתגברת החודש והיצירתיות שלכם תהיה במיטבה בכל הנוגעים לקריירה שלכם וכל אלו עשויים להביא לכם קידום הכולל תפקיד ניהולי וגם שיפור בתנאים. המתח שחשתם עם בן הזוג לאחרונה יתפוגג מעט יחד עם זאת אתם מבינים שאין מנוס מליצור שינוי אמיתי וארוך טווח ויסודי כולל בכל הנוגע ליחסים עם בני זוג ובשותפויות למיניהם כולל אפשרות לסיום קשר במידת הצורך. כלכלית יש רצון לבנות תשתית לטווח ארוך אך יתכן ותתקשו לרסן את עצמכם בהוצאות החודש.

 

 

אריה 23.7-22.8      התשוקה להרחיק אופקים וללמוד נושא שמעניין אתכם מאוד יתגבר החודש גם הנסיעות לחו"ל עשויים להתגבר אצל בני ובנות מזל אריה בחודש הקרוב. החודש פשוט תרגישו שאתם זקוקים לחופש ולמרחבים ותחליטו לנתק את עצמכם מחיי היום יום ומהאחריות המעיקה עליכם פשוט כי אתם רוצים ! קשר רומנטי עם אדם מחו"ל או שקשור לחו"ל עשוי להתפתח ולהוביל לאהבה גדולה. גם בתחום העבודה הקריירה חוץ לארץ עשויה להאיר לכם פנים ואתם עשויים לקבל גם לא מעט הצעות משם כולל ניהול פרויקטים חדשים. בבית ועם המשפחה תחול רגיעה ביחסים עם בני הבית ותמצאו דרכים חדשות איך להתנהל עם בני הבית.

בתולה 23.8-22.9      היכולות היצירתיות שלכם יעלו בחוזקה על פני השטח בחודש הקרוב מה שעלול להציף אתכם רגשית ולרצות לשלוט בהם אך אם תעשו זאת תצאו נפסדים כי אלו דברים שמבקשים כבר להתגלות ונמצאים בשליטה כבר הרבה זמן ! בקריירה אתם מצליחים לשלב אינטואיציה ומעוף עם ראיונות טובים וקשרים חברתיים כדי לקדם נושאים מקצועיים. כלכלית זהו חודש טוב למגנט לחייכם שפע של הכנסות יחד עם זאת יתכנו מאבקים עם ילדיכם בנושאים כספיים מה שעלול לקלקל מעט את האווירה בבית ועם המשפחה. בזוגיות אתם משתדלים ליצור בהירות ביחסים שלכם ונאלצים להתמודד גם עם פצעים ישנים מהעבר.

מאזניים 23.9-23.10      מקבץ של ארבעה כוכבים במזל טלה ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם ימקדו את תשומת לבכם בחלק גדול מהחודש הקרוב. מאדים ואוראנוס הנמצאים בבית הזוגיות שלכם דוחפים אתכם למצוא ובטא את הייחודיות שלכם בתוך הקשר שאתם נמצאים או שואפים אליו וחשוב שתבינו שזה לא חייב להתנגש עם זוגיות מאושרת ותלוי עם מי אתם נמצאים בקשר זוגי. בעבודה אתם יוצרים יותר בהירות ומשפרים את המיומנויות שלכם מה שאומר שאתם עשויים לצאת להשתלמות מקצועית או לקורס מטעם העבודה או מיוזמתכם שיקדם אתכם מקצועית. כלכלית זהו שמן טוב לעסוק בתכנון ופחות מתאים להוצאות גדולות כרגע.

עקרב  24.10-21.11      התקיעות שחלק מכם הרגיש החודש עשויה להסתיים ובמקומה יגיעו שפע של עשויה בתחום המקצועי והקריירה. האנרגיות שלכם יהיו במיטבם ותגלו הרבה יותר אומץ ונחישות להצליח בכל מה שאתם עושים. חלק מכם יקבלו אומץ לעשות צעד ולעזוב מקום עבודה שהרגישו שלא ממלא אותם ויחליטו לממש את החלומות שלהם וללכת לתחום שממלא אותם יותר ונותן להם סיפוק מקצועי ואישי. כלכלית זהו חודש פורה וכספים עשויים להגיע מעבודה הקשורה לחו"ל או מגורמים ואנשים הקשורים לחו"ל. בתחום הרומנטי יש נטייה לפעול יותר ממקום רגשי והכולל גם ביטוי כעסים ותרעומת. עם כניסת כוכב ונוס למזל שור ולבית הזוגיות שלכם החל מה 15 לאפריל האווירה עם בן הזוג ושותפים תהפוך לרגועה והרמונית יותר.

קשת  22.11-21.12      החודש מתחיל בתנופה רבה עם הימצאותו של הירח במזל שלכם וארבעה כוכבים בבית היצירה שלכם. אתם פועלים מתוך התשוקה הפנימית שלכם ובוער לכם להצליח במה שאתם עושים. הכרות מקרית שנעשית דרך חברים או באירוע חברתי עשוי להוביל לאהבה גדולה ולקשר ארוך ויציב שיש בו אהבה ותשוקה וחברות גדולה ביניכם. מעבר הכוכבים לבית העבודה שלכם ולמזל שור החל מה 15 לאפריל מצביע על תקופה מאוד פורה מקצועית וכלכלית שיביאו לכם שפע של הישגים גם בעתיד. זהו חודש מאוד פורה בתחום הלימודים ובנסיעות ותצטרכו להחליט על מה ללכת ומה לדחות.

גדי  20.1 – 22.12     הבית והמשפחה ימשיכו להעסיק אתכם החודש באופן ניכר. ברמה החומרית תרצו ליצור שינוי יסודי בביתכם מה שאומר סידור, קניה או שיפוץ של הבית או ארגון מחדש של כל התוכן שלו. פאן אחר של מה שיקרה הוא שדרוג היחסים עם בני הבית והמשפחה ומקבץ של ארבעה כוכבים בבית המשפחה הנמצאים במזל טלה כרגע לא יאפשרו בהכרח שינוי רגוע שקט והרמוני אלא אם תהיה הסכמה גורפת. חשוב לא ליצור עוד יותר התנגדות במידת האפשר כדי למנוע ניתוק ביחסים. מקצועית צפויה פריצת דרך במיוחד בתחילת החודש ואפשרות לגדיים שרוצים להחליף מקום עבודה או עיסוק חדש כולל לימוד תחום חדש. כלכלית אתם נמצאים לפני פריצת דרך אך החודש יתכנו יותר ויכוחים עם בני הבית בנושאים כספיים. ברומנטיקה לא צפוי שינוי.

 

דלי  21.1-18.2     היכולות המנטאליות שלכם יהיו במיטבם החודש. אתם מקבלים רעיונות יצירתיים ומקוריים ויכולים לממש אותם יותר בקלות ועם פחות מחסומים והתנגדויות מהרגיל. חברתית זהו גם כן חודש מוצלח עבורכם שבו אתם מרבים לנסוע ולהכיר אנשים מכל מיני מקומות. בתחום הלימודים אתם חדים ויצירתיים מאוד זמן טוב לכתיבה או ביטוי מכל סוג שהוא. מבחינה כלכלית חשוב גם החודש לנהוג במשני זהירות אתם עלולים לקבל מידע שגוי לא אמין או לנהוג בתמימות ובחוסר מיומנות עם נושאים כספיים, היו זהירים ! בתחום הרומנטי יש יותר תעוזה וחיבור לרצון וליצרים שלכם . הפנויים שביניכם יגייסו יותר תעוזה שתעזור להם לקדם את הנושא הזוגי.

דגים  19.2-20.3      הימצאותם של חמישה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על חודש מאוד ארצי שבו תתמקדו בעניינים כספיים ורכוש וכל מה שהוא חומרי. השמש מאדים ואוראנוס בבית הכספים שלכם ובמזל טלה מצביע על יותר תעוזה ואפילו אימפולסיביות בענייני כספים ואימוץ גישה יותר מעשית בנושאים כספיים זה בהחלט זמן טוב עבורכם לפעול וליזום !  הכנסותיכם ילכו ויגדלו בחודש הקרוב. בתחום הזוגי קל לכם יותר עם בני זוג שהם אינטואיטיביים במהותם ועלולים להתקשות יותר לתקשר עם בני זוג או שותפים שהם רציונאליים יותר במיוחד בשבועיים הקרובים. מקצועית צפוי חודש עם הרבה יותר יוזמות ולצידו גם שיפור בתנאים או קבלה של בונוס.

 לחץ כאן לקבלת תחזית אסטרולוגית לסלולארי בכל יום


לחץ כאן לקבלת תחזית אסטרולוגית לאימייל בכל יום - חינם!לשיחה טלפונית אישית עם דניאל רועה

התקשר עכשיו

072-3401003 שלוחה 55


 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי